Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 169

Thread: Htc hd2

  1. #1
    Join Date
    May 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    794
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Htc hd2

    Pozzz svima....
    Treba mi vashe mishljenje.....
    Da li uzeti HTC HD2 ili chekati na neshto novo??
    Telefon je stvarno azhdaja, ali jedino shto me brine je platforma koja je pred penziju (Windows Mobile 6.5) i koja zvanichno nece moci da se nadogradi na Windows Mobile 7....

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

  3. #3
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ako imas pare uzmi obavezno, jer je to azdaja sa 9 glava
    mada ako nisi neki entuzijasta za telefone, i nisi spreman da provedes nekoliko sati da dovedes telefon u stanju kakvom ti odgovara, ne bit ti ga preporucio nego uzmi desire.
    ja ga imam, stavio sam radio 2.12.50 i energy rom, telefon sad rastura
    malo sam poceo da cackam i android i nije los s obzirom da je tek u bas ranoj fazi.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    malo si rekao. mos zapet na prvu sitnicu, da pokusavas s HSPL-om, koji je predvidjen za sve, ali ne lijeze na HD2. A ti mislis da te CustomRUU zajebava... proslo je nekoliko sati samo pokusaja flešovanja. Slucajno naidjes na jedan jedini post na netu, gdje je neko ostavio HSPL samo za HD2... Da li Miri i Dinik, da li... Ooooooooooo... Kakav je android? Ja sam esteta, i spakovao sam strasne glassy ikonice (imam i dr House-a). Plus sto sam sve doveo na par klikova maksimum. A znam da je Android "grub"...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    malo si rekao. mos zapet na prvu sitnicu, da pokusavas s HSPL-om, koji je predvidjen za sve, ali ne lijeze na HD2. A ti mislis da te CustomRUU zajebava... proslo je nekoliko sati samo pokusaja flešovanja. Slucajno naidjes na jedan jedini post na netu, gdje je neko ostavio HSPL samo za HD2... Da li Miri i Dinik, da li... Ooooooooooo... Kakav je android? Ja sam esteta, i spakovao sam strasne glassy ikonice (imam i dr House-a). Plus sto sam sve doveo na par klikova maksimum. A znam da je Android "grub"...
    kako si srocio ovo jbt...

    moze prevod neko

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da imas HD2, sve bi ti jasno bilo

  7. #7
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas mora HD2?

  8. #8
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    malo si rekao. mos zapet na prvu sitnicu, da pokusavas s HSPL-om, koji je predvidjen za sve, ali ne lijeze na HD2. A ti mislis da te CustomRUU zajebava... proslo je nekoliko sati samo pokusaja flešovanja. Slucajno naidjes na jedan jedini post na netu, gdje je neko ostavio HSPL samo za HD2... Da li Miri i Dinik, da li... Ooooooooooo... Kakav je android? Ja sam esteta, i spakovao sam strasne glassy ikonice (imam i dr House-a). Plus sto sam sve doveo na par klikova maksimum. A znam da je Android "grub"...
    samo cu rec LOL.
    nabavis cotulla HSPL2 ili HSPL3, to ces lako da nadjes.
    stavis energy rom jer je najbolje modifikovani ili duty's rom koji izgleda kao original rom. custom ruu nikad ne zajebava ja sam vise puta flashovao hd2 nego reinstalira pc. android radi odlicno uz jednu zamjerku, baterija se trosi kao luda. eo primjer, telefon kad je na WM potrosi za jednu noc 4~5% baterije(oko 10 sati mirovanja), dok android potrosi 20%.


    PS. stavi energy CHT dinik rom, onaj 21xxx, i ima sve da leti. ja ga koristim i ne verujem da cu da ga mijenjam.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    koliko kosta da se uzme u telenor hd2?
    gdje ste ga vi uzimali i koliko vas je kostao? da li je dosao u original pak.-u?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    samo cu rec LOL.
    nabavis cotulla HSPL2 ili HSPL3, to ces lako da nadjes.
    stavis energy rom jer je najbolje modifikovani ili duty's rom koji izgleda kao original rom. custom ruu nikad ne zajebava ja sam vise puta flashovao hd2 nego reinstalira pc. android radi odlicno uz jednu zamjerku, baterija se trosi kao luda. eo primjer, telefon kad je na WM potrosi za jednu noc 4~5% baterije(oko 10 sati mirovanja), dok android potrosi 20%.


    PS. stavi energy CHT dinik rom, onaj 21xxx, i ima sve da leti. ja ga koristim i ne verujem da cu da ga mijenjam.
    Sad ga i ja flesujem i flesujem. Ali se znalo zapet na gluposti, u pocetku. Zamisli da nadjes HSPL2 koji samo sto nije uspio, ali su pokazatelji da do racunara nesto nije ili da to treba odradit rucno, kroz bios (sto je glupost)... I onda kad sve cake provalis, onda ne stajes jer, svasta pokusavas. Uploadovat cu ti screenshootove kad budem mogao, da vidis kako to kod mene izgleda.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BanneD_1 View Post
    koliko kosta da se uzme u telenor hd2?
    gdje ste ga vi uzimali i koliko vas je kostao? da li je dosao u original pak.-u?
    Baci oglas ođe da kupujes. I gledaj da nadjes one sto su ga kupili, jos na ugovor, a ne znaju sto ce s njim. Ja svoj prije 2 mjeseca skoro, kod momka sa foruma. Gotovo nov (nov. on ga samo isprobao) bio i zakljucan na 069, 300 eura.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BanneD_1 View Post
    koliko kosta da se uzme u telenor hd2?
    gdje ste ga vi uzimali i koliko vas je kostao? da li je dosao u original pak.-u?
    u telenor kosta kosta od 360 do 560(cini mi se) eura.
    ja sam moj u telenor kupio za 395 eura, u mart nedje.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako se meni nesto cinjelo da je bio oko 680e..?? o_O

    oce li davati t-mobile iphone4 na neke akcije?

  14. #14
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BanneD_1 View Post
    kako se meni nesto cinjelo da je bio oko 680e..?? o_O

    oce li davati t-mobile iphone4 na neke akcije?
    moguce nikad ne pratim navisu cijenu

    a sigurno ce davat,u evropu je tek sad sredinom jula stigao, mada ce cijena bit nedje oko 'iljadu eura znajuci t-mobile.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    937
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kupi HD2, i neces se pokajati, vjeruj mi, najbolje ga je kupiti novog, sim free, sa garancijom, i miran si, telefon ce biti hit jos dugo vremena... Ne oklijevaj, kupuj (ako imas pare, namijenjene u tu svrhu).

  16. #16
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jeli ko od vlasnika probao android na njega? ja ga evo koristim i i vjerujte mi radi odlicno, s obzirom da radi sa memorijske, dosta je brz, jedino sto trosi bateriju kao lud.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    imam pare za tu svrhu i razmisljam se sto da kupim..nisam pametan zato i trazim savjet... gdje ga mogu kupiti u original pakovanju i sim free? mada mi i odgovara sa telenora ako ga jos imaju na prodaju

  18. #18
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prodavao ga je lik na Gintas ojacu 350 EUR, u originalnom pakovanju, sim free

  19. #19
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    E'o kako to izgleda kod mene. Izazivam vas!

  20. #20
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja moj telefon drzim stock, dakle ne mijenjam ni wallpaper, ni ikonice nego sve kako dodje.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dosta ljudi su mi rekli da je HD2 strasan telefon sa pogresnim OS.
    Po meni on je 2 telefon koji mi ima najljepsi dizajin posle iPhone-a.Planirao sam da nabavim ovaj uredjaj ali sluzeci se savjetima drugih odustao sam,dok me u mislima sve nesto vuce da ga nabavim.Windows Mobile je dosta los OS za ovako strasan telefon mnogo bi mu ljepse stojao fabricki android,sto su i uradili sa EVO 4g sprint(sa malim promjenama al dosta identican)mada za americko trziste,i da se nabavi ne moze raditi na nasoj mrezi.
    Vec dugo koristim iphone prvo sam imao 2g pa 3g i sada se razmisljam koji telefon uzeti.Citao sam nedje da se promjeni ROM na HD2 i da sve bolje radi.Vidim neko ubacuje android.Kako uredjaj prihvata potpuno suprotan OS?
    Moze li mi ko malo vise opisati ovaj uredjaj al na naski(mislim kad se sredi ROM i sve ostalo,nisam dosta radio sa HTC-ovim uredjajima kao sto sam baratao sa iPhone-om) Koliko sam citao na netu on ne moze da podrzi Windows Mobile 7.Sto mislite o ovom uredjaju i da li moze parirati Desire-u.
    Unaprijed hvala.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Fora je sto je taj Android laksi za koriscenje, pa vecinom oni likovi sto im je i Nokia komplikovana, tu nadju utociste. Ja sam moj HD2 kostumizirao (kao sto vidis) da mi izgleda vrhunski, da je brz i da se3 sve nalazi na 2-3 klika... Na kraju krajeva, telefon je to. A reci cu i da je windows xp zastarjela platforma, pa je ne kude bas. To je windows okruzenje, samim tim ima i mnostvo prednosti. A i hardver je tu. 4.3" je ipak za skoro inch vece od nekih drugih proizvodjaca... To je tel!!! Posle 10 dana ces ga mahom koristit za sms i pozive. Ima veliki ekran pa ces moc procitat po neku rss vijest, pdf knjigu, izmijeniti word dokument ako nisi uz comp...
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 16-08-10 at 22:14.

  23. #23
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakva je kamera?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    E sad si me totalno razvalio. Ja se ubih da skrenem paznju za sta je u stvari fon, a ti... S obzirom da HTC nema bas neki algoritam sto se tice uslikavanja i uopste se ne trude oko toga, mislim da su cak preskromni. Nimalo lose fotke i vrlodobar VGA snimak. Malo fali boja (zbog 65k, ali vrlo malo), ali se to da odradit u nekom programcicu. A ukoliko se za par mjeseci u potpunosti portuje android, bice vise boja (162k), valjda i HD snimak naprave...
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 16-08-10 at 22:15.

  25. #25
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Reakwon View Post
    Dosta ljudi su mi rekli da je HD2 strasan telefon sa pogresnim OS.
    Po meni on je 2 telefon koji mi ima najljepsi dizajin posle iPhone-a.Planirao sam da nabavim ovaj uredjaj ali sluzeci se savjetima drugih odustao sam,dok me u mislima sve nesto vuce da ga nabavim.Windows Mobile je dosta los OS za ovako strasan telefon mnogo bi mu ljepse stojao fabricki android,sto su i uradili sa EVO 4g sprint(sa malim promjenama al dosta identican)mada za americko trziste,i da se nabavi ne moze raditi na nasoj mrezi.
    Vec dugo koristim iphone prvo sam imao 2g pa 3g i sada se razmisljam koji telefon uzeti.Citao sam nedje da se promjeni ROM na HD2 i da sve bolje radi.Vidim neko ubacuje android.Kako uredjaj prihvata potpuno suprotan OS?
    Moze li mi ko malo vise opisati ovaj uredjaj al na naski(mislim kad se sredi ROM i sve ostalo,nisam dosta radio sa HTC-ovim uredjajima kao sto sam baratao sa iPhone-om) Koliko sam citao na netu on ne moze da podrzi Windows Mobile 7.Sto mislite o ovom uredjaju i da li moze parirati Desire-u.
    Unaprijed hvala.
    OS je pravi, nego ljudi ne umiju da ga koriste. Mr_Gdin_Signore ti je skoro sve objasnio. ja cu samo da ti kazem da WM se prilagodjava tebi, dok iOS i androidu se prilagodjavas ti.

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •