Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 65

Thread: 2004 Audi A8 L 4.2!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default 2004 Audi A8 L 4.2!

    Pogledajte ovu ponudu u USA:




    http://www.autotrader.com/fyc/vdp.js...mp;cardist=286




    i ovu:


    http://www.autotrader.com/fyc/vdp.js...mp;cardist=286


    Kako Vam se sviđa?


    Audi A8 sa 17 000 km, 4.2 L tamo košta oko 40 000 eura, plus da ga prebacim ovdje još dodatnih 2 000 i eto za 42 000 eura dobiješ A8. Ja ovdje mogu da ga vozim na američkle table, imam američju vozačku i internacionalnu. Najveći problem mi je potrošnja od 17-22 l. To me jebe.

    Sad kad kad budem pošao tamo kupujem jednog za strica koji živi ovdje a za sebe još nisam odlučio, 23 000 sam platio Avensisa a šta je Avensis za jedan A8???
    TAKUMI

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vala kad si se tako otvorio kupi i meni jedan A8....
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stric mi daje pare za njegov A8, daj i Ti toliko i dolazi ti A8 kući.
    TAKUMI

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Dodaj 900 EUR za plin i eto ti, 18-24l plina ti je dzabe voznja za takav auto
    She is only here to annoy herself!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To nije loša ideja ali viđi ovo: imam Mitsubishi Galant i ugradio sam plin kod dobrog mehaničara, kad vozim na plin pali se Check Engine. A što bi se upalio kod A8? Plus, ne volim na takvo auto da točim plin jer je sramota da me neko vidi, auto od čitaj 80 000 eura (ovdje košta toliko) na plin.

    Drugo, tamo nema A8 4.0 TDI, treće: Audi nema posebnu varijantu na plin kao recimo Mercedes koji prodaje E klasu E200 DGT, kako piše Auto Bild, u odnosu na E200 verzija sa plinom troši manje i ide bolje.
    TAKUMI

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Da je to tako jednostavno - svi bi dovozili kola iz Amerike, jer je poznato da su tamo jeftinija. Nedje si se preracunao, garantovano...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zašto? Jel vidiš ti cijenu ovog Audija?



    Tamo su kola jeftinija ali registracija ovdje je paprena. A ja mogu da ga vozim na američke table.
    TAKUMI

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je najvjerovatnije neka prevara, imas takvih kombinacija na mobile.de koliko hoces ,cak i na sajtu ima upozorenje vezano za nacin placanja .
    p.s jesi li siguran da transport kola iz USA do CG kosta samo 2000 €?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ol' ti meni zavrsit za tu vozacku?
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Nema veze vozacka, to ti je jedino potvrda da ti umijes da vozis u Ameriku...da bi mogao da vozis to auto ovdje na duze staze morao bi da imas il drzavljanstvo americko, il da ti je prebivaliste tamo, mozda i oboje, ne znam tacno, glavnom, samo sa americkom vozackom - boga nema...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    To nije nikakva prevara, toliko tamo kostaju naša kola. I Vi možete da provjerite da li je to istina ili nije, idite na www.auttrader.com i provjerite koliko koštaju ta kola. Maybach sa 1 000 milja košta $200 000, Phaeton W12 $55 000, Touareg V10 TDI 40 000, V8 35 000, svi imaju maximum po 10 000 milja. Tu niko ne smije da stavi oglas i tako da prevari ljude jer oglasi su skupi i od toga nemaš ništa.

    Pronašao sam R32 za 25 000 dolara.



    Što se tiče vozačke, ja sam položio tamo, vadio sam IDP - International Driving Permit, sa njom sam vozio jedno 25 000 km, bio sam u HR, SLO, BiH, AL............i to sa našim automobilima. Kad bih imao auto američkih tablica onda ne bih imao nikakav problem.
    Komšija je doneo iz amerike S500, vozi ga tako, niko ga ne pita i to je to.
    TAKUMI

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Fabia dovedes li taj A8 u PG znas gdje ces prvo doc :devil:
    Vidjeh li ja ili me oci varaju..neko pomenu plin :?:
    Ne zezajte se ljudi :devil:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Herco, lepo sam ti obećao ali oči te varaju, niko normalan to ne bi spomenuo. :lolblue:
    TAKUMI

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Bice da me knjiga ubila u glavu onda, a mogao sam se zaklet da je neko pomenuo plin u ovaj autic da se ubaci.
    Eeeee sto fakultet napravi d covjeka.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Glavna fora je u tome sto je kurs EUR/U$D 1.35...

    Mene bi bila mnogo manja sramota da vozim na plin nego na naftu, makar manje smrdi a i ne cuje se kao traktor, ne boj se za check engine, ali pitaj majstora prvo.
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Što se tiče vozačke, ja sam položio tamo, vadio sam IDP - International Driving Permit, sa njom sam vozio jedno 25 000 km, bio sam u HR, SLO, BiH, AL............i to sa našim automobilima. Kad bih imao auto američkih tablica onda ne bih imao nikakav problem.
    Komšija je doneo iz amerike S500, vozi ga tako, niko ga ne pita i to je to.
    Raspitaj se, nema teorije da to moze tako da se radi. Mislis da bi mogao tako da vozikas auto, a da nidje ne placas registraciju?! Ako ti uspijes da vozis auto na strane table duze od pola godine - svaka cast!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    NSX, $1 = 0,75 eura, to pomaže dosta.


    Nije bitno, i 10 godina.

    Slušaj šta su radili neki iz Tuza, lik je živio u USA i počeo je da radi drogom, uhapsili su ga tamo i posle su ga pustili ali više ne smije da ide tamo, doneo je iz USA 3 tablice, pošao je u Njemačku, ukrao ili kupio A6 2.5 TDI, došao ovdje, stavio jednu američku tablicu pozadi i vozi ti on tako od 2002/3. A saobraćajnu? U USA postoji saobraćajna, ali ne kao kod nas, imaš parče jeftinog papira gdje nema ni pečata a piše ti broj tablica, ime i prezime i adresa.

    Drugo, komšija je doneo S klasu, vozi ga tako i niko ga ne pita ali auto je regularan, bio sam sa njim u BiH i nismo imali nikakvih problema.

    Doneo je neki moj poznanik prije 10 godina Mercury Grand Marquis, vozi ga tako on i njegov brat, bez ikakvih problema.

    Kad sa bio u USA, neki moj rođak je kupio Phaetona a vozio je i Jettu (Boru) TDI. Ovdje ima sestru pa joj doneo Jettu i vozi je ona svugdje.




    Dobro, interesuje ti da produžiš registraciju, ja idem tamo svake godine, uzmem ti ja samo tablicu, go to Secretary of State, plaćam oko $140 i sve je završeno. Oni znaju da mi je auto ovdje tako da ne plaćam osiguranje jer to bi koštalo oko $6 000 za A8.





    Ajde dobro, oću da ga registrujem na PG, opet sam na velikom plusu ali to ne bih uradio, bolje je tako.
    TAKUMI

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Mislim da ce ti trebati zeleni karton, ali to je jeftino.

    I mozes da ga maknes tamo sa osiguranja i da se ovdje vozikas bez problema skoro za dzabe
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    Glavna fora je u tome sto je kurs EUR/U$D 1.35...

    Mene bi bila mnogo manja sramota da vozim na plin nego na naftu, makar manje smrdi a i ne cuje se kao traktor, ne boj se za check engine, ali pitaj majstora prvo.
    To mozda tebe, posto plin se jace osjeca nego nafta. Prati neko auto sa plinom pa ces da vidis kako ti se osjeca u auto, dok kad pratis dizela novijega ne osjecas skoro nista. Ovo da se cuje kao traktor nije bas tako. Cuje se ali nije nista strasno. Mnogo su tisi nego recimo kod Golfa 2 8)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Od Golfa II? Neka 2Fast upali Astru 8V ili Audi 1.8T a ja A6 3.0 TDI pa da vidimo koji je tiši od drugog.
    TAKUMI

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja bih bez razmishljanja ugradio plin. Ljudima je ovdje sramota kad shtede pare na gorivo. Ovo samo kod nas postoji.

    I josh jedna stvar. Fabi, jesi li chuo da je rokshped imao preko 20 nezgodnih sluchajeva u posljednih mjesec dana? Dolazili su ljudi za crknutim bosch pumpama, na jednom peugeotu 206 potpuno novom crkao morot, turbine crkavaju i ostalo. Znash li od chega? Od LOSHEG GORIVA!!! Roksped tu nije nishta kriv (znam sve u detalje), vec dobijaju sirovu naftu od Jugopetrola koja je mijeshana sa vodom... Sve kvarove koji su se javili zbog losheg goriva korshped ce o svome troshku da popravi...

    Je li ti milije da prichash po gradu kako dajesh svaki dan po 20 Eur za gorivo i rizikujesh da ti crkne motor, turbina, ili neki drugi dio, ili da dajesh 10 Eur dnevno, uz identichan osjecaj, bez bojazni od bilo kakvih kvarova?

    Rechi mi ako sam nedje pogrijeshio...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Baki, nisi pogriješio, ti si potpuno u pravu.

    Ja kad napunim rezervoar, svaki put sipam po jednu bočicu koja košta 6 eura, samo kako bi sačuvao motor i brizgaljke;

    Ja sam ovdje nekoliko puta napisao da volim da štedim na gorivo i da vozim dizelaša samo zbog toga i svi su se smijali;

    Ne znam da li postoji u SCG jedan mehaničar koji zna da mi montira uređaj a da posle neću imat nikakvih problema, ugradili su mi plin na Mitcubaju i posle 4 puta sam imao problema;

    Nisu svi pg-ričani kao Ti, ja ih poznajem, svi bi pričali za mene kako vozim A8 na plin. A ja sam napisao da mi je sramota da me neko vidi pa da priča posle jer ne mogu svima da objasnim neke stvari, da vozim puno i da volim da štedim.



    A za Rokšpedov slučaj nisam čuo jer nisu mi rekli ništa, oni to sakriju jer na početku su mi rekli da nam nafta dolazi iz Grčke :shock: i da je dobra kao u D. Ima previše sumpora ali da sipaš specijalni aditiv onda.....
    TAKUMI

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Zato nemoj ovdje da ugradjujes plin nego podji u BG i nemoj da ugradis onaj od 500 nego od 900 i nece biti problema.
    She is only here to annoy herself!

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Podji onda u italiju i ugradi ga. 100% neces imat problema
    Ovo za gorivo. Nama stize tankerima iz Grcke i to gorivo koje mi dobijamo je jedno od najlosijih u Evropi.
    Ove aditive nikad nisam koristio. Mada na ova starija auta nema problema sa naftom gutaju oni sve
    I jos nesto. Ako sipate gorivo trazite Kunceru i Asanovicu da vam pozajme malo onoga njihovoga sto dobijaju za trke iz Italije.
    Ima samo nesto maloko vise oktana :devil:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    NSX, onda bolje u italiju, ne volim probleme.
    TAKUMI

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •