Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 111 of 111

Thread: Info: Tehnomarket - Stari Aerodrom Podgorica

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Pa jesu li vam polovni aparati, sad si ti rekao u prenesenom znacenju da su polovni ?

    Meni rekose da su novi ? Nisam pricao ni u jednom momentu o cijeni nego od godini proizvodnje aparata. Da li se ti modeli i dalje proizvode u Panasonicu ili su davno prestali ?

  2. #102
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    znam da, kad sam uzimao TV prosle godine, da su imali u ponudi i Samsungove modele za 2007-u, a za 2009-u ne jos...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Pa jesu li vam polovni aparati, sad si ti rekao u prenesenom znacenju da su polovni ?

    Meni rekose da su novi ? Nisam pricao ni u jednom momentu o cijeni nego od godini proizvodnje aparata. Da li se ti modeli i dalje proizvode u Panasonicu ili su davno prestali ?
    JA koliko vidim poenta je da Rokšped i dalje prodaje golf V iako je davno van proizvodnje. Imaju vjerovatno i novi, nego ja se ne razumijem u auta pa da ne tražim sada..

    A pitanje za tebe da li misliš da bi ti fotoaparati trebalo da se bace? Ili da se poklone djeci u afričkim zemljama? Ako se nekome sviđa tu su, ako se ne sviđa kupi će neke druge, ako mu se ni to ne sviđa poći će negdje drugo, pa nijesmo u CG u komunističkom tržištu da imamo samo državne robe kuće. Svi imaju izbor.


    Je li moguće da je tržište kod nas toliko razmaženo postalo, da sada svi očekuju najnoviji model iz Japana direktno kod nas sjutra čim se pojavi u Japanu. A do juče smo svi (ovim mislim i ja) kupovali na tuški ŠNJ marku TV -a i niejsmo ni pitali za garanciju ni za kutiju, ni za porijeko, ni je li model iz 2002 ili 1999. samo smo pitali radi li...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    @Bugi Totalno pogresan primjer je dao, tu mu ne mogu nista

    Sto se tice aparata, ne ockujem da imamo najnovije modele ali ipak ne ocekujem da vidim i aparat od prije 7-10 godina. Ajde da ga stave nije problem ali da naznace da je davno prestala proizvodnja tih aparata ili makar istaknu godinu modela.

  5. #105
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    JA koliko vidim poenta je da Rokšped i dalje prodaje golf V iako je davno van proizvodnje. Imaju vjerovatno i novi, nego ja se ne razumijem u auta pa da ne tražim sada..
    loshe vidish Prodaju polovni golf 5, i naznaceno je da je polovni. Paralela bi bila da Roksped sad nama valja nove golf 5-ice, a nema golf 6 u ponudi (bice kad izadje golf 7 ). Pritom, ako ima nekih problema na kupljenom autu (prouzrokovanim visegodisnjim stajanjem), kriv je kupac, a ne prodavac
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Šef-TechnoMarketa View Post
    Mozda bi i mogao kada bi napisao koji te konkretno zanima.
    Mislim da nidje ne možeš da kupis Panasonic aparat ispod 100e bez kod nas.
    I ne znam kakve veze ima godište. Evo Rokšped prodaje Golf V 2007. godište sa pređenih 100,000+ km za 10.800e. Vrijedi li toliko kada se može noviji kupit sa 0. Na kupcu je da procijeni.
    http://rs.weltauto.com/gwapp/gs_rs;j...line+1%2C9+TDI

    Ako si vec tolika dusebriznica stavi trasnaprent ispred Rokpeda kako je ovo skupo.

    Poređenje ti veze nema.
    Aparata ima i kvalitetnijih od panasonica...
    Proguglaj malo
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  7. #107
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,110
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    evo u tender ima novih telefona sto su izasli prije 4 god pa nista.
    niujedne mi gace lastike nema

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    @Bugi Totalno pogresan primjer je dao, tu mu ne mogu nista

    Sto se tice aparata, ne ockujem da imamo najnovije modele ali ipak ne ocekujem da vidim i aparat od prije 7-10 godina. Ajde da ga stave nije problem ali da naznace da je davno prestala proizvodnja tih aparata ili makar istaknu godinu modela.
    Dok zakonski to ne uvedu, mislim da ni jedna radnja (bilo tehnike bilo robe) izlagati to. Iskreno niđe nijesma ni vidio (kod nas ili van) da piše na artiklu (tehničkom) godina proizvodnje. Pašteta je već druga stvar
    Na deklaraciju piše, ili makar bi trebalo da piše, znam da od Bar Coda piše


    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    loshe vidish Prodaju polovni golf 5, i naznaceno je da je polovni. Paralela bi bila da Roksped sad nama valja nove golf 5-ice, a nema golf 6 u ponudi (bice kad izadje golf 7 ). Pritom, ako ima nekih problema na kupljenom autu (prouzrokovanim visegodisnjim stajanjem), kriv je kupac, a ne prodavac
    Imaju vjerovatno i novi, nego ja se ne razumijem u auta pa da ne tražim sada..
    ????????????
    Nemoj me ćerat da ih zovem
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #109
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    aj zovi, bez sviu
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #110
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Ja sam takođe bio tamo da gledam neke dvd playere, i npr. kod jih je 80 evri
    ća, au technomax 50 evra i tzo isti model!!!!
    Skupo.......
    pozzzzz

  11. #111
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    zaisto bih ga pljastio jednom da mi to rece, pa sve da mu pistolj za pas stoji
    pucalo im je vjeruj mi !!!

    generalno imamo problem sa tim pokvarenim zezalicama, jer kad poneses odje neku stvar na reklamaciju , isto kao da si dosao da ga pokrades. i svi se mnogo neljud`ci ponasaju prema tebi.

    ne radi - ne radi !
    musterija ima garanciju , a prodavnica bi trebala takodje da ima garanciju kod uvoznika il barem da ima dobrog servisera koji ce to u KRATKOM ROKU zavrsiti i otkloniti kvar.
    a ne oni coce` ka` da ima iz dzepa izvlacis pare.

    mada mislim da je zavod za zastitu potrosaca kriv za to. jer ako ne znate nekoga nedje u neku inspekciju - izio je vuk magarca.

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aerodrom Tivat
    By Kralj Ibi in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 11-01-10, 08:55
  2. Aerodrom Podgorica
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 10-07-09, 05:46
  3. Replies: 11
    Last Post: 08-07-09, 22:57
  4. Mesic trazi tivatski aerodrom i hotele na primorju
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 01-08-05, 14:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •