Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 111

Thread: Info: Tehnomarket - Stari Aerodrom Podgorica

  1. #76
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    riknule baterije od stajanja sigurno
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #77
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo mi je zao onih ljudi tamo sto su kupovali dok sam cekao... uglavnom penzioneri jer je tehnomarket imao neku " special " akciju za penzionere... Dosli djedovi da unuke obraduju lap topovima i televizorima... kad sam vidio cijene i konfiguracije... imao sam puc od smijeha ... stvarno grozno ><
    Last edited by asta la vista; 07-09-10 at 19:41.

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  3. #78
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asta la vista View Post
    Evo malo da osvjezim ovu temu jednim... na zalost ... ne tako dobrim iskustvom sa tehnomarketom.

    Naime u to vrijeme sam trazio da kupim neki mp3 da imam za trcanje i vjezbanje.
    I tako ja trazim po forumu i vidim na ovom topicu pohvale nase drage forumasice Flame_S za neki mp3. Izgooglam ja mp3,vidim...svidja mi se, ajd da ga kupim.
    Prvi dan: Podjem do Tehnomarketa,dodjem do stalaze sa mp3-jevima i vidim model koji se svidja. Cekam ja oce li ko doc da me usluzi jer je ta vitrina zakljucana naravno. Cekam,cekam i poslije pola sata dodje jedna gospodja da me usluzi. Pazarim ja taj mp3. Dodjem kuci, stavim u pc da se puni... on nista, ne pokazuje da se puni. Ostavim ga ja na kompu da se kobajagi puni da vidim sto ce bit... i dalje nista.
    Drugi dan: Podjem do Tehnomarketa da reklamiram i oni mi daju novi. Stavim novi mp3 u komp kad ono isto kao ovaj prvi... Podjem do Tehnomarketa da reklamiram... oni mi kazu da moram ujutro doc jer je tada shef tu.
    Treci dan: Dodjem ja ujutro da reklamiram. Zalim se "shefu". On meni ni 5 ni 6 nego kaze:"Mora da si ti neki vezas, cim ne umijes mp3 upalit, zamjenit cu ti ga ovaj put i vise mi ne moj dolazit" - o ovom komentaru... no comment, toliko o gostoprimljivosti i ljubaznosti osoblja. Ode on u servis da "provjeri" mp3 kako to da on ne radi...
    Cekam .... cekam... prodje pola sata... :mad:cekam cekam... prodje jos pola ... ono KIPIM :trashcom: Dok sam cekao, troje ljudi je dolazilo da reklamira proizvode koje su prije par dana kupili kod njih, nekom liku TV poceo da zuji poslije 2 dana, nekoj zeni frizider ne hladi ...
    Poslije 1 sata, smilovao se "shef" dolazi do mene, sa osmjehom na lice govoreci:"Bio si u pravu, ne radi ni jedan" ...Rece to i izgubi se za 2 sekunde ni ja nemam pojma gdje... ni IZVINITE nisam dobio... vratise mi pare i napustih prostoriju .. tnx god :idea:
    Sto vise reci... mislim da je dovoljno receno... ne bih tamo vise usao da mi DZABE daju nesto...


    Kad me pomenu samo da kazem da sam ja kupila taj mp3 i evo i posle pola godine rada baterija mu drzi po ~10-12h minimum. Da se razumijemo ne branim technomarket niti imam bilo kakve veze s njima.
    Svasta se desava, mozda sam ja samo imala vise srece u odnosu na tebe
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  4. #79
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Kad me pomenu samo da kazem da sam ja kupila taj mp3 i evo i posle pola godine rada baterija mu drzi po ~10-12h minimum. Da se razumijemo ne branim technomarket niti imam bilo kakve veze s njima.
    Svasta se desava, mozda sam ja samo imala vise srece u odnosu na tebe
    Ma znam, ne brini nisam mislio nista lose kad sam te pomenuo zato i stavih "nase drage forumasice Flame_S"

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  5. #80
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uzeo sam Toshiba Tv 46" i ekstra je dobar i povoljan. Nemam pojma o cemu pricate. Najopremljenija prodavnica tehnike u pg. Skoro svako koga znam tamo uzima. Mislim da je u neptun 5 puta gora i zastarelija tehnika.

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Zajebo si se za tu Toshibu no aj sad je kasno da ovdje pametujem

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Zajebo si se za tu Toshibu no aj sad je kasno da ovdje pametujem
    Sve znaš i model i cijenu i karakteristike?? Plus Toshiba ne valja.

    Ovo me podsjeća na forum automobilizam.
    Osoba 1: kupio sam golfa 4.
    Osobe ostale: Zajebo si se to ne valja, mogao si da kupiš....
    Niti znamo šta je kupio, niti koliko je platio, niti šta je dobio ali je bitno da kažemo drugom da se zajebo... Eto tako nam lakše dođe..
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #83
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sto Maraka View Post
    uzeo sam Toshiba Tv 46" i ekstra je dobar i povoljan. Nemam pojma o cemu pricate. Najopremljenija prodavnica tehnike u pg. Skoro svako koga znam tamo uzima. Mislim da je u neptun 5 puta gora i zastarelija tehnika.
    loshe mislish Makar sto se TV-a tice, toliko znam, jer sam pratio kad sam svoj TV uzimao...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  9. #84
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pa što ne tražiš zapakovan? Ne mislim u TechnoMarketu nego nigdje ne bi kupio stvar koja nije zapakovana.
    Evo meni su prodali zapakovani DVD 5.1 pa je u paket bio zapakovan izudaran i jos rekose da su im svi ti modeli tako izudarani, a svi zapakovani. Ne vratise mi pare, posto je i drugi (skuplji) koji su mi dali uz doplatu neispravan, nego je u servis pa cekam. Nije problem ni cekanje samo da dobijem ispravan uredjaj, a bojim se da im je to problem.

    Danas me zovu prijatelji da mi daju pare da im izaberem i kupim lap top u techno market. Nesto nemam volje jer cu poslije sve ja bit kriv.

    Oni dosta prodaju pa proporcionalno moraju imat i dio nezadovoljnih musterija. Sta je 20tak postova za stotine prodatih uredjaja. Rekao bih da je podnosljivo. Ali usluga im je ravna nuli, uljudnost prodavaca pri reklamaciji proizvoda je katastrofalna kao i poznavanje uredjaja koje prodaju. Na mene su ostavili los utisak a eto sestra je uzela tamo neki jaci komplet DVD 5.1 i radi bez greske.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Sve znaš i model i cijenu i karakteristike?? Plus Toshiba ne valja.

    Ovo me podsjeća na forum automobilizam.
    Osoba 1: kupio sam golfa 4.
    Osobe ostale: Zajebo si se to ne valja, mogao si da kupiš....
    Niti znamo šta je kupio, niti koliko je platio, niti šta je dobio ali je bitno da kažemo drugom da se zajebo... Eto tako nam lakše dođe..
    Pa jedini model za koji svi recenzenti na netu kazu da valja od Tosibinih za 2010 godinu kosta 2000+ eura i znam sigurno da ga u tehnomarketu nemaju jer sam bio prije par dana tamo. I znam tacno koji je uzeo jer je tad i meni ta 46tica zapala za oko zbog cijene i nekih karakteristika, ali sam onda proveo par sati na netu citajuci o tom modelu i naravno odustao od te varijante. Znam samo da se nije zajebo za velicinu 46-47 inca je prava stvar.

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Evo meni su prodali zapakovani DVD 5.1 pa je u paket bio zapakovan izudaran i jos rekose da su im svi ti modeli tako izudarani, a svi zapakovani. Ne vratise mi pare, posto je i drugi (skuplji) koji su mi dali uz doplatu neispravan, nego je u servis pa cekam. Nije problem ni cekanje samo da dobijem ispravan uredjaj, a bojim se da im je to problem.

    Danas me zovu prijatelji da mi daju pare da im izaberem i kupim lap top u techno market. Nesto nemam volje jer cu poslije sve ja bit kriv.

    Oni dosta prodaju pa proporcionalno moraju imat i dio nezadovoljnih musterija. Sta je 20tak postova za stotine prodatih uredjaja. Rekao bih da je podnosljivo. Ali usluga im je ravna nuli, uljudnost prodavaca pri reklamaciji proizvoda je katastrofalna kao i poznavanje uredjaja koje prodaju. Na mene su ostavili los utisak a eto sestra je uzela tamo neki jaci komplet DVD 5.1 i radi bez greske.
    Problem je sto svi nezadovoljni kupci nemaju net, ne posjecuju forum, mrsko mi je da pise....

  12. #87
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,556
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asta la vista View Post
    Evo malo da osvjezim ovu temu jednim... na zalost ... ne tako dobrim iskustvom sa tehnomarketom.

    Naime u to vrijeme sam trazio da kupim neki mp3 da imam za trcanje i vjezbanje.
    I tako ja trazim po forumu i vidim na ovom topicu pohvale nase drage forumasice Flame_S za neki mp3. Izgooglam ja mp3,vidim...svidja mi se, ajd da ga kupim.
    Prvi dan: Podjem do Tehnomarketa,dodjem do stalaze sa mp3-jevima i vidim model koji se svidja. Cekam ja oce li ko doc da me usluzi jer je ta vitrina zakljucana naravno. Cekam,cekam i poslije pola sata dodje jedna gospodja da me usluzi. Pazarim ja taj mp3. Dodjem kuci, stavim u pc da se puni... on nista, ne pokazuje da se puni. Ostavim ga ja na kompu da se kobajagi puni da vidim sto ce bit... i dalje nista.
    Drugi dan: Podjem do Tehnomarketa da reklamiram i oni mi daju novi. Stavim novi mp3 u komp kad ono isto kao ovaj prvi... Podjem do Tehnomarketa da reklamiram... oni mi kazu da moram ujutro doc jer je tada shef tu.
    Treci dan: Dodjem ja ujutro da reklamiram. Zalim se "shefu". On meni ni 5 ni 6 nego kaze:"Mora da si ti neki vezas, cim ne umijes mp3 upalit, zamjenit cu ti ga ovaj put i vise mi ne moj dolazit" - o ovom komentaru... no comment, toliko o gostoprimljivosti i ljubaznosti osoblja. Ode on u servis da "provjeri" mp3 kako to da on ne radi...
    Cekam .... cekam... prodje pola sata... :mad:cekam cekam... prodje jos pola ... ono KIPIM :trashcom: Dok sam cekao, troje ljudi je dolazilo da reklamira proizvode koje su prije par dana kupili kod njih, nekom liku TV poceo da zuji poslije 2 dana, nekoj zeni frizider ne hladi ...
    Poslije 1 sata, smilovao se "shef" dolazi do mene, sa osmjehom na lice govoreci:"Bio si u pravu, ne radi ni jedan" ...Rece to i izgubi se za 2 sekunde ni ja nemam pojma gdje... ni IZVINITE nisam dobio... vratise mi pare i napustih prostoriju .. tnx god :idea:
    Sto vise reci... mislim da je dovoljno receno... ne bih tamo vise usao da mi DZABE daju nesto...
    zaisto bih ga pljastio jednom da mi to rece, pa sve da mu pistolj za pas stoji
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  13. #88
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,560
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by thelock View Post
    ja imam kuci sony 60hz i samsung 240hz i mogu da ti kazem da je razlika velika! to sto ti pricas ima veze sa mozgom a to sto citavi svijet i najveci proizvodjaci televizora pricaju nema veze sa mozgom jeli?
    Slazem se!

    Ima razlike... neko vidi neko ne... ja vidim i smetam mi.. isto kao kod starih TV razlika izmedju 50Hz i 100Hz, na LCD-u teze uocljivo ali na plazmama lakse zbog brzeg odziva pixela!
    067-512-115
    Servis Digitalnih Fotoaparata,
    Kamera, Objektiva, Bliceva,
    HI-FI Audio, TV uredjaja...

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ali te akcije za pojedine firme su extra.
    Skoro bijah,i drug ima tu neku potvrdu i rekli mu da može na 12rata da trguje kod njih.
    Otišli mi tamo.
    "E to može,al na 7"
    "Moram da vidim sa šefom,ali mislim da je to na 6 rata!"
    "Nisam sigurna,ali mislim da to može ali na 8"
    Nidje ništa na 12!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  15. #90
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,013
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Kupio prije skoro 3 god LCD u TM, avion, ne gasim ga sto bi se reklo, zadovoljan skroz..eto tako..

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Problem je sto svi nezadovoljni kupci nemaju net, ne posjecuju forum, mrsko mi je da pise....
    Očigledno je da je ista stvar sa zadovoljnom kupcima, nemaju net i mrsko im je da pišu da je sve u redu jer je to normalno. Ovo me podsjeti na topci o t-com -u. Svi pljuju po njemu, a meni je recimo u zadnih godinu dana OK. Kada napišem da je OK svi pljuju po meni, jer kako može zaboga da mi bude OK nešto što nekom nije...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #92
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asta la vista View Post
    Evo malo da osvjezim ovu temu jednim... na zalost ... ne tako dobrim iskustvom sa tehnomarketom.

    Naime u to vrijeme sam trazio da kupim neki mp3 da imam za trcanje i vjezbanje.
    I tako ja trazim po forumu i vidim na ovom topicu pohvale nase drage forumasice Flame_S za neki mp3. Izgooglam ja mp3,vidim...svidja mi se, ajd da ga kupim.
    Prvi dan: Podjem do Tehnomarketa,dodjem do stalaze sa mp3-jevima i vidim model koji se svidja. Cekam ja oce li ko doc da me usluzi jer je ta vitrina zakljucana naravno. Cekam,cekam i poslije pola sata dodje jedna gospodja da me usluzi. Pazarim ja taj mp3. Dodjem kuci, stavim u pc da se puni... on nista, ne pokazuje da se puni. Ostavim ga ja na kompu da se kobajagi puni da vidim sto ce bit... i dalje nista.
    Drugi dan: Podjem do Tehnomarketa da reklamiram i oni mi daju novi. Stavim novi mp3 u komp kad ono isto kao ovaj prvi... Podjem do Tehnomarketa da reklamiram... oni mi kazu da moram ujutro doc jer je tada shef tu.
    Treci dan: Dodjem ja ujutro da reklamiram. Zalim se "shefu". On meni ni 5 ni 6 nego kaze:"Mora da si ti neki vezas, cim ne umijes mp3 upalit, zamjenit cu ti ga ovaj put i vise mi ne moj dolazit" - o ovom komentaru... no comment, toliko o gostoprimljivosti i ljubaznosti osoblja. Ode on u servis da "provjeri" mp3 kako to da on ne radi...
    Cekam .... cekam... prodje pola sata... :mad:cekam cekam... prodje jos pola ... ono KIPIM :trashcom: Dok sam cekao, troje ljudi je dolazilo da reklamira proizvode koje su prije par dana kupili kod njih, nekom liku TV poceo da zuji poslije 2 dana, nekoj zeni frizider ne hladi ...
    Poslije 1 sata, smilovao se "shef" dolazi do mene, sa osmjehom na lice govoreci:"Bio si u pravu, ne radi ni jedan" ...Rece to i izgubi se za 2 sekunde ni ja nemam pojma gdje... ni IZVINITE nisam dobio... vratise mi pare i napustih prostoriju .. tnx god :idea:
    Sto vise reci... mislim da je dovoljno receno... ne bih tamo vise usao da mi DZABE daju nesto...
    Evo moj broj telefona 069 350 806.
    Ne sjećam se da sam imao problema sa i jednim MP3 playero -om kod nas. Zamolio bih te da mi se javiš i da ovo riješimo.

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pocinje revolucija!!!!!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Šef-TechnoMarketa View Post
    Evo moj broj telefona 069 350 806.
    Ne sjećam se da sam imao problema sa i jednim MP3 playero -om kod nas. Zamolio bih te da mi se javiš i da ovo riješimo.
    Neko se nameračio na tvoju fotelju, biće, pa trenira dok si na pauzi
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  20. #95
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovako se rjesavaju problemi.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #96
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Šef-TechnoMarketa View Post
    Evo moj broj telefona 069 350 806.
    Ne sjećam se da sam imao problema sa i jednim MP3 playero -om kod nas. Zamolio bih te da mi se javiš i da ovo riješimo.
    Ne znam jesil sef tehnomarketa u pg, al ovaj mp3 je kupljen u baru, pa mozda nisi upucen. A da rjesavamo nemamo nista. Vi ste meni poslije sve te zajebancije vratili pare... cist racun duga ljubav... ne vjerujem da cu imat problema sa vama vise.

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  22. #97
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hm mislio sam da naziv topica jasno upućuje na radnju, a pošto ti nijesi naveo drugačije mislio sam da sam ja u pitanju.

    Prenijeću kolegi.

    Za sve ostale kod nas su najjeftiniji MP3 player -i i sigurno rade, pa navratite.

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Sefe, mozes li nam reci od kad su (mislim na godinu proizvodnje) Panasonic aparati na vasim policama u Podgorici ? Makar vecina njih?

  24. #99
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    829
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kao firma koja se bavi montazom tv audio video opreme cesto kupujemo opremu u tehnomarketu za potrebe nasih klijenata i dosad nije bilo nikakvih ni tehnickih niti problema bilo koje drugo vrste.
    Uvjek su nam izasli u susret cak i preko neke normalne mjere.
    U tehnomaxu mi nijesu dozvolili da stavim bateriju i da ukljucim fotoaparat koji sam htio da kupim a u tehnomarketu mi makar 5 modela dozvolili da ukljucimo i probamo...tako da ne pricam vise...

  25. #100
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Sefe, mozes li nam reci od kad su (mislim na godinu proizvodnje) Panasonic aparati na vasim policama u Podgorici ? Makar vecina njih?
    Mozda bi i mogao kada bi napisao koji te konkretno zanima.
    Mislim da nidje ne možeš da kupis Panasonic aparat ispod 100e bez kod nas.
    I ne znam kakve veze ima godište. Evo Rokšped prodaje Golf V 2007. godište sa pređenih 100,000+ km za 10.800e. Vrijedi li toliko kada se može noviji kupit sa 0. Na kupcu je da procijeni.
    http://rs.weltauto.com/gwapp/gs_rs;j...line+1%2C9+TDI

    Ako si vec tolika dusebriznica stavi trasnaprent ispred Rokpeda kako je ovo skupo.
    Last edited by Šef-TechnoMarketa; 09-09-10 at 11:28.

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aerodrom Tivat
    By Kralj Ibi in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 11-01-10, 08:55
  2. Aerodrom Podgorica
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 10-07-09, 05:46
  3. Replies: 11
    Last Post: 08-07-09, 22:57
  4. Mesic trazi tivatski aerodrom i hotele na primorju
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 01-08-05, 14:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •