Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 111

Thread: Info: Tehnomarket - Stari Aerodrom Podgorica

  1. #51
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vecina ovdje prica kao da ih neko bicevima tjera da kupe nesto u tehnomarketu

    Market kao i svaki drugi a inace imate oci pa vidite sta kupujete i po kojoj cijeni tako da je prica prilicno bezvezna.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, ali ne mogu sve potencijalne musterije imati uvid u to da im TV-i stoje ukljuceni 24/7 po par mjeseci, to znaju oni koji tuda eventualno prolaze ili oni kojima se npr ovim putem skrene paznja, tako da prica ipak nije bezvezna.
    EDIT Sto kaze Bugi-uvijek imas opciju da trazis zapakovan, samo i za tako nesto se kupac treba sjetit.
    Last edited by neptune; 27-08-10 at 14:58.

  3. #53
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Da, ali ne mogu sve potencijalne musterije imati uvid u to da im TV-i stoje ukljuceni 24/7 po par mjeseci, to znaju oni koji tuda eventualno prolaze ili oni kojima se npr ovim putem skrene paznja, tako da prica ipak nije bezvezna.
    Vidi druze i bez tvog upozorenja ne bih uzela televizor koji radi na izlogu... nisam u svadji sa svojim razumom da bi napravila tako nesto. Ni jedan normalan lik koji razmislja ne bi to uradio.
    A ako si govedo pa ne znas ni sta kupujes i ne mozes da sacekas jedan dan onda nosi taj sa izloga ko ti je kriv...
    (bez uvrede jer pricam uopsteno, nije namjenjeno tebi)
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  4. #54
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Da, ali ne mogu sve potencijalne musterije imati uvid u to da im TV-i stoje ukljuceni 24/7 po par mjeseci, to znaju oni koji tuda eventualno prolaze ili oni kojima se npr ovim putem skrene paznja, tako da prica ipak nije bezvezna.
    EDIT Sto kaze Bugi-uvijek imas opciju da trazis zapakovan, samo i za tako nesto se kupac treba sjetit.
    e ako se toga ne sjeti,nije trgovina za njega
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pa što ne tražiš zapakovan? Ne mislim u TechnoMarketu nego nigdje ne bi kupio stvar koja nije zapakovana. Druga je stvar što se našim ljudima žuri, pa iako nijesu imali TV po mjesec i više dana 2 dana igraju ulogu da se sačkeka da dođe iz magacina. Meni nikad nije igralo 2 dana ulogu, a ne vjerujem niu da je tebi...

    Isto tako moraš se složiti da je ljepše kada se vidi šta kupuješ, a ne kao što kažeš po nekih drugih objekata u gradu da kušuješ na osnovu papira sa specifikacijama
    prodavac bi trebao da obavijesti kupca da je proizvod stojao izlozen, a praksa je i da se takvi proizvodi prodaju po nizim cijenama. Samo kod nas moze ovako "kaubojski"
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #56
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Skoro sam bio u salonu I gledao kako pakuju tv iz izloga u kutiju. Vidi se da imaju iskustva, tesko je poznati da nije neraspakovan.

    Nije bio technomarket, ali izgleda da je to praksa svuda.

    Bzvz.

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    prodavac bi trebao da obavijesti kupca da je proizvod stojao izlozen, a praksa je i da se takvi proizvodi prodaju po nizim cijenama. Samo kod nas moze ovako "kaubojski"
    Pa sigurno će ukoliko ga kupac pita prodavac reći da je bio izložen ili da nije bio izložen, Prodavcu ni iz džepa ni uz džep.
    Zaista je kod nas nizak potrošački nivo prilikom kupovine. Ja prvi kada sma uzimao multipraktik prije 2 nedelje pojma nijesam imao o multipraktiku ali sam obišao par sajtova i pošao spreman jer sam znao šta mi treba. Prije toga sam msilio da to služi za cijeđenje voća...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #58
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ne mora kupac da pita, nego mu to treba reci, i dati nizu cijenu. Po salonima namjestaja je to i kod nas sasvim normalno (rasprodaje eksponata i sl), dok u TehnoMarketu samo ako je proizvod vidno ostecen ima nizu cijenu. Premotaj i malo na jedan od ranijih postova, dje je covjek dobio izlupan DVD home cinema, a da mu to niko nije rekao (lijepo zapakovano u kutiji), niti je vracen novac! Vjerovatno je trebalo, prije nego sto je iskesirao, da pita prodavce: "Dobar dan, je li ovaj DVD izlupan?!", da bi mu oni to rekli?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Možeš li mi reći u kojoj to prodavnici tehnike u Crnoj Gori imaš popust na izloženu stvar? Budimo relano živimo gdje živimo i tako je ovdje.
    Ako je ko kupovao u CG onda sam to ja, i znam da se u prodavnicima namještaja ne dobija popust na izloženo nego tek ako vide da se nećkaš mogu da zovu šefa da pitaju može li popust. Ako pak oćeš sa dostavom čekaš oko 20 dana. Pričam iz iskustva jer sam kupio garnituru sredinom juna i dostavljena mi je 20 jula.

    Sa druge strane mogu da ti kažu da ne rade dostavu, sa treće strane mogu da ti kažu da ne rade montažu, sve su ovo lična iskustva i ne želim da blatim ime ni jedne firme ali nijesi baš dobro postavio mjerilo Šta da radim ja sa komadom namještaja, da ga stavim u auto ne mogu, a šta da radim sa istim kada mi ga donesu kao daske i bace i kuću, treba da pposjedujem alat da bi ga sklopio?

    Ne kažem da ne bi trebalo da bude drugačije, ali tu smo đe smo i nema drugi (zapad) zavide na nečim pa neka i mi zavidimo (zapadu) na nečim. Samo se tako može napredovati
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #60
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali najjace u NAMOS,usla ja i videla neku stolicu(nije bitno)i pitam (posto stoji u cosak) hocu ovu da uzmem a ona djevojka mi kaze moze,pa posla do kompa i kaze "nemoze jer je ova za izlog,a nema druge" kao da sam u muzej htela nesto da kupim.ne razumijem.a sto puta mi se desilo da idem negde da narucim(npr,plocice za terasu)i oni izlozili 10-20 modela,i NIJEDAN od njih nisu imali.a izlozeno je. ne kapiram.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #61
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opustite se ljudi, do skoro smo kupovali tehnku u Tuze, a sad Vam ni svjecki opremljene prodavnice ne odgovaraju, kao da ste svi iz Pariza dosli. Svudje u svijet se takve stvari desavaju, nista novo.

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Znas kako, nesto razmisljam da je tehnika iz Tuzi bila kvalitetnija od ove sada.

    Tehnika iz Tuzi je stizala iz Italije koja je A klasa, a ovo sto dolazi sada u ove prodavnice je za ovo mrceno trziste i zadnja klasa kvaliteta.

  13. #63
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što je tu je, biće bolje !!!
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ali najjace u NAMOS,usla ja i videla neku stolicu(nije bitno)i pitam (posto stoji u cosak) hocu ovu da uzmem a ona djevojka mi kaze moze,pa posla do kompa i kaze "nemoze jer je ova za izlog,a nema druge" kao da sam u muzej htela nesto da kupim.ne razumijem.a sto puta mi se desilo da idem negde da narucim(npr,plocice za terasu)i oni izlozili 10-20 modela,i NIJEDAN od njih nisu imali.a izlozeno je. ne kapiram.
    Normalno je da ti eksponat ne prodaju. Ako robe nema na lageru taj eksponat služi da bi ista mogla da se naruči. Oni te eksponate dobijaju za dž od proizvođača a u interesu je tog proizvođača da uvijek stoji u salonu radi reklame.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  15. #65
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos View Post
    Normalno je da ti eksponat ne prodaju. Ako robe nema na lageru taj eksponat služi da bi ista mogla da se naruči. Oni te eksponate dobijaju za dž od proizvođača a u interesu je tog proizvođača da uvijek stoji u salonu radi reklame.
    pa pitala sam moze li da se naruci i rekla mi da nemoze.daj ne mlati,stavljaju stvari za izgled a nemoze da se kupi.koga zaebavaju???sto mene briga imaju ili nemaju,ako nemaju neka ne reklamisu.to je kao ja sad da kazem prodajem to i to a nista od toga nemam.i koji K ce mi reklama kad nemogu da kupim???
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možeš li mi reći u kojoj to prodavnici tehnike u Crnoj Gori imaš popust na izloženu stvar? Budimo relano živimo gdje živimo i tako je ovdje.
    Ako je ko kupovao u CG onda sam to ja, i znam da se u prodavnicima namještaja ne dobija popust na izloženo nego tek ako vide da se nećkaš mogu da zovu šefa da pitaju može li popust. Ako pak oćeš sa dostavom čekaš oko 20 dana. Pričam iz iskustva jer sam kupio garnituru sredinom juna i dostavljena mi je 20 jula.

    Sa druge strane mogu da ti kažu da ne rade dostavu, sa treće strane mogu da ti kažu da ne rade montažu, sve su ovo lična iskustva i ne želim da blatim ime ni jedne firme ali nijesi baš dobro postavio mjerilo Šta da radim ja sa komadom namještaja, da ga stavim u auto ne mogu, a šta da radim sa istim kada mi ga donesu kao daske i bace i kuću, treba da pposjedujem alat da bi ga sklopio?

    Ne kažem da ne bi trebalo da bude drugačije, ali tu smo đe smo i nema drugi (zapad) zavide na nečim pa neka i mi zavidimo (zapadu) na nečim. Samo se tako može napredovati
    za tehniku: TehnoMax. Pitao sam moze li popust na televizor koji je izlozen i radi stalno, pitali shefa i dali neki popust (ne sjecam se koliko, nisam ga uzeo na kraju).
    Sto se tice namjestaja, redovno ces naci da su eksponati do 50% na popustu. Opremam kucu, pa sam se nashetao u zadnjih godinu dana po salonima... Dje god sam uzimao, imao sam i dostavu, i montazu, jedino sto nekad nece da rade je da iznose iz kamiona u stan/kucu (jer ljudi znaju da budu bezobrazni, pa uzmu komad namjestaja koji ne moze da prodje kroz vrata, udje u lift, ide na 12 sprat solitera, ili se osteti u medjuvremenu, tako da to djelimicno i opravdavam).
    Quote Originally Posted by Milos View Post
    Normalno je da ti eksponat ne prodaju. Ako robe nema na lageru taj eksponat služi da bi ista mogla da se naruči. Oni te eksponate dobijaju za dž od proizvođača a u interesu je tog proizvođača da uvijek stoji u salonu radi reklame.
    Upravo to! Ne znam kako kod nas, ali znam za BG da se eksponat dobija od distributera dzabe, sto "nase" muvatore ne sprecava da nalijepe i na njega cijenu i utope ga... (paralela: prodaja tester parfema)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #67
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    ja sam sinoc kupio tamo tv LG 37LD450 i pitam prije toga prodavacicu moze li npr preko usb-a da gledam film. u tome se ubaca u pricu neki momak koji radi kao magacioner ili tako nesto ada moze evo tu ulaz bla bla i stvarno ulaz je i ne pise da je service only kao sto pise na drugim modelima i ajde ja povjerujem. prije toga mi prica pricu da ce bbm da se "da se razliva po ekranu" ali da ne brinem jer ce to biti do nove godine hd signal i da je njoj total tv bolji. nego ajde. spakujem ga ja fino, podjem kuci namontiram i pogodite sta, ne moze da se pusti film sa fleske samo slike i muzika. bbm stvarno los, ali provalim da je do konektora koji su pravili ovi iz bbm to prepravim i sve je ok sa slikom, a sta cemo sa filmovima sa harddiska/fleske preko usb-a? sinoc do kasno provaljivao kako da to napravim, kontaktirao podrsku iz LG-a koji su me ubjedjivali da moze samo da se gledaju muzika i slike dok su mi ovi rekli da moze i film. u neku ruku su bili u pravu, posto sam na kraju uspio hackovati usb i odesiti da ocitava i filmove sa usb-a, ali poenta je ok je za nas sto se mozemo snaci da rijesimo to, ali oni su tvrdili da film moze biti pusten bez problema, i sta onda sa vecinom gradjana koji bi kupili tako tv npr sa tom opcijom, prodavaci ih ubijeda da moze, dodje kuci i nista od toga?

    the World's leading dance event
    Sensation


  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    pa pitala sam moze li da se naruci i rekla mi da nemoze.daj ne mlati,stavljaju stvari za izgled a nemoze da se kupi.koga zaebavaju???sto mene briga imaju ili nemaju,ako nemaju neka ne reklamisu.to je kao ja sad da kazem prodajem to i to a nista od toga nemam.i koji K ce mi reklama kad nemogu da kupim???
    Oni u ugovoru imaju da eksponat ne mogu prodati, zašto je taj eksponat još tu ako je prestala prodaja tog artikla pojma nemam. U salonu namještaja je normalno da se eksponati ne prodaju jer su to polovne stvari. Dnevno na one garniture sjedne i ustane mnogo više ljudi i fijoke se otvore mnogo više puta nego u nečijoj kući. Godinu dana isložen eksponat prilično se izraubuje. Da ne pričam o TV aparatima koji rade po 16 časova dnevno, taj TV radi za godinu dana kao pet godina kod prosječnog korisnika.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaPGcity View Post
    ja sam sinoc kupio tamo tv LG 37LD450 i pitam prije toga prodavacicu moze li npr preko usb-a da gledam film. u tome se ubaca u pricu neki momak koji radi kao magacioner ili tako nesto ada moze evo tu ulaz bla bla i stvarno ulaz je i ne pise da je service only kao sto pise na drugim modelima i ajde ja povjerujem. prije toga mi prica pricu da ce bbm da se "da se razliva po ekranu" ali da ne brinem jer ce to biti do nove godine hd signal i da je njoj total tv bolji. nego ajde. spakujem ga ja fino, podjem kuci namontiram i pogodite sta, ne moze da se pusti film sa fleske samo slike i muzika. bbm stvarno los, ali provalim da je do konektora koji su pravili ovi iz bbm to prepravim i sve je ok sa slikom, a sta cemo sa filmovima sa harddiska/fleske preko usb-a? sinoc do kasno provaljivao kako da to napravim, kontaktirao podrsku iz LG-a koji su me ubjedjivali da moze samo da se gledaju muzika i slike dok su mi ovi rekli da moze i film. u neku ruku su bili u pravu, posto sam na kraju uspio hackovati usb i odesiti da ocitava i filmove sa usb-a, ali poenta je ok je za nas sto se mozemo snaci da rijesimo to, ali oni su tvrdili da film moze biti pusten bez problema, i sta onda sa vecinom gradjana koji bi kupili tako tv npr sa tom opcijom, prodavaci ih ubijeda da moze, dodje kuci i nista od toga?


    Samo mi nije jasno što ne uze u Technomarket LG 42PJ550, bolji je sa karakeristikama a može i film preko usb -a. Uzeo mi ga je koelga prije 2 dana i oduševljen je + je veća dijagonala.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #70
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post

    Samo mi nije jasno što ne uze u Technomarket LG 42PJ550, bolji je sa karakeristikama a može i film preko usb -a. Uzeo mi ga je koelga prije 2 dana i oduševljen je + je veća dijagonala.
    hahaha


    zato sto je ovaj full hd i sto mi je taj prevelik. a razlija je u cijeni bila mala sto jes jes ako te bas zanima.

    nego da ne offtopicujemo ovdje se o necemu drugome prica
    the World's leading dance event
    Sensation


  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Znam za cijenu jer smo imali istu dilemu kada ga je kolega uzimao i uzeo je na kraju veći ali koji nije Full HD. I ovako ko zna kada će full kanali kod nas..

    Inale u pravu si, treba im skrenuti pažnju da taj model nema mogučnost puštanja videa bez predhodnog hack -a usb porta na matičnoj.

    Imaš neki user manual za to?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Cisto da se zna da ti LG koji imaju service only usb mogu takodje da se hakuju i da pustaju sve sto i ova dva skuplja modela.

    Drug kupio i hakovoa usb.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ma na ovaj nije pisalo da je service only pa je to i Nikolu i mene zbunilo. Ali valjao bi mi neki user manual...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #74
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ma na ovaj nije pisalo da je service only pa je to i Nikolu i mene zbunilo. Ali valjao bi mi neki user manual...
    sto rece za kanale, radnice su tvrdile da moraju do nove godine da budu pusteni.. mozda one imaju neke informacije

    evo tutorijali
    http://lgusb.wikispaces.com/
    http://lgusb.wikispaces.com/IR+Hack
    ja bih preporucio ovaj drugi i to sa ovim simbian programom mnogo je jednostavnije samo sto se za pojedine modele mora googlati i googalit za kod zato sto je promijenjen 0000 nije vise taj nego drugi ja sam za moj trazio 2 sata..
    the World's leading dance event
    Sensation


  25. #75
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo malo da osvjezim ovu temu jednim... na zalost ... ne tako dobrim iskustvom sa tehnomarketom.

    Naime u to vrijeme sam trazio da kupim neki mp3 da imam za trcanje i vjezbanje.
    I tako ja trazim po forumu i vidim na ovom topicu pohvale nase drage forumasice Flame_S za neki mp3. Izgooglam ja mp3,vidim...svidja mi se, ajd da ga kupim.
    Prvi dan: Podjem do Tehnomarketa,dodjem do stalaze sa mp3-jevima i vidim model koji se svidja. Cekam ja oce li ko doc da me usluzi jer je ta vitrina zakljucana naravno. Cekam,cekam i poslije pola sata dodje jedna gospodja da me usluzi. Pazarim ja taj mp3. Dodjem kuci, stavim u pc da se puni... on nista, ne pokazuje da se puni. Ostavim ga ja na kompu da se kobajagi puni da vidim sto ce bit... i dalje nista.
    Drugi dan: Podjem do Tehnomarketa da reklamiram i oni mi daju novi. Stavim novi mp3 u komp kad ono isto kao ovaj prvi... Podjem do Tehnomarketa da reklamiram... oni mi kazu da moram ujutro doc jer je tada shef tu.
    Treci dan: Dodjem ja ujutro da reklamiram. Zalim se "shefu". On meni ni 5 ni 6 nego kaze:"Mora da si ti neki vezas, cim ne umijes mp3 upalit, zamjenit cu ti ga ovaj put i vise mi ne moj dolazit" - o ovom komentaru... no comment, toliko o gostoprimljivosti i ljubaznosti osoblja. Ode on u servis da "provjeri" mp3 kako to da on ne radi...
    Cekam .... cekam... prodje pola sata... :mad:cekam cekam... prodje jos pola ... ono KIPIM :trashcom: Dok sam cekao, troje ljudi je dolazilo da reklamira proizvode koje su prije par dana kupili kod njih, nekom liku TV poceo da zuji poslije 2 dana, nekoj zeni frizider ne hladi ...
    Poslije 1 sata, smilovao se "shef" dolazi do mene, sa osmjehom na lice govoreci:"Bio si u pravu, ne radi ni jedan" ...Rece to i izgubi se za 2 sekunde ni ja nemam pojma gdje... ni IZVINITE nisam dobio... vratise mi pare i napustih prostoriju .. tnx god :idea:
    Sto vise reci... mislim da je dovoljno receno... ne bih tamo vise usao da mi DZABE daju nesto...

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aerodrom Tivat
    By Kralj Ibi in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 11-01-10, 08:55
  2. Aerodrom Podgorica
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 10-07-09, 05:46
  3. Replies: 11
    Last Post: 08-07-09, 22:57
  4. Mesic trazi tivatski aerodrom i hotele na primorju
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 01-08-05, 14:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •