Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 111

Thread: Info: Tehnomarket - Stari Aerodrom Podgorica

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Ne mogah izdržati...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Bugi najavljujes li ovo reklamu za Tehnomarket gdje je glavna licnost Ekrem ? Nesti poput foto Nikic, Nikic foto ?

    Mislio sam da je Tehnomarket ozbiljnija firma ali izgleda da nije, kao neki otpad je. I to me radnici lazu kao ne ovo je novi model, nesto razmisljam mozda za tebe.

  3. #28
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asta la vista View Post
    Ja htjedoh uzet http://www.technomarket.me/product_d...ct_id=09029470 kao sto vidite 39 eura. Ima li dje jeftinije da se uzme ili mu je normalna cijena?

    Uzmis slobodno, imam isti uzela sam ga bas u tehnomarket. Godina garancije, lagan, zvuk odlican, nema tipkice vidjljive nego je na dodir.
    U svakom slucaju za tu cijenu neces naci nista kvalitetnije jer sam i sama pretrazila cijeli grad prije kupovine
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas sam se nedavno mislio dal da otvorim slicnu temu kad sam skoro usao u taj objekat.
    Kao sto je postavljac teme rekao-asortiman sramotan, cijene za zatvor, definitivno sam siguran da ovdje ima itekako posla za neku vrstu, dal inspekcije, dal onog drustva za zastitu potrosaca, dal nekog treceg, ali ono sto se tamo moze vidjeti jeste neka vrsta klasicne prevare i dovodjenja u zabludu, a to se koliko je meni poznato-pravno sankcionise.
    Druga stvar-cesto tuda prolazim kasno nocu i primijetio sam da one led Samsunge u izlogu NIKAD ne gase, znaci to radi 24/7 evo vec par mjeseci. Dakle dobijas bukvalno izraubovan i polovan artikal.
    Izbor u pg je takav kakav jeste, stanje je lose ali nije da ipak nema nikakve alternative, konkretno kad je ovaj "Tehnomarket" na Starom u pitanju, samo kojih 200m dalje ima Tehnomax, s daleko prihvatljivijom ponudom, kako po pitanju cijene, tako i po pitanju asortimana.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asta la vista View Post
    Ja htjedoh uzet http://www.technomarket.me/product_d...ct_id=09029470 kao sto vidite 39 eura. Ima li dje jeftinije da se uzme ili mu je normalna cijena?
    Ja sam ga uzeo prije mozda 2 godine kod Đečevića u centar za 80e
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  6. #31
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    koji je tehnomax a koji tehnomarket ?

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Bugi najavljujes li ovo reklamu za Tehnomarket gdje je glavna licnost Ekrem ? Nesti poput foto Nikic, Nikic foto ?

    Mislio sam da je Tehnomarket ozbiljnija firma ali izgleda da nije, kao neki otpad je. I to me radnici lazu kao ne ovo je novi model, nesto razmisljam mozda za tebe.
    Samo kažem ako T-Com može da laže mogu svi
    Za koji ti je model ko rekao da je najnovji? Možda treba znati da ono što je najnovije u svijetu najnovije kod nas bude za godinu dana (u slučaju ADSL -a i par godina).
    U svakom slučaju izbora ne fali, svako kupuje đe mu je merak veći, ali si poptuno u pravu za cijene.


    Sa druge strane imamo ljude koji su naučili da koriste Google i onda ono što je u Japanu predstvljeno je najnovije a sve ostalo je staro.
    Go google it
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Pazi ne bi bio problem da radnica ako zna da kaze da je taj model izasao 1999 godine a ne da mi kaze da je novi model.

    Opet ako ne zna onda je trebalo stavit da je model iz 1999 jer onda kupac zna sto kupuje ovo sto je tamo uradjeno je prevara - klasicna.

    Glupo je uporedjivat se sa T-com-om bolje ti je da ste se uporedili mozda sa mojim komsijama sto im je cijela familija u zatvor, opet bi ispali posteniji nego da se uporedite sa T-com-om

  9. #34
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tehnomarket !?!
    Da, to je u stvari "dp project" ili tako nešto.
    Bio sam tamo par puta i vidio da ima kineskih skutera, televizora i ostalih drangulija koje su skupe, a i stvarno "ociscenih" magacina sa neprodatom robom od prije par godina.

    Mislim da bi to bilo skroz OK, jer ne žele ili ne mogu svi da priušte sebi up-to-date stvari, ali samo kada bi se prodavalo po RAZUMNIM cijenama. Ovako - bruka, bezobrazluk, pljačka!

  10. #35
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    347
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by berekina View Post
    Velik broj građana PG nema internet, pa ni google!

    Slažem se da su cijene nerealne, ali ne i s time da ljude nazivamo debilima jer kupuju tamo.
    veliki broj gradjana nema internet..?cijene nisu realne ali ljudi koji kupuju tamo nemaju internet...,pa nisu informisani preko googla..nije sad vrijeme kao prije 10 god.,tad se moglo rec da mnogo naroda nema internet..

  11. #36
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ti tako misliš.......
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  12. #37
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    882
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hm, hm, ne znam, ali ta prodavnica je proljetos imala najjeftinije memo SD kartice - ja licno kupio onu od 8 gb... Tacno ima antikviteta, ali koja radnja hi-teca kod nas ih nema!! Imaju najjeftinije crt televizore (i taj sam kupio kod njih i nije za pohvalu - vec je treci put bio na opravci u garantnom roku ali su ga svaki put uredno servisirali), ugradnu bijelu tehniku a i LCD su im (neki modeli) najpovoljniji. Sve u svemu srednja sredina. A ima i gorih u gradu. U jednoj se do skora prodavao crt tv gorenje, model koji sam ja docerao iz Berkovica jos davne '96...

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,655
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Oni su to nabavili kada su bile te cijene, pa posto ih nisu prodali, ne mogu sada obarati ispod te nabavne... nema tu nista za inspekciju, sve je to po zakonu, ako neces da kupis, idi u drugu prodavnicu. Jednostavno roba iz zaliha...

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Mislim da su duzni da istaknu godinu prozivodnje uredjaja... toga nema. Tada bi i moja baba ukapirala da je star uredjaj kada procita da je godina proizvodnje 1999...

  15. #40
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Brate oni lagano ovo prodaju po nekoj ludoj cijeni.

    FYI, to je najveci memory stick duo koji moze da se kupi, sve preko toga je memory stick duo pro, a stariji uredjaji ne mogu da ga citaju (npr. Sony Ericsson p800 i 900). Cijena je vec drugi problem, sumanuta? YES :dring:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. #41
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam prije 4 dana nabavila dvije stvari kod njih i zadovoljna sam i cijenom i robom a jos zadovoljnija uslugom.bila neka tako simpaticna prodavacica da mi je milo sto sam kupila tamo iako je negde mozda jeftinije.a kad vidim neke neljubazne prodavacice koje te gledaju kao da si sa marsa(da,da,ima ih)e tamo nebi uzela pa da je dzabe.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #42
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Evo moje iskustvo sa njima. U pitanju je nova prodavnica u ulici 8-8.

    Posto se drug uselio u novi stan, odem u technomarket da mu kupim dvd 5.1 i uzmem mu neki samsung za 100 eura. oni mi ga daju zapakovanog u kutiju i ja ga ponesem i predam drugu. Malo kasnije tog dana, drug me zove i pita jesam li mu trgovao polovan dvd?!? dvd plejer ulubljen sa gornje strane na 4 mjesta, kao da ga je neko sakom lupao. Vratimo ga mi nazad da nam ga zamijene, kad prodavacica veli da imaju jos 3 isto tako ulubljena i da mu je zato cijena smanjena (niko nam nije napomenuo da je dvd na snizenju zbog nedostatka).
    Posto nije bilo zamjene, doplatio sam i uzeo mu komplet od 150 eura, koji je radio 5 dana.
    Sad cekam da se drug vrati sa odmora, pa idemo da cakulamo sa njima.

    Ja sigurno tamo nista vise kupit necu.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  18. #43
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja hocu sigurno,jos sam naisla na neki prelijep toshiba laptop.a to sto sam uzela kod njih nije bilo samo zapakovano nego i vakumirano.ma dajte,kupila sam ja sto cuda i u druge prodavnice pa sam bila na muke.pogotovo sa jednom dje prodaju usisivace i ostale takve tehnike kod autobuske.nova zgrada ne sjecam se imena.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #44
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kod njih se po nešto može kupiti i da valja, ali je mahom loša roba, bez obzira na generaciju. Plašim se i da je garancija reda radi.
    Moj stari je kod njih pazario CRT televizor prije godinu dana ( u Baru, dp Project u ul. Jovana Tomaševića). Cijena nije bila loša, ali mogla je biti i niža. TV je u startu imao PINK na svakom kanalu. U stvari na katodnom zaslonu u godnjem desnom uglu imao je veeeliku ružičastu fleku. TV naravno nijesu htjeli da zamjene. Fleka se "povukla" poslije godinu dana kada je TV počeo po "ličnom nahođenju" da mjenja kanale, a poslije toga je naravno i CRT-kao.
    Eto elektro otpada za kratko vrijeme.
    E upravo takvo mišljenje imam o njima... da uglavnom prodaju robu sa greškom i da je to na akcijama i sa povoljnim cijenama, a da ono što valja nije povoljnije nego na drugim mjestima.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    to sa flekom je burn-in efekat, znaci da su ga drzali kao izlozbeni primjerak i nisu ga gasili! Isto je bilo za jednu plazmu koju sam ja gledao u TehnoMax-u, ostao logo na svakom kanalu
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #46
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam uzeo svu bijelu tehniku kod njih, i sve je ekstra, i cijene ekstra.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    to sa flekom je burn-in efekat, znaci da su ga drzali kao izlozbeni primjerak i nisu ga gasili! Isto je bilo za jednu plazmu koju sam ja gledao u TehnoMax-u, ostao logo na svakom kanalu
    O tom sam bas pisao, krajnje je nerazumno u Tehnomarketu uzimati televizore, SVI uredjaji su im ukljuceni 24/7, ali bukvalno, ko god prodje pored ove nove na Starom, u bilo koje doba dana i noci moze vidjeti kako svi LED, plazma i LCD televiizori bljeste u punom sjaju, nije im dosta sto poukljucuju sve nego jos odvrnu i kontrast i brightnes sve na max... Dakle doslovno ti prodaju izraubovan i polovan proizvod koji je radio nenormalnim tempom dan i noc mjesecima.
    Mislim da stvarno nema potrebe, ima toliko drugih objekata u gradu, povoljnijih u svakom pogledu.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    znate sto je meni najjace od svega? kad doje lik i kupi lcd od 50 inca za sobu od 3 metra i ovaj ga pita sto cete da gledate a ovaj mu odgovori: extra tv !
    ovdje 98% ljudi ne zna razliku izmedju lcd i plazme niti razliku izmedju digitalnog i analognog signala ali je bitno da uzmu sto veci ekran da bi na nega gledali bbm i extra tv.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    s obzirom na izbor kablovskih operatera i HD sadrzaja, sta ce covjek drugo da kaze? Ili to, ili kao ja, da nema nikakav TV signal, i na HDTV gleda sta skine sa neta...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    O tom sam bas pisao, krajnje je nerazumno u Tehnomarketu uzimati televizore, SVI uredjaji su im ukljuceni 24/7, ali bukvalno, ko god prodje pored ove nove na Starom, u bilo koje doba dana i noci moze vidjeti kako svi LED, plazma i LCD televiizori bljeste u punom sjaju, nije im dosta sto poukljucuju sve nego jos odvrnu i kontrast i brightnes sve na max... Dakle doslovno ti prodaju izraubovan i polovan proizvod koji je radio nenormalnim tempom dan i noc mjesecima.
    Mislim da stvarno nema potrebe, ima toliko drugih objekata u gradu, povoljnijih u svakom pogledu.
    Pa što ne tražiš zapakovan? Ne mislim u TechnoMarketu nego nigdje ne bi kupio stvar koja nije zapakovana. Druga je stvar što se našim ljudima žuri, pa iako nijesu imali TV po mjesec i više dana 2 dana igraju ulogu da se sačkeka da dođe iz magacina. Meni nikad nije igralo 2 dana ulogu, a ne vjerujem niu da je tebi...

    Isto tako moraš se složiti da je ljepše kada se vidi šta kupuješ, a ne kao što kažeš po nekih drugih objekata u gradu da kušuješ na osnovu papira sa specifikacijama
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aerodrom Tivat
    By Kralj Ibi in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 11-01-10, 08:55
  2. Aerodrom Podgorica
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 10-07-09, 05:46
  3. Replies: 11
    Last Post: 08-07-09, 22:57
  4. Mesic trazi tivatski aerodrom i hotele na primorju
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 01-08-05, 14:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •