Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 276

Thread: Hack Wireless WPA2 key

  1. #76
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,290
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    79
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    I BTW.... da bi uopste mogao da radis brute force moras da znas SSID neke mreze. A sto ako je neko izgasio SSID broadcast? Da neces i to da provalis brute forceom?

    I kako da znas da li je neko upalio MAC filtering ili ne?
    SSID je ustvari salt sa hash, naravno da bez njega ne moze, a sto se tice MAC filtriranja, to 90% korisnika ni nezna sta je a ne da ukljuci i podesi.

    A sto se tice tvoje graficke, mogu samo da ti preporucim bolji softver za BF random attach je cudo, a cuda se desavaju
    http://hashcat.net/oclhashcat-plus/

    Nego da se ne gadjemo vise terminima, pola citalaca ne zna ni o cemu pricamo.

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    I BTW.... da bi uopste mogao da radis brute force moras da znas SSID neke mreze. A sto ako je neko izgasio SSID broadcast?
    Svaki android 2.2 telefon pa na vise, pokazuje wirelesse koje hvata bili oni sa broadcasting ili hidden ssid. Program je WiFi Analyzer ili WiFi Analytics, i preuzme se sa marketa.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Svaki android 2.2 telefon pa na vise, pokazuje wirelesse koje hvata bili oni sa broadcasting ili hidden ssid. Program je WiFi Analyzer ili WiFi Analytics, i preuzme se sa marketa.
    Jeidno da "okineš" korisnika i da onda "osluškuješ" koji je SSID u pitanju. U CG je po mojoj internoj statistici stanje sledeće. 10% rutera je nemoguće proći (ili vrlo teško) što zbog SSID hide, što zbog MAC -a, što zbog samog rutera...
    Od ostalih 90 % večina ima DLINK, koji ima WPA2 na sebi. Realno je da je samo 20% rutera na WAP i kao ti su podložni napadu bruteforce.

    Ići bruteforce -om na WPA2 je isto kao ući tenkom u staru Varoš, moćno izgleda ali više štete no koristi.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #79
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,290
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    79
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jeidno da "okineš" korisnika i da onda "osluškuješ" koji je SSID u pitanju. U CG je po mojoj internoj statistici stanje sledeće. 10% rutera je nemoguće proći (ili vrlo teško) što zbog SSID hide, što zbog MAC -a, što zbog samog rutera...
    Od ostalih 90 % večina ima DLINK, koji ima WPA2 na sebi. Realno je da je samo 20% rutera na WAP i kao ti su podložni napadu bruteforce.

    Ići bruteforce -om na WPA2 je isto kao ući tenkom u staru Varoš, moćno izgleda ali više štete no koristi.
    Ako su Staru Varos cistili kao danas Tolosi, naselje Krusevac onda se bez tenka ili kakva gu$enicara i ne moze drugacije

    Jos bih dodao da ima i dosta speadtouchXXXXXX-eva sa difoltnom wpa2 sifrom.

  5. #80
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da ali ima mnogo vise Pirelli Discus rutera sa default WPA2 kljucem
    Ako misliš na onu jednostavnu formulu - ne radi na ovijim novijim
    In vino veritas

  6. #81
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Sutomore, Bar
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zašto se truditit kada je tamo neki iz BoyElec. mag i on će nam sve to pokazati. Vjeruj mi 500€ je smijepna cifra za ovo što mi možemo da naučimo.
    Sta pricas ti budalastine?
    Ja ti kazem da sam jednom upoznao momka, i da je znao, to sto mi ne znamo to je drugo, no se drzite samo jebenog rjecnika.. Drugo, ja ne kazem da znam da provaljujem sifre, probao sam jednom, wpa2, sifra je bila bidon123, provalio je za 35 minuta cini mi se, i 26-karakternu sifru za nekih 2 sata, za koju NISAM rekao da je wpa2.. Napisao sam gore kako je meni uspjelo, sad me boli tuki jer sam uveo adsl i ne treba mi to..

    edit : koliko price o ovoj temi, moga si za 70ak eura uzet wanjsku antenu, i ako imas dobru otpicku vidjlivost moze na 2-3-4 km da hvata, pa nadjes nekog bez sifre, ili sa wpa, posto WPA2 NE MOZE DA SE PROVALI :O
    Last edited by Kimmi_MSI; 12-02-12 at 20:45.
    Prodajem 3 macke, 2 slicne i jednu istu ..

  7. #82
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam ja ogromnu,odnosno tri,ova velika je 13 gb

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    Nije život jedna žena,život je nijedna žena

  8. #83
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Da nece neko pokusati da provali Discus--A0B9EA a da mi ne dava sifru YW0-789650 jer ta nije

    Sent from my HTC HD2 using Xparent Cyan Tapatalk 2
    Last edited by AmFi; 06-11-12 at 10:30.

  9. #84
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    iko hitno je

  10. #85
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Backtrack 5, i nekoliko sati slobodnog vremena(do 12)
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a backtrack5 ima dictionary ?
    sent from tabure

  12. #87
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Wpa-???? Moze razbiti samo wi-fu backtrack,niko vise,posebno ne nase pasvorde kao npr ;živojinJNA

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Nije život jedna žena,život je nijedna žena

  13. #88
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Z600 View Post
    a backtrack5 ima dictionary ?
    ne, nego probija zastitu.
    evo ti link.
    http://www.backtrack-linux.org/
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  14. #89
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostavio sam ja godine na to,ne treba mi nikakav link,polagao ispite online,nijedan backtrack osim wifu ne moze otkljucati wpa-psk,lazem moze ali da krade pakete jedno 4 mjeseca pa da onda ukrade kljuc! Vjeruj mi,ne zamlacujte se bezveze,izgleda zanimljivo,neke cifre po ekranu kao mi krekeri,probijamo mrezu..ne zajebaji casti ti! :banghead:

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Nije život jedna žena,život je nijedna žena

  15. #90
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam koristio bt4, nije bilo trika da se provali wpa, bez da skidas dictionary od 40 gb pa da cekas ko zna kolko.
    sent from tabure

  16. #91
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ama mozda bi moglo sa dictionary fajlom od 5 gb. Ali na americka imena... ali nikako na nasa,jer ih nema nigdje u nikakvom fajlu

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Nije život jedna žena,život je nijedna žena

  17. #92
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja imam Pirelli ruter ko i vecina ljudi sto koristi telekomov internet, a od sledece godine ce ga imati svi (koliko sam razumio momka koji mi je prebacivao fixni na ruter). Ono sto prvo uradim kod svakog:
    1) Hide SSID
    2) MAC Filtering
    3) Enkripcija WPA2 i sto je najbitnije neki password u narodu zvan: KOBASICA
    Prva stavka ce procistiti najobicniju "hakersku boraniju", a druge dvije one iskusnije

    Nije vrijedno muka pokusavat ovo razbiti, posebno ako je u pitanju obican ADSL od 2 Mbit-a, dje se lako moze primijetiti ako ti neko "sisa" net.

    EDIT: Moze jos i IP Address pool da se podesi ,mada nema potrebe za tim.
    Last edited by darkooo; 07-11-12 at 10:03.

  18. #93
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Svi hakeri nikom ponikose i u crnu zemlju pogledase.

  19. #94
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da je moguce obiti WPA/WPA2 enkripciju, u sustini postupak je vise nego jednostavan jedini problem jeste vrijeme cekanja za poklapanje hash-a

    Backtrack linux
    distribucija u sebi ima vec alate sa kojima jednostavno mozete pokupiti pakete, ocistiti ih...

    BruteForce attac
    k,jednostavan metod obijanja svake enkripcije, matematicki dokazan da se svaka enkripcija obija ovom metodom, samo je pitanje vremena.

    CPU VS GPU attack
    , ne znam koliko je vas upoznato ali ako koristite samo snagu CPU za bfa da imate i 50 racunara to ce trajati godinama dok sa koriscenjem savremenih grafickih kartica to vrijeme se znatno smanjuje, tacnije jaki CPU moze da generise oko 2000 p/s dok graficka npr ati radeon 7950 generise oko 580000p/s i prestavlja igracku sa kojom mozete da pocnete da se igrate, ja sam kupio 2 polovne za 250e vec 6-7 mjeseci rade bez problema.

    Hashcat,
    alat za sve vrste napada i otvaranje skoro svih algoritama, ima podrsku za gpu(nvidia cuda/ati opencl) i koliko mi je poznato ima i dalje najbolje preformanse , moja graficka na njemu generise oko 580k p/s dok preko pyrit to je skoro duplo manje, takodje podrzava distribuirano uvezivanje.

    Friend Cluster,
    u koliko imate potrebe za povremenim (5-6/m) "razvaljivanjem" hash-a najbolje je da se uvezete sa nekolicinom ljudi koji imaju jak hardver i iste potrebe. Sa time vrijeme koje je potrebno za dekriptovanje hash-a znatno samnjujete. Ovo pricam iz mog iskustvar , jer sam u clusteru sa jo 47 osoba i generisemo oko 110M(110 000 000) p/s. Nas sistem nije namjenski pravljen za wi-fi dekriptovanje ali se koristi i u te svrhe. Preko hashcat lako se pravi distriburana obrada podataka i sa malo dodatnog koda mozete dobiti cluster pc2pc bez muke.

    Trikovi- Optimizacija,
    bez obzira na to sto se udruzite i napravite mocan cluster vrijeme koje je potrebno da se otvori najteza kombinacija full asci kod od 8 karaktera i dalje moze biti prevelika u nasem slucaju je to oko 27 mjeseci za 8 karaktera. Potrebno je optimizovati nacine gadjanja rasporeda karaktera. Nas slucaj izgleda ovako , provo se gadjau samo brojevi do 10 duzine ( do sad iz mog iskustva, nekih 30-40% slucajeva password je broj duzine 8-10 cifara). Posle toga se gadjau kombinacje duzine do 8 karaktera sa optimizacijom 1:7, 2:6, 3:5, 4:4, 5:3, 6:2, 7:1 odnos slova i brojeva i obrnuto , sa tim da se kobinacija 7:1 i 1:7 zadnja provjerava, prvo se provjeravaju 4:4 pa 5:3 i 3:5 posle toga 6:2 i 2:6 dok za kombinaciju od 8 slavoa koristimo dictionary, ja ga stvarno nisam radio i ne znam kako na koji nacin je pravljen ali otprilike se nalazi 55% mozda i manje od kompletnog, to se pravilo prije nego sto sam se ja prikljucio tako da ne znam detalje kako je sastavljena. I sledecu stvar koju pravite kako vam broj obijenih passworda raste jeste licnu bazu, tako da moze da se desi da neki koriste isti password kao sto je slucaj sa asdf1234 itd. Bitno je praviti bazu jer vrijeme za pretragu nekih 1000 kombinacija koje mi imamo za sad traje 1s tako da nije potrebno trositi struju. U nasem slucaju ne koristimo full ascii karaktere tako da nema specijalnih znakova. Uvijek koristite linux, jer su preformanse oko 10% vece

    Vrijeme Konacno,
    ono sto vas sve zanima jeste sad vrijeme koje je potrebno za dekriptovanje ako napravite sve ovo. To zavisi od samog passworda ali otprileke statistika ide ovako , ako je password samo broj sto je javlja u velikom broju slucajeva jeste nekih 1 - 3 minuta , za drugu etapu to je oko 15 - 30 minuta i treca etapa je od 60-100 minuta. Kod nas je statistika da ako password nije pronadjen za 95 min , necemo ga ni pronaci i do sad se desilo nekih 15 tak puta.

    Troskovi,
    stavka oko koje morate da brinete jesu troskovi koje pravi ovakav sistem, i da li vam je neophodan bas taj ruter, ako je neki korisnik koji stalno mijenja lozinke to vam se ne isplati, jeftinije vam je da se pretplatite na kod isp.
    Nas sistem trosi oko 70KW/h odnosno nekih 6.5 eura po satu, dakle za zadnju grupu kobinacje passworda koji traju preko 60 minuta cjena je preko 7e. Ja sam imao srece ovde u naselju u pg, koristim 14 AP-a i do sad niko nije promjenio password, 4 korisnika imaju isti pass asdf1234, 7 koriste samo brojeve, dok su svega 3 malo komplikovana, ukuobo vrijeem za 14naloga + 1 koji nisam otvorije je oko 4 sata, odnosno drugarima sam potrosio ukupno oko 25e Ne zalim se, vrijedilo je, a ja sam dobar komsija opterecujem im vezu uvece od 1 pa ujutru do 7 tako da me ne primjete. Moj racun za struju povecao se za nekih 10 eura. Mada je jedan mjesec doslo oko 35 eura vise samo zbog stalnog koriscenja masine.

    Piraterija,Zanimacija, Sex ,
    ako bas masovno vriste download putem torrenta mozete jos malo povecati vas dozivljaj. Posto je sad vrijeme HD televizora, malo je glupo gledati dvd-rip na njemu. Ja sam ljubitelj HD video dozivljaja i zato pravim svoju kolekciju hd filmova kao i naucno dokumentarnih serija National Geographic,History , muzicki spotovi. Uzitak do gledate kako delfini plivaju kroz vodu ili kako J Lo mrda guzicu na full hd slici je savrsen i pravo uzivanje. Ali za ovaj uzitak treba veliki download, standard je 7-8 GB za sat vremena kod filmova je nesto malo vise. Ono sto mozete da uradite kad jeste da se spojite na sve mreze i koristite kompletan protok svih konekcija Medjutim za to je potrebno da dodatno platite ali vjerujte mi isplati se. Potrebno je da kupite plocu koja kosta oko 180usd ja sam moju platio oko 120 eura na ebay , stvarno polovnu, moja verzija moze da se zakaci na 8 wifi stanica, uzeo sam jos 5 usb kartica, toliko ploca podrzava. USB wifi mozete da kupite za nekih 15-30 eura u zavisnosti od proizvodjaca. Plocu i pc povezujete preko lan-a, rooterboard moze najvise da izbaci 15w preko usb to je stvar koju morate paziti, ili mozete uzeti usb wifi module sa svojim napajanje. Lan konekcija je Gbps tako da bi trebali imati i pc koji ima gbps konekciju. Potrebno je da imate backtrack os, sad ne znam moze li na starim verzijama ali 5 podrzava. Na forumu odakle sam skinuo primer lik je napisao da mora da bude 64bit-na verzija , to ne znam jer sta stalno koristim 64bit verziju. Plocu je potrebno flashovati posto od proizvodjaca ne dolazi sa takom funkciom na backtrack forumu mozete pronaci kompletan postupak. I sledeca stvar je torrent kijent, ja koristim kao iz primjera sto je napisan Deluge, on je konzolni klijent ali mozete skinuti i web gui dodatak tako da se taj problem moze rijesiti, i u nega isntalirate shel skriptu i to je to Kad uzmete da skidate torrent koristie sve konekcije, mana je sto ne mozete da odredite limit u zavisnosti od konekcije vec to radite kaskadno . Kolikav je postotak iskoriscenja ostalih konekcija ne znam tacno ali siguran sam da nije 100% cak mislim da nije ni 90% ali to nije problem u Bloku 5 dje je vecina pod optikom tako da je to nebitno. Moja brzina je 9 do 14MB/s pretezno je oko 12. Napomena nemoj te da koristite privatne torrent sajtove jer ce te popiti ban zato sto koristite vise ip adresa istovremeno, to je stvar koja se meni desila i posle koje nema nazad. sva tri servisa su rekla da to njima predstavlja problem i pravi pometnju u statistici i da je to protiv njihovih pravila.Takodje ce te dobiti obavjestenje od google ako ste nakaceni na njih da je toslo do vise konekcija u istom trenutku i da treba da provjerite sigurnost internet konekcije. Na piratebay i ostalim javnim trackerima to ide bez problema, bar za mene. Napomena2 budite fer korisnik, komisja i nemojte previse zloupotrebiti tudju konekciju. Ja obicno koristim uvece od 1 pa do 7 ujutru na 90%, ostatak dana konekcije koristim samo ako mi trebaju druge ip adrese ali ne za masovni download. Zato komisje sigurno nisu ni primjetile da im neko koristi internet.

    Korisni Linkovi
    http://hashcat.net
    http://www.backtrack-linux.org/

    Ako imate drugare sa kojima igrate igrice i koristite jake graficke kartice, nista vas ne kosta da napravite ovakav sistem i udruzite se. Sami da pravite ovako nesto ne isplatite, cak i ako zelite da profitirate od ovoga. Cluster u kome sam ja nije namjeski napravljen za wpa, ali posto hashcat podrzava i ovaj algoritam iskoristili smo ga i za to.

    Ko god vam kaze da postoji savrsena zastita, budite sigurni da grijesi, sve se u informatici relativno lako moze obiti samo je pitanje metoda i vremena. Tako da nema potrebe da odustajete od zanimacije. Ali treba da znate da dugme hack ne postoji !!!
    Sve sto treba da znate oko ovoga sam napisao i ideju kako da budete efikasni.
    Tako zelim vam ugodno i lako hackovanje lameri

  20. #95
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa ovim gore sto sam napiso, osijedio bi dok bi se prikacio na moj Wireless .

  21. #96
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa gore sam spomenuo da ne obuhvata 100% mogucih passworda, vec je optimizovano da sto prije pronadje uobicajne lozinke,
    A i ako bi se nakacio na tvoj ap, sigurno bi brzo primjetio i promjenio i sve tako u krug , ti nisi zanimljiv za obijanje

  22. #97
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iBorisMB View Post
    Pa gore sam spomenuo da ne obuhvata 100% mogucih passworda, vec je optimizovano da sto prije pronadje uobicajne lozinke,
    A i ako bi se nakacio na tvoj ap, sigurno bi brzo primjetio i promjenio i sve tako u krug , ti nisi zanimljiv za obijanje
    I obicne korisnike, koji ne umiju ni sifru promijeniti, nego im to neko na brzaka odradi
    Zanima me sta ce ti toliki net uopste, da ne skidas mozda citav internet?
    p.s. Bice sad da ce citav blok5 da mijenja sifre na ruterima
    Last edited by darkooo; 14-11-12 at 22:10.

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Evo spisak wifi urešaja u mojem okruženju. Svi su na WAP2.



    Last edited by Bugi; 28-12-12 at 11:44.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #99
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Evo spisak wifi urešaja u mojem okruženju. Svi su na WAP2.
    Jesi razbio koji?

  25. #100
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Jeste ovaj Buggy,vidis da pise Connected...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Wireless
    By the Genius in forum Hardware
    Replies: 14
    Last Post: 09-07-09, 08:45
  2. Wireless LAN
    By Bela Rada in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 30-08-08, 09:41
  3. Wireless . . .
    By cpu in forum Software
    Replies: 52
    Last Post: 28-03-08, 20:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •