Odlucih da farbam tockove u crnu boju. Kod Slovnikara cu i njih farbat, tako da ne preporucujte kumove i komsije jer me to ne interesira. Kuzis? -__-

Imam malu dilemu. Sinoc sam donio ovu odluku i odma me pobrka stevann koji mi je reka da ih ni slucajno ne farbam u mat crnu kako sam vec bio zamislio, jer je auto metalik. Kaze da samo valja kad se u metalik farbaju, ali ne da sjaje nego da se nadje sredina neka ako je ikako moguce. Auto je prelijepe plave boje.

Takodje da priupitam dje mogu naci trake ili sto se vec stavlja da napravim plavi obruc oko oboda felme? Ili se to moze farbat isto? I kako pogoditi da bude makar slicna nijansa kao na auto, ima li sirokog izbora traki? Na onu crnu CRX predobru je neka crvena traka, koja sjaji kad je pod svijetlom. Istu bih takvu uzeo, samo plave boje naravski.

Eto, reko da vas pitam za savjete i sugestije jer ima ljudi sa dobrim ukusom ovdje. Fala vi ka najboljima.

Evo ispod slika felmi, mozda pomogne. Takodje mi je palo napamet da ovaj natpis Concept Five bude plave boje, tj da naljepnice odradim nedje. Da li je onda previse kicasto? :/

p.s. Pomene li mi ko da ofarbam felme u bijelo, odma cu ga banovati, iz zivota. Photoshopova mi je drug i pa sam sa stolice koliko to gadno izgleda i narusava izgled auta.