Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 32 of 32

Thread: Nastavak sa starog foruma: Status Kosova nece biti rijesen p

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takodje sam zaboravio da dodam jednu vaznu vest, da prvi put opd 1999 VBA se fizicki nalazi na Kosovu:

    Vojnobezbednosna agencija (VBA) Srbije i Crne Gore operativno je prisutna u poslednjih godinu dana i na teritoriji Kosova i Metohije, izjavio je, u intervjuu Tanjugu, direktor VBA, pukovnik Momir Stojanović. "Obnovili smo i uspeli da obezbedimo naše prisustvo u samom vrhu separatističkog pokreta i u vrhu terorističkih organizacija koje tamo deluju, a imaju i svoje ogranke na jugu centralne Srbije", kazao je Stojanović, koji se nalazi na čelu VBA, formirane 1. januara ove godine reorganizacijom i transformacijom Vojne službe bezbednosti (VSB). "Naše operativno prisustvo na Kosovu i Metohiji ojačali smo i upućivanjem jednog broja iskusnih operativaca VBA", precizirao je Stojanović, koji je od 1993. do 1999. godine službovao na Kosmetu, a tri godine bio i prvi čovek te službe u Pokrajini

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    Takodje sam zaboravio da dodam jednu vaznu vest, da prvi put opd 1999 VBA se fizicki nalazi na Kosovu:
    Ta "vrlo vazna vijest" se svodi na strasenje mecke resetom i dizanje dzeve za unutrasnje potrebe.

    Da je srece, ne bi oni pricali nista, vec bi pistali oni sa Kosova do neba kako im djecu prave, a ne bi imali nikakvih dokaza...

    Kad je ta "vijest" objavljena na B92, odjednom se rodi hiljadu i jedan Albanac sa Kosova da odreaguje i upire prst i kazuje da je upravo to razlog sto se "cudne stvari" desavaju na Kosovu.

    Biva, VBA izdinamitala onolike crkve i pobila onoliku nejac :roll:

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam samo preneo vest nista vise, nek je samo jedan vojnik SCG otiso tamo, neka je simbolicno da se prvi put vojnik SCG pojavio na Kosovu pod okriljem NATA, daleko da oni tamo idu da ikog plase, plase se oni koji su nesto zgresili, a ostali nemaju cega da se plase? ne znam zasto tako cinicno gledas na jednu obicnu vest?

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    Ja sam samo preneo vest nista vise, nek je samo jedan vojnik SCG otiso tamo, neka je simbolicno da se prvi put vojnik SCG pojavio na Kosovu pod okriljem NATA, daleko da oni tamo idu da ikog plase, plase se oni koji su nesto zgresili, a ostali nemaju cega da se plase? ne znam zasto tako cinicno gledas na jednu obicnu vest?
    Nije cinicno, vec razocarano. Procitaj jos jednom moju poruku, obavezno obrati paznju na konstrukciju "da je srece"...

    O ovakvim stvarima se ne prica. Ko prica, ta prica smrdi na hvalisanje. A hvalisanje ovakvim stvarima je autogol.

    Transparentnosti u radu obavjestajnih sluzbi nema. Ima kontrole (specijalna grupa u parlamentu iza zatvorenih vrata odobrava njihove aktivnosti), ali nema price.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se, Perovicu, na ovaj topik ne osvrnes? Cush, diskutuje se o Kosovu ka da je Kosovo sastavni dio Crne Gore.
    *** Svaka cast svakome, Crna Gora nikome! ***

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BeranacOnajStari
    Sto se, Perovicu, na ovaj topik ne osvrnes? Cush, diskutuje se o Kosovu ka da je Kosovo sastavni dio Crne Gore.
    Kako?
    Covece ako imas nesto da me pitas a ti pitaj

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Quote Originally Posted by LAUFER

    Tako, ili nikako.
    Onda, radije nikako
    "Nikako", to tebi "radije nikako" je gotova rabota. "Nekako", pogotovo ovako kako ga je Mizantrop opisao, jos uvijek ima sansu.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •