Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 103

Thread: Baby on the board

  1. #1
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Baby on the board

    Zasto se muskarci mjenjaju kada zena ostane u drugom stanju i kada se beba rodi? Obicno svi se kunu na vjecnu ljubav al kada zivot pritisne i kada nisu vise rijeci dovoljne-neko uvjek poklekne..
    Na temu me podstakla prica moje prijateljice.Rodila je bebu ima 3 mjeseca.Ona i njen suprug divan par, 8 god zajedno.Zive 5 zajedno. Ona 28 god on 38.Dobar covjek. Ne bih ga svrstala u grupu zensakorsa.Toliko se radovao bebi , a kad je ona stigla..on ne moze vise Prije par dana je ostavio , da neko vrijeme razmisli da li je spreman on za sve ovo.Pa kada ce biti ako nije sa 38??obicno zene imaju tu PostPorodjanuDepresiju.
    Ovo je sve poludjelo ..

    danas je ostavit nekog kao popit casu vode...:roll:

    edit: provjereno nema ljubavnicu.
    Last edited by MALAodSKANDALA; 21-07-10 at 02:13.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Neka se slobodno ne vraća. Makar ga ja ne bih puštila.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  3. #3
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista joj nije rekao, vec jedno popdne pose posla joj je rekao da nema volje da se pravda da treba da ga razumije i da je voli.al da mora razmislit o svemu.Ona se skamenila.Nije ocekivala.A nije toliko blesava da joj se treba crtat da nesto nije u redu.Izgleda da ona nije primjetila.

    Radi jako stresan posao, uspjesan je covjek i prezauzet.
    Beba place i budi se po noci.Moguce da je pod stresom .
    ne znam ni sto da joj recem.Kako god..nije nacin otici , ostaviti nekog kad si mu najpotrebniji..da napomenem da zivim u drugoj zemlji i da moja prijateljica je takodje ovdje bez idje ikog svog.Ima par prijateljica i to je to. Nece se izgubit al..uff...

    Nikad se ne zna sta ce kome cvrcnut u glavi...

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja ga ne bih primila nazad sigurno. Treba još da brine kad će njemu dunut' da ode.. a kako ne.
    Ču'š radi stresan posa'.. Moji su bili podstanari i radili oboje i crnjačili se, pa nije bilo nikakvog premišljanja. Ili hoćeš dijete i nekakav zajednički život ili nećeš, niko te tu ne ćera..Nema on 20 godina, pa da mi je jasno zašto se uplašio ili što god, n'o ima dovoljno godina.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  5. #5
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    donekle si u pravu.Al nije sve tako crno bijelo.
    Pogotovo ne sada kad je dijete tu.
    Sto nam je drustvo svakoga dana sve vise izopaceno? zato sto vise nema porodice, nema tradicije i nema niko vise respekta..ne kazem da treba da se trpi ili da neko na silu bude sa nekim - al majka mu stara ako vec nacinis to dijete bar budi odgovoran i covjek .
    posao kuca djeca i jos uz to zena treba da je uvjek raspolozena i da super izgleda...

    /me negativna stasera

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,956
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Ne bih da se nerviram oko debila...jer ocigledno da je taj covjek debil.
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    donekle si u pravu.Al nije sve tako crno bijelo.
    Pogotovo ne sada kad je dijete tu.
    Sto nam je drustvo svakoga dana sve vise izopaceno? zato sto vise nema porodice, nema tradicije i nema niko vise respekta..ne kazem da treba da se trpi ili da neko na silu bude sa nekim - al majka mu stara ako vec nacinis to dijete bar budi odgovoran i covjek .
    posao kuca djeca i jos uz to zena treba da je uvjek raspolozena i da super izgleda...

    /me negativna stasera
    ima, ima

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa vi nadjite 10 godina starije momka, eto vi ga na, taj od starta ako vas takvu izabere znaci ne zeli nista ozbiljno, nego nesto sto ce mu bit ka klincima da se i on osjeca kao klinac i zivi sa njom, bez djeteta i slicno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pi... Ja bih joj rekla muz ti je jedna velika p....! Eto.

    Ne bih, iznervirah se, ali stvarno da tako lako pobjegne od svega cim postane malo teze... Ne mogu da vjerujem da takvih slabica ima...
    Last edited by puppy; 21-07-10 at 09:04.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    On kao da nije znao u sta se upusta... a garant nije bio ni u trudnoci zaintertresovan za sve sto se dogadja jer boze moj on radi jako stresan posao i tralala.... ma daj molim te dijete nije artikal na polici u supermarketu koji se kupi radi dekoracije u kuci,vec je to jos jedna obaveza podjednako stresna i zahtjevna kao bilo kakav posao. Nego za razliku od posla postoje i situacije koje navuku takav osmjeh na lice i toplinu oko srca pa su u stanju da zasjene sav stres neispavanost i zrtvu.

    Ona bi trebala s njim da sjedne i poprica otvoreno jer njemu ocigledno niko nije jasno rekao dobijete dijete zivot vam se skroz mjenja ... posebno u prvu godinu dvije godine spremite se na smjene spavanja u toku noci...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Znam ja i za jedan slučaj u Podgorici gdje momak ostavi djevojku mjesec dana nakon porođaja, a izlazili 5 godina, ljubav kakve nema. Isto kao - nije on spreman - nije to za njega. Pih!

    Najobičnija kukavica i nezreo čovjek.

    Muškarci (ovog tipa) se ponašaju kao da je samo njihov život na tapetu, neće da se odreknu sitnih zadovoljstava i one bezbrižne djetinje neodgovornosti.

    A šta je sa ženom koja je rodila? Ona mora biti odgovorna.
    Da vidimo šta bi bilo i da li bi on nju razumio da je ona njemu ostavila dijete i otišla da sredi misli. HA!

    Takve slabiće kaišem po dupetu ka malu đecu jer su taman taj nivo.
    Last edited by Kliker17; 21-07-10 at 10:00.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tu je problem i zene, ono sto sam davno pricao kad ne postoji prica svi se coce vole ljubav najveca niko nikad upao u konflikt nego sve linijom manjeg otpora
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,057
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,305 Posts

    Default

    Iznenadilli biste se koliki je broj ljudi koji ne može da podnese takav (normalan) život. Nije da ne žele djecu, nije da neće da učestvuju u podizanju, ali samo plaćanjem izdržavanja (makar ono bilo izdašno) i sa distance. Da dođu da se sa djecom igraju, da ih odvezu tamo ili ovamo, ali da poslije toga idu SVOJOJ kući da troše SVOJE vrijeme. Neki od njih se svejedno ožene, pa se ili prilagode, ili nastave da se ponašaju kao da se brak njih ne tiče.

    Nije to problematično samo po sebi, ali u tom slučaju se ne ženiš i ne zavlačiš nikoga, ili unaprijed obznaniš da će da bude tako, pa ko pristane, srećno onda. Znam par primjera za ovo drugo. U većini slučajeva je u pitanju sebičnost, u mnogo manjem obimu je problem mentalni sklop koji ne podnosi bilo kakvo "vezivanje" (nebitno iz kojih razloga je postao takav kakav je).
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    p.s. ja recimo svakog mog partnera testiram do maksimuma da mu vidim izdrzljivost i rjesavanja kolfiktnih situacija i kako se snalazi sa stresom, ako ostane u pojedinim situacija stalozen i spremam na dijalog , nema greske ja postjem najveca cvecka sa kojom nikad ne razmislja vise o problemima
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #15
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    Zasto se muskarci mjenjaju kada zena ostane u drugom stanju i kada se beba rodi? Obicno svi se kunu na vjecnu ljubav al kada zivot pritisne i kada nisu vise rijeci dovoljne-neko uvjek poklekne..
    Na temu me podstakla prica moje prijateljice.Rodila je bebu ima 3 mjeseca.Ona i njen suprug divan par, 8 god zajedno.Zive 5 zajedno. Ona 28 god on 38.Dobar covjek. Ne bih ga svrstala u grupu zensakorsa.Toliko se radovao bebi , a kad je ona stigla..on ne moze vise Prije par dana je ostavio , da neko vrijeme razmisli da li je spreman on za sve ovo.Pa kada ce biti ako nije sa 38??obicno zene imaju tu PostPorodjanuDepresiju.
    Ovo je sve poludjelo ..

    danas je ostavit nekog kao popit casu vode...:roll:

    edit: provjereno nema ljubavnicu.
    Imala sam i ja takav slucaj sa komsinicom. Skoro slicnih godina su bili oboje. Gledajuci sa strane, primetila sam da nije greska samo u njegovoj nezrelosti. Da je pravi muskarac, sigurno bi znao da izadje na kraj sa ovim, ali najvecu gresku prave majke koje rode decu. Majka se toliko bavi tim malim bicem kome treba i pomoc i ljubav i sve vreme, da zaborave na muza, njega stave u prvi plan. Ali, muskarcima je isto tako potrebna ljubav i paznja zene. Nije to samo promena za zenu u njihovim zivotima, nego i za muskarca. Zena bi MORALA da zna da podeli ljubav izmedju deteta i muza i da svakome dâ ono sto im je potrebno. Zbog toga se govori o zrelosti osoba kada se dobija dete, ne zbog menjanja pelena, kupanja i hranjenja bebe, nego zbog sposobnosti majke da integrise to dete u porodicni zivot, da i svog muza integrise oko bavljenja bebom, a ne da ga gura, kao da je on trapav i najveci nesposobni kreten na kugli zemaljskoj. Vazno je da je ona sposobna da organizuje svoje vreme i za bebu i za muskarca koji verovatno radi i ima svoje potrebe kada dodje kuci. Ne mislim samo na seks, nego na paznju svoje zene. Zerna ne prestaje da bude supruga kada postane majka, a koja zena to jos razume? Jako malo sam ih videla do danas. Ako su partneri zreli, oni ce podeliti odgovornost oko bebe, ako muskarac radi, on ce imati svoje obaveze kada je kod kuce, ali UVEK ce postojati vreme koje ce biti posveceno SAMO supruznicima. Da li ce im neka baka omoguciti to vreme, da li bejbisiterka ili ce oni sami biti u stanju da to urade, to je vec stvar sposobnosti i dogovora.

    PS
    Ako nije do sada imao ljubavnicu, garantujem ti da je pitanje DANA kada ce da je ima. Ne odlaze muskarci od zene samo zbog ljubavnice, nego i zbog nedostatka zenine ljubavi. Ne daj prijateljici da sama sebi maze oci. Svakom coveku je potrebna ljubav i paznja i kada neko voli, on se i brine za to da ne samo bespomocno dete ima tu paznju, nego i muskarac ciji je deo to dete. To se zove ljubav, a sebicnost tera partnera od sebe.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Iznenadilli biste se koliki je broj ljudi koji ne može da podnese takav (normalan) život. Nije da ne žele djecu, nije da neće da učestvuju u podizanju, ali samo plaćanjem izdržavanja (makar ono bilo izdašno) i sa distance. Da dođu da se sa djecom igraju, da ih odvezu tamo ili ovamo, ali da poslije toga idu SVOJOJ kući da troše SVOJE vrijeme. Neki od njih se svejedno ožene, pa se ili prilagode, ili nastave da se ponašaju kao da se brak njih ne tiče.

    Nije to problematično samo po sebi, ali u tom slučaju se ne ženiš i ne zavlačiš nikoga, ili unaprijed obznaniš da će da bude tako, pa ko pristane, srećno onda. Znam par primjera za ovo drugo. U većini slučajeva je u pitanju sebičnost, u mnogo manjem obimu je problem mentalni sklop koji ne podnosi bilo kakvo "vezivanje" (nebitno iz kojih razloga je postao takav kakav je).
    U pravu si.
    To su ljudi koji ne osjećaju taj novi porodični život kao svoj, već nekako kao da povremeno gostuju tu.
    Uglavnom se pronalaze u poslu, izlascima s društvom, kartanju, povremenom flertu sa koleginicama, a sve što se tiče porodice ostavljaju ženi.
    Takvi ljudi uglavnom nikada zaista ne upoznaju svoju djecu.
    A poslije se pitaju kad postanu stari i nemoćni što ih ista ta djeca ne poštuju i nemaju osjećaj za njih nego ih ostavljaju kojekakvim ženama koje čuvaju stare.

    Što siješ - to i žanješ.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  17. #17
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mozes ti testirati svoju devojku recimo detetom kao sto ona ne moze testirati svog muza nerodjenim detetom, zivot ti donosi situacije koje te testiraju. Kako bih ja postupila tj. mislim da bih...sacekati malo i videti da li se stvari menjaju, ako ne- razvesti se, uzeti pare jer su u inostranstvu, pa mislim da ga nece jeftino ispasti, nastaviti svoj zivot sa detetom. Mnogo je teze biti samohrana majka ali nadam se da drzava u kojoj je ona malo bolje tretira takve ``slucajeve``.

  18. #18
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    U pravu si.
    To su ljudi koji ne osjećaju taj novi porodični život kao svoj, već nekako kao da povremeno gostuju tu.
    Uglavnom se pronalaze u poslu, izlascima s društvom, kartanju, povremenom flertu sa koleginicama, a sve što se tiče porodice ostavljaju ženi.
    Takvi ljudi uglavnom nikada zaista ne upoznaju svoju djecu.
    A poslije se pitaju kad postanu stari i nemoćni što ih ista ta djeca ne poštuju i nemaju osjećaj za njih nego ih ostavljaju kojekakvim ženama koje čuvaju stare.

    Što siješ - to i žanješ.
    aha i zene tu niiiiiiiiista krive nisu jok , no ga i same jedva cekaju
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #19
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Imala sam i ja takav slucaj sa komsinicom. Skoro slicnih godina su bili oboje. Gledajuci sa strane, primetila sam da nije greska samo u njegovoj nezrelosti. Da je pravi muskarac, sigurno bi znao da izadje na kraj sa ovim, ali najvecu gresku prave majke koje rode decu. Majka se toliko bavi tim malim bicem kome treba i pomoc i ljubav i sve vreme, da zaborave na muza, njega stave u prvi plan. Ali, muskarcima je isto tako potrebna ljubav i paznja zene. Nije to samo promena za zenu u njihovim zivotima, nego i za muskarca. Zena bi MORALA da zna da podeli ljubav izmedju deteta i muza i da svakome dâ ono sto im je potrebno. Zbog toga se govori o zrelosti osoba kada se dobija dete, ne zbog menjanja pelena, kupanja i hranjenja bebe, nego zbog sposobnosti majke da integrise to dete u porodicni zivot, da i svog muza integrise oko bavljenja bebom, a ne da ga gura, kao da je on trapav i najveci nesposobni kreten na kugli zemaljskoj. Vazno je da je ona sposobna da organizuje svoje vreme i za bebu i za muskarca koji verovatno radi i ima svoje potrebe kada dodje kuci. Ne mislim samo na seks, nego na paznju svoje zene. Zerna ne prestaje da bude supruga kada postane majka, a koja zena to jos razume? Jako malo sam ih videla do danas. Ako su partneri zreli, oni ce podeliti odgovornost oko bebe, ako muskarac radi, on ce imati svoje obaveze kada je kod kuce, ali UVEK ce postojati vreme koje ce biti posveceno SAMO supruznicima. Da li ce im neka baka omoguciti to vreme, da li bejbisiterka ili ce oni sami biti u stanju da to urade, to je vec stvar sposobnosti i dogovora.

    PS
    Ako nije do sada imao ljubavnicu, garantujem ti da je pitanje DANA kada ce da je ima. Ne odlaze muskarci od zene samo zbog ljubavnice, nego i zbog nedostatka zenine ljubavi. Ne daj prijateljici da sama sebi maze oci. Svakom coveku je potrebna ljubav i paznja i kada neko voli, on se i brine za to da ne samo bespomocno dete ima tu paznju, nego i muskarac ciji je deo to dete. To se zove ljubav, a sebicnost tera partnera od sebe.

    Meni ova priča ne pije vodu.
    Sve vrijeme imam utisak da govoriš o dva djeteta kojima treba pažnja.
    Toj ženi koja je upravo prošla kroz ''traumu'' porođaja, koja zna da je jedina koja zaista snosi odgovornost za to malo nemoćno biće, kojoj trebaju mjeseci da psihu i hormone dovede u ravnotežu, koja se bori sa novim strahovima i obavezama - NJOJ je potrebna dodatna pažnja i snaga muškarca. Ako on uspije da na pravi način bude uz nju u tom periodu ona će mu nakon malo vremena sigurno znati uzvratiti.
    A ako se on ponaša kao razmaženo starije dijete i odmah zahtijeva podjednaku pažnju kao i ranije i još se duri i prebacuje ženi što više voli dijete ili još gore ostavi je u takvoj fazi - ne zaslužuje ni trunku ljubavi.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  20. #20
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Meni ova priča ne pije vodu.
    Sve vrijeme imam utisak da govoriš o dva djeteta kojima treba pažnja.
    Toj ženi koja je upravo prošla kroz ''traumu'' porođaja, koja zna da je jedina koja zaista snosi odgovornost za to malo nemoćno biće, kojoj trebaju mjeseci da psihu i hormone dovede u ravnotežu, koja se bori sa novim strahovima i obavezama - NJOJ je potrebna dodatna pažnja i snaga muškarca. Ako on uspije da na pravi način bude uz nju u tom periodu ona će mu nakon malo vremena sigurno znati uzvratiti.
    A ako se on ponaša kao razmaženo starije dijete i odmah zahtijeva podjednaku pažnju kao i ranije i još se duri i prebacuje ženi što više voli dijete ili još gore ostavi je u takvoj fazi - ne zaslužuje ni trunku ljubavi.
    to da i defitivno ! al opet je ta ista zena prije cijelog planiranaj , ili ako se omaklo odma istu noc da stisne pricu i da vide da li zele to boje strane , ako ne zele, pilulu ujutru i idemo dalje, raskini sa njim, nadji drugogo gradi famleju
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jebote, kakvih debila i imbecila ima. Pa greota je da ti ljudi imaju djecu.


    Ja imam brata, ima 41 god, zena mu ima 33-34, imaju 3 sina. Svaki od njih ima svoju sobu, sa crticima, igrackama i to...cuo sam ih kako placu oko 2-3 ujutro, i onda samo cujes brata kako ide za cuclu i ide i lezi pored jednog od njih, i spavaju zajedno, pa ako place drugi ustane i ide kod drugog, opet sa cuclom, tu je i zena budna i spremna za iste stvari.
    A mijenjanje pampersa, kupanje...to je vec rutina za njega, i za nju naravno.
    I sve mirno, lagano, bez nervoze...pa njihovi su.
    TAKUMI

  22. #22
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Jebote, kakvih debila i imbecila ima. Pa greota je da ti ljudi imaju djecu.


    Ja imam brata, ima 41 god, zena mu ima 33-34, imaju 3 sina. Svaki od njih ima svoju sobu, sa crticima, igrackama i to...cuo sam ih kako placu oko 2-3 ujutro, i onda samo cujes brata kako ide za cuclu i ide i lezi pored jednog od njih, i spavaju zajedno, pa ako place drugi ustane i ide kod drugog, opet sa cuclom, tu je i zena budna i spremna za iste stvari.
    A mijenjanje pampersa, kupanje...to je vec rutina za njega, i za nju naravno.
    I sve mirno, lagano, bez nervoze...pa njihovi su.
    E to su zreli ljudi.
    Nije lako, ali što kažeš ''njihovi su'' i naravno da se može sa ljubavlju i malo žrtve.


    Pa roditeljstvo je staro koliko i ljudi - što se u zadnje vrijeme mnogi ponašaju kao da je to nešto novo u ljudskim životima.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije nimalo lako. Jer mozda su radili cijeli dan, 9-10 sati, i dodju kuci umorni i jedva cekaju da spavaju i da odmaraju mozak...

    Znas li kako je BOLESNO (kao da ti neko dira mozak iglom) kad cujes dijete kako place...
    TAKUMI

  24. #24
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pustite cho'eka.Odakle ti znas da ti ta prijateljica nije nesto precutala? Mozda nijesi upucena u sva zbivanja. Ja ako ne mogu da zivim sa nekim, ne mogu, dzabe da mi rodi 5oro djece. Prije ce biti da je zhena u postporodjajnoj depresiji pa se ne da snosit.U redu, treba sve maksimalno istolerisati, ali kako istolerisati ako pucas po savovima od sabijenog stresa? Bolje otici na kratko dok se stvari ne slegnu nego rizikovati srcani udar, dijabetes, samoubistvo ili ubistvo (onaj zadnji stadijum pucanja)...Maxe. Daj ovo, daj ono, ajde ovo, ajde ono, sto ovo ovako, sto ono onako...MRS!
    Jos jednom, zhena je tempirana bomba pod stresom, nista joj ne valja.
    Last edited by Zodiac; 21-07-10 at 10:43.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    Ona i njen suprug divan par, 8 god zajedno.Zive 5 zajedno. Ona 28 god on 38.Dobar covjek. Ne bih ga svrstala u grupu zensakorsa.Toliko se radovao bebi , a kad je ona stigla..on ne moze vise Prije par dana je ostavio..
    U pitanju su jednostavno mentalno degenerativne konstrukcije.. Suvisno ih je komentarisati.. Ima na stotine varijabli na tu temu. Poenta je da je nekome dovoljno par minuta razgovora i da prepozna cijeli 'dnk' subjekta, neko eto na zalost ne moze ni godinama..

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    ..uspjesan je covjek i prezauzet..
    Ili pak moze da prepozna, ali se zrtvuje zbog nekog svog interesa, pa ako uspije uspije'.. Ipak je malo danas slobodnih 'uspjesnih' muskaraca.. Ne mora da znaci, ali cinjenica da je izmedju njih starosna dob 10 god, apsolutno mi mirise na to sto je neko gore naveo da se on samo 'zabavljao' sa njom.. A ona onako' potajno nadala udobnom mekom zivotu..



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K: Auto drzac za skije/board?!
    By AwAsH in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 03-02-10, 17:31
  2. P: Tvrdi board OXYGEN Kr70 Limited
    By AwAsH in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 20-01-10, 21:46
  3. Pitanje vezano za potrosnju,board comp
    By Interceptor in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 35
    Last Post: 29-08-08, 22:43
  4. Skije ili board?
    By odli in forum Ostali sportovi
    Replies: 28
    Last Post: 10-02-08, 22:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •