Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 90 of 90

Thread: Refresh festival 2010

  1. #76
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u pravu si za ozvucenje, nije svud=gdje isti zvuk najbolji ispred same bine, a malo vani ti je ako hoces da iskuliras, a igracica drugu noc plava je presmijesna bila, kako se spremila bila za performans, cak je ponijela rezervni kupaci

  2. #77
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    dobro jbg,ja uvijek moram da nadjem manu ...RZ-nisam od tih koji vole jako ozvucenje a lose, o ozvucenjima, uz svo duzno postovanje, znam malo vise od tebe, bavio sam se i dizajniranjem istih...no to nije bitno.
    ..
    vjerovatno, ja se podobro sluzim svojim usima..a i radim na raznoraznim ..bla, bla..dakle..tvoje dizajniranje je za jedan jbl vertec i plus na to jedan nas covjek koji je inzinjer zvuka, bukvalno..nadaleko poznat malo dijete i naravno da nece sugdje biti isti zvuk..za tzv danceflor treba najvise da "gruva", za ostatak prostora treba imati malo oduska, jel!!Tako barem rade iole ozbiljniji klubovi!!Nisam ni ukapirao da je bilo lose samo uvjek postoje mjesta u "disku" dje zvucnici testiraju gornju granicu "bubnjica" i mjesta dje je sve to u nekoj, nazovi, normali...plus na sve to dodati da ti se usi prilagode i ti trazis jos jace..standardno

    Inace posjetio sam drugu noc koja me je jedino interesovala i izasao vrrrlo zadovoljan...od muzike, preko ozvucenja, organizacije...odlicno, nema sto!!

  3. #78
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    world wide
    Posts
    162
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam bio tuda nedje ...primjecuje se ralika u jacini zvuka u pomijeranju 10m tamo ovamo, sto je i normalno za otvoren prostor ..u Maximus je bilo kao u bocu...

  4. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Chudi me Stefane da nisi umio stat na lijepo mjesto kad si vec struchnjak?

    Najbolji momenat festivala je klanjanje crnje iz detroita jednom podgorichkom DJu!

    eo nadjoh kanal nekog ayurnog klabera, sve pohvale za njega
    http://www.youtube.com/user/goaarcadian

  5. #80
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja kao dance-floor smatram kompletan onaj dio ispred bine koji je stepenicu dvije izdignut,valjda je tako ?!...a i nisam mogao stat "na lijepo mjesto" jer sam iz opravdanih razloga morao bit za stolom koji je bio tu dje je bio Nego nema koristi od kvarenja dobrih uspomena (koje su nam ocigledno svima zajednicke) na day2 ovakvom pricom...tako da do, nadam se, sledeceg slusanja neke brace iz detroita...

    www.funktion-one.com i koga zanima,skenirana knjiga o Paradise Garage ozvucenju.... http://www.acoustilog.com/disco1.html
    Last edited by stefan123; 02-08-10 at 00:40.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  6. #81
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    refresh festival je ove god bio pun pogodak

    mjesto je nevjerovatno, svaki detalj je do perfekcije napravljen, tako mi se makar chini, a ozvuchenje posebno i nemojte da ste smijesni sa prchom da bi moglo biti bolje..

    evo par zelja za neku od narednih godina da se dovedu sasha i carl cox. nikada nijesu gostovali u cg i bio bi praznik slushati ih na top hill-u


    pozdrav!

  7. #82
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Najbolji momenat festivala je klanjanje crnje iz detroita jednom podgorichkom DJu!


    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    eo nadjoh kanal nekog ayurnog klabera, sve pohvale za njega
    http://www.youtube.com/user/goaarcadian


    Kenny Larkin


    Carl Craig

  8. #83
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je bilo extra, bio sam na drugu i trecu noc i neka su ga izmjestili iz maximusa, pravi ambijent za festival, druga noc je bila zestoka.

  9. #84
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rifresh svake godine po korak naprijed....u svakom smislu.Shto se mog apetita tiche,ne mora vishe korachat..jednostavno,doveli su ga do savrshenstva!

    Henrik faking Saiz.....shto je ono majko mila!Briljantan mix!Zajeba je Vorena!Znao sam da je vrhunski producent,ali onakav shou chovjek da napravi...prevrnuo je diskoteku!Spektakularno!Narednih mjeseci od muzike,samo njega slusham!Jedan od boljih live nastupa shto sam slusha.....Onakva preciznost,chistina u zvuku ...odakle mu ona koncetracija....Pohvala i za novljane!Eeeee,lijepo li je osvanut u onakvu diskoteku....
    Last edited by Insua; 02-08-10 at 13:59.

  10. #85
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Da ne filozofiram puno, bio sam sve tri noći. Svaka noć odlična! Festival je bio najbolji do sad, dobrim dijelom naravno zbog mjesta na kom se održao.

    Organizatorima svaka čast i samo naprijed! Pridružujem se darknessovim željama za Dj-ve za sledeću godinu...

    E da, i ako može nešto od Insomnie

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Vala ako ga je ko ispratio onda si to ti Ramo, Ramo, brate moj

  12. #87
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti znaes staeri da se nije snimio koji set slučajno?? Ili su se opet nokti puštali

  13. #88
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    podgorica
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene je obezbjedjenje izbacilo jer sam prskao vodom tj.igrao a na exit ti redari daju da prskas dehidrirani narod! sve dok narod od stolova , piva od 3.5e i napaljenih niksicana ne bude moga da se opusti nema tu srece!
    Uzgred, prva i treca noc su bile ekstra a druga nek je zdrao!

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,200
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Razliciti su ukusi. Meni je drugo vece bilo najbolje. Stvarno su odradili bruka...

    Ti si taj mangpup sto si mi prskao Armani kosulju vodom? Neka su te izbacili!

  15. #90
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kralje, zar tebe onaj top hill potsjeca na exit, na onu blatnjavu njivu ? ahahhah kako ti je uopste palo na pamet da prskas narod vodom u sred lokala ahahhah
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 158
    Last Post: 11-08-09, 12:04
  2. Replies: 170
    Last Post: 31-08-08, 15:25
  3. Replies: 1
    Last Post: 09-06-07, 15:48

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •