View Poll Results: Scudetto osvaja

Voters
309. You may not vote on this poll
  • Bari

    2 0.65%
  • Bologna

    1 0.32%
  • Brescia

    2 0.65%
  • Cagliari

    1 0.32%
  • Catania

    2 0.65%
  • Cesena

    4 1.29%
  • Chievo Verona

    1 0.32%
  • Fiorentina

    6 1.94%
  • Genoa

    3 0.97%
  • Internazionale

    70 22.65%
  • Juventus

    41 13.27%
  • Lazio

    50 16.18%
  • Lecce

    1 0.32%
  • Milan

    73 23.62%
  • Napoli

    7 2.27%
  • Palermo

    2 0.65%
  • Parma

    5 1.62%
  • Roma

    32 10.36%
  • Sampdoria

    4 1.29%
  • Udinese

    2 0.65%
Page 4 of 362 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast
Results 76 to 100 of 9040

Thread: Calcio Seria A 2010/2011

  1. #76
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izvini, ali ultrasi Lacia su medju najvećim smećarima u svijetu fudbala, i to znaju i ljudi koji nisu ni blizu toliko osjetljivi na tu temu kao ja. Zakon koji će njih odstraniti iz fudbala (i po mogućnosti, iz javnosti) je dobar zakon.
    Love it.
    DICIOTTO

  2. #77
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #78
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izvini, ali ultrasi Lacia su medju najvećim smećarima u svijetu fudbala, i to znaju i ljudi koji nisu ni blizu toliko osjetljivi na tu temu kao ja. Zakon koji će njih odstraniti iz fudbala (i po mogućnosti, iz javnosti) je dobar zakon.

    Što se tiče toga da se fudbal "sve više igra zbog para", to je problem koji nema nikakve veze sa ovim. Ako je već izbor izmedju toga da se fudbal igra zbog para i da se igra zbog ultrasa Lacia, onda je i bolje da pare igraju glavnu ulogu.
    a sto nam naprica sveznajuci MadGod...

    vidjecemo kako ce izgledati italijanski fudbal bez baklji, transparenata i zastava tj. bez koreografije. Ionako cemo svi ubrzo uzivati u 3D prenosima utakmica tako da na stadion ga niko nece obrtat-navijaci lacija su samo prvi koji su ovo uradili, za njima ce ubrzo krenuti i ostali.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #79
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izvini, ali ultrasi Lacia su medju najvećim smećarima u svijetu fudbala, i to znaju i ljudi koji nisu ni blizu toliko osjetljivi na tu temu kao ja. Zakon koji će njih odstraniti iz fudbala (i po mogućnosti, iz javnosti) je dobar zakon.

    Što se tiče toga da se fudbal "sve više igra zbog para", to je problem koji nema nikakve veze sa ovim. Ako je već izbor izmedju toga da se fudbal igra zbog para i da se igra zbog ultrasa Lacia, onda je i bolje da pare igraju glavnu ulogu.
    Quote Originally Posted by laciale View Post
    a sto nam naprica sveznajuci MadGod...

    vidjecemo kako ce izgledati italijanski fudbal bez baklji, transparenata i zastava tj. bez koreografije. Ionako cemo svi ubrzo uzivati u 3D prenosima utakmica tako da na stadion ga niko nece obrtat-navijaci lacija su samo prvi koji su ovo uradili, za njima ce ubrzo krenuti i ostali.
    prvo +1 za MadGod-a

    drugo za mene su smecari postali onda kad su mogli navijat protiv svojeg kluba..pa kakvi su to onda navijaci ?!

    trece eo engleski fudbal je bez tih baklji i svakojakih cuda pa su puni stadioni

  5. #80
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    engleska nije italija-to je neka druga prica, ono je ka da gledas pozorisnu predstavu.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #81
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali zar nije bolje da podjes na stadion bez straha da ce ti se nesto desit ?? zamisli da podjes sa djetetom i bude neka tuca i nesto vam se desi e to je taj rizik na italjiasnkim stadionima....a ako je tebi pozorishna atmosfera ovo onda nisi u pravu...

  7. #82
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja sam 4x bio na utakmicama serije A tako da znam o cemu pricam. stvarno nijesam bio u engleskoj ali ono sto vidim putem tv mi se ne svidja. sto se tice sigurnosti ne vidim sto je problem - sve ulaznice s imenom i preizmenom , pretres, svoje mjesto...uzivas.
    neces sa djetetom ic medju najvece ultrase no fino kupis kartu za istok ili zapad i to je to.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #83
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok sve ja to postujem ali ti kazem da moze da se desi tako nesto...npr prije 2 god ako se dobro sjecam su zabranili navijacima napolija da idu na gostovanja jer su sou pravili po rimu kad su gostovali romi....e sad ja se pitam da li italijani krecu stopama engleza koji su tako donijeli onaj zakon o huliganima ili ih je na too navelo nesto totalno drugo ?

    p.s. a na koje si utakmice sve bio

  9. #84
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    a sto nam naprica sveznajuci MadGod...

    vidjecemo kako ce izgledati italijanski fudbal bez baklji, transparenata i zastava tj. bez koreografije. Ionako cemo svi ubrzo uzivati u 3D prenosima utakmica tako da na stadion ga niko nece obrtat-navijaci lacija su samo prvi koji su ovo uradili, za njima ce ubrzo krenuti i ostali.
    kako, kad...?!

  10. #85
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,058
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izvini, ali ultrasi Lacia su medju najvećim smećarima u svijetu fudbala, i to znaju i ljudi koji nisu ni blizu toliko osjetljivi na tu temu kao ja. Zakon koji će njih odstraniti iz fudbala (i po mogućnosti, iz javnosti) je dobar zakon.

    Što se tiče toga da se fudbal "sve više igra zbog para", to je problem koji nema nikakve veze sa ovim. Ako je već izbor izmedju toga da se fudbal igra zbog para i da se igra zbog ultrasa Lacia, onda je i bolje da pare igraju glavnu ulogu.
    Ima li ovoga u Engleskoj?


    A vi kako te?
    Last edited by El Steka; 13-07-10 at 23:12.

  11. #86
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Izvini, ali ultrasi Lacia su medju najvećim smećarima u svijetu fudbala, i to znaju i ljudi koji nisu ni blizu toliko osjetljivi na tu temu kao ja. Zakon koji će njih odstraniti iz fudbala (i po mogućnosti, iz javnosti) je dobar zakon.

    Što se tiče toga da se fudbal "sve više igra zbog para", to je problem koji nema nikakve veze sa ovim. Ako je već izbor izmedju toga da se fudbal igra zbog para i da se igra zbog ultrasa Lacia, onda je i bolje da pare igraju glavnu ulogu.
    Nisu svi ultrasi Lacija smece.To kao prvo.Naravno,ima tamo nacista.Propalica.Narkomana.Cega hoces.Ima i normalnih ljudi,koji ludo vole Lacio,i koji ce to da ispolje na njima svojstven nacin.Isto je sa svim navijackim grupama.I sa svim drustvenim grupama,uopste.Bilo kojim skupom ljudi.Sta mislis,koliki je postotak ljudi na jednom muzickom festivalu pod uticajem narkotika,ili nisu psihicki uravnotezeni?Koliko imas ljudi na partijskim skupovima koji su spremni da naprave neki ekces?Jel treba da se zabrane sva okupljanja ljudi?Dakle,pretpostavka da medju navijacima ima 90 % sljama je nesto sto se servira ljudima preko medija,svakog dana u godini,kao i mnoge druge stvari.I naravno,nije tacna.
    A ima to veze itekako sa novcem.Novac je unistio sve lijepe i iskrene stvari u koje je usao,pa i fudbal.Meni se place kad bacim pogled na Engleske stadione.Kao da igram PES.Nigdje strasti,euforije,vatre na tribinima.Ne mogu da vidim nekoga ko je tu dosao da tih 90 minuta izgori zejdno sa onih 11 momaka za koje unistava glas i dlanove.Ko je prethodnih 7 dana zivio za trenutak kad ce tih 11 igraca da se pojavi ispred njega.Ko ce poslije utakmice da bude u depresiji ili euforiji nardnih 7 dana.Jednom rijecju ne vidim nikoga ko iskreno voli fudbal i svoj klub.Vidim gomilu sminkerskih faca koji su dosli tu da bi bili vidjeni.Vidim Kineze i Japnace koji su tu dosli da vide jebenog Kristiana Ronalda i slikaju ga svoji jebenim fotoaparateom.Vidim turiste.Vidim jebeni dzet set.Ali ne vidim NAVIJACE!!!Ne vidim one zbog kojih bi trebao da se igra fudbal.Naveo sam Englesku kao primjer,jer to jeste kolijevka fudbala u svakom smislu.Bila.Nekad.Sad vise nije.I zabolje me za kvalitet fudbala,kad to vise nije fudbal.
    Raise my hammer,take my aim

  12. #87
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    kako, kad...?!
    Kad kupis Sony ili Samsung LED TV za 1000+ eura
    DICIOTTO

  13. #88
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Nijesam mislio da ce doci dan kad cu braniti engleske navijache ali eto...

    Shto mad pomenu nedje prije po' godine... Kako mozhete vi reci navijachu npr totenhema ili aston vile da nije pravi navijach, ako generacijama unazad svi iz njegove porodice gaje ljubav prema tom klubu, ako ne propushtaju nijednu utakmicu u sezoni... Zbog chega je on manje navijach od bilo kog italijana... 90% ultrasa su stoka, prije par mjeseci su na forumu postavljeni snimci poslije pretresa laciovih navijacha, neko ko nije upucen bi rekao da se radilo o pripremi gradjanskog rata i sl...

    Evo polazim od sebe... Garantujem da sam jedan od ljudi na forumu koji najvishe vole crnu goru i milan, pa kad odem na utakmicu (crne gore, milan je josh neispunjena zhelja) ne pane mi na pamet nikad nikakav problem da napravim, da divljam, lomim stolice i sl... Zbog chega se ne bi tako moglo navijati... ? Imash glas i dlan, nishta vishe ti ne treba... Mozhda englezi imaju malo oshtriji zakon nego shto treba (konkretno bih dozvolio djelove za stajanje dje bi bili najvatreniji navijachi), ali se ne smije dozvoliti nasilje kao u italiji... Bolje je da svi $ede na stadionu, da se ne chuje nijedan glas navijachke pjesme tokom utakmice nego da se izgubi JEDAN zhivot zbog nekog drogiranog ili pijanog "ultrasa"...
    #fakenews

  14. #89
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nijesam mislio da ce doci dan kad cu braniti engleske navijache ali eto...

    Shto mad pomenu nedje prije po' godine... Kako mozhete vi reci navijachu npr totenhema ili aston vile da nije pravi navijach, ako generacijama unazad svi iz njegove porodice gaje ljubav prema tom klubu, ako ne propushtaju nijednu utakmicu u sezoni... Zbog chega je on manje navijach od bilo kog italijana... 90% ultrasa su stoka, prije par mjeseci su na forumu postavljeni snimci poslije pretresa laciovih navijacha, neko ko nije upucen bi rekao da se radilo o pripremi gradjanskog rata i sl...

    Evo polazim od sebe... Garantujem da sam jedan od ljudi na forumu koji najvishe vole crnu goru i milan, pa kad odem na utakmicu (crne gore, milan je josh neispunjena zhelja) ne pane mi na pamet nikad nikakav problem da napravim, da divljam, lomim stolice i sl... Zbog chega se ne bi tako moglo navijati... ? Imash glas i dlan, nishta vishe ti ne treba... Mozhda englezi imaju malo oshtriji zakon nego shto treba (konkretno bih dozvolio djelove za stajanje dje bi bili najvatreniji navijachi), ali se ne smije dozvoliti nasilje kao u italiji... Bolje je da svi $ede na stadionu, da se ne chuje nijedan glas navijachke pjesme tokom utakmice nego da se izgubi JEDAN zhivot zbog nekog drogiranog ili pijanog "ultrasa"...
    +1 rep
    .........

  15. #90
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa e, zabranice ultrasima ulazak i vasem djetetu nece biti nista o_O
    moze olimpiko da bude 100% popunjen intelektualcima,normalnim vaspitanim ljudima i da se dese gore stvari nego sto je divljanje navijaca..
    izbjegavajte sve koncerte,sve utakmice,sve dogadjaje na kojima ima preko 14 ljudi i uzivajte kuci uz kokice..




    penali.
    BBNSC

  16. #91
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    ok sve ja to postujem ali ti kazem da moze da se desi tako nesto...npr prije 2 god ako se dobro sjecam su zabranili navijacima napolija da idu na gostovanja jer su sou pravili po rimu kad su gostovali romi....e sad ja se pitam da li italijani krecu stopama engleza koji su tako donijeli onaj zakon o huliganima ili ih je na too navelo nesto totalno drugo ?

    p.s. a na koje si utakmice sve bio

    lacio-djenova, roma-napoli (utakmica o kojoj pricas), lacio-livorno (bilo je bez gostujucih navijaca i to je ziva katastrofa)...pih.

    p.s koji su to reperi koji pokazuju da je neko dobar ili los navijac?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #92
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nijesam mislio da ce doci dan kad cu braniti engleske navijache ali eto...

    Shto mad pomenu nedje prije po' godine... Kako mozhete vi reci navijachu npr totenhema ili aston vile da nije pravi navijach, ako generacijama unazad svi iz njegove porodice gaje ljubav prema tom klubu, ako ne propushtaju nijednu utakmicu u sezoni... Zbog chega je on manje navijach od bilo kog italijana... 90% ultrasa su stoka, prije par mjeseci su na forumu postavljeni snimci poslije pretresa laciovih navijacha, neko ko nije upucen bi rekao da se radilo o pripremi gradjanskog rata i sl...

    Evo polazim od sebe... Garantujem da sam jedan od ljudi na forumu koji najvishe vole crnu goru i milan, pa kad odem na utakmicu (crne gore, milan je josh neispunjena zhelja) ne pane mi na pamet nikad nikakav problem da napravim, da divljam, lomim stolice i sl... Zbog chega se ne bi tako moglo navijati... ? Imash glas i dlan, nishta vishe ti ne treba... Mozhda englezi imaju malo oshtriji zakon nego shto treba (konkretno bih dozvolio djelove za stajanje dje bi bili najvatreniji navijachi), ali se ne smije dozvoliti nasilje kao u italiji... Bolje je da svi $ede na stadionu, da se ne chuje nijedan glas navijachke pjesme tokom utakmice nego da se izgubi JEDAN zhivot zbog nekog drogiranog ili pijanog "ultrasa"...
    Mogu i ne mogu.Mogu,jer izgledaju kao da su u pozoristu,a ne na utakmici.Ne mogu,jer to nije njihova odluka,nego im je to neko nametnuo.Ali vidis,Englezi jesu uspjeli da iskorijene nasilje sa stadiona(mada ne ni to potpuno),ali zato se grupe nalaze po pabovima,parkovima,sumama i krpe se.Zivoti svejedno bivaju izgubljeni.Ne na stadionu,i to je najvaznije za imidz kluba,sponzora,drzave i cega sve ne.Ako neko pogine van stadiona boli ih ****.Guranje problema pod tepih,ljudi inace skloni nasilju postaju isfrustrirani zbog svih zabrana na stadionu,pod uticajem alkohola/droge,tuge/srece i dobijes ****** van stadiona.Sta treba uraditi?Ne treba dozvoliti svakakvoj bagri da divlja stadionima.Ne,sigurno.Ali ne treba ni iskorijeniti ono sto je svrha igranja fudbala.
    Zasto se ne pocne sa edukacijom stanovnistva?Zasto se od 1. ili 2. razreda osnovne djeca ne dobiju neku vrstu usmjerenja sta je dobro raditi na stadionu?Podji tamo,skaci,pjevaj,sa zastavom,salom(ajde,necu da spominjem baklje).Nemoj da se tuces,lomis,palis.Ne mogu da povjerujem da Olimpiko nema kamere koje pokrivaju komplet stadion.Zasto svaki put kad neki ultras napravi ******,Lacio,ili bilo koji drugi klub ne utvrdi ime i prezime,i dozivotno mu zabrani prisustvo na utakmicama?Nego se kazna odrazi na citavu tribinu?Zato sto njima(klubovima,UEFI)navijaci smetaju.Kad imaju ispred sebe par hiljada ljudi koji su spremni da daju zivot za svoj klub,ne mogu da rade sta im se cefne.
    I uostalom,garantujem vam da 90 % ljudi koji prave probleme na tribini nisu tu dosli zbog fudbala.I treba razdvojiti prave navijace od onih koji su samo tu,na stadionu,da ispoljavaju neke svoje licne frustracije i nemaju nikakve veze sa fudbalom.Ali,to nikome nije u interesu.
    Raise my hammer,take my aim

  18. #93
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Nisu svi ultrasi Lacija smece.To kao prvo.Naravno,ima tamo nacista.Propalica.Narkomana.Cega hoces.Ima i normalnih ljudi,koji ludo vole Lacio,i koji ce to da ispolje na njima svojstven nacin.
    Normalni ljudi nemaju običaj da se udružuju sa propalicama, narkomanima i nacistima. Kao grupa jesu smeće - a svako ko je u grupi sa takvim ljudima iz ma kakvog razloga treba da se preispita.

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    I sa svim drustvenim grupama,uopste.Bilo kojim skupom ljudi.Sta mislis,koliki je postotak ljudi na jednom muzickom festivalu pod uticajem narkotika,ili nisu psihicki uravnotezeni?
    Publika na muzičkim festivalima i partijskim skupovima nije "grupa", nego skup ljudi. Isto kao što je publika na stadionu skup ljudi. I u jednom i u drugom slučaju u tom skupu postoje problematične grupe - dovoljno je odstraniti njih, niko ne traži bilo što drugo.

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Dakle,pretpostavka da medju navijacima ima 90 % sljama je nesto sto se servira ljudima preko medija,svakog dana u godini,kao i mnoge druge stvari.I naravno,nije tacna.
    Bullshit.

    Prvo, ja nikad ništa slično nisam čuo ili pročitao u medijima, a garantujem da nisi ni ti.

    Drugo, to što ti sad prenosiš je upravo propaganda koja se servira od strane upravo tih navijačkih grupa da bi se oprali od ispada koje (prilično često) prave njihovi članovi, ili koje oni dovoljno često prave kao organizovana grupa.

    Treće, interesnanto kako se potencira termin "ultrasi" kad treba da se izrazi posvećenost i takozvana "ljubav" prema klubu i kako se oni razlikuju od "običnih" navijača - a kad treba da snose odgovornost za svoje postupke, onda se uvijek priča o tome kako se "nepravda vrši nad navijačima". Mislim, bilo bi interesantno - da nije tako providno.

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    A ima to veze itekako sa novcem.Novac je unistio sve lijepe i iskrene stvari u koje je usao,pa i fudbal.
    Ako je tebi ono što predstavljaju ultrasi Lacia i njima slični "lijepa" i "iskrena" (dobro, u iskrenost već ne sumnjam) strana fudbala, sporta ili uopšte u bilo kom segmenta života - ne znam stvarno što bih ti odgovorio na to.

    Novac i po meni jeste uništio sve lijepe i iskrene stvari u fudbalu, ali to su za mene neke potpuno druge stvari - sigurno nije ništa iz navijačke problematike.

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Meni se place kad bacim pogled na Engleske stadione.
    Jesi li ikad bio na nekom? Jer ne poznajem toga ko je pošao, a da se nije vratio pun priče o nezaboravnoj atmosferi i osjećaju na stadionu. Ja nisam išao zbog problema sa vizom, ali po onome što ja vidim, fudbalski mečevi na ostrvu imaju nešto što nikakve, baklje, provokativni transparenti veličine moje spavaće sobe, i urlanje do iznemoglosti 90 minuta ne mogu da zamijene. I ovo ti govorim kao neko ko ima vrlo, vrlo malo simpatija za Britaniju generalno.

    Svaka vrsta pretjerivanja i ekstrema je loša. Atmosfera se ne mjeri količinom pirotehnike i proizvedenim decibelima po minuti - to je samo još jedna od pojava iskvarenog fudbala.

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Ne mogu da vidim nekoga ko je tu dosao da tih 90 minuta izgori zejdno sa onih 11 momaka za koje unistava glas i dlanove.Ko je prethodnih 7 dana zivio za trenutak kad ce tih 11 igraca da se pojavi ispred njega.Ko ce poslije utakmice da bude u depresiji ili euforiji nardnih 7 dana.Jednom rijecju ne vidim nikoga ko iskreno voli fudbal i svoj klub.
    Auh.

    To što si opisao nije "iskrena ljubav", niti je ikad bila. To je primjer nezdrave opsjednutosti - u fudbalu i u svemu ostalom. Sve i da nema nikakvog nasilničkog ponašanja i incidenata, takav mentalitet je i dalje nezdrav i za pojedinca i za njegovu neposrednu okolinu.

    Mislim, taj isti pristup u vezi ili braku bi vrlo brzo doveo do sudske zabrane prilaska osobi koja je predmet takve ljubavi... i to u najboljem slučaju.

    Kao što rekoh, svako pretjerivanje je loše, a ovo je već ekstremno, ekstremno pretjerivanje.
    Last edited by MadGod; 14-07-10 at 10:53.

  19. #94
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,058
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu li ovo ti Englezi, na koje se svi pozivaju da kod njih nema problema na utakmicama?


  20. #95
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Steka View Post
    Jesu li ovo ti Englezi, na koje se svi pozivaju da kod njih nema problema na utakmicama?

    Okej, našao si jedan snimak jednog dogadjaja koji je i na ovom forumu bio postavljen još te 2009-e godine, i to dogadjaja na meču dva kluba koja su vrlo poznata po toj vrsti problema. Time baš dokazuješ svoju poentu.

    Pokušaj da nadješ zadnje nerede koji su izbili na stadionu tokom Old Firm meča i koliko ih je bilo zadnjih, recimo 10 godina. Inače medju tri najveća rivalstva u svjetskom fudbalu, i radi se o čvrstoj podjeli po nacionalnoj, političkoj, identitetskoj, vjerskoj i fudbalskoj osnovi izmedju navijača jednog i drugog kluba.

    Da se nešto slično održava u Argentini ili na Balkanu, mislim da bi medjunarodne snage morale uspostavljat demilitarizovanu zonu na 10 km oko stadiona. Znamo kako je na Balkanu završio jedan jedini fudbalski meč tog tipa.
    Last edited by MadGod; 14-07-10 at 11:08.

  21. #96
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo su huligani, olos, bagra, sve sem navijaci. ima ih svuda

  22. #97
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,058
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Okej, našao si jedan snimak jednog dogadjaja koji je i na ovom forumu bio postavljen još te 2009-e godine, i to dogadjaja na meču dva kluba koja su vrlo poznata po toj vrsti problema. Time baš dokazuješ svoju poentu.

    Pokušaj da nadješ zadnje nerede koji su izbili na stadionu tokom Old Firm meča i koliko ih je bilo zadnjih, recimo 10 godina. Inače medju tri najveća rivalstva u svjetskom fudbalu, i radi se o čvrstoj podjeli po nacionalnoj, političkoj, identitetskoj, vjerskoj i fudbalskoj osnovi izmedju navijača jednog i drugog kluba.

    Da se nešto slično održava u Argentini ili na Balkanu, mislim da bi medjunarodne snage morale uspostavljat demilitarizovanu zonu na 10 km oko stadiona. Znamo kako je na Balkanu završio jedan jedini fudbalski meč tog tipa.
    Različita kultura

  23. #98
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Steka View Post
    Različita kultura
    Različita? Prije će biti kultura na jednoj i nedostatak kulture na drugoj.

    Što je inače generalno karakteristično za većinu zemalja sa ovom vrstom problema. Koincidencija? Ne bih rekao.

  24. #99
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Prijateljski mecevi (jaci) italijanskih klubova:


    31 luglio MILAN-Arsenal, ore 16.20 a Londra (Emirates Cup)
    INTER-Manchester City a Baltimora
    ROMA-Psg-Bordeaux-Porto, quadrangolare a Parigi
    fino a 1 agosto
    SAMPDORIA-Espanyol a Barcellona
    1 agosto MILAN-Lione, ore 14 a Londra (Emirates Cup)
    3 agosto INTER-Panathinaikos a Toronto
    PALERMO-Bochum, ore 18 a St.Veit
    5 agosto INTER-Dallas a Dallas
    PARMA-Racing Santander al 'Tardini' di Parma
    PALERMO-Eintracht Francoforte, ore 18 (sede da definire)
    6 agosto MILAN-Panathinaikos a Detroit
    7 agosto INTER-L.A. Galaxy
    FIORENTINA-Tottenham a Londra
    SAMPDORIA-Colonia, ore 15.30 a Colonia
    10 agosto LAZIO-Racing Santander all'Olimpico
    12 agosto PALERMO-Valencia, ore 21 al 'Renzo Barbera' di Palermo
    13 agosto INTER-JUVENTUS-MILAN, trofeo Tim a Bari
    GENOA-Athletic Bilbao, trofeo Spagnolo a Marassi
    18 agosto FIORENTINA-Valencia, ore 21.30 al Mestalla
    22 agosto MILAN-JUVENTUS a San Siro (trofeo Luigi Berlusconi)
    25 agosto MILAN-Barcellona al Camp Nou (trofeo Gamper)
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #100
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,597
    Thanks Thanks Given 
    7,532
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Kako bih volio da popijemo dvije petarde na emirates kupu, chisto da stisnu celavce da dovedu neko krshteno pojachanje...
    #fakenews

Page 4 of 362 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  2. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  3. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •