View Poll Results: Scudetto osvaja

Voters
309. You may not vote on this poll
  • Bari

    2 0.65%
  • Bologna

    1 0.32%
  • Brescia

    2 0.65%
  • Cagliari

    1 0.32%
  • Catania

    2 0.65%
  • Cesena

    4 1.29%
  • Chievo Verona

    1 0.32%
  • Fiorentina

    6 1.94%
  • Genoa

    3 0.97%
  • Internazionale

    70 22.65%
  • Juventus

    41 13.27%
  • Lazio

    50 16.18%
  • Lecce

    1 0.32%
  • Milan

    73 23.62%
  • Napoli

    7 2.27%
  • Palermo

    2 0.65%
  • Parma

    5 1.62%
  • Roma

    32 10.36%
  • Sampdoria

    4 1.29%
  • Udinese

    2 0.65%
Page 236 of 362 FirstFirst ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... LastLast
Results 5,876 to 5,900 of 9040

Thread: Calcio Seria A 2010/2011

  1. #5876
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    navijas da izgubimo?! brao ti ga
    Navijam, je drugacije se necemo rijesiti Delnerija i onakve "igre". Pratio sam svaku utakmicu u 2011. i ono je stvarno dno. Kad Krasic igra sve ide preko njega, covjek izdusi, nema ko da mu pomogne. DelPiero moze da izdrzi vrhunski 20 min, ali godine su stigle. Definitivno se sad vidi da su novi igraci uglavnom promasaji, a dovodili su ih Marota i Delneri.

  2. #5877
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    "Kharja - nije za Inter."
    da znas da nije za inter, ali nismo mi barselona, real i city da placamo igrace po 100 miliona i da dovodimo top igrace.
    krpimo se sad pa na ljeto ce se vidjet ganso
    Iskreno se nadam da ce ovo biti tako, jer u tom slucaju, sve mi je isto da su umjesto Kharje doveli Branka Boskovica
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  3. #5878
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    pazza inter i pazzini - taman idu jedno uz drugo. sto cini inter ovo je bruka- zaista se igra sa zivcima svojih navijaca koji put ovako preokrecu rezultat?

    molim da mi neko objasni razliku izmedju pobjede intera i milana(juce)? ne znam po cemu je inter nezasluzeno dobio a milan zasluzeno. ova je utakmica bila zanimljiva u odnosu od one sinosnje smaracine.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #5879
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    pazza inter i pazzini - taman idu jedno uz drugo. sto cini inter ovo je bruka- zaista se igra sa zivcima svojih navijaca koji put ovako preokrecu rezultat?

    molim da mi neko objasni razliku izmedju pobjede intera i milana(juce)? ne znam po cemu je inter nezasluzeno dobio a milan zasluzeno. ova je utakmica bila zanimljiva u odnosu od one sinosnje smaracine.
    Ako si gledao obije utakmice ocigledno ces naci odgovor na tu veliku misteriju.

  5. #5880
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ne znam kako je inter dobio nezasluzeno? sto je nezasluzeno?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #5881
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Navijam, je drugacije se necemo rijesiti Delnerija i onakve "igre". Pratio sam svaku utakmicu u 2011. i ono je stvarno dno. Kad Krasic igra sve ide preko njega, covjek izdusi, nema ko da mu pomogne. DelPiero moze da izdrzi vrhunski 20 min, ali godine su stigle. Definitivno se sad vidi da su novi igraci uglavnom promasaji, a dovodili su ih Marota i Delneri.
    pratio si svaku utakmicu u 2011-oj, a jesi li pratio u 2010-oj?! nekoliko losih rezultata i: 'trener kriv', 'mijenjaj trenera', 'ku*ac-palac'... taj Spalleti bi ti mnogo pomoga'... $edi

    a jedino lose pojacanje je Motta!

  7. #5882
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    bitno je da je tu +9 za AC
    Tu es mon héro!

  8. #5883
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    a jedino lose pojacanje je Motta!
    Tacno! Onaj Martinez npr se isplatio svakog centa
    A i Traore. Imam isti osjecaj i za Barzaglia, Tonia,... uh, malo ih je
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  9. #5884
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    1,015
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stizemo polakoooooo
    _____________________________

    PAZZA INTER
    067021911

  10. #5885
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ne znam kako je inter dobio nezasluzeno? sto je nezasluzeno?
    Palermo je nakon 0-2 imao penal i stativu. Nije bio faul nad luciom nakon koga je pao 2 gol, a po meni ono povlacenje nije bilo za penal. Nakon svega toga sut balzaretija koji brani cezar ni on ne zna kako. Svaka njima cast na borbenosti medjutim palermo je barem taj mrceni bod zasluzio.

  11. #5886
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Tacno! Onaj Martinez npr se isplatio svakog centa
    A i Traore. Imam isti osjecaj i za Barzaglia, Tonia,... uh, malo ih je
    Martinez nije odigrao 5 meceva do sad, Traore isto tako, mada se nije ni ocekivalo mnogo od njega obzirom da ima 20 godina.

    a ne znam ni sto pisem ovo... ajde pusti me oli

  12. #5887
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Vidjece se Ganso, vidjece se u Milanu.. Ali u crveno-crnom dresu.
    Slazem se.

  13. #5888
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka chast za preokret, samo ne znam pitaju li se interisti kolko dugo mogu ovako da se provlache... nije to tim od proshle godine, to je sigurno
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  14. #5889
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakon ovakve pobjede obicno pocne niz.Ne treba nikako otpisivat Intera.
    Mada,sto kaze Ibra,Milan moze samo da izgubi titulu.Imaju +6 (i to ako Inter dobije zaostali mec) i realno nemaju losiju ekipu od Intera.Isti nivo,ili malo losiji,ali bas za dlaku.
    A ne zaboravite da Milan igra bez maltene komplet veznog reda i odbrane zadnjih nekoliko meceva i dobija.
    Raise my hammer,take my aim

  15. #5890
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    Meni je Pazzo jedan od omiljenih igraca u italijanskoj ligi, i smijesne su mi bile price da nije neki igrac.
    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    Bjese li odje prica da Pazzini nije neki igrac ?
    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Bjese, ali samo odje Svi zivi rekli da je Paco odlican igrac, ali eto nadjose se CdM strucnjaci i fino ga izanalizirase. Fala vi

    Sreca prati hrabre! Palermo je stvarno shunjavo poveo 0-2, Inter je citavo vrijeme napadao. Nakon 1-2 Cesar maestralno odbranio penal, a onda krece preokret. I da bude sladje, Cesar izvukao onu odbranu kod suta Balzaretija koji je taman ka jos jedan penal.

    Zasluzena pobjeda, Pacini igrac preokreta. Ajmo Inter, kakvo srce danas su pokazali ovi igraci!!!
    Uh nema mi nishta mrznije nego kad ljudi lazhu i izmishljaju... Obojicu maximalno poshtujem, uvijek ste objektivni bili, ali ne znam shta ce vam ova pricha... Ko je prichao da je pazzini losh igrach...?:hammer: Recheno je da nije svemirski pojachanje i shpic kakvim su ga interisti predstavljali, shto ne mozhe ni biti dok se ne dokazhe na najvecoj sceni...
    #fakenews

  16. #5891
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ko je ona sedmica u Inter?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  17. #5892
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nakon sto se malo konsoliduje ranocchia, sneijder vrati a pazzini otme mjesto militu ocekujem scudetto dva kola prije kraja prvenstva. pozdrav

  18. #5893
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ko je ona sedmica u Inter?
    GIAMPAOLO PAZZINI zvani PAZZO
    @Medo_Je niko ga nije nazivao "svemirskim" pojacanjem,ali igrac je vrhunski sto je i pokazao i danas,a isto mislim i za kasana kojeg ste takodje dizali u nebesa,ne znam sto je sad prica

  19. #5894
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajmo sad fino svi sto su pricali da Pazzo nije fudbaler za Inter da je igrac za male klubove,da je kao Borijelo ahahaahhaah da se izvine odmah i recu da su pojeli ***** s tom pricom
    Znao sam da nam je falilo takvo osvjezenje u napadu,a kad bi Morati doveo jos i Matrija, e to bi bilo top.
    Vjerovao sam u preokret danas cijelo vrijeme,"znao" sam da Pastore nece iskoristit penal....ali nece se ovako stalno moci.Koliko samo fali Samuel odbrani...
    Idemo dalje,jos smo daleko i od drugog mjesta.....

    Pazza(o) Inter
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  20. #5895
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Uh nema mi nishta mrznije nego kad ljudi lazhu i izmishljaju... Obojicu maximalno poshtujem, uvijek ste objektivni bili, ali ne znam shta ce vam ova pricha... Ko je prichao da je pazzini losh igrach...?:hammer: Recheno je da nije svemirski pojachanje i shpic kakvim su ga interisti predstavljali, shto ne mozhe ni biti dok se ne dokazhe na najvecoj sceni...
    Kakvim ga to interisti predstaljaju, svemirsko pojacanje za 10 miliona + Biabiany? Ja ne znam ko je odje lud, laze il izmislja..

    No nebitne su sve te price, Pazzo je danas odradio ono sto se od njega ocekuje. Dao je dva gola, iznudio penal, konstantno bio opasnost.. nadam se da ce tako i ubuduce da nastavi. Iza sebe ima citavu masineriju, a bice to jos bolje kad se vrati Snajder. Milito stvarno indisponiran, uvjek kasni, uvjek malo hvali... ali vrnuce se Diego, siguran sam.

    Eto tolko. Za sad se ovo pojacanje isplatilo. Kharja je vec sa druge strane tu da zakrpi rupe, mnogo je povrijedjenih igraca na sredini (sad je Kambjaso izgleda out, vidjecemo kolko). A sto se tice danasnje utakmice, srce je pobjedilo. Ponovicu - potpuno zasluzeno. Palermo je vodio 0-2 nakon stvarno mrzne igre na kontre, onda je Inter morao da se otvori i ide na sve il nista. Svi pricate o toj stativi Palerma, a ovamo je fijukala lopta oko gola Palerma kolko volis. A tvrdim, da je Pacini poceo mjesto Milita, uvalio bi neku od onih lopti u gol jos prilikom prvog poluvremena.

    Na kraju su stvarno imali srece kod onog udarca Balzaretija, ali je odlicno reagovao i golman. Sve u svemu, Inter je imao srce i muda da preokrene rezultat. Ja kapiram da je posebno vama milanistima tesko palo sto je Inter preokrenuo 0-2, obzirom da ste se sladili na kraju prvog poluvremena. No ovaj Inter ne treba otpisivat do kraja. Sad jos da se fijukne Fiorentina, pa da se taj zaostatak svede na podnosljivih -6.

    Forza Inter.

  21. #5896
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Kakvim ga to interisti predstaljaju, svemirsko pojacanje za 10 miliona + Biabiany? Ja ne znam ko je odje lud, laze il izmislja..

    No nebitne su sve te price, Pazzo je danas odradio ono sto se od njega ocekuje. Dao je dva gola, iznudio penal, konstantno bio opasnost.. nadam se da ce tako i ubuduce da nastavi. Iza sebe ima citavu masineriju, a bice to jos bolje kad se vrati Snajder. Milito stvarno indisponiran, uvjek kasni, uvjek malo hvali... ali vrnuce se Diego, siguran sam.

    Eto tolko. Za sad se ovo pojacanje isplatilo. Kharja je vec sa druge strane tu da zakrpi rupe, mnogo je povrijedjenih igraca na sredini (sad je Kambjaso izgleda out, vidjecemo kolko). A sto se tice danasnje utakmice, srce je pobjedilo. Ponovicu - potpuno zasluzeno. Palermo je vodio 0-2 nakon stvarno mrzne igre na kontre, onda je Inter morao da se otvori i ide na sve il nista. Svi pricate o toj stativi Palerma, a ovamo je fijukala lopta oko gola Palerma kolko volis. A tvrdim, da je Pacini poceo mjesto Milita, uvalio bi neku od onih lopti u gol jos prilikom prvog poluvremena.

    Na kraju su stvarno imali srece kod onog udarca Balzaretija, ali je odlicno reagovao i golman. Sve u svemu, Inter je imao srce i muda da preokrene rezultat. Ja kapiram da je posebno vama milanistima tesko palo sto je Inter preokrenuo 0-2, obzirom da ste se sladili na kraju prvog poluvremena. No ovaj Inter ne treba otpisivat do kraja. Sad jos da se fijukne Fiorentina, pa da se taj zaostatak svede na podnosljivih -6.

    Forza Inter.
    Obrati pazhnju na krikove pojedinih forumasha kad je doveden... Tako se ni dovodjenje mesija ne bi komentarisalo + na fb svr*avanje, mozhda ti to nijesi vidio ali je jasno pri komentarisanju naglasheno da se na to misli... Ako ti nije teshko slobodno ponovo prochitaj postove i svi govore jednako, on je dobar igrach, mozhe da postane vrhunski ali to svakako josh nije... To shto ne zhelite da prochitate onako kako je napisano je druga stvar...

    Poredjenje sa gilom, borijelom i amaurijem je potpuno ispravno, pogledajte kako su oni igrali dok nijesu preshli u vece timove... Niko ne tvrdi da ce pazzini biti kao oni ili loshiji, ali takodje se ne mozhe sa sigurnoshcu tvrditi da ce biti bolji... Bonera je bio najbolji mladi odbrambeni u italiji i evropi par godina pa vidite shta sad radi...

    P.S. Ne znam mozhe li se objasniti jednostavnije od ovoga, nego ne bi me chudilo da ponovo krene pricha kako je neko omalovazhavao pazzinija...
    #fakenews

  22. #5897
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    INTER je razvalio Palerma. Ali razvalio. Smrde sicilijanske su imale vise srece no igre. Nevjerovatan mec, fenomenalna pobjeda, veoma vazna. Pazzini se pozlatio danas. To je brat najveci!!! Rastavio je odbranu Palerma na atome...ma kakve atome...rastavio ih je na protone i neutrone!!! Ko god kaze da je ova pobjeda nezasluzena taj je smecar. Ali smecar. Trebao je Inter da pobijedi sa 5 golova razlike, samo da je bilo vise srece. Idemo ludilo, PAZZA INTER AMALA i to...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #5898
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma Pazzo je igracina (za mene ), ne mogu prezalit sto ste ga (vi) uzeli.

  24. #5899
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    TITOGRAD
    Posts
    1,015
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da ce nam bit od pomoci ka prosle godine kad ga je zabio Romi i poklonio nam titulu ali PAZZA INTER
    _____________________________

    PAZZA INTER
    067021911

  25. #5900
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alal vera, alal vera Giampaolo...

    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Page 236 of 362 FirstFirst ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  2. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  3. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •