View Poll Results: Ko osvaja prvenstvo???

Voters
195. You may not vote on this poll
  • Almería

    2 1.03%
  • Athletic Bilbao

    11 5.64%
  • Atlético Madrid

    12 6.15%
  • Barcelona

    79 40.51%
  • Deportivo La Coruńa

    2 1.03%
  • Espanyol

    2 1.03%
  • Getafe

    0 0%
  • Hercules

    4 2.05%
  • Levante

    1 0.51%
  • Malaga

    1 0.51%
  • Mallorca

    3 1.54%
  • Osasuna

    0 0%
  • Racing Santander

    0 0%
  • Real Madrid

    68 34.87%
  • Real Sociedad

    4 2.05%
  • Sevilla

    2 1.03%
  • Sporting

    0 0%
  • Valencia

    3 1.54%
  • Villarreal

    0 0%
  • Zaragoza

    1 0.51%
Page 145 of 163 FirstFirst ... 4595135141142143144145146147148149155 ... LastLast
Results 3,601 to 3,625 of 4075

Thread: La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2010/2011

  1. #3601
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jbg morao je i real nesto da osvoji i konacno da ih dobije...dosta im je ovo i neka budu zadovoljni...kup kralja je potpuno nebitan u odnosu na ono sto ih ceka..

  2. #3602
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    I Pepe je bio svuda a ni na pozrtvovanosti mu se moze zamljeriti.
    ne mogu da izdrzim vise pa cu te pitat: procitas li ti ikad svoj post prije nego kliknes na 'submit'?

    cestitke Realu, zasluzeno osvojise. sta li je Murinjo spremio za LS da mi je znat

  3. #3603
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Nista sad,nego da vas pustimo malo da cestitate


    Eto. Volim kad se desava. I hvala.
    Divne promjene.

  4. #3604
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Murinjo opet vrhunski postavio ekipu. Marselo me odusevio, dobro je cuvao Messia. Ronaldo postigao perfektan gol. Vilja izgubljen...again.

  5. #3605
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo me zanima da li je Serhi ziv .
    1908.

  6. #3606
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije mi svejedno trenutno, ali ako smo morali vec da izgubimo, drago mi je sto je to u finalu kupa. sad se treba opametit i odigrat dobro ls. cestitke madridistima
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  7. #3607
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Majstorska taktika Murinja,sjajna reakcija Barsinih navijaca,treba da se ugledaju na vas!
    Ne sumnjam da ce Specijalni isto ovo ponovit' i u LS

  8. #3608
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #3609
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje nam je ovo Dovla??

    Aaaoooo... Odoh sa 4, 5 drugova da gledam utakmicu u jednom lokalu, jer nemam Sport klub doma, i kad udjoh vidjeh 7, 8 momcica u dresovima Reala a kad poce tekma ukapirah da preko 90% prisutnih navija za Real i bi mi srce puno! Vaistinu puno! Osjecao sam da ce ova noc biti pozitivna.

    Znao sam da ce vecerasnja utakmica biti razlicita u odnosu na prethodnu, prije svega iz razloga jer je utakmica u prvenstvu bila svojevrsni eksperiment. Dosta toga je Murinjo isprobavao, eksperimentisao, kalkulisao pokusavajuci da tempira taktiku za naredna tri, ipak u odnosu na prvenstveni mec, rezultatski znacajnija El Clasica. I bi tako...

    Po meni, kompletna ekipa zajedno sa strucnim stabom je doprinijela vecerasnjoj pobjedi i osvajanju Kupa ali ako bih morao nekoga da izdvojim to bi bili Murinjo, Iker, Pepe, Ramos i Karvaljo, Di Maria i, koliko god sam ga puta opsovao veceras, Ronaldo. Znam, to je skoro kompletna ekipa, ali njih moram posebno istaci iako su Arbeloa, Marcelo, Alonso, Khedira i Ozil prolili i zadnju kap znoja braneci dres i boje Reala veceras.

    Znaci Mou... Kakav lik. Mozete ga mrzjeti, moze vam biti antipatican, moze vam ici na ***** svojom narcisoidnoscu, "specijalnoscu", "ja pa ja" stavom ali mora mu se priznati jedno - DOKTOR JE ZA TAKTIKU. Ono sto je donijelo prevagu u vecerasnjem mecu, pored fizicke spreme, fanaticnog tempa, igre srcem i za tim, a i u dobrom dijelu subotnjeg meca, jeste defanzivni trozubac na sredini

    --------------Khedira-----Pepe-----Alonso------------

    pri cemu je, naravno, najvece iznenadjene bila "izmisljena" pozicija za Pepea i sto je jos vaznije njegova kretnja, pozicioniranje i transformacija koju je pratila i transformacija ofanzivnog trozubca

    --------------------------------Ozil-----------------------------
    --------------Ronaldo-----------------------Di Maria----------

    Sigurno ste primjetili kretnje igraca Realove sredine, prije svega Pepea, i pitali se "odakle ovaj Pepe sad odje jbte???".
    Pepe je imao zaduzenje da pokriva sredinu sa centralne pozicije u trouglu ispred odbrane i sa tog mjesta da presira vezne igrace Barselone, da "dise za vratom" Mesiju kada pridje na centar da uzme loptu i povuce.... Xaviju takodje. Zatim da vrsi presing na zadnju veznu liniju Barselone kada pridju centru ali i da uvijek, kad god to moze, istrci i pozicionira sebe na mjesto centralnog spica u situacijama kada Ronaldo i Di Maria istrce napad sire, po krilima, i pokusa "pokupiti" neki centarsut. I umalo mu nije uspjelo... Steta!!!
    Pored ovoga, interesantno je bilo pratiti transformaciju Realovih igraca, pogotovo igraca kao sto su Ozil i Di Maria, pa i Ronaldo, u odbranu. To je nesto sto je Murinjo, vec toliko puta, isprobao i niie bilo dileme da ce i sa Realom isto probati ali bilo je dosta skeptika koji nijesu mogli vjerovati da ovi igraci, tehnicari, "manekeni" kako ih mnogi zovu, mogu odgovoriti onakvim fanatizmom, borbenoscu, koncentracijom i disciplinom kakvu Mou zahtjeva i bez koje nema ostvarenja njegovih, taktickih, odbrambenih zamisli. Vidjeli smo da mogu, itekako mogu. Nocasnja utakmica je najbolji dokaz za to.
    Bilo je dosta interesantnih stvari za posmatrati, jednostavno mec je bio za uzivanje. Barem meni. Sa takticke strane ovo sto sam naveo je ostavilo najveci utisak na mene i u tom segmentu mislim da je Guardiola potpuno potucen.



    Iker... San Iker. Bog na golu. Veliki sportsmen, veliki covjek, najveci kapiten. O njemu ne moram trositi rijeci. Sve znate, sve ste vidjeli po ko zna koji put. Jednostavno je najbolji. Posebno je bio dobar kod onoga Viljinog suta... Neki za*eban sut je bio u pm... Nesto izmedju suta na drugu stativu i loba ali SVETI IKER (evo ustajem) se ispruzio kako samo on umije i prstima gurnu loptu u stranu... Pored ove, imao je jos 2, 3 vrhunske intervencije i suvisno je pricati koliko je on bio bitan za Real. Ne samo veceras...



    Pepezinjo... Bloody Pepe... Dirty Pepe... Iron Pepe... Dinamite Pepe... Pepe the animal... Pepe the alien... Pepe the predator... Granit Pepe... Stony Pepe... Pepe the rock... Pepe masonite... KRYPTONITE PEPE!!!

    Po meni, definitivno "otkrovenje" ove "mini lige" izmedju Reala i Barselone... Momak je lavovski odradio posao. Ne znam odakle mu onoliko snage, onoliko zivota da pretrci onoliko kilometara... pffff... ko zna koliko. Steta sto statistika nije bila bolja i sto nisu prikazali koliko je stvarno pretrcao... Pokrivao je bukvalno svaki dio terena. Od krpljenja odbrane, preko presiranja na sredini do zavrsavanja akcija u napadu. Impresionirao me, kupio me... Moram odgledati snimak utakmice i samo cu da pratim njegovo kretanje. Jednostavno moram... Svaka mu cast. I veeelikaaa je steta sto mu ne udje onaj sut glavom. BAS STETA.
    Jednostavno Képler Laveran Lima Ferreira aka Pepe je po meni, bez imalo razmisljanja, igrac do sada odigranog dvomeca.



    Karvaljo i Ramos... Odbrambeni bedem. Perfektna utakmica za njih dvojicu. Posebno sam odusvljen igrom Karvalja koji je imao neke nevjerovatne intervencije... Par puta nisam mogao da vjerujem da je to on. Igra toliko zrelo, toliko pametno da prosto plijeni. Naravno, to se i ocekuje od njega jer je u nekim godinama u kojima bi trebalo da je "ispekao zanat" ali u jednoj ovakvoj utakmici, protiv Brselone, odigrati na ovakvom nivou uz 5, 6 intervencija koje ce se prepricavati je stvarno za svaku pohvalu i pokazao je da je jedno veliko pojacanje za Real, opravdao je u potpunosti svoj transfer i, nazalost, jos jednom, svojom igrom, srcanoscu i borbenoscu, potvrdio koliko ce nedostajati u prvom mecu LS.
    Ramos je uz njega funkcionisao perfektno!!! Brzina, snaga u duelu, skocnost, fizicka sprema, smirenost, tacnost, tajming... MA SVE! Mislim da je on jedan od najspremnijih igraca na planeti... Uz Pepea je pretrcao, barem po nekoj mojoj procjeni, najvise. Od prvog do poslednjeg minuta je odigrao skoncentrisano i zrelo i mislim da po njegovoj strani nije prosle ni jedna ozbiljnija akcija. Nista mi milije nema nego kad vidim spremnog, skoncentrisanog, jakog u duel igri odbrambenog igraca kada uleti klizecim u igraca suprotnog tima i onako snazno ga ponese... da mu se unese strah u kosti i da se dobro razmisli hoce li sledeci put davati for i uopste kretati na tu stranu. Takvih startova je veceras Ramos imao dosta i hvala mu na tome!!! OOOOOLLLLLEEEEEE!!!!



    Dodjosmo do Klempa, pakera... Vecinu utakmice je odigrao neprimjetno u napadu, pogotovo u drugom poluvremenu do onoga suta desnom i centarsuta za gol, naravno, lijevom. Imam utisak da bi bio mnogo korisniji naprijed kada bi se brze oslobadjao lopte. I u uvoj, kao i u prosloj, utakmici bilo je situacija u kojima je morao brze odigrati loptu naprijed ali umije da se "zaigra" i odigra par suvisnih poteza koji veceras, srecom, nijesu zavrsili kobno po Real. Sjecam se one greske, uz aut liniju, kad uze da drzi, dribla, uze mu je Alves i da ne bi Karvalja puce zicer 1 na 1, Mesi na Ikera... Ne zelim ni da zamisljam kako bi se zavrsilo... Ali decku se mora odati priznanje za sve ono sto je uradio u odbrani, za igru srcem, za pretrcanih ko zna koliko kilometara, za ko zna koliko prolivenog znoja, za to sto je svima pokazao da moze da bude igrac za tim, da moze da opdigra zrelo, skoncentrisano, da presparta 115 minuta onakvog tempa i da poslije svega tuga prvo sutne desnom pod precku a onda da istrci kontru, odigra dupli pas i peeeeerrrrfeeektno centrira za pobjedonsoni gol. Kapa dolje Klempo, kupio si me za sva vremena.

    I na kraju Ronaldo... E koliko sam ga puta opsovao veceras ne znam ni sam... Uglavnom, dosta puta. Najcesce poslije onolikog broja slabo, tj. nikako primljenih pasova. Nervirao me i u situacijama kad krene naprijed, predje par igraca i kada poslije prvog kontakta padne. Doduse, 3, 4 puta su bili cisti faulovi nad njim a nijesu svirani ali od njega ocekujem da GAZI one pingvine. Da ih raznosi. Pa koliko je jakih duela imao u Engleskoj, ono cupkanje i piljkanje od Barsinih igraca ne bi smio da osjeti. Ali ocigledno je isao na situaciju za slobodni udarac i to je to... Ali, naravno, moje psovke su utihnule u ovom trenutku



    Savrsen centarsut od strane Di Marije i perfektna koordinacija, skok i sut glavom Ronalda.
    Ovim 43 svojim golom za Real srusio je sopstveni rekord iz Mancestera, kada je sa 42 postignuta gola u sezoni osvojio i zlatnu loptu, a takodje je sustigao Sancheza i Di Stefana dok je "ispred njega", na toj vjecitoj listi, jos jedino Puskas sa 49 golova.

    Morao sam spomenuti neke igrace ali ovo je uspjeh kompletmog tima... I igraca i strucnog staba... Zahvaljujem svima na cestitkama, posebno navijacima Barselone, i vidimo se u LS!!!

    HALA MADRID!!!




    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Nakon dominacije Reala u prvom poluvremenu, Barca je uspostavila svoju igru, ali NEVJEROVATNA borbenost kod igraca Reala je sve njihove napade neutralisala. Tako se igra fudbal. Srcem i mudima. I tako je Real odigrao nocas.
    Toliko o skupini placenika. Zahvaljujem na komentaru. Imas rep od mene.

    p.s. jedan od najjacih momenata na utakmici

    Last edited by Serhi; 21-04-11 at 02:19.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  10. #3610
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Samo me zanima da li je Serhi ziv .
    Jedva!!! Prepih se u pm... otrijezni mo ovo piskaranje malo!!
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  11. #3611
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li dje podatak koliko je di Maria imao pasova nocas? Koliko je izgubio lopti ono je nerealno...ali namjesti gol ,sto jes jes ...

  12. #3612
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Serhi, usio si Vlada Q si ti pjan

    Prelijepo me nasmija

  13. #3613
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka si brate jel i Bog dao svaka cast jos jednom !
    1908.

  14. #3614
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    p.s. jedan od najjacih momenata na utakmici

    "'alo. 'alo. Shto ti je? Shto chinish tu chovjeche? Dikse jadan, idi doma, vuca' se doma."

    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  15. #3615
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro arbeol nije odje dobio crveni jer je laktom krenuo da klepi vilju, al su ga podigli sveCki citavu se noc prenemagao i padao da je zasijenio ronalda, sto je po meni nemoguce
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #3616
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što reći bez da je veliki Žoze opet objasnio neke stvari igra li se prva utakmica sad u Madrid ili Barselonu??

  17. #3617
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Što reći bez da je veliki Žoze opet objasnio neke stvari igra li se prva utakmica sad u Madrid ili Barselonu??
    madrid ako ne da real go makar na bernabeo, neka se pozdrave sa ls
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #3618
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na kraju se moralo i to desiti!
    Barselona sa svojom ,,vaterpolo" igrom nije mogla vječno pobjeđivati.To besomučno dodavanje po širini, bez osvajanja terena , bez šuta sa distance i sa asistencijama kroz sredinu gdje je ,,milion" nogu nije prošlo.
    Kao ljubitelj fudbala Barseloneali i kritičar kada je neophodno znao sam da će takva igra jednom doživjeti pad.
    Murinjo je postavio pametnu taktiku.Igrao je snažno, brzo sa stalnim ubacivanjem igrača iz faze odbrane u fazu napada, nije mnogo ,,mučio" loptu...
    Barselona , ako nastavi, da muči fudbalsku loptu besciljnim JA TEBI TI MENI izgubiće i polufinale.
    U modernom fudbalu kada dođeš na ivicu šesnaesterca i kada imaš i ,,milimetar" slobodnog prostora MORAŠ da šutiraš.
    Barsini igrači kao da tu školu nijesu prošli a ako tako budu nastavili neće uspjeti da prodju Real.
    Barsa je nažalost pročitana knjiga samo što do sada nije postojao klub koji je mogao da ih kazni.
    Znači čvrsto pozadi, pustiš ih na 20-tak metara da ,, petljaju" a onda munjevita kontra i gol.
    Ovom ,,kišom oko Kragujevca" koju prezentira Barselona, Real će sljedeći put još lakše da ih dobije.Budite sigurni!

  19. #3619
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prvo da čestitam madridistima na trofeju i pobjedi poslije dugo vremena. Sinoć zaslužili da dobiju, mada mi je teško bilo gledat onog naduvenka sa klupe kako skače.
    Dvije stvari su me baš razočarale kod Barse. Prvo, mogu li ti ljudi ikad shvatit da ne može svaka utakmica da se igra istom taktikom - da se sa 1000 pasova ušetaju u gol. i protiv slabijih ekipa se viđelo da kad se neka ekipa zgusne u sredini i nema baš mnogo rješenja. Centaršutevi, šutevi sa distance su kod njih izgleda zabranjeni.
    Drugo, nema ni jedne ekipe iz njihove kategorije kojha ima tako slabu klupu kao oni. Bukvalno nemaju koga da ubace kad treba juriti rezultat i napraviti dodatni pritisak. Moraju što prije dovesti jednog špica koji bi mogao da ulazi u završnicama kao sinoć. Ovako se dođe u situaciju da bekovi prođu do kornera i kad treba da centriraju samo vrate loptu nazad veznom redu i ništa se nije postiglo, osim što se još stvara mogućnost za kontre i posebno polukontre đe im je ekipa obično loše postavljena ako se izgubi lopta. Ovako Pike izigrava špica što nikako ne smije biti solucija za ekipu ovakvog kvaliteta. Shvatam da forsiraju svoje mlade igrače, al ipak neki Kardozo, Drogba(samo navodim tip igrača) bi im mnogo značio u ovakvim situacijama.

  20. #3620
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaa ramosu je tokom slavlja ispao pehar ahahhahahahaha

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	1303354899_extras_albumes_0.jpg 
Views:	69 
Size:	121.8 KB 
ID:	56476  
    Last edited by DIDI; 21-04-11 at 09:09.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #3621
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    barsa ima vilju i pedra koji su u totalnom outu i van forme sto znaci da im se cjelokupni napadacki potencijal svodi na mesija i na koji solo prodor injeste ili ubacivanja alvesa.
    pogledajte mec, ne ovaj nego svaki, lijeva strana barse nikakva - uopste je protivnici ne brane. tu treba prvo pojacanje. drugo pojacanje mora biti spic. no , ovo je prica za ljeto.

    sve je receno o sinosnjem mecu tako da nemam sto da dodam.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #3622
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ljudi, utakmica je bila odlična. Ali baš odlična. Baš me intersuje podatak koliko je ljudi pošlo kod nekoga u goste ili u neke lokale da gleda utakmicu (mi nesrećni korisnici Extra TV-a). Bez obzira na to što je regularni dio završen bez golova ono što sam vidio me je oduševilo. Real Madrid bolji u prvom a Barcelona u drugom poluvremenu. I da mi je neko rekao da će gol Cristiana Ronalda odlučit meč ne bih mu vjerovao. Zapravo, on je do tog gola odigrao kriminalno i njegov strah je bio ogroman. Sa druge strane Villa mu se revanširao sa kamatom jer je igrač stvarno u velikoj krizi. Đe ga ne isklepaše ona dvojica Madridista kad ga digoše jer se folira za 10. Suđenje dobro. Par manjih grešaka koje nijesu uticale na meč. Cristianu Ronaldu više ništa ne vjeruju pa mu ne sude ni očigledne faulove. Tako i treba da bude sa simulatorima a to važi i za ove iz Barcelone. Koliko padaju kao da ih snajperom gađaju. Što će bit u Champions Leagueu mogu samo zamislit. Da je Barcelona dobila kad je Real Madrid u jednom dijelu meča bio nadmoćan onda bi se, vjerujem, pobjednik već znao. Sad se, međutim, stvari komplikuju i bukvalno svašta može bit. Dao bih malu prednost Barceloni zbog toga što se igraju dva meča i zbog revanša kod kuće.
    Last edited by amnesiac; 21-04-11 at 08:59.
    Dick Laurent is dead!

  23. #3623
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Mislim da ovo nije pravedno. Otkud Realovim igračima pravo da se ne naguze i puste Barsu da se dobacuje do gola? Mislim, To je destrukcija fudbala.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #3624
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Kao prvo, zahvaljujem se svim dobrim ljudima na čestitkama. Real Madrid je pobijedio, pardon – UGAZIO Barselonu u finalu Kupa Kralja, te isti i osvojio i polako počeo vraćati stvari na svoje mjesto. Moram istaći da mi je u čitavoj ovoj ’’galami’’ oko ’’El Klasiko dvoboja’’ najviše žao Milaniste. Pa ljudi, vi ne možete da vjerujete koliko ti ljudi iz petnih žila za Barselonu navijaju. Ali bukvalno svaki čovjek koji se kune u Milan – više se cijepa oko Barselone nego oko Milana. To je scena koju gledam i doživljavam već drugi put zaredom i ne mogu da vjerujem. Ne smaraju me navijači Barselone – smaraju me navijači Milana jbt. Može li to neko da mi objasni? Pretužno, tragično, katastrofalno...

    Što se tiče utakmice, da krenemo redom.

    Prvo poluvrijeme. Real Madrid gazi Barselonu u svim segmentima igre. Izgledne šanse, konkretne akcije, fantastična odbrana. Suđenje, kao što smo navikli – na strani Barselone. Prosto kad igrate protiv njih morate da igrate i protiv sudije, to je uvijek ali bukvalno uvijek tako. Žuti karton za Pepea bukvalno nije postojao, te je Real odmah na startu oštećen. Isto tako, prosto je nevjerovatno da ono... ne znam kako bih nazvao ’’ono’’ od Dani Alveša tokom čitave utakmice ne dobije MAKAR žuti karton. Tragedija, ali – šta je tu je, i protiv toga se moralo. Barselona ne može da dođe do svoje igre i od nervoze bi najradije svi glavom u zid udarali. Tu počinju da se služe raznim stvarima koje rade na svakoj utakmici, ali ovdje ne prolaze. Konstantna foliranja prilikom svakog starta fudbalera Reala na bilo kojeg fudbalera Barselone dostigla su vrhunac onda kad su Arbeloa i Ramos pridigli ’’smrtno povrijeđenog’’ Davida Vilju, koji nakon toga zaboravlja na sve ’’bolove’’ i spreman je za fizički obračun sa drugovima iz reprezentacije. Dalje, istu stvar su radili nebrojeno mnogo puta Buskec i Pedro, a nije ni Dani Alveš zaostajao. To su, prijatelji moji, neke stvari zbog kojih je Barseloni džabe i 5:0 i 6:2 i 150 golova Mesija i milijardu titula. Uvijek će da budu malograđanski klub sa malograđanskim osobinama – i biće zapamćeni samo kao manji španski klub koji je imao dobrih sezona i ništa više. Tako se ne gradi ime i reputacija ’’besmrtnog’’ velikana, to jednostavno nije taj put. I tu se može sva priča oko njih i završiti. Dno. Na kraju prvog poluvremena stativa Pepea i neobjašnjiv promašaj. Svi su je vidjeli u golu, a ona je odjednom izašla. Pretužan sam bio tada, jer sam čitavim srcem navijao za to da ga nekako bucne Pepe, jer je tada muka Barselone još veća.

    U drugom poluvremenu su (Barselona) došli do svoje igre. Makar nekih 30%. Da se ne lažemo, to je period igre u kojem je Barselona više igrala od Reala – ali je NEUPOREDIVO sa onim zlostavljanjem koje im je Real priredio u prvom poluvremenu. Takođe je Real imao nekoliko odličnih kontri u drugom, ali na kraju ipak nisu mogle biti krunisane golom. Ono što je rezime čitave priče – REAL JEDNOSTAVNO BOLJI OD BARSELONE u ovoj utakmici i zaslužena pobjeda u produžecima. Barselona je bila neprepoznatljiva, taktički uništena do najsitnijih detalja... Real ih je ugazio možda kao niko do sada osim Intera u onoj čuvenoj 3:1 prošle godine. Barselona u nokautu.

    Vilja ubjedljivo najgori igrač utakmice, ono... bez konkurencije. Ćavi potpuno ’’začepljen’’ kao i Iniesta. Mesi nije postojao na Mestalji sinoć. Pedro potpuno nebitan fudbaler, kao i Adriano i Maskerano. Dani Alveš takođe nije postojao. Barselona je bukvalno uništena... svi njihovi ’’majstori fudbala’’ sinoć kao da su sve zaboravili, kao da im je neko ukrao talenat, kao da ne znaju šta im se dešava... e to je bilo pravo uživanje i pravi meč. To je ono što samo ’’El Klasiko’’ može da ponudi. Demoliranje.

    Kod Reala – bukvalno SVI PREDOBRI. SVI su odigrali nevjerovatno dobru utakmicu. Počeo bih od Kasiljasa (najboljeg golmana planete), preko Marsela (najboljeg lijevog beka planete) fantastičnog Arbeloe, i nevjerovatne štoperske saradnje između Ramosa i Karvalja. Dalje, PEPE – nerealan i najbolji igrač obje utakmice. Onda Anhel Di Maria (najbrži fudbaler na planeti zemlji) i na kraju Kristijano Ronaldo – možda i najbolji fudbaler današnjice. Fantastičan skok, udarac i gol – za neopisivo slavlje svih navijača Real Madrida i ljudi kojima je Real na bilo koji način u srcu. Mene je kupio za sva vremena, dres ću ovih dana da naručim... nevjerovatan igrač.

    Na kraju, morao sam da primijetim jedan jako konstruktivan i nadasve tačan komentar našeg velikog prijatelja sa foruma:

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sad se vidi u cemu je razlika izmedju Ronalda i Mesija. Kad je najvaznije Ronalda nidje
    Upravo tako brate, Ronalda nema niđe. Ono sinoć nije bio on, Mesi ga je dao. Šteta, možda i Ronaldo jednog dana proradi...


    UH...
    Čestitke svim navijačima Real Madrida sa foruma. Braćo!!!!!

  25. #3625
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sjetih se sad...



    ***** jedno... Ni zuti karton nije dobio za ovo. Poptpuno si u pavu sto se tice sudijskog kriterijuma i padanja Barseloninih igraca... Ono je nevjerovatno.
    Zasticeni su isto kao bijeli medjedi. Pridjes im na pola metra odma' se svira faul dok, na drugoj strani, svira se svaki treci. Pa koliko je sinoc foliranja i prenemaganja bilo... Ne znam ima li jedan igrac Barselone, osim golmana, a da nije barem par puta odglumio najstrasniju povredu i start za karton... Katastrofa.

    p.s. ja narucujem dres Pepea.
    Last edited by laciale; 21-04-11 at 13:57.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

Page 145 of 163 FirstFirst ... 4595135141142143144145146147148149155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Primera / Liga Espanola 2009/2010
    By DzoniS in forum Fudbal
    Replies: 5015
    Last Post: 25-06-10, 18:48
  2. Liga Sampiona 2009/2010
    By Celzinjo in forum Fudbal
    Replies: 7085
    Last Post: 25-05-10, 18:07
  3. Prva Crnogorska Kosarkaska liga /super liga/
    By Montenegrino-CT in forum Ostali sportovi
    Replies: 8
    Last Post: 14-04-10, 09:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •