Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: P: Ktm

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default P: Ktm

    Biciklo KTM. Full XT, hidraulicni diskovi,kocnice,prednji i zadnji amortizer, sve top profi i vrhunsko.
    Kao novo, 300 km predjeno snjim.
    Asvaltne gume na njega nove "Richi" i od opreme nema sto nema.
    Spd pedale kombinovane sa obicnim vrhunskim (sa druge strane) uz mogucnost novih patika Scott da dobije kupac uz dogovor.
    Znaci nema sto nema!

    Biciklo je za one sto imaju da priuste sebi nesto svarno jedinstveno.

    Ponude sms-om ili pozivom na broj 067/541-295

    Poz.
    Last edited by N-I-K-O; 04-07-10 at 19:08.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

  3. #3
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeli ovo ono tvoje sto si ga platio 1200e

  4. #4
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ovo je stvarno vrh ........ ovo je najache biciklo sto sam vidio do sad ,
    izgleda vrhhhh , zvekkk , cio grad vozi alpinu i polar seljacki , ovo je unikat , svaka cast i srecna prodaja , odusevljen sam

  5. #5
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    onaj kojeg zanima to je obavijesten ... =)

  6. #6
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cijena , koja je veličina rama

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Velicina rama je srednja, odprilike L ili XL tako nesto, kod KTM-a je to po brojevima nekima pa je specificno zato ne mogu precizno da kazem, ali to je to odprilike, svi su mi momci rekli od 170 do 185 da im je taman pa sad....

    067/ 541-295 ko je zainteresovan za trgovinu stvarno posebnog i unikatnog bicikla mnooogo jeftino sobzirom koliko kosta u prodavnicu i koliko dodatne opreme ima.
    Napominjem da je biciklo novo, 300 km predjeno snjim. Tacke nema na njega.
    Pozdrav.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,363
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li dizalicu i kljuc za tockove

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    sad vidjeh jedno strasno Cross biciklo u onoj prodavnici u MAXIM, 220e, snizeno sa 280e.. E sad me zanima, koliko je to toje biciklo bolje od ovoga.. i da li je tolika razlika u cijeni bas opravdana.. Jel stvarno toliko bolje kolika je razlika u cijeni? Sto je to tom tvom bolje nego ovome?

    ne razumijem se mnogo u bicikla, pa pitam.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  10. #10
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,363
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    razlika ti je u cijeni 1000e je jer ovo njegovo placeno oko 1250e,a ko zna sta je biciklo i ko vozi zna i koja je razlika

  11. #11
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    @NIKO, pošto si brat svijah brata... A ja dobar momak... :devil:
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=63102

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    pa ja bi da cujem tu razliku toliku.. bas me zanima
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  13. #13
    Join Date
    May 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    sad vidjeh jedno strasno Cross biciklo u onoj prodavnici u MAXIM, 220e, snizeno sa 280e.. E sad me zanima, koliko je to toje biciklo bolje od ovoga.. i da li je tolika razlika u cijeni bas opravdana.. Jel stvarno toliko bolje kolika je razlika u cijeni? Sto je to tom tvom bolje nego ovome?

    ne razumijem se mnogo u bicikla, pa pitam.
    mislim da je ovome biciklu SVE bolje od toga u maximu od 200e...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    sto ga zaokruzi na 200e.. a ustvari je 280-290e snizeno Ucinjelo mi se namrtvo dobro biciklo.. Ima diskove na oba tocka, duple felge, profi shimano mjenjac, amortizer smao naprijed,.. ma sve vrh.. jos matt crna boja.. a sto dobro bijase..
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadopg View Post
    razlika ti je u cijeni 1000e je jer ovo njegovo placeno oko 1250e,a ko zna sta je biciklo i ko vozi zna i koja je razlika
    Upravo tako. Razlika je u bukvalno u svemu! Mislim u svemu sto cini jedno vrhunsko profi biciklo.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,363
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije zvaka za seljaka

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ljudi ne znam vise sto da vi rechem, dodjite da se uvjerite sami sto je OVO biciklo i uvjerite se sami u razliku od OSTALIH bicikala koja se voze po gradu i koja su trenutno u ponudi svih prodavnica u "SFRJ", cijene koliko se krecu i to je to.

    Molio bih vas da me kontaktirate na mobilni jer sam u stisci sa internetom trenutno pa me nema po 5-6 dana,
    zato me obrnite fino i sve cu vam objasnit fino i sve cemo se dogovorit kao ljudi.

    067/541-295

    Pozdrav.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ces mi ga dati za onu cijenu kao sto sam ti reka javi mi jer mi se stvarno svidja nema sto vrh je...:cry:

  19. #19
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    EU
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav,

    Da dam par komenatara...

    Kao prvo da bi ga poredio sa nekim drugim bajsom moras nam ostaviti link sa informacijama o toj drugoj bicikli.

    Uglavnom ovo je limited serija (po slobodnoj procjeni nesto starija, jer je pogon 06-07 godiste (bar na slici koja je ostavljena)).

    Vecina djelova je xt (iz shimano asortimana imate samo XTR komponente koje su jace od xt komponenti) ali kao sto rekoh nesto su starije pa samim tim i nesto teze, sto jako znaci ljudima koji ozbiljnije voze bajs. Takodje neki djelovi su od karbona, a karbonske komponente (upravo zbog tezine) su uglavnom skuplje od ne-karbonskih.

    (Primjera radi xt pognon nov 330$, shimano octalink pogon nov 50$) i tako redom za sve komponente.
    Naravno na ovom bajsu je pretpostavljam ram od kvalitetnijeg aluminijuma, na jeftinijim bajsevima uglavnom celik, na top bajsevima uglavnom karbon (sto se tice tezine, okvirno recimo celik bajs 15kg, alu 12kg, carbon 10kg)

    Dakle nadam se da je razlika u cijeni sad bar donekle jasnija ?

    Naprijed je fox viljuska, RL sa 120 mm hoda sto ce reci da vam ovo nije masina za asvalt pa cak ni za XC voznju, vec za AM i eventualno Freeride.
    Fox file su jedne od najboljih na trzistu, i pogledaj recimo koja je razlika izmedju ovog foxa i recimo nizebudzetne vile poput rock shox dart 2.

    Tako da komponete i tezina su 2 stvari koje najvise uticu na cijenu samog bicikla.

    Ono sto mu obara cijenu jeste godiste tih komponenti (pod uslovom da je set-up bajka kao na ostavljenom linku), ali cijena koju je meni momak poslao na PM je skroz ok tako da, srecna prodaja.

    Ako imate jos neko pitanje mogu da vam pomognem...

    Ps.
    Sve naravno pod uslovom da su komponente identicne onima koje su na linku koji je ostavljen
    Last edited by Again; 05-07-10 at 17:08.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    E takav sam odgovor trazio, sad mi je jasno.

    hvala na detaljnom odgovoru.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  21. #21
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa nije bash da ti je sve rekao , u stvari vrlo malo ti je rekao , ovo nije oprema 06-07 no 2009 godiste , biciklo je kao na sliku , al je oprema 2009 i nijesu bijele viljushke no crne , ja sam licno ishao da ga vidim ..... cush nije za grad , ovo je biciklo napravljeno za najteze moguce uslove , da izdrzi udare i skokove sa redzove ako smijesh , znachi profi brdske trke , plus ima zadnji amortizer koji samo on pa koshta 250e u svaku prodavnicu , menjac je xt full , sto znachi nema boljeg , ima xtr koji samo ali samo profesionalac mozda moze osjetit i to ako se zakopa u blato od metar , e tu bi i za takve situacije trebalo da dodje do izrazaja ova xtr oprema , ni profi vozach ne moze osjetit razliku izmedju xt i xtr , bez ako nisu pomenuti uslovi , no da skratimo prichu , pricamo o profi biciklizmu , kroz grad ja ne vidjeh ni lx opremu a ne xt , kolko vidim ovo biciklo ima od ostale opreme sve od richija , poredjenja radi ona shipka sto drzi sjediste od richija koshta 65e a na ove polare i alpine po 10e , ona ne moze da pukne al moze u kombinat da se istopi jedino , gume uhh gume necu pominjat jer to je poznato svima al ajd neka bude odnos 10e naspram 50e-60e , onda one zice sto drze tocak , e ajd majcin sine slomih ih , na ovo biciklo to nece moc pa odio niz goricu na glavu a ne na njih , najbolje ti je uporedit kolko koji dio koshta od polara sto ga cio grad vozi i od ovoga , karbonska bicikla su skupa jer je materijal skup , karbonsko sa xt opremom kosta nekoliko hiljada , samo saraf od karbona kosta 150e , koji mozda tezi 5 grama , cisto da znate ....ovo biciklo brat bratu i ne treba nikome u ovaj grad , njegove vrline teshko da ko moze osjetit , oce menjac kako przi i udobnost zbog i prednjeg a pogotovo ovoga zadnjeg amortizera i eventualno ko razmishlja da ga vozi 10 godina , jer je kvalitetan ubi boze , zaboravih pomenut diskove -kocnice , sto rec za ove diskove a da ne bude premnogo , ovo glavu pazi i svi ovi djelovi na ovakva bicikla to i rade , sa ovim biciklom se zaleti niz goricu , nemoj se bojat e ti moze puknut sto , da otpane dio i tako to .....ja sam odusevljen sa ovim biciklom , do sad vidio nisam nishta slicno u grad , pretpostavljam da se okrecu za ovim cudom na svaku stranu , samo toliko
    Last edited by EOPOMALO; 05-07-10 at 18:26.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,077
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo,necu puno da gnjavim ......

    prvo i prvo RAM ovog bicikla je potpuno nepoznat,kao i da je KTM ram,ne znam kakve veze KTM ima sa ovom markom!...a ako je KTM,al misim da ti grijesis,onda je ovaj ram star ali bas! Jer bas pratim KTM-ov brend,posebno za bicikla,drug mi KTM-a vozio,i nikakve veze nema ....

    drugo,koliko vidim odje je FOX amort,to OK,al ispisi sve sto dodje sa njim,jer mislim da nije sve kao na ovim slikama....zatim pogon XT,dosta star 06-07,zadnja masinica XT cak iz 02-03! Hidroulika,i diskovi mi se cine da su ispod 08god,zbog rotora kojima je dizajn shimano taman te godine zamijenio...volan je FSA karbonski koliko mogu da vidim??? i vidim da je kaseta deore?? aj zamolio bih te sve da ispises sta bajs ima,jer nije mala cijena!

    a sto se tice ovog sa slika,prenapumpana cijena!! maxx 450-500e! jer nema vise likova kao ja sto sam bio da vozimo XC,vec svi iz meraka,tako da spustaj to pruzi nogu do tempa da vidis sta za 700e moze da se uzme sve 2010! pozic :*

  23. #23
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    EU
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @EOPOMALO

    To bas mjenja kompletnu sliku o bajsu...mislim na to sto si ti napisao...

    pa nije bash da ti je sve rekao , u stvari vrlo malo ti je rekao , ovo nije oprema 06-07 no 2009 godiste , biciklo je kao na sliku , al je oprema 2009 i nijesu bijele viljushke no crne , ja sam licno ishao da ga vidim ..... cush nije za grad , ovo je biciklo napravljeno za najteze moguce uslove , da izdrzi udare i skokove sa redzove ako smijesh , znachi profi brdske trke
    Kao sto rekoh ranije na slici koja je ostavljena oprema je godiste koje sam naveo. Ako nije ova vila nego neka druga moze automatski da mu obori cijenu za 250-300e

    A tek veze sa zivotom nema da je napravljeno za najteze uslove, kao sto rekoh AM masina, starija, danas su AM ramovi mnogo prakticniji i bolje realizovani a i sto je vaznije laksi.
    Dakle da je tacno to sto si napisao DH bicikla ne bi ni postojala.

    I tesko da je za brdske trke, za uzivanje da, za trke ne bas, jer za XC bas i nije idealan za DH nije nikako tako da...

    Za srafove od karbona LUPAS!

    @Nemanja

    U pravu si manje vise za sve (sto se tice cjene ne znam, vani vredi nekih 500-600e tj ako ga podajes u djelovima bez problema mozes taj kes da dobijes)

    Ram je sigurno stariji, ali koliko sam ja informisan u pitanju je custom ram koji je jelte (vjerujemo prodavcu) pravljen od strane KTM-a za mountainbiker.at

  24. #24
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,077
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto znam,mora da zna da je ovo CG,i ovaj nije bajs presjajan,mozda van zemlje on vrijedi toliko ,al odje ne nikako,bas kazem neka podje do tempa bajs koji stoji na izlogu gore izmedju vrata,700-800e kosta i to je ono SAVRSENSTVO....al ovo,je dosta staro ...
    450-500 vrijedi!! ako je ovakav sa slike!

    kao sto sam ja svojeg dao za male pare,ipak,nema vise vozaca kao prije koji su se bavili tim sportom,zajedno sa mnom i svim drugima,ako je ko ima naj bicikla to je MTB klub Tempo bio ...tu ste moglu vidjeti sta god pozelite ....i sve je manje i manje takvih koji znaju sta uzimaju,sta prodaju!

    jos nesto ovaj detalj koji smo izostavili ,,300 KM,, je presao?? vjeroatno na tim gumama ...ja sam sa mojim po 150km dnevno! tako da pazite sta pisete

  25. #25
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ovaj je u tempo placen 900e , plus opreme preko 200e i to sve skot....pitaj vlasnika , eto kolko znash , ne znam stvarno sto kvarish momku oglas , ti ako si tvoje dao dzabe mislish da ce svako ....ja sam bio da ga gledam cak smo sjedjeli pored tempa , jer momak zivi u lepu katu . Ove gume je bash taj dan montirao , kad sam ja bio da ga vidim , ja sam mu davao 500e , nije htio .......podjite , pogledajte i ne slushajte ove komentare odje , ocigledno je da momku kvare oglas i spushtaju cijenu za nekoga , stara fora .......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •