View Poll Results: Da li ej Podgorici potreban novi gradonačelnik

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Da

    32 56.14%
  • Ne

    10 17.54%
  • Ne interesuje me

    15 26.32%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: Da li Podgorici potreban novi gradonačelnik?

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Da li Podgorici potreban novi gradonačelnik?

    Evo pošto se ovo pitanje već mjesec dana dosta intezivno provlači i po medijima i političkim kuloarima, da vidimo mišljenje i cijenjenih forumaša CdM-a.
    Možete svoje mišljenje izraziti i na sajtu www.sdp.co.me
    Nadam se da nije suvišan ovaj topic, ako jeste slobodno ga brišite.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da treba.
    Treba da se zna da je gradonacelnik u sluzbi grada a ne obratno, i da je on kao takav prolazan.
    Da se razbije jednakost Podgorica=Mugosa, i kasnije CG=Milo. Ako je vec DPS najjaca partija, neka rotira svoje ljude, mozda ima i dobrih kadrova, ovako stvarno cijela drzava zavisi od 3, 4 covjeka vec godinama i tako tapka u mjesto.
    Release Yourself

  3. #3
    Join Date
    May 2010
    Location
    ovdje treba nesto smijesno da bude?
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a samo ih treba pustiti pa cekati da vidimo dokle obraza imaju... ja samo tako!


  4. #4
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne interesuje me...
    Ko god dodje punice se...
    :)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vise bi vakat bio da se ova monarhija zavrsi!
    rezultati glasanja su zbilja fascinantni, da neko moze da glasa za ne mi je donekle jasno ali ovo ne interesuje me, jos sa toliko glasova, ne kontam ljudi mame mi!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    A đe je opcija: Podgorici uopšte ne treba gradonačelnik?
    Čini mi se da po novome prvog čovjeka grada neće birati građani, ovlašćenja će mu biti skoro protokolarna, pa to mjesto i neće biti previše bitno.
    Last edited by Stradivari; 17-06-10 at 10:28.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    vise bi vakat bio da se ova monarhija zavrsi!
    rezultati glasanja su zbilja fascinantni, da neko moze da glasa za ne mi je donekle jasno ali ovo ne interesuje me, jos sa toliko glasova, ne kontam ljudi mame mi!
    Pa evo pokusacu da ti objasnim...
    Ko god dodje, nece srusit ovaj grad, ko god dodje nece pomjerit milenijum sa mjesta dje je, ko god novi ili ostane ovaj stari...sve ce biti tu...
    Jedni ce da se pune, bili oni sdp, dps, ns, pzp, snp...sasvim nebitno a drugi ce da mrce......Bitno je da svi tj vecina zivimo u iluziji da ce ako dodje neko novi na nekoj funkciji biti posten, i da nece misliti na svoju zadnjicu, pocinimo malo...
    Pa s e organizujte vi maldi pa osnujte neko novu stranku..pokupite se iz svake partije momci i djevojke do 30 godina...i organizujte nesto novo..tad ce biti bolje...i da imate obraza!
    :)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Pa evo pokusacu da ti objasnim...
    Ko god dodje, nece srusit ovaj grad, ko god dodje nece pomjerit milenijum sa mjesta dje je, ko god novi ili ostane ovaj stari...sve ce biti tu...
    Jedni ce da se pune, bili oni sdp, dps, ns, pzp, snp...sasvim nebitno a drugi ce da mrce......Bitno je da svi tj vecina zivimo u iluziji da ce ako dodje neko novi na nekoj funkciji biti posten, i da nece misliti na svoju zadnjicu, pocinimo malo...
    Pa s e organizujte vi maldi pa osnujte neko novu stranku..pokupite se iz svake partije momci i djevojke do 30 godina...i organizujte nesto novo..tad ce biti bolje...i da imate obraza!
    Mislim da grijesis i to debelo. Ovaj grad ne cini ni Milenijum, ni zgradurine koje nicu svako malo vec ljudi. A tamo gdje su ljudi nezadovoljni dragi moj DzoniS sve se mijenja i grad poprima sasvim neko novo oblicje.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem je samo, sto je Podgorici potreban novi gradonacelnik, a Crnoj Gori novi SDP, koji ce biti gradjanska partija, za razliku od trenutne koja pretstavlja crnogorsku verziju radikalne stranke

  10. #10
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by antikvarnica View Post
    Problem je samo, sto je Podgorici potreban novi gradonacelnik, a Crnoj Gori novi SDP, koji ce biti gradjanska partija, za razliku od trenutne koja pretstavlja crnogorsku verziju radikalne stranke
    da da, samo nam jos SDP fali, pa da procvjetamo

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam za promjenu gradonačelnika Mugoše, ali jesam da se uvede neuporedivo veća kontrola njegovog rada preko nadležnih odbora ali i ovlaštenih državnih organa koji bi češće trebali da posjećuju Opštinu i prate zakonitost rada gradonačelnika i opštinskih službi.
    Mugoša je kod mene dobio prelaznu ocjenu na bazi minulog rada no ne i na bazi ličnog stila koji često umije da bude odbojan. Lično bih mu predložio da mu prvi potez u ostatku mandata bude da angažuje savjetnika za odnose sa javnošću i da ga sluša!
    Za incident sa novinarima, bez obzira na pritisak javnosti i to kakvi su ti novinari, morao je i mora da se izvine. Onako nešto više ne smije da ponovi.
    To bih mu ja savjetovao kao tek običan (su)građanin kod koga je dobio "uslovnu" kao gradonačelnik.
    Last edited by El Re; 17-06-10 at 12:12.

  12. #12
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tek kad bude neki vid gradjanske kontrole onda moze svako bit gradonacelnik ili ti sta ja znam a tijah odbora sto primaju plate i nista ne rade nam je i onako preko glave :h8
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  13. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Veća kontrola državnih organa? Pa ti organi su presudili da nije u pravu u vezi sa Marijanom Mugošom. Sve i da je neko upucan u onoj svađi, opet bi se nešto zataškalo. DPS (državni) organi neće sami sebe sudit (pravično).

    Mugi se, u najboljem slučaju, ponaša na sljedeći način:

    Uradiću ja što ja oću, a ako kasnije dosude da nisam u pravu, nikom ništa. I to u slučaju kad to njegovo činjenje nema neke dugotrajnije posljedice.

    Odavno je zreo da mu se predoči (ono što bi trebalo da bude) realnost - činjenica da nije beg čiji se postupci ne smiju preispitivat.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #14
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja sam zato da se PG podijeli na distrikte Distrikt Masline, Zlatica, Zabjelo, Stari aerodrom, Tolosi, Preko Morace (kad se gleda sa ove ovamo strane, od Maslina ), Donja i Gornja Gorica, i onda uvesti neki istem koji ce ravnomjerno razvijati sve distrikte, sa po jednim predstavnim iz svakog distrikta u Skupstini grada.

    Da svaki distrikt ima svoj Dom zdravlja, Osnovnu skolu i vrtic, igraliste.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  15. #15
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Mislim da grijesis i to debelo. Ovaj grad ne cini ni Milenijum, ni zgradurine koje nicu svako malo vec ljudi. A tamo gdje su ljudi nezadovoljni dragi moj DzoniS sve se mijenja i grad poprima sasvim neko novo oblicje.
    onda mi objasni i reci sta mislis o ljudima koji su sagradili preko 500 kuca bez dozvole i na opstinskoj zemlji, to nema veze je li mugi gradonacelnik, lazovic ili neki treci...jer svaki gradonacelnik bio trebao da kaze stop gradnji, a vi ako kaze mugi onda je on los...itd...tako bi sjutra i za Lazovica, Milica, Medojevica itd....
    Ti ljudi su nezadovoljni, a znas zasto???
    jer su dosli iz sela sjevera crne gore, ostavili su gore, hektare i hektare suma, livada , njiva itd...prodali stoku i pokosili i preesegali vocke i unistili poljoprivredu, i dosli u glavni grad da prave kuce, i oni nezadovljni...pa neka se vrate kuci i nega rade na zemlj, bili bi bogati od mene sto sam se rodio na asfalt bar 100 puta...
    Podji malo na sjever, ako prebrojis vise od 5 krava na 1000 stanovnika ja dajem ruku!!!
    Ti ljudi moraju biti nezadovljni u pg...jer su glupi....
    Ni ja nmam trenutno posla, sta cu sad. da se ubijem????
    :)

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    distrikt? ajde sad nađi našu riječ za Zabjelo i Konik...

    Stradivari vas upita pametno... koja je svrha ovoga ako gradonačelnik postaje kraljica? lično sam protiv toga ali ajde... apsolutno u budućnosti nezavistan kandidat neće imati ikakve šanse.

    još jedan osvrt... uporediti SDP sa SRS je prosto bezočno i zlurado. jedna je protestovala rat i nasilje fizičko dok je ova pozdravljala klanice, silovanja, paravojske i slično. znam da je lako gađati se poređenjima ali ovo je prosto nesojski ali i iljavo izjednačava čiste fašiste sa lažnom retorikom iz Dan novine. tokom svih ovih godina dosta sam im lično palaca i šipaka uputio i izrekao. ostao im dužan nijesam verbalno. i često sam i prećerao. ipak mislim da ih nikad nijesam metnuo u isti koš sa fašistima. SRS je fašistička stranka. osim ako misliš da su sad demokrate? i oni kao NSD. sebe zovu Stara doduše ne Nova.

    kakva je nacionalna i rodovska struktura stranaka u Crnoj Gori?

    zaboravih odgovoriti... Podgorici treba novi gradonačelnik zbog razloga koje sky navede.

  17. #17
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Meni se ne svidja kafic njegovoga sina koji je izgradjen poslije njegove zabrane uzurpiranja zelenih povrsina, konobari su nespretni i spori. Ne svidja mi se sto nije asfaltiran parking u Bloku 9. Ne svidja mi se sto ima smeca po ulicama grada u kojem sam rodjen i gdje zivim, sto se fasade zgrada u centru ne odrzavaju kako treba, sto je dosta zgrada oronulo. Ne svidjaju mi se 2 kruzna toka na Marezi koji nemaju svoj opravdan razlog postojanja i koji mi jako smetaju kad tuda prolazim.

    Ne bih volio da bude gradonacelnik opet

  18. #18
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    onda mi objasni i reci sta mislis o ljudima koji su sagradili preko 500 kuca bez dozvole i na opstinskoj zemlji, to nema veze je li mugi gradonacelnik, lazovic ili neki treci...jer svaki gradonacelnik bio trebao da kaze stop gradnji, a vi ako kaze mugi onda je on los...itd...tako bi sjutra i za Lazovica, Milica, Medojevica itd....
    Ti ljudi su nezadovoljni, a znas zasto???
    jer su dosli iz sela sjevera crne gore, ostavili su gore, hektare i hektare suma, livada , njiva itd...prodali stoku i pokosili i preesegali vocke i unistili poljoprivredu, i dosli u glavni grad da prave kuce, i oni nezadovljni...pa neka se vrate kuci i nega rade na zemlj, bili bi bogati od mene sto sam se rodio na asfalt bar 100 puta...
    Podji malo na sjever, ako prebrojis vise od 5 krava na 1000 stanovnika ja dajem ruku!!!
    Ti ljudi moraju biti nezadovljni u pg...jer su glupi....
    Ni ja nmam trenutno posla, sta cu sad. da se ubijem????
    nemoj me svrstavati u VI da te zamolim, nelegalna gradnja svakako treba da se zaustavi
    radi se o tome, a to svi vrlo dobro znamo, da se najvise ulaze u podgoricu (odmah da se razumijemo ja sam podgoricanka) ali to je mac sa dvije ostrice, gradimo grad, prosirismo ga ebasmo mu majku, nasminkasmo ga, posjekosmo ga, izbetonirasmo, zgrade nicu kao lude, sve smo uradili da primamo ljude iz ostalih gradova, ocemo preko noci da stvorimo metropolu na ustrb cijele drzave. i niko zadovoljan! ni pridoslice, sto ce oni, potpuno normalno dosli ljudi trbuhom za kruhom, ni podgoricani jer su se izgubili, proguta nas nova podgorica totalno
    sto ce da radi mrco iz savnika koji je osnovao porodicu, koji treba svoju djecu negdje da skoluje i da zivi neki 'normalan' zivot, ajde da kazem u skladu sa vremenom u kojem se zadesio? gdje da skoluje djecu? gdje da se zaposli? gdje da izadje? ode u bioskop? u pozoriste? sa kim da se druzi?
    dodje covjek u podgoricu, gladan jeste, ali misli da ce mu djeca nekad biti sita, jer ovo je 'grad koji pruza mogucnosti'

  19. #19
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Meni se ne svidja kafic njegovoga sina koji je izgradjen poslije njegove zabrane uzurpiranja zelenih povrsina, konobari su nespretni i spori. Ne svidja mi se sto nije asfaltiran parking u Bloku 9. Ne svidja mi se sto ima smeca po ulicama grada u kojem sam rodjen i gdje zivim, sto se fasade zgrada u centru ne odrzavaju kako treba, sto je dosta zgrada oronulo. Ne svidjaju mi se 2 kruzna toka na Marezi koji nemaju svoj opravdan razlog postojanja i koji mi jako smetaju kad tuda prolazim.

    Ne bih volio da bude gradonacelnik opet
    Niti ce ga ikada srediti. To je iskljucivo po naredjenju gradonacelnika. Kakva samovolja.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Volio bih da dodje Savo Paraca za gradonacelnika PG

  21. #21
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Meni se ne svidja kafic njegovoga sina koji je izgradjen poslije njegove zabrane uzurpiranja zelenih povrsina, konobari su nespretni i spori. Ne svidja mi se sto nije asfaltiran parking u Bloku 9. Ne svidja mi se sto ima smeca po ulicama grada u kojem sam rodjen i gdje zivim, sto se fasade zgrada u centru ne odrzavaju kako treba, sto je dosta zgrada oronulo. Ne svidjaju mi se 2 kruzna toka na Marezi koji nemaju svoj opravdan razlog postojanja i koji mi jako smetaju kad tuda prolazim.

    Ne bih volio da bude gradonacelnik opet
    1. Ne svidja mi se sto ima smeca po ulicama grada u kojem sam rodjen i gdje zivim

    - Odakle to smeće po ulicama našeg grada ? Baca li ga gradonačelnik po ulicama ? Ili mi, narod ? Narod je stoka, i mi za to krivimo gradonačelnika ?

    2. Sto se fasade zgrada u centru ne odrzavaju kako treba

    - I za ovo takođe može da se pokrene narod, stanari, da pokupe pare pa da plate renoviranje fasade njihovih zgrada ?

    3. Ne svidjaju mi se 2 kruzna toka na Marezi koji nemaju svoj opravdan razlog postojanja i koji mi jako smetaju kad tuda prolazim.

    - Na koju foru nemaju opravdan razlog svog postojanja ? Znaci ako gradonacelnik zivi na Marezi, tamo sve što se napravi, napravi se zbog njega ? Kako uopšte mogu da ti smetaju kružni tokovi, oni su ti gori od onih užasnih nepreglednih krivina sto su bile prije njih ?

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Da. I to pod hitno. Već smo duboko zarasli u sliku i priliku onih divljih naseobina sa prerije u americi sa kraja 19. vijeka.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    E kad SDP pocne moralisat', pregovarati za njihove fotelje, soliti pamet o fer politichkom stavu, i josh pocne prichu o gradonacelniku.....


    Vujica Lazović, čovjek sa planete “Kripton” – a naš


    February 6, 2010 by Daily News Montenegro


    Izvor: Vijesti


    Potpredsjednik Socijaldemokratske partije Vujica Lazović pokriva desetak najodgovornijih funkcija u Vladi Crne Gore, uz članstva u tenderskim komisijama i profesorski angažman na državnom Ekonomskom fakultetu, a podrazumijeva se i da za sve to dobija novčane nadoknade.

    Pitanje je kako jedan čovjek može istovremeno odgovorno i dobro da obavlja posao, iako je većina mjesta koja pokriva povezana sa glavnim zaduženjem – upravljanjem ekonomijom Crne Gore.

    “Vijesti” od prof. dr Lazovića taj odgovor nijesu dobile, niti kolika mu je ukupna zarada od poslova za koje je zadužen.

    Lazović, rekorder po funkcijama, trenutno je potpredsjednik Vlade za ekonomsku politiku i finansijski sistem, predsjednik Savjeta za privatizaciju, šef Komisije za ekonomska pitanja (KEP) koja Vladi predlaže ekonomsko-finansijske poteze, ministar za informaciono društvo i vršilac dužnosti ministra prosvjete i nauke, potpredsjednik Savjeta za izgradnju autoputeva i član Savjeta za izgradnju hidroelektrana.

    Lazović je predsjednik Tenderske komisije za Elektroprivredu, pod njegovim vođstvom je okončana prošlogodišnja poluprivatizacija državne elektroenergetske kompanije, a predvodi i komisiju za zakup ulcinjskog Valdanosa i Ostrva cvijeća. Neizostavno je članstvo u raznim tenderskim komisijama, glavni je za ispitivanje zakonitosti raspodjele otpremnina i naknada članovima odbora u državnim, javnim kompanijama i regulatornim agencijama. Najavljeno je da će za međuresorsku grupu za praćenje realizacije obaveza iz ugovora sa vlasnicima Kombinata aluminijuma i Željezare biti zadužen i Lazovićev kabinet.

    Nekadašnji poslanik u Skupštini Crne Gore i Vijeću građana skupštine Jugoslavije, bio je i na odgovornim pozicijama u obrazovanju – dekan Ekonomskog fakulteta u Podgorici, prema podacima iz biografije, vanredni je profesor za grupu predmeta Informatičke ekonomije, zadužen za nastavu na više disciplina na dodiplomskim i postdiplomskim studijama na Ekonomskom fakultetu (informatička ekonomija, menadžment informacioni sistemi i projektovanje informacionih sistema), kao i nastavu iz predmeta Informacioni sistemi na Fakultetu političkih nauka. Od 2008. godine rukovodilac je doktorskih studija na Ekonomskom fakultetu.

    Lazović. pored svega toga, ima obaveze i kroz razna plaćena službena putovanja, susrete sa kolegama iz regiona i inostranstva, dolazećim i odlazećim ambasadorima, sastanke o bilateralnoj pomoći ekonomskom razvoju Crne Gore, prisustvuje domaćim i inostranim ekonomskim forumima, godišnjim samitima, raznim radnim posjetama, susretima sa privrednicima, predstavnicima stranih kompanija, a čest je gost i konferencija o ekonomskom stanju, investicijama i informatici…


    Potpredsjednik SDP-a nekako sve to stiže, a s obzirom da se ne žali, to znači i da se isplati.

    U posljednjem imovinskom kartonu, koji se odnosi na 2008., Lazović je naveo da ima mjesečnu platu 1.100 eura (potpredsjednička i ministarska funkcija), profesorsku platu od 550 eura, godišnje 650 eura od Savjeta za privatizaciju, a 12.000 prihoda od tenderskih komisija na godišnjem nivou. Do 28. februara se očekuje da, kao i ostali javni funkcioneri, Lazović dostavi novi izvještaj o imovini i prihodima u 2009. Trebalo bi da upiše, između ostalog, i koliko je ukupno zaradio od vođenja postupka dokapitalizacije i privatizacije EPCG, pošto je samo saopštio da je predstavnicima te komisije isplaćivano periodično po hiljadu eura, kao i da se njihov rad računa od sredine 2008. godine, kada je počeo da se priprema tender.

    Ukupna zarada porodice Lazović u 2006. godini, prema podacima sa sajta Komisije za sprečavanje konflikta interesa, iznosila je 1.600 eura, a prema prijavi iz 2009. zarađuju 3.184 eura, odnosno 99 odsto više u odnosu na 2006. U istom perodu, ukupna ušteđevina Lazovića se sa 64.500 povećala 82.500 eura, odnosno za 27 odsto.
    Hvala Lepo

  24. #24
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    nemoj me svrstavati u VI da te zamolim, nelegalna gradnja svakako treba da se zaustavi
    radi se o tome, a to svi vrlo dobro znamo, da se najvise ulaze u podgoricu (odmah da se razumijemo ja sam podgoricanka) ali to je mac sa dvije ostrice, gradimo grad, prosirismo ga ebasmo mu majku, nasminkasmo ga, posjekosmo ga, izbetonirasmo, zgrade nicu kao lude, sve smo uradili da primamo ljude iz ostalih gradova, ocemo preko noci da stvorimo metropolu na ustrb cijele drzave. i niko zadovoljan! ni pridoslice, sto ce oni, potpuno normalno dosli ljudi trbuhom za kruhom, ni podgoricani jer su se izgubili, proguta nas nova podgorica totalno
    sto ce da radi mrco iz savnika koji je osnovao porodicu, koji treba svoju djecu negdje da skoluje i da zivi neki 'normalan' zivot, ajde da kazem u skladu sa vremenom u kojem se zadesio? gdje da skoluje djecu? gdje da se zaposli? gdje da izadje? ode u bioskop? u pozoriste? sa kim da se druzi?
    dodje covjek u podgoricu, gladan jeste, ali misli da ce mu djeca nekad biti sita, jer ovo je 'grad koji pruza mogucnosti'
    Ovdje je tema PG, ja mislim...ti sto su iz savnika, neka glasaju za gradonacelnika savnika nekog dobrog pa neka im gradi grad, ili pjevlja, ili berane nebitno...
    :)

  25. #25
    Join Date
    May 2010
    Location
    Proxy
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Evo pošto se ovo pitanje već mjesec dana dosta intezivno provlači i po medijima i političkim kuloarima, da vidimo mišljenje i cijenjenih forumaša CdM-a.
    Možete svoje mišljenje izraziti i na sajtu www.sdp.co.me
    Nadam se da nije suvišan ovaj topic, ako jeste slobodno ga brišite.
    zar nije bilo prije izbora prioritet sdp-a za ulazak u koaliciju sa dps-om smjenjivanje mugija?

    volio bih da ga smjene jer se pokazao kao veliki tiranin (svaka cast sto je izgradio podgoricu tako ali ruku na srce i mafijasi su uvjek bili profitabilni za izgradnju i razvoj jednog grada). posebno me razocarao u poslednje vrijeme kao licnost kad je poceo da vrijedja, omalozava i prijeti preko medijima (kulminacija napad na novinara). Kad bi bilo demokratije u CG on bi podavno bio smjenjen, posto je nema... Mugi Rules!

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Potreban savet - brz internet u Podgorici
    By sale99 in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 08-04-10, 18:58
  2. Gradonačelnik Splita protiv Crnogoraca i Srba
    By avitanretla in forum Politika generalno
    Replies: 19
    Last Post: 01-10-09, 18:19
  3. ,,Živa istina"-gradonačelnik Mugoša
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 83
    Last Post: 25-12-08, 14:26
  4. Novi turnir u Podgorici
    By Elek3ka in forum Ostali sportovi
    Replies: 9
    Last Post: 17-05-06, 11:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •