View Poll Results: Da li ej Podgorici potreban novi gradonačelnik

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Da

    32 56.14%
  • Ne

    10 17.54%
  • Ne interesuje me

    15 26.32%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 47 of 47

Thread: Da li Podgorici potreban novi gradonačelnik?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Posljednji update: 17. Jun 2010, 10:59

    Tri direktorska mjesta za Mugošino


    Demokratska partija socijalista u ponudi koju je uputila Socijaldemokratskoj partiji o formiranju koalicije u Podgorici nije pomenula pitanje budućeg gradonačelnika, što znači da je čvrsto pri stavu da ne prihvati uslob SDP-a da se novi gradonačelnik ne može izabrati bez saglasnosti SDP-a, saopšteno je Vijestima iz DPS-a.


    Jedina novina u ponudi DPS-a praktično je odredba da SDP u novoj raspodjeli funkcija u izvršnoj vlasti u glavnom gradu dobije tri direktorske pozicije, jednu vuše od onoga što su imali u ranijem koalicionom aranžmanu.


    Pregovarački timovi i danas će pregovarati, a petak se pominje kao novi rok do kada bi trebalo da bude poznato da li će DPS i SDP obnoviti ili raskinuti 12-godišnji "brak".


    Prema pisanju Vijesti, moguće je da ishod pregovora bude poznat u ponedjeljak, 21. jun, za kada je zakazan nastavak konstitutivne sjednice gradskog parlamenta na kojoj je planirano da bude izabran predsjednik Skupštine glavnog grada.
    PCNEN

    Hahaha, sad je problem kako ce g. Lazovic na sve pa i ove tri fotelje. Covjek guma?
    Sta ono reche g. OSCAR ako im iko uzme poziciju pored DPS/a?

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    ....
    Osim ako mu neko iz opozicije ne omogući da nastavi mandat, što bi nama vjetovatno i odgovaralo jer bi se taj fukarluk obio o glavu cijeloj opoziciji, a ne samo partiji oz koje dolazi taj preletač, ali i DPS-u jer bi pokazao onim svojim umjerenim glasačima da je spreman i na to da iz drugih partija dobija nove mandate.

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ja mislim da nećemo popuštit, danas sam bio sa drugovima i dogovorili smo da nema popuštanja
    tj...


    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    ..........
    Činjenica je da DPS neće pristat da im mi određujemo gradonačelnika, kao što je i činjenica da smo mi dobili 5 mandata i dijelom zbog toga što smo rekli da ga nećemo podržati za novi 4-godišnji mandat. Sad bi bilo političko samoubistvo SDP-a (ne samo u PG) da pristane na takvu soluciju, a ja mislim da ovo pitanje prevazilazi gradske okvire, pogotovo glede pozicioniranje DPS-ovih ljudi pred kongres.

    Mada sam siguran da ne bi oni zatezali i odugovlačili ovoliko da nemaju jednog iz opozicije u rezervi, pa nek se razmisle oni koji su im dali glas oće li opet.
    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Pa ajde da ka odrasli ljudi pričamo. Mi tražimo na papir da se poštuje dogovor da neće predložit Mugija. Jer su dokazali da im se ne može na riječ vjerovar kad su u pitanju saopštenja u toku izbora.....
    A ovamo za trecu fotelju ...., pa da vidimo rezultat principjelnosti i "saopstenje" SDPa, a onda da uporedimo sa onim u toku izbora ...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 17-06-10 at 18:10.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta su tri fotelje za Vujicu kad sto Chak ne moze Vujicu pozivu. Vujica i Chak Noris ne prelazi ulicu oni je uvijek sa obje strane.

  3. #28
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ja sam zato da se PG podijeli na distrikte Distrikt Masline, Zlatica, Zabjelo, Stari aerodrom, Tolosi, Preko Morace (kad se gleda sa ove ovamo strane, od Maslina ), Donja i Gornja Gorica, i onda uvesti neki istem koji ce ravnomjerno razvijati sve distrikte, sa po jednim predstavnim iz svakog distrikta u Skupstini grada.

    Da svaki distrikt ima svoj Dom zdravlja, Osnovnu skolu i vrtic, igraliste.
    Ja ne znam da li znaš da je to i bilo već planirano i to ne tako davno. O tome se ozbiljno govorilo i razmišljalo tokom rada na izradi Zakona o Glavnom gradu. Bilo je sjećam se tada predlog o formiranju 5 ili 6 novih opština koje bi činile zajednicu opština Glavnog grada. Po uzoru na Beograd i Sarajevo.
    Planirano je bilo da svaka opština ima oko 25-30 hiljada stanovnika. Tu se tada planiralo dodavanje tome i novih opština Golubovci i Tuzi čime se zadovoljavala njihova ambicija ali ih i zadržavalo unutar Glavnog grada.
    Od toga se tada odustalo iz drugih razloga, tako da je parcelisanje Podgorice na više opština nešto za što se lično ne pitam "hoće li se dogoditi" već "kada".
    Da li je to dobro ili loše? Samo po sebi - ni jedno ni drugo. Sve zavisi od organizacije.

  4. #29
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kad čujem poredjenje podgorice sa beogradom i ostalim velikim gradovima iz regiona i evrope...

  5. #30
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kad čujem poredjenje podgorice sa beogradom i ostalim velikim gradovima iz regiona i evrope...
    Ne vidim prostora da bilo ko osjeća kompleks te vrste. Za one koji ne znaju grad Podgorica (dakle urbana Podgorica, a ne teritorija opštine) po riječima dugogodišnjeg glavnog urbaniste grada ugledne Vesne Rakočević pokriva površinu grada Pariza. To je saopštila u jednom od obraćanja odbornicima Skupštine Glavnog grada koji su kritikovali navodnu "betonizaciju" gradskog jezgra.
    Žena je prenoseći stav struke saopštila da je neprirodan višedecenijski javašluk u kom se grad nije podizao u "visinu" do seizmičke granice mogućeg, već se širio na sve strane čime smo svojom sebičnošću i željom za komforom ugrozili budućnost naših potomaka kojima nećemo ostaviti nijednu šumu ili zelenu površinu oko grada.
    Tako da Podgorica nije tako mala kako se nama čini. To se najbolje vidi noću kada s Kokota "pukne" pogled gdje se ne vidi uopšte gdje prestaje grad.

  6. #31
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Ne vidim prostora da bilo ko osjeća kompleks te vrste. Za one koji ne znaju grad Podgorica (dakle urbana Podgorica, a ne teritorija opštine) po riječima dugogodišnjeg glavnog urbaniste grada ugledne Vesne Rakočević pokriva površinu grada Pariza. To je saopštila u jednom od obraćanja odbornicima Skupštine Glavnog grada koji su kritikovali navodnu "betonizaciju" gradskog jezgra.
    Žena je prenoseći stav struke saopštila da je neprirodan višedecenijski javašluk u kom se grad nije podizao u "visinu" do seizmičke granice mogućeg, već se širio na sve strane čime smo svojom sebičnošću i željom za komforom ugrozili budućnost naših potomaka kojima nećemo ostaviti nijednu šumu ili zelenu površinu oko grada.
    Tako da Podgorica nije tako mala kako se nama čini. To se najbolje vidi noću kada s Kokota "pukne" pogled gdje se ne vidi uopšte gdje prestaje grad.
    Ne radi se ni o kakvom kompleksu, nego o činjenicama. Mi smo omanji grad, nemamo nikakve veze sa evropskim metropolama. A što je najbitnije za grad, premalo je progresivnih i urbanih ljudi. Kod nas vlada mentalitet sela. Grad čine njegovi stanovnici, a ne stakleno-betonske zgrade i mostovi. A kad već pomenu Pariz...

    Pariz:

    Urban area 2,723 km2
    Metro area 14,518.3 km2


    Podgorica:

    Area
    Total 1,441 km2.


    Nema podataka za konkretno urban i metro područja, ali je Pariz, makar urbani dio duplo veći od podgorice. Da ne pominjemo metro. A podgorica je total mrvicu više od polovine urbanog dijela Pariza, kad ga već uze za primjer.

  7. #32
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brisel ima 5 velikih djelova, koji su skoro gradovi za sebe, a ima 1.07 mil stanovnika...
    U CG su najveće urbane cjeline PG-137.000 NK-50.000 PV-17.000 i CT-16.500, tako da je sasvim razumljivo da se PG podijeli na, recimo, 5 cjelina koje bi imale po više od 40.000 stanovnika, ako uzmemo PG sa Golubovcima i Tuzima kao jednu cjelinu.

    Te urbane opštine bi bile 3, 4, 5 najveće urbane cjeline u CG, ovako je dosta centralizovana uprava Titogradom.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  8. #33
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    bas ima slicnosti
    Last edited by ni na nebu ni na zemlji; 17-06-10 at 21:59.
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  9. #34
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne radi se ni o kakvom kompleksu, nego o činjenicama. Mi smo omanji grad, nemamo nikakve veze sa evropskim metropolama. A što je najbitnije za grad, premalo je progresivnih i urbanih ljudi. Kod nas vlada mentalitet sela. Grad čine njegovi stanovnici, a ne stakleno-betonske zgrade i mostovi. A kad već pomenu Pariz...

    Pariz:

    Urban area 2,723 km2
    Metro area 14,518.3 km2

    Podgorica:

    Area
    Total 1,441 km2.

    Nema podataka za konkretno urban i metro područja, ali je Pariz, makar urbani dio duplo veći od podgorice. Da ne pominjemo metro. A podgorica je total mrvicu više od polovine urbanog dijela Pariza, kad ga već uze za primjer.
    Nisam ga ja uzeo za primjer već žena koja je jedan od najčuvenijih arhitekata u Podgorici ikad. Ne vjerujem da bi ona lupala napamet. Zato biram da njoj vjerujem a ne nekim brojkama koje ne znam ni odakle si izvukao a još manje koliko su apdejtovane i tačne.

    Što se tiče podgoričana...Tačno je da mnogi nemaju urbanu svijest. No nemaju je mnogi ni u Parizu. Imao sam prilike da vidim na šta im liče ulice. Gdje god sam se okrenuo svuda sam pazio da ne ugazim u pseći izmet. Nevjerovatno prljav grad...Ispred mene (na manje od 20m) sam tokom jedne šetnje vidio gospođu od 50 godina kako bez pardona mokri u ćošku u uličici nedaleko od La Difansa. I čega se sve još nisam nagledao za tih nekoliko dana koliko sam doživio da vidim taj opričani Pariz. Nije baš sve tako kako stoji u prospektu. Možemo o Parizu na nekom drugom mjestu gdje god želiš makar o onome što sam ja vidio...
    Šetajte ljudi,..putujte...To je sve što imam reči onima koji imaju puno predrasuda o tim velegradovima.

  10. #35
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e vidis ja mislim da je lupala ka maksim po diviziji barem sto se velicina tice jos ako je to pricala pred ovima sto su nama vladaju onda mi je i jasno sto je lupala
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  11. #36
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Nisam ga ja uzeo za primjer već žena koja je jedan od najčuvenijih arhitekata u Podgorici ikad. Ne vjerujem da bi ona lupala napamet. Zato biram da njoj vjerujem a ne nekim brojkama koje ne znam ni odakle si izvukao a još manje koliko su apdejtovane i tačne.

    Što se tiče podgoričana...Tačno je da mnogi nemaju urbanu svijest. No nemaju je mnogi ni u Parizu. Imao sam prilike da vidim na šta im liče ulice. Gdje god sam se okrenuo svuda sam pazio da ne ugazim u pseći izmet. Nevjerovatno prljav grad...Ispred mene (na manje od 20m) sam tokom jedne šetnje vidio gospođu od 50 godina kako bez pardona mokri u ćošku u uličici nedaleko od La Difansa. I čega se sve još nisam nagledao za tih nekoliko dana koliko sam doživio da vidim taj opričani Pariz. Nije baš sve tako kako stoji u prospektu. Možemo o Parizu na nekom drugom mjestu gdje god želiš makar o onome što sam ja vidio...
    Šetajte ljudi,..putujte...To je sve što imam reči onima koji imaju puno predrasuda o tim velegradovima.

    Podaci su uzeti sa vikipedije, a imaš i na nekoliko sajtova u vezi informacija o površini gradova slične brojke, guglaj, ako mi ne vjeruješ. No, tvoje je pravo da biraš kome da vjeruješ. I ja isto velim da ljudi treba da putuju što više, samim tim imaće prilike da postanu pravi gradjani i vidjeće razne stvari po svijetu, neće im Podgorica biti centar svijeta.

  12. #37
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    ...neće im Podgorica biti centar svijeta.
    Vjeruj mi (ili nemoj) ali vidio sam za mojih 36 godina više nego većina prosječnih podgoričana i moj centar svijeta će uvijek biti - Podgorica.
    Da će to ostati tako u to sam sasvim siguran...

  13. #38
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heheheh ko ne vjeruje neka mjeri
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  14. #39
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mnogim podgoričanima i ova Podgorica je premnogo...Treba brate ohrabrit svakog kome je ovđe "ispod nivoa" nek ide neđe drugo i pušti nas seljake da živimo na mir. Nekima i Dubai da preseliš u CG oni bi mu manu našli...

  15. #40
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Vjeruj mi (ili nemoj) ali vidio sam za mojih 36 godina više nego većina prosječnih podgoričana i moj centar svijeta će uvijek biti - Podgorica.
    Da će to ostati tako u to sam sasvim siguran...
    Većina prosječnih podgoricčana nema sredstava da vidi puno. A što je najgore nemaju želju za putovanjima iako im se ukaže prilika za to. Milije im je da troše novac na ovdašnje gluposti. Zbog toga tvoje mišljenje o podgorici kao centru svijeta nije isto kao kod većine naroda.

  16. #41
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Većina prosječnih podgoricčana nema sredstava da vidi puno. A što je najgore nemaju želju za putovanjima iako im se ukaže prilika za to. Milije im je da troše novac na ovdašnje gluposti. Zbog toga tvoje mišljenje o podgorici kao centru svijeta nije isto kao kod većine naroda.
    Mojsije, ne kupaju se ni i oni po zapadu u novcu.Ja bar nisam stekao utisak. Ne bar velika većina. Većina mladih ljudi tamo ozbiljno planira kuda će im otići svaki euro.
    Kad slušam neke od vas rekao bi čovjek da je to neka omladina sa vazda dobro ugojenim bankovnim računima (za razliku od ove naše) i kad im padne na um, zavrte Globus, pokažu prstom, jednostavno kupe kartu i sjednu na avion, pa u svijet đe im srce poželi...Eh da je to tako,..ali nije...

  17. #42
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ode topic dodjavola
    :)

  18. #43
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Calcio
    Posts
    799
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka je MUGI tu jos malo jer je dobar za NAS hahahhaaha

  19. #44
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    1. Ne svidja mi se sto ima smeca po ulicama grada u kojem sam rodjen i gdje zivim

    - Odakle to smeće po ulicama našeg grada ? Baca li ga gradonačelnik po ulicama ? Ili mi, narod ? Narod je stoka, i mi za to krivimo gradonačelnika ?

    2. Sto se fasade zgrada u centru ne odrzavaju kako treba

    - I za ovo takođe može da se pokrene narod, stanari, da pokupe pare pa da plate renoviranje fasade njihovih zgrada ?

    3. Ne svidjaju mi se 2 kruzna toka na Marezi koji nemaju svoj opravdan razlog postojanja i koji mi jako smetaju kad tuda prolazim.

    - Na koju foru nemaju opravdan razlog svog postojanja ? Znaci ako gradonacelnik zivi na Marezi, tamo sve što se napravi, napravi se zbog njega ? Kako uopšte mogu da ti smetaju kružni tokovi, oni su ti gori od onih užasnih nepreglednih krivina sto su bile prije njih ?
    1. Ovo je njegova kuca koliko i nasa, ako moze da rusi tudje domove moze i da zamjeri direktoru komunalnog na losem radu

    2.Isto kao i prvo

    3. Niko nije pomenuo da li gradonacelnih zivi na Marezi ili dje drugo, kazem da vise smetaju nego koriste makar meni. Nema upliva vise frekventnih saobracajnica niti se stvara guzva prilikom ukljucenja JEDNE ulice u glavnu koja tamo prolazi.


    Zelim da predstavim realne i vidljive razloge zbog kojih sam rekao da ne zelim njega za narednog gradonacelnika. Primjera ima dosta. Zgrozim se nad pricama tipa: ima 2 stana u svakoj novoj zgradi. Pitam te: da li to neko moze da dokaze? NE! Zato ih i nema. Dok ne pocne pravosudni sistem da funkcionise nikad ih nece zvanicno ni imati. Ajde da se okrenemo nekim relnim i opipljivim stvarima. Sve sto je nabrojeno PONAVALJAM! Ne zelim da me Mugosa predstavlja.

  20. #45
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Ja ne znam da li znaš da je to i bilo već planirano i to ne tako davno. O tome se ozbiljno govorilo i razmišljalo tokom rada na izradi Zakona o Glavnom gradu. Bilo je sjećam se tada predlog o formiranju 5 ili 6 novih opština koje bi činile zajednicu opština Glavnog grada. Po uzoru na Beograd i Sarajevo.
    Planirano je bilo da svaka opština ima oko 25-30 hiljada stanovnika. Tu se tada planiralo dodavanje tome i novih opština Golubovci i Tuzi čime se zadovoljavala njihova ambicija ali ih i zadržavalo unutar Glavnog grada.
    Od toga se tada odustalo iz drugih razloga, tako da je parcelisanje Podgorice na više opština nešto za što se lično ne pitam "hoće li se dogoditi" već "kada".
    Da li je to dobro ili loše? Samo po sebi - ni jedno ni drugo. Sve zavisi od organizacije.
    Nisam znao za taj, stvarno, cisto sam malo razmislja o organizaciji grada, i nekako mi to izgleda kao najbolje rjesenje. Da li postoji bolje? Sigurno - ali ne mogu sad o tome da lomim glavu.

    I sve sto si napisao stoji. Manje opstine, koje bi sacinjavale vecu, bile bi lakse za upravljanje, a i raspodjela sredstava bi mogla biti ujednacena vrlo.

    Sve ovo vazi, sto kazes od organizacije, i od ljudi koji ce bit na celu podopstina, da ne budu kao predsjednik moje mjesne zajednice, doveo novi asfalt do svoje kuce, a ti Zarko ovco, vozi 50 metara do svoje po starom asfaltu...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  21. #46
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Potrebniji je jos jedan bazen sesti!
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  22. #47
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka malo i Mugi odmori, a svidio mi se komentar sa pocetka, neko je napisao da u DPS-u ima puno kvalitetnih i veoma pametnih ljudi, pa da ako su vec na vlasti, treba ih rotirat a ne sve jedni te isti, kada bi to bilo tako lično bi ih podržao

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Potreban savet - brz internet u Podgorici
    By sale99 in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 08-04-10, 18:58
  2. Gradonačelnik Splita protiv Crnogoraca i Srba
    By avitanretla in forum Politika generalno
    Replies: 19
    Last Post: 01-10-09, 18:19
  3. ,,Živa istina"-gradonačelnik Mugoša
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 83
    Last Post: 25-12-08, 14:26
  4. Novi turnir u Podgorici
    By Elek3ka in forum Ostali sportovi
    Replies: 9
    Last Post: 17-05-06, 11:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •