Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 59

Thread: ona/on se udaje/zeni...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A eto, desilo mi se jednom...
    Samo što sam ja prvo saznao da je trudna, to me oborilo s nogu, nakon čega sam se toliko napio i napušio trave da iduća 2 dana nisam znao za sebe. O količini destrukcije i autodestrukcije koju sam tada iskazivao prema okolini, bolje da ne pričam...
    Kasnije sam na vijest da se udala samo odmahnuo rukom.

    Poželjeti sreću - e, bome neću! No, to ne znači da želim da se priča loše završi po nju.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  2. #27
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A shto je vama ljudi... Pa kao da treba njima nashe "svu srecu ti zelim"... Briga njih...
    Just to slip the skin...

  3. #28
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ima sadasnjeg koliko su bivsi i bitni uopste...

  4. #29
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Ovo neko gore rece da je cak bio i pozvan na svadbu i bio na istu,ja sam mislila da to ima samo u filmovima... :mrgreen:

    Jednom,nekad,mi je naisao period da sam se iz cista mira pitala sta ako se ON ozeni,i ono govorim sebi neminovno je,jednom ce to morati svakako,ne vjerujem da ce me to zabrinut' toliko-znam da kad god smo bili zajedno uvjek zavrsimo kao pas i macka,dva svijeta,istok-zapad...I tu negdje bas u to vrijeme on se i ozenio,(uz pomoc situacije kakvu je Argo pomenuo gore) i sticajem okolnosti kaze mi to na dan kad je 6 god ranije pocela nasa prica...Naravno,odugovlacio mi je to reci iz nedostatka hrabrosti...I sad da vam kazem da mi je bilo svejedno rekla bih najvecu laz,jer sam se zavukla u sobu i svijet je stao,a film svih trenutaka sto smo prozivjeli zajedno prolazio je kao kad voz prolazi pored tebe pa gledas kako prozor po prozor nestaje...(vozovi mi uvjek imaju prizvuk neceg sto se tuzno gubi)
    Sto se tice njegove srece i te cestitke to je doslo kao nesto sto se podrazumijeva ali ona ipak nije dio mene pa kad krenes svojim putem prinudjen si da mislis o svojoj sreci ne o tudjoj...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #30
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    hahahahah trenutno aktuelna pjesma:

    Za muštuluk bih pozlatio prvog ko mi bude javio
    da se kaješ što si njegova i da si pogriješila
    za muštuluk bih pozlatio samo kad bih opet saznao
    da kraj njega sada imaš sve ali misliš na mene


    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

    Pravo da vam kažem, ako još volim, vrlo bi me pogodilo...ne bih mu vala željela zlo, ma se ne bih pretrgla ni da mu pute' cvijećem posipam...ako je ljubav prošlost, srećan mu veliki put bio
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #31
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    A shto je vama ljudi... Pa kao da treba njima nashe "svu srecu ti zelim"... Briga njih...
    Moram se s ovim sloziti... ljudi su u biti sebicni i samozivi- cast izuzecima..
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  7. #32
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    najbolje da se ne zene/udaju, no sve nas da cekaju..

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Ja vas ne shvatam, ozbiljno... Kako mozete biti zadovoljni ako je osoba koju ste VOLJELI nezadovoljna?
    Mozda zato jer je jos uvijek volite? Ali i u tom slucaju, valjda ne bi... Ne znam...
    A što mene briga je li on zadovoljan - je li njega IKAD bilo briga jesam li ja zadovoljna? Prvo potrče da nam uhvate muštuluk kako se žene, a onda još treba da razmišljam o njegovoj sreći i zadovoljstvu...
    Nisam tražila nikakvu informaciju o njegovom životu poslije mene.
    A ako sam već saznala - potpuno je nesuvislo u ovakvom smjeru komentarisati moju reakciju
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  9. #34
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    A što mene briga je li on zadovoljan - je li njega IKAD bilo briga jesam li ja zadovoljna? Prvo potrče da nam uhvate muštuluk kako se žene, a onda još treba da razmišljam o njegovoj sreći i zadovoljstvu...
    Nisam tražila nikakvu informaciju o njegovom životu poslije mene.
    A ako sam već saznala - potpuno je nesuvislo u ovakvom smjeru komentarisati moju reakciju
    Naravno i izvinjavam se zbog ishitrenog komentarisanja vasih reakcija (mislim na tebe i ostale).

    Razmisljala sam malo o ovome, vidjevsi da dosta vas slicno reaguje u ovakvim situacijama, sto je pretpostavljam i normalno. Sve to zavisi od tipa veze, od toga ko je koga ostavio (da ostavimo po strani da zavisi i od toga koliki smo ljudi - tj. koliko smo spremni da oprostimo sve i pozelimo srecu uprkos svemu).

    Vjerovatno bi i meni bilo tesko i ne bih mu zeljela srecu (u sto opet sumnjam) da sam ja bila ostavljena, a ovako mi je lako komentarisati ostale... Izvinjavam se jos jednom.
    Last edited by puppy; 25-06-10 at 14:57.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  10. #35
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo danima čitam što postujete, pa rekoh da se oglasim .

    Čim je ostavljen ili ako sam ja ostavljena, sve nek mu je sa srećom, samo da ga ne gledam i da mi na oči ne izlazi. Ali da bi mi banja bar na trenutak bila da mu nešto ne štima sa izabranicom a on je npr mene ostavio- bi, bila bi mi banja jer u životu sve se vraća sve se plaća .

    Eto, ja iskreno, najiskrenije

    A ovoga sad ne ispuštam , sve do oltara .
    Last edited by Madam_M; 25-06-10 at 16:36.

  11. #36
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Titex
    Posts
    1,352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Znači nekome nije dobro sa nekim, ostavi ga da bi mu bilo bolje i ovaj ostavljen želi da ovome što ga je ostavio bude loše, nekad više nekad manje? A tek ovi što su puno voljeli. Valjda bi trebali znat da pustite, ako već toliko nekog volite, a ne na foru ako neće sa mnom da mu/joj bude dobro, nadam se da neće ni sa kim. No "Kakve su ti misli takav ti je život." pa viđite valja li plakat nad prosutim mlijekom, krabe jedne najobičnije :P
    He is a man of logic and should not be taken seriously.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    A zasto se onda ulazi u vezu sa nekim s kim ti nije dobro?
    She is only here to annoy herself!

  13. #38
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Titex
    Posts
    1,352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne moš znat dok ne probaš.
    He is a man of logic and should not be taken seriously.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sanco_Pansa View Post
    Ne moš znat dok ne probaš.
    A kako se to "proba"? Konektuješ tvoj "network cable" u njen "socket"? :mrgreen:

  15. #40
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukoliko je emocija prema tom nekom prosla, cula ili ne, potpuno mi je svejedno, niti mu pozelim zlo niti srecu, vec to prihvatim kao neminovan sled stvari da svi mi nastavljamo svojim putem...Ukoliko su emocije jos uvijek tu nece mi biti svejedno i vjerovatno ce mi trebati neko vrijeme da se priviknem na tu situaciju. Licemjerno bi bilo da mu pozelim srecu ako to zaista ne osjecam sto ne znaci da cu da mu pozelim nesrecu. To je jedna od onih situacija u kojoj pomislim ``to je vjerovatno tako trebalo i moralo da bude``...

  16. #41
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spirulina View Post
    Ukoliko je emocija prema tom nekom prosla, cula ili ne, potpuno mi je svejedno, niti mu pozelim zlo niti srecu, vec to prihvatim kao neminovan sled stvari da svi mi nastavljamo svojim putem...Ukoliko su emocije jos uvijek tu nece mi biti svejedno i vjerovatno ce mi trebati neko vrijeme da se priviknem na tu situaciju. Licemjerno bi bilo da mu pozelim srecu ako to zaista ne osjecam sto ne znaci da cu da mu pozelim nesrecu. To je jedna od onih situacija u kojoj pomislim ``to je vjerovatno tako trebalo i moralo da bude``...
    Možda i nije, ali nisi bila dovoljno dobra da bi tebe oženio. :mrgreen:
    Zato drage moje, ''Kuvara'' u ruke umjesto ''Glorie'', pa malo idite na praksu kod baba da vas uče tajne zetskih priganica... inače vam ostade samo ovaj forum da razglabate šta bi bilo kad bi bilo. :mrgreen:

  17. #42
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Možda i nije, ali nisi bila dovoljno dobra da bi tebe oženio. :mrgreen:
    Zato drage moje, ''Kuvara'' u ruke umjesto ''Glorie'', pa malo idite na praksu kod baba da vas uče tajne zetskih priganica... inače vam ostade samo ovaj forum da razglabate šta bi bilo kad bi bilo. :mrgreen:
    Ni forum, ni ``Kuvar`` izgleda nam nece biti potrebni sledeceg puta, nego cemo tebe da konsultujemo da nam ovako strucno das procenu koja mora da biti tacna obzirom od kakvog strucnjaka dolazi:yipiiii:

  18. #43
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Šalim se đavole, ne padaj u vatru odmah.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije to sala nego koja ne zna priganice praviti neka se slobodno ne udaje

  20. #45
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nije to sala nego koja ne zna priganice praviti neka se slobodno ne udaje
    Ada naucicemo kad se udamo, nikakva trka nije! :mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #46
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Titex
    Posts
    1,352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A dok one budu učile muževi će da kuvaju...
    He is a man of logic and should not be taken seriously.

  22. #47
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zanima me sto rade, s kim izlaze moje bivse, i udaju li se i kad ce... Nek' su samo zive i zdrave.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #48
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zensko se veze do kraja, dok s momcima nije tako , oni i kad najvise vole , usput bi mogli jos ponesto zavoljet ....i onda kuku lele , ja mu dala i bila sve na ovi svijet a on tako , a fora je da nisi dala , mozda ne bi ni to malo ljubavi osjetila , ebiga .... to vazi za ove sto imaju samopouzdanja , dok ovi sto se zaljube mogu dosta da istrpe , mada i oni u neki vakat ja min , kad naoshtre onu rabotu idu dalje .... ljubav je to , kocka kocka kockica ,vazda neko pali oganj a neko ga gasi ......mislim i da je vrijeme vrlo bitno za neku iole ozbiljniju vezu , musko ne bi trebalo imat pamet neku veliku prije 25-te i tada je to crno al ajd , makar je pubertet prosao , pa je makar nesto naleglo , dok bogami zensko zna da izmjeri sve to mnogo ranije , zato i razocarenje bude mnogo vece , nema svadbe brale moj , tajming je mnogo bitan ......savjet za djevojke , fatajte ove ojebine od 30 i dalje , ti su kao zapete pushke , ovi od 30 ako nemaju bash ali bash kvalitetan zivot , su kao zapete pushke za iole pristojniju djevojku , svadbu , djecu .....ne smrdi se ni njima vise kod majke i oca .....pit po cio dan u kvart espreso i duljit po cio dan , ne ide posle 30-te , jos ako se drustvo osipa , ihhh tu se javlja velika zelja ....sto se tice djevojaka . djao vi ga je izio , ako ste se posrale na same sebe , ni ove ojebine ve nece uzet , bez neki aivan a i on ce saznat pa makar za dvije godine te lomove sto prodjoste , pa ce ve ostavit sa djecom da cistite ulaze da se prehranite , pamet u glavu momci i djevojke
    Last edited by EOPOMALO; 03-07-10 at 01:22.

  24. #49
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by EOPOMALO View Post
    sto se tice djevojaka . djao vi ga je izio , ako ste se posrale na same sebe , ni ove ojebine ve nece uzet , bez neki aivan a i on ce saznat pa makar za dvije godine te lomove sto prodjoste , pa ce ve ostavit sa djecom da cistite ulaze da se prehranite , pamet u glavu momci i djevojke
    Znaci da nemamo vezu prije braka, ako te dobro shvatih, jer ce nas muz ostavit kad za to sazna?
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  25. #50
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne svataj bukvalno , mada jes pozeljno da nema vratolomija , to ce vazda bit prednost najaca , one koje se sacuvaju vrlo je moguce da ce i najvise ljubavi dobit u nekom duzem vremenskom intervalu , niko se ne odrice bisera tako olako , pricam kad su ozbiljne veze u pitanju , draga moja niko nece zenu sa repovima , djeca da se stide i ostale fore , ma kako mi okrenuli sve na demokratiju ...pazite se , sjutra vi se sve o glavu moze slomit , ljubav , zaljublljenost brzo prodju , posle ostaje cist karakter na provjeru , e bogami ako si tu tanka , ma kako nekoga lagala svo vrijeme , to je gotova pricha , a ti osta djecom .....da ne bi prica ishla od primjera do primjera , jer svashta se desavalo i deshavace se , ja licno krivim svakoga mushkarca koji nije cijenio pravu zenu , al to nije razlog da ti posle njega lutash uzivas u slobodi i dodatno skupljash te psiholoshke traume iz veze u vezu , pa onda taj talog sjutra u brak unesesh , e bogami nema te koja moze odradit to , vec rekoh prodje period demokratije , bez ako je cojek ne voli po cijenu svega , a takvih je vrlo malo a i to malo se sjutra osvijesti ....a vrlo je vazno i iz kakve si kuce , jel ti majka zlo , sve se to prenosi na brak , kad ostane karakter na provjeru , sto mislish okle krenu sve priche , moja porodica tvoja porodica ....ma ima svega

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Indijanka Se Udaje
    By DzoniS in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 52
    Last Post: 02-07-10, 10:25
  2. Kad zena zeni...
    By kokaina in forum Ženski kutak
    Replies: 20
    Last Post: 27-02-07, 22:58
  3. Udaje se Eve
    By Hari Krisna in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 1
    Last Post: 02-12-04, 01:49
  4. Elmag javlja udaje se Zippi
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 05-05-04, 21:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •