View Poll Results: Politichki identitet chlanova CdM Partije

Voters
69. You may not vote on this poll
  • Crnogorac - blizak idejama CG centra

    19 27.54%
  • Crnogorac - blizak idejama CG desnice

    11 15.94%
  • Crnogorac - blizak idejama CG ljevice

    15 21.74%
  • Srbin - blizak idejama CG centra

    6 8.70%
  • Srbin - blizak idejama CG desnice

    3 4.35%
  • Srbin - blizak idejama CG ljevice

    6 8.70%
  • Bošnjak/Musliman - blizak idejama CG centra

    1 1.45%
  • Bošnjak/Musliman - blizak idejama CG desnice

    0 0%
  • Bošnjak/Musliman - blizak idejama CG ljevice

    1 1.45%
  • Albanac - blizak idejama CG centra

    0 0%
  • Albanac - blizak idejama CG desnice

    1 1.45%
  • Albanac - blizak idejama CG ljevice

    3 4.35%
  • Hrvat - blizak idejama CG centra

    0 0%
  • Hrvat - blizak idejama CG desnice

    0 0%
  • Hrvat - blizak idejama CG ljevice

    2 2.90%
  • Neke druge nacionalnosti- blizak idejama CG centra

    1 1.45%
  • Neke druge nacionalnosti- blizak idejama CG desnice

    0 0%
  • Neke druge nacionalnosti- blizak idejama CG ljevice

    2 2.90%
  • Konzervativnog djelovanja

    6 8.70%
  • Reformatorskog djelovanja

    19 27.54%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 90

Thread: Politichki identitet CdM Partije

  1. #1
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Talking Politichki identitet CdM Partije

    Elem, u nedostatku savremene stranke na CG politichkoj sceni koja ima snagu i doslednost da rijesi obaveze i probleme koji su uvezeni ili iznjedreni u CG, mi kao Partija CdM na osnovama etichkih normi, patriotskog stava prema CG (CG iznad svakog pojedinca), i najsavremenijih odnosa i ozbiljnoscu prema kreiranju civilizovanijeg drustva, smatramo da smo najbolji politichki izbor za svakog CG drzavljanina.
    Obzirom da u ove 4 godine djeluju suvise politichki mlitavo, izgubljeno, retrogradno, razjedinjeni i sa istaknutim frakcijama unutar njihovih partija, i nisu u stanju da budu odluchni i konkretni, izazivamo najbolje pojedince iz danashnjih CG partija da izadju na politichki "megdan".

    Radi detaljnijeg politichkog opisa CdM Partije predlazemo anketu za nase chlanove.

    Hvala Lepo

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Biti Crnogorac/Srbin/Albanac... je POLITICKI identitet???

    Rezonujmo za sekund kao da imamo po 10 godina svi: politicki identitet je stvar izbora, za razliku od NACIONALNOG identiteta koji - nije; mogu da izaberem da li mi vise odgovara Desnica ili Ljevica, ali ne mogu da izaberem koje cu nacionalnosti da budem - s tim sam se rodio, je li?

    Da li ti hoces da kazes da ja mogu da biram hocu li da budem Crnogorac/Srbin/Albanac... jer je po tebi to moj POLITICKI identitet, a ne NACIONALNI?
    I am the one who locks.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bravo Majo. Anketu pruža svakom priliku da pronađe ono u čemu se politički prepoznaje. Sve je jasno, pregledno i razmljivo.

    Onima koji malo manje razlikuju političke polove evo onako krajnje ugrubo:
    Desnica se prepoznaje po tome što fokus ima na organizaciji društva koje treba da afirmiše čvrstu odbranu istorijski potvrđenih moralnih i drugih vrijednosti koje su novim generacijama ostavili njihovi preci, neumorno objašnjava i ukazuje na značaj zajednice i garantuje pravo da svako može raditi onoliko koliko biološki svojim fizičkim radom i svojim intelektom može postići i da za svoj trud ima pravo da zahtijeva da bude i pravedno nagrađen, te da se ne smije osjećati neprijatno uživajući u svom bogatstvu ukoliko ga je pošteno stekao.
    Ljevica nudi vizije novog, boljeg i pravednijeg društva u duhu ideala francuske revolucije: "pravda", "jednakost" i "bratstvo", nudi brigu o onima koji su na bilo koji način (rođenjem ili nekim ličnim svojstvom) u poziciji da nemaju jednake šanse za uspjeh tako što trošak te brige učini zajedničkim troškom svih u jednoj zajednici, nudi Svijet u kom će sve naslijeđene vrijednosti biti iznova i iznova preispitivane a sve u cilju pojedinca kao centra svoje vizije svijeta.
    Centar bi predstavljao kombinaciju svih ili nekih vrijednosti iz oba pola.
    Ovo sam postovao onako krajnje grubo i iz glave, a u zavisnosti koje vrijednosti vi smatrate za one do kojih najviše držite te vrijednosti vas i određuju kao osobu.

    Možda, ukoliko se bude primijetilo kao potrebno, potražim i definicije političkih polova "desnice" i "ljevice" da bi možda nekom bilo još to bliskije i lakše da se lično pronađe.
    Last edited by El Re; 24-06-10 at 19:57.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Biti Crnogorac/Srbin/Albanac... je POLITICKI identitet???

    Rezonujmo za sekund kao da imamo po 10 godina svi: politicki identitet je stvar izbora, za razliku od NACIONALNOG identiteta koji - nije; mogu da izaberem da li mi vise odgovara Desnica ili Ljevica, ali ne mogu da izaberem koje cu nacionalnosti da budem - s tim sam se rodio, je li?

    Da li ti hoces da kazes da ja mogu da biram hocu li da budem Crnogorac/Srbin/Albanac... jer je po tebi to moj POLITICKI identitet, a ne NACIONALNI?
    druze ne da biras nego samo konstatuj to što si...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Biti Crnogorac/Srbin/Albanac... je POLITICKI identitet???

    Rezonujmo za sekund kao da imamo po 10 godina svi: politicki identitet je stvar izbora, za razliku od NACIONALNOG identiteta koji - nije; mogu da izaberem da li mi vise odgovara Desnica ili Ljevica, ali ne mogu da izaberem koje cu nacionalnosti da budem - s tim sam se rodio, je li?

    Da li ti hoces da kazes da ja mogu da biram hocu li da budem Crnogorac/Srbin/Albanac... jer je po tebi to moj POLITICKI identitet, a ne NACIONALNI?
    Partija može biti desna i da okuplja pripadnike crnogorskog naroda (ili lijeva, nebitno) ili da okuplja pripadnike drugog naroda. Ćipur ili ja ili nebito "Marko Marković" je možda desničar ali partiju ne bi sigurno dijelio sa nekim srpskim desničarom, Zato je nacionalni predznak vrlo relevantan u ovoj anketi da ne bi smo sabirali babe i žabe.
    Last edited by El Re; 17-06-10 at 01:29.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja sam srpskog porijekla - to nisam sama izabrala nego je porijeklo, ali sam za CG desnicu...
    Za mene su svi autohtoni narodi u CG isti, i tu mislim da nema dileme o jednakosti.
    Zato kad klikam na Srbin - CG desnica znachi da sam za CG desnicu. Obzirom da je plan i program partije za CG,
    Ovo nije opsta anketa vec anketa za nasu CdM partiju chiji smo program i ciljeve donekle razjasnili, i nash sastav.
    Ovo je bio predlog g. El Re-a i ako treba da zadovoljimo nash sastav, u redu.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 17-06-10 at 01:03.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hvala što si poslušala moju sugestiju. Mislim da ćeš se i ti uvjeriti da je jedino ovako moguće dobiti odgovor koliko je i da li je Crnoj Gori zaista potrebna moderna desna crnogorska partija.Naravno ona ne bi bila ograničena samo na nacionalne Crnogorce već sve one koji je osjećaju kao svoju i dijele njene ideje i stajališta.
    Jedino nije mi jasno zašto si ostavila multiple choice?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Partija može biti desna i da okuplja pripadnike crnogorskog naroda (ili lijeva) ili da okuplja pripadnike drugog naroda. Ćipur ili ja ili nebito "Marko Marković" je možda desničar ali partiju ne bi sigurno dijelio sa nekim srpskim desničarom, Zato je nacionalni predznak vrlo relevatan u ovoj anketi da ne bi smo sabirali babe i žabe.
    A sta ja da kliknem?
    Ja sam stavila CG desnica. Ali ne mogu negirati porijeklo.

    Hvala Lepo

  9. #9
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Hvala što si poslušala moju sugestiju. Mislim da ćeš se i ti uvjeriti da je jedino ovako moguće dobiti odgovor koliko je i da li je Crnoj Gori zaista potrebna moderna desna crnogorska partija.
    Jedino nije mi jasno zašto si ostavila multiple choice?
    Greshka, jer sam stavila pristup...ali ok ako neko moze da ispravi.....

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 17-06-10 at 01:08.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Partija može biti desna i da okuplja pripadnike crnogorskog naroda (ili lijeva) ili da okuplja pripadnike drugog naroda. Ćipur ili ja ili nebito "Marko Marković" je možda desničar ali partiju ne bi sigurno dijelio sa nekim srpskim desničarom, Zato je nacionalni predznak vrlo relevatan u ovoj anketi da ne bi smo sabirali babe i žabe.
    Samo se vi sabirajte i oduzimajte kolko vam je volja. Moj problem je sa terminologijom koja je u najmanju ruku zloupotrijebljena: biti Crnogorac ili Srbin nikako nije politicki identitet, ili barem ne bi trebalo da bude. A osim toga, igrate se sa fiktivnim kategorijama, jer u CG ne postoji Desnica kao sto ne postoji ni Ljevica. Svi su u sredinu, i dobro im je tu dje su.
    I am the one who locks.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    A sta ja da kliknem?
    Ja sam stavila CG desnica. Ali ne mogu negirati porijeklo.

    Hvala Lepo
    Srpkinja naravno, i to bez ustezanja. Stvar je samo u tome da se ne pronalaziš u srpskoj partiji. Dakle, kao što sam napisao, u toj crnogorskoj desnoj partiji bila bi otvorena vrata svima koji žele braniti vrijednosti po kojima se prepoznaje CG i njen državotvorni narod. Tj., ukoliko je to ono što ti je blisko a čini mi se da jeste...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa da, zasto sam stavila CG desnica, CG centar, i CG ljevica...
    Mislim da je to najbolji i najasniji nachin jer smo program CdM Partije doneke objasnili i sigurno je jasno.

    Hvala Lepo

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Samo se vi sabirajte i oduzimajte kolko vam je volja. Moj problem je sa terminologijom koja je u najmanju ruku zloupotrijebljena: biti Crnogorac ili Srbin nikako nije politicki identitet, ili barem ne bi trebalo da bude. A osim toga, igrate se sa fiktivnim kategorijama, jer u CG ne postoji Desnica kao sto ne postoji ni Ljevica. Svi su u sredinu, i dobro im je tu dje su.
    G. Interpol, zao mi je ako Vam nije jasno, ali zaista se trudimo da objasnimo.. Mozda ce Vam biti jasnije ako pogledate povod za ovu anketu.

    Hvala Lepo

  14. #14
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Samo se vi sabirajte i oduzimajte kolko vam je volja. Moj problem je sa terminologijom koja je u najmanju ruku zloupotrijebljena: biti Crnogorac ili Srbin nikako nije politicki identitet, ili barem ne bi trebalo da bude. A osim toga, igrate se sa fiktivnim kategorijama, jer u CG ne postoji Desnica kao sto ne postoji ni Ljevica. Svi su u sredinu, i dobro im je tu dje su.
    Ovako su stvari samo izvedene na čistac. U CG sve to postoji samo što to možda ti ne prepoznaješ to je tvoja stvar.
    Idemo redom:
    DPS - je više pokret nego partija ali se deklariše kao partija ljevice i dio je Socijalističke internacionale Evrope. (Unije evropskih lijevih partija)
    SDP - često desničari jer drugih i autentičnih crnogorskih desničara nema, ali je po svom programu klasična partija ljevice i već 15 godina je članica gore pomenute internacionale
    LP - je partija liberalnih vrijednosti i načela - što je takođe specifičan oblik ljevice

    SNP - partija ljevice koja mahom okuplja Srbe i zbog toga spada u red (pro)srpskih partija
    Nova - klasična i to konzervativna stranka desnih Srba u CG
    PzP - deklarativno partija desnice, ali zbog velikog broja Srba u njoj izgubila je crnogorski karakter. Ista je članica Unije narodnih i konzervativnih partija Evrope što je Evropska alijansa desnice.

    BS, DUA, DS, HGI, Forca, AA - sve su to desne stranke manjinskog naroda koji okupljaju.
    Last edited by El Re; 17-06-10 at 01:45.

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Po definiciji ljevice i desnice, bar po onome što sam ja imala prilike da pročitam, nalazim da imam pomalo i jednih i drugih ideja. Nijesam baš za konzervativizam, mada jesam i te kako za očuvanje i odbranu svih vrijednosti koje su nam ostavili naši preci,
    ponosim se našom slobodarskom prošlošću ali ne bih se zalagala za povratak monarhije, više mi prija socijalizam (valjda sam dijete komunizma) nego kapitalizam, ali opet, znam da se moramo povoditi za trendovima, i na kraju, nijesam ni najmanje nacionalistički obojena, a čini mi se da desne partije, po definiciji, koketiraju sa nacionalizmom...naravno, on može biti umjeren... ono što znam, jesam Crnogorka, obožavam Crnu Goru i ponosim se svojim porijeklom, ali izuzetno poštujem svačiju nacionalnost, i za poštovanje sam svačijih ljudskih i manjinskih prava, rasnu, polnu jednakost i toleranciju.
    Izgleda da sam neka ali ono baš umjerena desničarka:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ua ljevicari i desnicari i centrasi i dzemperasi, ja sam reformista.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Majo odma jedna zamjerka, trebalo je da stoji Crnogorac/ka
    Ja se nidje ne pisem kao Crnogorac, niti sam Crnogorac nego Crnogorka
    Moze li za mene posebna stavka, jer su mi gorenavedene isuvise opste, samo za mene Crnogorka - Liberal.
    Eto tako.
    Hvala ako uvazite, a ako ne uvazite, vise srece drugi put za mene

  18. #18
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    A koga to zanima Crnogorci Srbi Hrvati a bjezi dja'ole tamo!
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  19. #19
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mstislav

    drug, sta si ti, bosnjak, albanac ili hrvat..ili srbin ili crnogorac...da vidim sto cu ja glasat...
    :)

  20. #20
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Mstislav

    drug, sta si ti, bosnjak, albanac ili hrvat..ili srbin ili crnogorac...da vidim sto cu ja glasat...
    Jesam ja sam sve to. Zaista me vise podjele nacionalne ne interesuju. Zelim da kazem da sam anacionalan, iz crne gore sam svi su mi odavde, imam drzavljanstvo ali mene vise na popis gledati necete.
    Volio bih da nam partija bude gradjanska i da se ne pita ko se kako nacionalno osjeca jer zadnjih 100 godina istu pricu pricamo a stigli smo taman dje smo i bili prije 100 godina. Zato mi se ne svidja ova anketa.
    Takodje, vidjecete da sam sve ljevicarske opcije izabrao sto govori gdje sam po tom pitanju.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  21. #21
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Jesam ja sam sve to. Zaista me vise podjele nacionalne ne interesuju. Zelim da kazem da sam anacionalan, iz crne gore sam svi su mi odavde, imam drzavljanstvo ali mene vise na popis gledati necete.
    Volio bih da nam partija bude gradjanska i da se ne pita ko se kako nacionalno osjeca jer zadnjih 100 godina istu pricu pricamo a stigli smo taman dje smo i bili prije 100 godina. Zato mi se ne svidja ova anketa.
    Takodje, vidjecete da sam sve ljevicarske opcije izabrao sto govori gdje sam po tom pitanju.
    A dzaba tebi sto si anacionalan, kad zivis u nacionalno i vjerski netrepeljivom drustvu brate. Mos bit anacionalan svuda, ali ne mozes ovdje, ja sam to prihvatio odavno kao cinjenicu. Prihvati i ti, manje ces se nervirat poslusaj me
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi se da je anketu radila osoba politicki nepismena (politicki, da ne bude zabune) jer politicki indetitet ne moze biti pripadnost nekoj naciji, moze biti lijevo, desno, centar tj. liberal, socijalista, socijal demokrata, konzervativac...

    hvala lijepo

  23. #23
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    A dzaba tebi sto si anacionalan, kad zivis u nacionalno i vjerski netrepeljivom drustvu brate. Mos bit anacionalan svuda, ali ne mozes ovdje, ja sam to prihvatio odavno kao cinjenicu. Prihvati i ti, manje ces se nervirat poslusaj me
    Necu da prihvatim, ne zelim da me nose matice bilo kojeg naroda.
    Nije problem slusam ja i u pg nacionalisticku pricu slusam je i bg kad sam, slusam je kad gledam kanale regionalne na tv slusam je stalno. I nerviram se.
    Nacionalno opredeljenje gledam samo kao podjelu a to mi zaista ne treba.
    A jednog dana cu imat dovoljno snage da sa nekim ljudima iznesem neku novu pricu dje se nece pominjat bjelasi i zelenasi, cetnici i komunisti, zastava i himna, srbi i crnogorci i manjine. Jer kao sto rekoh tu pricu pricamo najmanje zadnjih 100 godina a nista pametno nismo rekli samo smo se zakrvili.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #24
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Necu da prihvatim, ne zelim da me nose matice bilo kojeg naroda.
    Nije problem slusam ja i u pg nacionalisticku pricu slusam je i bg kad sam, slusam je kad gledam kanale regionalne na tv slusam je stalno. I nerviram se.
    Nacionalno opredeljenje gledam samo kao podjelu a to mi zaista ne treba.
    A jednog dana cu imat dovoljno snage da sa nekim ljudima iznesem neku novu pricu dje se nece pominjat bjelasi i zelenasi, cetnici i komunisti, zastava i himna, srbi i crnogorci i manjine. Jer kao sto rekoh tu pricu pricamo najmanje zadnjih 100 godina a nista pametno nismo rekli samo smo se zakrvili.
    I ta prica ce se pricat jos 1000 godina, koliko god se nama to ne svidjalo.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  25. #25
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    I ta prica ce se pricat jos 1000 godina, koliko god se nama to ne svidjalo.
    Ja ne znam jesam li ja normalan ali ja ne mogu da se pomirim s tim. Htio bih to da promijenim.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta treba da definise buduci crnogorski identitet?
    By jujy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 26
    Last Post: 19-04-07, 15:36
  2. Etnicki identitet Duklje i Zete
    By seerotheenya in forum Istorija
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-05, 01:42
  3. Nacionalni identitet u Crnoj Gori
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 06-01-05, 17:39
  4. Ne mogu da shvatim da ste izgubili državni identitet....
    By Interceptor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 07-07-04, 08:27
  5. Kraj partije
    By MK_NL in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 01-02-04, 22:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •