Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 49

Thread: Sex za novu godinu

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    HnKoBg
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sex za novu godinu

    mmm....docekati novu godinu u strastvenom polozaju sa dragom osobom....pa zasto da ne.Ko ´ebe trgove i zurke!
    "Jos te mogu pjesmom kupiti..."

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je najbolji docek kome moze bit

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vancouver-Bar
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja volim da docekam novu godinu okruzenu prijateljima i ljudima do kojih mi je stalo... a zurka ne traje 2 dana... posle malo pica i provoda sex ide idealno.... ono... prvi u novoj godini....

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E QQ mene, mene i zena i ljubamnica imaju menz :hammer: :hammer: :hammer: moracu trazit dalje ,nesto da omrcim za ovu novu godinu :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :zzz:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    xaxa,sto je ovo svi dobili za novu :P


    inace,sex za novu...
    pa...zvuci dobro

    (u wc-u alfe,xaxa)
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sex za novu godinu

    Quote Originally Posted by Effect_
    mmm....docekati novu godinu u strastvenom polozaju sa dragom osobom....pa zasto da ne.Ko ´ebe trgove i zurke!
    I dok si u tim trenucima u "strastvenom polozaju sa dragom osobom", potpuno ufurani u svoj vlastiti film, vani odjednom pocne pucnjava iz petardi i svih vrsta malokalibarskih oruzja (a bogami se zacuje i pokoji veci kalibar ili kakva eksplozivna naprava - znamo kako se proslavlja na brdovitom Balkanu). I u tom trenutku, od sve te buke i pucnjave, jos onako iznenada iz cista mira (ono, zaboravili ste da je Nova i da ce u ponoc nastati raspasoj), tvoja draga odjednom dozivi vaginalni grc. Pa ga ti vadi ako mozes.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svakako cu je dochekati u zagrljaju najdrazhe osobe , kao u poslednjih 7 godina ... TO JE SRECA!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da vam pozelim srecnu novu, da vam ga stave u ovu a izvade u novu,
    da vam ne fali tvrdija, krutija, debelija i dugachkija za Dame,
    a mushkijema zelim da pred njima gace klize kao lift , chas dolje chas gore i da Dame pochnu da je nose i na koljena, da budu darezljive.

    Neka vam bude srecna i biricetna,
    da vam rodi vino i pshenica i u kucu sve zdrava djechica.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Da vam pozelim srecnu novu, da vam ga stave u ovu a izvade u novu,da vam ne fali tvrdija, krutija, debelija i dugachkija za Dame,
    Neka vam bude srecna i biricetna,
    da vam rodi vino i pshenica i u kucu sve zdrava djechica.
    Ovo je neshto najiskrenije i najoriginalnije shto nam je neko moga' pozheljet u Novoj
    Sell the Vatican, Feed the World!

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za malo pa da je tako doekam. Odlozio sam za koji sat poslje ponoci ( to je bila cestitka od srca )!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    docekati 00.00 u krevetu zvuci primamljivo
    al meni je bolje docekati 00.00 uz neki jebeni house
    a prvi dan te nove godine provesti uz sex sex sex sex
    mmmm....
    njam
    la,la,la
    :arrow:

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogomi CGorko mnim da neznas sto pricas..
    Docekat Novu godinu prije uz neki "jebeni house" (tupci, tupci, muvanje-cija je posljedica svakako krevet ili nije*, povracanjei sl.) prije nego u toplom krevetu (uz plamen svijeca isprepeten sa dragom osobom, polumrak, sve nabijeno erotikom, sve se topi oko vas kao i vi, sve slasno, mazno, slatko, bestidno, ljepljivo, perverzno pa opet eroticno..) i najljepsa cestitka za Novu..
    Bogomi CGorko mnim da neznas sto pricas..
    Osim ako nije suvi sex.. nedje se drpate u kakva kola ili napolje na minus.. neznam kolko, nije bas idilicno kad probas iako zvuci primamljivo.. mozda za neka prva iskustva da se pofalis prijateljima al nije ka' ovo prvo.. :wink:

    *mala napomena, ne mora da se zavrsi u krevetu, to je tipicno za tinejdzerke. Nikad, ni kad sa bio mawi a ni sad nijesam shvata' tu vrstu mazohizma dje se i ona napali i tebe napali i na kraju nista :?: i ti ono ka' izgubljen poslije toga "Sto bi ovo?!". Mislim shvatam u neku ruku ali ne bih vise kroz to prolazio.. vidji..
    Drugo curice, sto vam znaci ono "Cekam pravoga da skinem djanu pa poslije.." :?: ono poslije se mozete sexat slobodno. Koji je to pravi? Misli li se na pravi ili na pravog?
    Bez uvrede, ovo nije provokacija samo mala napomena, po meni gluposti, promice mi poenta tu. Kad unaprijed zans ili si svjesna da nece bit jedini i "pravi" zasto cekat na njega??
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..hmm.. jos ovo..
    Mislim da La_bambola zna o cemu pricam s obzirom da ima dugu vezu a i pridruzujem se krkninoj cestitci onoj novogodisnjoj cestitci :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iznevjericu te anarhista (a mozhda i ne) ali La_bambola je imala dugu vezu iz koje je rodjena jedna lijepa , josh jacha veza KRVNA o kojoj ja pricham i koja je samnom u krevetu ovih - skoro 7 godina. Ali u svakom sluchaju Novu godinu je lijepo provesti , kuci uz svijece , vino (mada ne pijem, ali mozhe da posluzhi) i jedan veeeeeliki okrugli krevet
    CMOKA!

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iznevjeriti? Naprotiv, odusevljen sam , svaka cast, nijesam znao o cemu je rijec, pozdravi mi svog decka ili devojku :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam novu godinu dochekao u kafani sa dragim ljudima i sa chashom jakog pica - najvjernijom mojoj ljubavi. A sinoc sam se ubio od nekog sexa, tako da mislim da sam ipak bolje proshao nego da sam 00:00 dochekao u krevet.
    Novu godinu ipak chekamo samo jednom godishnje dok toga sexa ima bash masu
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    Bogomi CGorko mnim da neznas sto pricas..
    Docekat Novu godinu prije uz neki "jebeni house" (tupci, tupci, muvanje-cija je posljedica svakako krevet ili nije*, povracanjei sl.) prije nego u toplom krevetu (uz plamen svijeca isprepeten sa dragom osobom, polumrak, sve nabijeno erotikom, sve se topi oko vas kao i vi, sve slasno, mazno, slatko, bestidno, ljepljivo, perverzno pa opet eroticno..) i najljepsa cestitka za Novu..
    Mmmmm...sto mi to zvuci poznato... KISS,KISS
    Ne ozbiljno,najljepsi docek Nove a ispracaj stare je u zagrljaju voljene osobe (pozdrazumijeva se krevet :!: ) uz vecericu,svijece,vino...i veliku kolicinu ljubavi...a sve ostalo dolazi samo od sebe... :twist: Makar sam je ja tako provela A kako pocnes Novu godinu tj.kako je provedes citave godine te to ocekuje....dakle...mnogo dobar sexxxxxxx (njamiiiii ) ili ako vec ocete vodjenje ljubavi...zigovanje...ili utovar
    Toliko od mene
    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    Ja sam novu godinu dochekao u kafani sa dragim ljudima i sa chashom jakog pica - najvjernijom mojoj ljubavi. A sinoc sam se ubio od nekog sexa, tako da mislim da sam ipak bolje proshao nego da sam 00:00 dochekao u krevet.
    Novu godinu ipak chekamo samo jednom godishnje dok toga sexa ima bash masu
    Evo jos jedan razlog zasto slaviti dolazak nove sexom
    Quote Originally Posted by Butterfly
    A kako pocnes Novu godinu tj.kako je provedes citave godine te to ocekuje....dakle...mnogo dobar sexxxxxxx (njamiiiii ) ili ako vec ocete vodjenje ljubavi...zigovanje...ili utovar

    Samo je stvari izbora a ne kolicine necega sto imas. Ludim od toga kad kazu "Samo se jednom godisnje docekuje nova godina", samo se jednom docekuje bilo koji dan u godini.. Nego, eto mi smo odredili taj dan kao odusak tj. da kao psi iz veza, posto se citave godine punimo nervozom izdusino tu vece.
    Tebe svaka cast sto sex mozes imat kad oces, samo mi to lici malo, nemoj mi zamjerit, na ono tinejdzersko faljenje i preuvelicavanje, ono sex mi je tolko posta obican da se bolje opjanit za novu godinu..
    Daj, malo budi realniji.. No dobro, postujem tvoje misljenje. Kao sto rekoh stvar je izbora.
    Mozda promijenis misljenje za koju godinu kad te te "lude" noci malo stignu pa vidis sto's radio, dje's dangubio :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zelim jos da dodam...par stvarcica
    Ja sam posljednje 4 Nove godine cekala po trgovima,u krugu prijatelja...uglavnom na ulici.I svo to uzbudjenje me je pratilo od jedno 22h do doceka Nove i posle mi raspolozenje splasne i bude mi jako bezveze.Onda dodjem do zakljucka da sam od sve te guzve,euforije oko doceka Nove ja se realno zabavila samo 2-3 sata a losih posljedica je bilo mnogo vise...kao npr. sto sam se smrzla,bila sam gladna,pice je popustilo,boljela me je glava,bila sam razdrazljiva i nervozna.Sa drustvom ostajem u tom stanju do jutarnjih casova kada napokon dolazim kuci,padam u krevet i ne budim se 2 dana.Ovu godinu sam docekala u krevetu sa mojom ljubavlju i vjerujte mi ljudi ovo mi je bila najbolje docekana Nova.Bila sam srecna,slatko iscrpljena,sita,pice me je radilo,atmosfera je bila idealna,bilo mi je toplo...zapravo sam za Novu pozeljela da se ovaj trenutak nikad ne zavrsi ( a posle sam pozeljela da imam cesce ovakvih trenutaka ) Kako rece -anarhista- sve je stvar izbora.Slazem se da valja i ponekad proslaviti sa prijateljima ali ne svaki put.Cisto da se uvede neka promjena,da to ne bi brzo dosadilo.Evo ovo je jos jedan razlog zasto Novu docekati sa sexom nego bez njega! :twist:
    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    Evo jos jedan razlog zasto slaviti dolazak nove sexom
    Quote Originally Posted by Butterfly
    A kako pocnes Novu godinu tj.kako je provedes citave godine te to ocekuje....dakle...mnogo dobar sexxxxxxx (njamiiiii ) ili ako vec ocete vodjenje ljubavi...zigovanje...ili utovar
    Po meni je ovo samo sujevjerje. Po ovome bi znachilo da cu ja iz kafane cijele godine izlazit i da ce me pri tome ljubiti nepoznate zene i neshto mi chestitati...mislim nije da se bunim ali znam da definitivno nece biti tako
    Druga stvar...ja sam u zivotu novu godinu dochekivao i u krevetu sa nekim i u kafani, na trgu, ulici...i mogu ti reci da mi se kafana najvishe svidja. Svidja mi se da tu noc provedem sa drushtvom, da me balave nepoznati ljudi i chestitaju novu godinu, da se pretuchem od alkohola, dodjem kuci i samo zaspem, da budem bolestan i mamuran sjutradan i da mi glava bude kao bidon od mamurluka, da mi se familija smije kad me vidi takvog, i na kraju...da se poslije dva dana nadjem sa nekom curicom i ono neobavezno se ubijemo od sexa. E tako ja volim, probao sam sve to shto nabrajate i nije mi se svidjelo, ali ovo shto sam ja isprichao pokazalo mi se vrhunski i toga cu da se drzim.
    SMRT FASHIZMU!!!
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta je ovo svi su jebali za novu Chudo je ovaj forum
    Io ci credo!

    Welcome



  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    Po ovome bi znachilo da cu ja iz kafane cijele godine izlazit i da ce me pri tome ljubiti nepoznate zene i neshto mi chestitati...mislim nije da se bunim ali znam da definitivno nece biti tako
    Kako si krenuo i oces barem ovo za kafanu :bart:
    ANARHISM RULE!
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  23. #23
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Shta je ovo svi su jebali za novu Chudo je ovaj forum
    :yipiiii:

    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosli docek ng je prosao uz sex kojim smo poceli u staroj i zavrsili u novoj 2004toj. :wink: Verovatno mi je posle bila zato toliko baksuzna
    Ovaj docek smo slavili u velikoj diskoteci tako da je sex izostao do jutra. Valjda ce mi ova godina biti onda bolja...hmm... :?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sex za novu godinu

    Quote Originally Posted by Effect_
    mmm....docekati novu godinu u strastvenom polozaju sa dragom osobom....pa zasto da ne.Ko ´ebe trgove i zurke!

    Djivi ovoga merakliju !!!

    A sto si radio cijele godine !!!??

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •