Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 84 of 84

Thread: Svirnem ti ga .....

  1. #76
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Uh, reka bi cojek napacenog zenskog roda u Podgoricu.
    Al eto, cisto realnosti radi, da kazemo da nema vecih splacina od zena ovdasnjih, koje su najvece pecatnice kad je momak sa djevojkom u grad.

    Redovno mi se desavalo da djevojke preblenu u mene cijelu noc kad izadjem sa djevojkom, dok kad izadjem sa drugovima toga ne bude ni 5%. I normalno, ista situacija je bila sa prakticno svim drugovima sa kojima sam prica na tu temu.

    Reko cisto malo shlajma da presvucemo i preko zenskom roda.
    Da univerzum ostane u ravnotezi.
    E jes, pa ti sve nešto teško padne na grudi da prosto ne mozeš disati od teskobe i jada uzrokovanih silinom pogleda
    Nije ovde reč o gledanju i odmeravanju, već o načinu prezentovanja istog. Naravno da se šmeka, lepi smo ljudi pa nam čovek ne može odoleti:blah:, al makar nek se to radi na suptilan način...
    Što se tiče te univerzijade, majka priroda sve radi sama, osim kod raznih vrsta modifikacija
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  2. #77
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post

    Redovno mi se desavalo da djevojke preblenu u mene cijelu noc kad izadjem sa djevojkom,
    Ziva istina...To stalno rade...Onda se cura sto je sa mnom pomami,jer misli da i ja njih gledam

    I uvijek gledaju kad prodjes pored njih kolima,ali uvijek...

  3. #78
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam solo pa nemam problema sa 'pogledima' cura
    C R N A G O R A

  4. #79
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Zato drugaricu pod ruku pa u grad, best wingman
    rm -rf /

  5. #80
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PGboy88 View Post
    Sviranje ženama je odraz nevaspitanja.Jedino u tom smislu se može tumačiti. Ne može se drugačije privući pažnja,pa gdin dotični trubi.
    , mada mislim da oni to više rade iz dosade,jednostavno neki momci nikada ne odrastu

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    meni je jednom svirala jedna baš zgodna gospođa...sav sam se bio uzbudio,ali sam na kraju shvatio da mi je svirala jer sam prolazio na crveno
    :lolblue::lolblue::lolblue:, a ti se kukavac ponadao, hahahahaha, :***

  6. #81
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pusti ti Engleski,kad nas ne znaju.
    Sto se znanja engleskog jezika tice,valja zbog licne kulture,pa ode se nekad van zemlje,a da ne znas osnovnu komunikaciju? Zato mi nije jasna omladina koja bojkotuje da uci jezik,ako vec ima priliku...

  7. #82
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by huliganka View Post
    Kuku,kuku-pa sta ako neko svirne nekom kolima?
    Odmah znate da ste dobra riba? WHTTTTTTT


    Kakva glupa tema,prava komleksachka...bravo.
    Evo, ovo BOLDovano ti je možda jedino pametno u POSTu...
    Istina je da muškarci ponekad startuju i djevojke koje im se ne svidjaju čisto od sprdnje, ponekad i "pecnu/svirnu/namingu/muvaju" samo radi zezanja i da prate reakciju

    Drugi dio POSTa... ... Stvarno se samobanuj... Tema je po mojoj procjeni postavljena da bi se raspravljalo o ružnoj pojavi "trubljenja", a ne ko je riba na CDM, ko krap, a ko jegulja.
    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Ja znam da bi dosta djevojaka ushlo kod mene u auto jer super sviram a engleski rasturam
    Sad ću da nabijem kompleks jer nisam imao trubu dok mi je bio montiran trkački volan :cry:
    Last edited by cvxcomputers; 15-06-10 at 21:34.

  8. #83
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Uh, reka bi cojek napacenog zenskog roda u Podgoricu.
    Al eto, cisto realnosti radi, da kazemo da nema vecih splacina od zena ovdasnjih, koje su najvece pecatnice kad je momak sa djevojkom u grad.

    Redovno mi se desavalo da djevojke preblenu u mene cijelu noc kad izadjem sa djevojkom, dok kad izadjem sa drugovima toga ne bude ni 5%. I normalno, ista situacija je bila sa prakticno svim drugovima sa kojima sam prica na tu temu.

    Reko cisto malo shlajma da presvucemo i preko zenskom roda.
    Da univerzum ostane u ravnotezi.

    Napravili smo ravnotezu... I ajde da se ja kao zena slozim sa tobom da ima zena koje su kako ti kazes pecatnice ali da su najvece to bas ne bih rekla...Sve je od osobe do osobe kakav je ko,bio to muskarac ili zena...Ja volim da vidim lijep par recimo,kao sto volim i da duze pogledam momka kad je sam a i djevojku ako su nekoj mojoj procjeni lijepi...Ne mora uvjek znaciti da zena a i muskarac zeli nagrnuti na taj par,otet momka,curu na koji im se duze zadrzi pogled,a ako cemo pravo ima i parova koji javno razmjenjuju toliko njeznosti da covjek ne moze ni da ih ne gleda,sami to na neki nacin traze...Desava se jednako kazem ali to nije tema...

    Jako je ruzan pristup sviranja i zvanja iz vise ili manje bijesnih kola i mislim da iole normalan muskarac svjestan sebe tako nesto sebi nece dozvoliti...Jos ruznije je kad cura udje u ista uz par osmjeha i malo price pa sve da joj je najduzi put do kuce i po ne znam kakvom vremenu-vise tad mogu da razumijem to musko takvo nego zensko takvo...Kad udje to je to-dva mangupa su se nasla...Djevojka koja ima svoje vrijednosti znace da to nije njen nivo...
    To je moje misljenje na temu
    .



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #84
    George_Clooney Guest

    Default

    Sto se tice sviranja... Stari su rekli: Pseto koje laje ne ujeda. Moze se primijeniti i na sVirene. Tako da, ti koji sviraju, nemaju ili hrabrosti ili dovoljno vjestine da na neki drugi nacin osvoje djevojku, nego te zivotinjske nagone ispoljavaju tako, nazalost. A da li ima takvih cura koje nasjednu na to, ima naravno i to dosta.

    Ja mislim da ima originalnijih nacina prici curi i ispasti simpatican i ostaviti utisak. Nego malo je danas cura koje imaju receptore za simpaticnost vec samo za $...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •