Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 36

Thread: Maybe it's just me...

  1. #1
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Maybe it's just me...

    Poznajemo se, chatujemo...Ponekad razmjenimo misljenja, ali nista dublje...Osoba je na mjestu, potpuno normalna.Postujem je.Dobro izgleda.
    Medjutim, u zadnje vrijeme se prica malo produbila, cini mi se, vise na njenu, nego na moju inicijativu...tako je pocela da se kod mene pojavljuje neka odbojnost prema njoj.Pusti me, brate, dobro je bilo dok smo bili drugovi, ne zelim da ulazim u neke dublje relacije,a i ne poznajemo se dovoljno dobro da bi se ti meni sad otvarala.Ako oces da te postujem, budi tvrd orah, nemoj da olako dajes svoju privatnost...Ne znam odakle bolesna potreba ljudima da se ispovjedaju prema svakom ko naleti.To je patetika.U moju privatnost moze da udje 3 ljudi, jer su stazom i djelima to zaradili.Nije do mene.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je sve u redu, samo joj lijepo to i reci. ne mozes da uradis sta gore od tvog, pretpostavljam, sljedeceg koraka, a to je ignorisanje i izbjegavanje dok ne shvati poruku. ako je postujes, onda otvoreno
    I don't necessarily agree with everything I say.

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ne izmolijevaj.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    odma je zovi kod sebe, i odradi to, vidis da oce ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neko drugi View Post
    Poznajemo se, chatujemo...Ponekad razmjenimo misljenja, ali nista dublje...Osoba je na mjestu, potpuno normalna.Postujem je.Dobro izgleda.
    Medjutim, u zadnje vrijeme se prica malo produbila, cini mi se, vise na njenu, nego na moju inicijativu...tako je pocela da se kod mene pojavljuje neka odbojnost prema njoj.Pusti me, brate, dobro je bilo dok smo bili drugovi, ne zelim da ulazim u neke dublje relacije,a i ne poznajemo se dovoljno dobro da bi se ti meni sad otvarala.Ako oces da te postujem, budi tvrd orah, nemoj da olako dajes svoju privatnost...Ne znam odakle bolesna potreba ljudima da se ispovjedaju prema svakom ko naleti.To je patetika.U moju privatnost moze da udje 3 ljudi, jer su stazom i djelima to zaradili.Nije do mene.
    neka si nam se ti pohvalio da si kul tip i velika faca i "kao" tebe cure spopadaju a ti ih odbijas. postujes je a dobro izgleda? kakve to veze ima za kompletnu pricu? moze biti i gabor ali je bitno jer ti odbijas dobre ribe?
    ti ono pominjes patetiku. po meni ti si patetican.
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  6. #6
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    ti ono pominjes patetiku. po meni ti si patetican.
    i po mom mishljenju isto.
    Osoba ti se ispovijeda, smatra te dovoljno dobrim drugom, valjda, da bi ti isprichala neshto vezano za svoju privatnost a ti kazesh da je bolesna. :shock:
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  7. #7
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja se slazem...danas te smatraju za manijaka ako pokusas nekome da se priblizis...
    I don't necessarily agree with everything I say.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gluposti.
    Prosipat dusu i privatnost svakoj susi i marusi sa konekcijom i jeste bolesno.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    da slazem se, ali vidis da ima jedan post, sto znaci da je otvorio nick da bi se hvalio...a i rekao je da su pricali i da je ok cura i da je postuje itd...sto znaci da nije bas svaka "susa i marusa" kako ti rece
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, ne. U ovoj prici on je, uslovno receno, susa i marusa. Nisam htio da ulazim u njegove motive, vec samo da izrazim gadjenje na fenomen zblizavanja s nikovima.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sumnjam ja da je otvaranje i ispovedanje pocelo na zdravo, kako si i td...
    Mora da je cela prica vodila u tom pravcu, pa bi sad puj pike ne vazi
    los trip skrozzz!!!
    Last edited by Tink; 07-06-10 at 09:35.
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  12. #12
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    momak je rekao da je poznaje da je potpuno normalna i da je poshtuje.. ?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  13. #13
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poznajem i ja dvije gospodje iz poste, no je poznavat nekoga strasno relativan pojam.

    Ponekad razmjenimo misljenja, ali nista dublje...

    Ja ponekad i sa taksistima razmijenim misljenja.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neko drugi View Post
    Poznajemo se, chatujemo...Ponekad razmjenimo misljenja, ali nista dublje...Osoba je na mjestu, potpuno normalna.Postujem je.Dobro izgleda.
    Medjutim, u zadnje vrijeme se prica malo produbila, cini mi se, vise na njenu, nego na moju inicijativu...tako je pocela da se kod mene pojavljuje neka odbojnost prema njoj.Pusti me, brate, dobro je bilo dok smo bili drugovi, ne zelim da ulazim u neke dublje relacije,a i ne poznajemo se dovoljno dobro da bi se ti meni sad otvarala.Ako oces da te postujem, budi tvrd orah, nemoj da olako dajes svoju privatnost...Ne znam odakle bolesna potreba ljudima da se ispovjedaju prema svakom ko naleti.To je patetika.U moju privatnost moze da udje 3 ljudi, jer su stazom i djelima to zaradili.Nije do mene.
    I am a little bit confused
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  15. #15
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tink View Post
    I am a little bit confused
    Postujem je. Medjutim...

  16. #16
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Postujem je. Medjutim...
    ....zaronilo se u dubine
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  17. #17
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neko drugi View Post
    Osoba je na mjestu, potpuno normalna.Postujem je.Dobro izgleda.
    Medjutim, u zadnje vrijeme se prica malo produbila, cini mi se, vise na njenu, nego na moju inicijativu...
    ukratko, ti mislis da te ona muva, a ti u to ne bi ulazio, pa si sad u problemu?

  18. #18
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neko drugi View Post
    Poznajemo se, chatujemo...Ponekad razmjenimo misljenja, ali nista dublje...Osoba je na mjestu, potpuno normalna.Postujem je.Dobro izgleda.
    Medjutim, u zadnje vrijeme se prica malo produbila, cini mi se, vise na njenu, nego na moju inicijativu...tako je pocela da se kod mene pojavljuje neka odbojnost prema njoj.Pusti me, brate, dobro je bilo dok smo bili drugovi, ne zelim da ulazim u neke dublje relacije,a i ne poznajemo se dovoljno dobro da bi se ti meni sad otvarala.Ako oces da te postujem, budi tvrd orah, nemoj da olako dajes svoju privatnost...Ne znam odakle bolesna potreba ljudima da se ispovjedaju prema svakom ko naleti.To je patetika.U moju privatnost moze da udje 3 ljudi, jer su stazom i djelima to zaradili.Nije do mene.
    i..? Koje je tvoje pitanje?
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Ne, ne. U ovoj prici on je, uslovno receno, susa i marusa. Nisam htio da ulazim u njegove motive, vec samo da izrazim gadjenje na fenomen zblizavanja s nikovima.
    dec igzektli vot aj vonted tu sei

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njoj (ako je uopšte ima medju nama, pa je htio da je prozove) fali intuicije. A mozda i sexa, da ne protivurječim sparcu
    Ovome dečku koji otvori ovaj besmisleni ili da kažem loše obradjeni topic bez smjernica o čemu pisati - njemu fali mnogo više.
    Kao prvo, šta je poruka ovog topica? I kome je upućena - njoj ili nama?
    Ako je njoj - kakav je ovo gest, da svi čitamo, ispljujemo je jer je zaboga OTVORENA i "ispovijeda" se njemu tako divnom, ali ipak nezainteresovanom??
    Kako sam kaže - poštuje je - ali otvaranjem ovog topica pokazao je upravo suprotno. Ja sa ljudima koje poštujem - direktno iznosim mišljenja (ali nikad ništa DUBLJE.)
    Uh, zaista me isprovocirao ovaj topic. Zato ću ovim završit.
    Nekad davno, dok sam chatovala imala sam formulu za ovakve reakcije na ljude. Pi iliti 3,14
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neko drugi View Post
    Poznajemo se, chatujemo...Ponekad razmjenimo misljenja, ali nista dublje...Osoba je na mjestu, potpuno normalna.Postujem je.Dobro izgleda.
    Medjutim, u zadnje vrijeme se prica malo produbila, cini mi se, vise na njenu, nego na moju inicijativu...tako je pocela da se kod mene pojavljuje neka odbojnost prema njoj.Pusti me, brate, dobro je bilo dok smo bili drugovi, ne zelim da ulazim u neke dublje relacije,a i ne poznajemo se dovoljno dobro da bi se ti meni sad otvarala.Ako oces da te postujem, budi tvrd orah, nemoj da olako dajes svoju privatnost...Ne znam odakle bolesna potreba ljudima da se ispovjedaju prema svakom ko naleti.To je patetika.U moju privatnost moze da udje 3 ljudi, jer su stazom i djelima to zaradili.Nije do mene.

    Ni ja iskreno ne znam u cemu je problem...Zasto te toliko smorila ta njena otvorenost i zasto je zbog nje gledas drugacije,tj odbojnije?...Mozda je trebalo da ti bude drago ako ti je nesto povjerila,ako je bas zeljela da je ti saslusas i to sto se povjerila tebi ne mora nuzno znaciti da se ona povjerava cijelom net svijetu...Smorilo te je,jos i da si mogao ti bi joj rekao sve i svja ruznog i to "pusti me brate". Misleci na sebe,na svoje zivce...Mozda nije sve u muvanju,mozda je nesto i do covjeka u tebi kako se odnosis prema ljudima koji te osjete blisko,bio to net ili dozivljaj live...
    Zao mi je ali i ja sam jedna od ovih gore koja ce ti reci da ti imas problem,sam si takav prema ljudima zatvoren u svakom smislu i nisu ti jasna stvorenja koja nisu kao ti pa smatras to pateticnim i odbojnim...
    Kakav odgovor da ti damo ako ga ti sam kod sebe ne vidis?



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #22
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    Njoj (ako je uopšte ima medju nama, pa je htio da je prozove) fali intuicije. A mozda i sexa, da ne protivurječim sparcu
    Ovome dečku koji otvori ovaj besmisleni ili da kažem loše obradjeni topic bez smjernica o čemu pisati - njemu fali mnogo više.
    Kao prvo, šta je poruka ovog topica? I kome je upućena - njoj ili nama?
    Ako je njoj - kakav je ovo gest, da svi čitamo, ispljujemo je jer je zaboga OTVORENA i "ispovijeda" se njemu tako divnom, ali ipak nezainteresovanom??
    Kako sam kaže - poštuje je - ali otvaranjem ovog topica pokazao je upravo suprotno. Ja sa ljudima koje poštujem - direktno iznosim mišljenja (ali nikad ništa DUBLJE.)
    Uh, zaista me isprovocirao ovaj topic. Zato ću ovim završit.
    Nekad davno, dok sam chatovala imala sam formulu za ovakve reakcije na ljude. Pi iliti 3,14

    Bravo Indijanka! I ja kazem 3,14

    Sta ovaj tip hoce?

  23. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Meni se tako nešto redovno dešava. Ne msilim samo na net, nego i uživo. Poslije dva sata saznam više o nekome nego što bih ja ne znam kome svome rekao o sebi. Možda imam lice dobrog slušaoca i osobe od povjerenja, a možda samo nabasam na tako nekog. Ne znam. A nije ni bitno.


    Doduše, to ne shvatam kao nečiju želju za nečim više od razgovora. Ako se ona nedvosmisleno pokaže, uvijek imam izbor - oću ili neću.

    Ima nas različitih. Nekome ne možeš iščupat riječ iz usta, neko ne zaklapa. Nije to samo po sebi ni pozitivno ni negativno. Zavisi od onoga ko sluša.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #24
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naveo sam da dobro izgleda, chisto da ne bude kako je odbojnost njen fizicki izgled. Ne poznajemo se dovoljno dobro da bi se ona meni povjeravala, mislim, zatecen sam. Sad sam ja problem zato sto necu da izigravam dezurnog psihoterapueta? Taj 3.14 ostavite za ove sto sve davaju na "izvol'te". Mrzim kad se prebrzo udje u intimu.Cini mi se da je odabrala da joj budem ventil, vise zbog toga sto ona ima potrebu nedje da izdushi, a ne zato sto smo mi nesto "dobri". **** that shit cause I ain't the one. Izgubila je kompas...Prica prestaje da lici na prijateljsku, sad mi sve djeluje kao neki flert. Polako se sere, da oprostite, u savrsen profesionalni odnos. Mislim da joj se upalila crvena. "Pi" sto muskarci,ponekad, prije razmisljaju glavom nego qrcem.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ucini joj uslugu pa je navedi na ovaj link,neka procita tvoje misljenje o svemu...Sigurna sam da neces imati vise problema sa njom a i djevojka ce vidjeti s kim je pisala i kome se otvorila pa ce joj biti ujedno to i skola za ubuduce...



    "Tiha voda brijeg roni..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •