Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 61

Thread: Broken Hearts Club

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Broken Hearts Club

    E ovako, imam jednu ideju, i sam pune glave nekog svog haosa... Kad smo u nekom bas zescem bedaku, kad bas nista ne ide, kad smo iznevjereni, povrijedjeni, sve to... Neka ovo bude mjesto dje cete to izbaciti, pokusati nesto da napisete, ostaviti pjesmu, bilo sta... Eto.

    Evo, da probam... Najjednostavnije, najiskrenije...

    Last edited by getaway blues; 03-06-10 at 14:30.
    Just to slip the skin...

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Kao moderator podržavam, medjutim, insistiram i apelujem da se tema ne svede na postavljanje muzike, i youTube klipova!
    Mislim da bi više odgovaralo da ovo bude tema na kojoj ćemo se izjadati, na očekujući nečiji komentar, ne tražeći utjehu izuzev mjesto na kome možemo reći što nam je na (broken) srcu.

    Pošto postoji pdf muzika na kome možete postavljati youtube klipove vodite računa da ovo ne ispadne muzička tema i...


    welcome to the club
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #3
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Evo ja prva,pune glave svog nekog haosa,nista mi ne ide...i odoh sad na Goricu da izbacim to iz sebe...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Arrow


    Slazem se sa kolegnicom.Sve spamove i sve sto odskace,prelazi u muzicke klipove,neukuse i ostale off zezancije ce bit' na delate...


    Hvala i welcome too

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    'ebesh ti to jadanje kad morash josh i da mislish ocje li se voditi pod off ili spam.

    pushtite ljude da izdushe na mir', pobogu!

    i bolje vas nashli, bracjo po kuknjavi.


    Izdusivanje i ono sto bude odskakalo dace se primijetiti i razlikovati...Temu ne zelimo pretvoriti u one koje vec postoje.Samo na to se treba obratiti paznja... Vise nema potrebe za pojasnjenjima.Mozemo na temu..
    Last edited by zvoncica; 04-06-10 at 12:27.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #5
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face

    Pridruzujem se klubu...

    Ogromna razocaranost, po ko zna koji put... Veliki osjecaj krivice i osudjivanja sebe zbog prevelike emotivnosti i osjetljivosti koje u danasnjem svijetu okrutnosti i hladnoce cine zivot (=ljubav!) nemogucim... Jos veca potistenost zbog mirenja sa tim, tj. zbog nemogucnosti promjene sebe a tek ostalih ljudi... A tek najveca borba sa sobom za ne odustajanje od svega toga i zatvaranje u sebe jer je to za slabice, jer je jako glupo i djetinjasto...

    Zar je tesko biti iskren? Zar je tesko zivjeti bez igrica? Zar je lakse biti gad?
    Izgleda da jeste.

    ...


    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milion problema nevezanih za ljubav.... i zelja da pevam Satellite u kupatilu...

    P.S. Nema kukanja...
    Last edited by Oljce; 03-06-10 at 20:08.

  7. #7
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo drma kriza, ali prevazice se..Uzelio sam se psa,kojeg sam poslednji put vidio jutros...Opet sam poceo sa porocima.. a moram kad se ne moze trenirat uz ovu kishu...$utra ispit...
    A ovo je pdf "Ljubav"? Nemam ti tih problema

  8. #8
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Voljela bih da me neko voli bar na tren onom savršenom filmskom ljubavlju..Sinoć sam gledala "Jesen u Njujorku" pa sam se sve nešto raznježila još dodatno..

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    broken heart evo po godine iako su bile mnoge posle nje..

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ja sam nesto slabo spavao te sam sav slomljen.. ni rakija me nije vratila u zivot...
    a da ne bude da sam skroz offtopic, i ja sam u Broken Hearts Club-u vec vise od dvije godine..

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh...moram ovo postaviti, i ja sam u bad-u, ali bice sve u dure

    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  12. #12
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Neće više Lola,
    Voljeti do bola,
    Lola više nema srca
    Cijeli grad to zna...



    morala sam,jutos je chuh




  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necemo svesti topic na youtube klipove i pjesme, ali ovu sam morao postaviti sa tekstom...najvise zbog ovih stihova:

    Ljubav je od smrti starija,
    Odlazimo svi, pa i ja,
    Pamti me po dobru...


    http://www.youtube.com/watch#!v=A37LExnjbwU

    Jos su meni noci besane, a u dusi nevreme,
    Jer bez tebe proleca duga su ko stoleca,
    Znam taj put, to je nesreca.
    Jer bez tebe proleca duga su ko stoleca,
    Znam taj put, to je nesreca.

    Dolaze mi duge godine, one duge najduze,
    Sto mi zivot udisu, sto na tugu mirisu,
    Gase rec, onu najtisu.
    Sto mi zivot udisu, sto na tugu mirisu,
    Gase rec, onu najtisu.

    Lezim sam, dok senke promicu,
    Dozivam, a usne ne micu.
    Ljubav je od smrti starija,
    Odlazimo svi, pa i ja,
    Pamti me po dobru, marija.

    Lezim sam, dok senke promicu,
    Dozivam, a usne ne micu. ouou
    Ljubav je od smrti starija,
    Odlazimo svi, pa i ja,
    Pamti me po dobru, marija.

    Neka mene zveri okuju,
    Drugi nek'te miluju,
    Ali nemoj da im das
    Moje pesme koje znas,
    Cuvaj njih da me sacuvas.
    Ali nemoj da im das
    Moje pesme koje znas,
    Cuvaj njih da me sacuvas.

    Lezim sam, dok senke promicu,
    Dozivam, a usne ne micu. ti znas,
    Ljubav je od smrti starija,
    Odlazimo svi, pa i ja,
    Pamti me po dobru, marija.
    Ljubav je od smrti starija,
    Odlazimo svi, pa i ja,
    Pamti me po dobru, marija.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  14. #14
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    montenegrina, vilo Bokeshka... Ne bi rekao da se radi o konkretnoj tuzi... Nego eto, kad odjednom pukne zesca praznina u tebi, i skontas da si se promijenio, da te samoca otupila, da tesko nalazis impuls za bilo sta, neki smislen motiv, dobar cause za iskorak iz svojih zidova svako jutro... I ostane nista drugo, nego milion nedostajanja. Odjeci neceg sto je bilo. Pa skontas da ti i do toga vise nije stalo, da ne vrijedi, samo sredstvo kojim ces sebe da mrzis...

    Pjesma koju sam gore postavio... Prije 2, 3 mjeseca bi mi znacila, bas bi me definisala... Sada vise ni to ne mogu da osjetim. Ostavljena je tu vise kao sjecanje na nesto, jedan osjecaj koji je otupio...

    Samoca je dobra. Samoca bi trebala da bude tu da pronadjemo sebe, za sebe. Da naucimo da volimo nesto, a da ga pritom ne vezemo za bilo koga. Da ucinimo sebe malo pozitivno-sebicnim. Da se okrenemo onima koji su uvijek tu, pronadjemo vrijeme za one kojima smo ga uskratili, odskrinemo vrata novih prostora, napravimo zalog za jedno samopostovanje, siguran korak, glavu gore... A to je put za koji treba hrabrosti, i volje, i vjere, da se gradi nesto sa ociscenog zgarista uspomena. I sasvim je logicno, da nas sve to preplasi, sputava... Jer je to put koji prolazimo sami, i potreban je jedan switch u glavi koji ce to da pokrece... Nakon svega - pace is the trick.

    Opet, beskrajno je lijepo, kad neko uspijeva da te dotakne skoro svaki dan. Razvuce ti osmijeh. Kad uspijes da naslutis jedan osmijeh sa druge strane, i nadas mu se... i gradis nesto sto je cisto, sto je prepoznavanje. Taj osjecaj trenutno ne bih mijenjao ni za sta - shpartanje po Patagoniji, hodocasce Old Traffordu, prva ploca Stone Roses, Cg po mojoj mjeri, bilo sta... ne vrijedi toga.
    Last edited by getaway blues; 04-06-10 at 12:52.
    Just to slip the skin...

  15. #15
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Davno je pocela ta igra ko lud ko zbunjen.....priznajem uglavnom sam bila i jedno i drugo. Onda su usledila pitanja, kako i zasto bas ja, a potom odlazak na odredjeno vreme i to od svega, al sasvim dovoljno da se misli malo presaberu, kao i samoanaliziraju, gde sam dosla do zakljucka i to: vreme je za promene. E onda sam ja pocela taktizirati i vremenom iznositi svoje stavove i nezadovoljstva. Dosta je bilo voleli smo iste stvari tipa "ti volis sebe, a ja tebe" Tad se situacija menja u korenu, odjednom obe uloge (lud i zbunjen) preuzima on..hha, i kako ja sad to tako izvodim nesto, rece on meni. A to je zapravo bila moja izvedba -ja u ulozi njega-, i da vidis nije mu se bas svidela ta moja nova uloga. Daklem kod mene je bilo lomljave na sve strane, on mene pa ja onda malo njega....mada mislim da ni njemu ni meni nije bilo dobro. Ko ce ga znati....
    Vazno je da sam do kraja rekla sve, kakav je bio, da li je vredan ili nije vredan...i tad je konacno stavljena TACKA:dring:
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  16. #16
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Godinu i nesto od rastanka.
    Bilo je drugih ali nebitne su sve.
    Ona je nastavila (ne zaboravila ali iskulirala i opet dozivjela ljubav) ja nisam.
    A couple sits at a booth in a diner, while the womanbreaks up with her boyfriend. After receiving the plate he requested from the waitress, the man stabs himself in the chest, and pulls out his heart, places it on the plate and gives it to the woman. He explains that his heart "is actually hers now," that he will never be able to get over her, and says "from now on every girl that I meet will be meticulously compared to the false memory of what you and I once 'had.'" The woman offers to return it after keeping it temporarily for a "shitty day" or when she needs to move something heavy, but the man insists that he is now "heartless" and thus will passively/aggressively ruin all his future relationships.
    Evo ovo se meni desilo.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  17. #17
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko reče da je slabo spavao, a ja spavam "na kašičicu" evo nekoliko mjeseci. Kada i dođe taj famozni san na oči, pojavi se ista slika i prilika i onda je teže, pa i ne volim kada san dolazi na oči.
    Probam da popijem koju čašu vina, zaboravim sve do ujutro, ali opet dan počne istim mislima i istom slikom pred očima. I prođe u suzama i pogledima u beskonačnu daljinu koje nema.
    Kažu da će sve proći, a onaj ko nije stvarno volio ne zna da je ljubav vječna.

    I tako... Boli ali kako Werther kaže: "Ja ne mogu da živim bez nje ali ipak moram", pa i ja. Sjutra je novi dan, pa i ako je u suzama, vremenom će i oči dehidrirati...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  18. #18
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ništa od svega toga za mene. Srećom... Ili nažalost. Tumačenje kako kad.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #19
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    A joj, forumasi, kurve Vujadini,
    Zar je u vas srce ka u pilica,
    mjesto da ko sabljom to presjecete,
    jer nije co'ek rodjen da pati,
    no da vojuje i traga ostavi...


    Ne mogu reci za sebe da sam nekad pripadao ovom klubu, iz prostog razloga sto imam svoju racunicu:

    Postoje tri situacije:

    1. zaljubljenost, koja prelaqzi u nista
    2. zaljubljenoist, koja prelazi u naviku
    3. zaljubljenost, koja predje u ljubav ever after

    Kad kod mene zaljubljenost predje u nista, ondnosno ja se odljubim, ebi ga, idemo dalje, tako da nije u pitanju broken heart...

    Kad kod mene zaljubljenost predje u naviku, ebi ga, onda se borim da se oslobodim navike. Takodje ne smatram da sam tada clan broken heart kluba, nego da jednostovano sam clan drustva za odvikavanje (figuratively speaking)...

    Kako sam ja inace veliki pristalica ljubavi ever after, a jednom mi se desilo da moja, a samim tim i njena zaljubljenost preraste u ljubav ever after, sad sam ja srecno ozenjen. Siguran sam da bih ja bio najocajnici i najmizerniji clan broken heart kluba da mi sadsanja ljubav ever after ne uspije, ali ja se trudim da uspije, i za sad trud daje rezultate, jer kao sto rece gorecitirani neimenovani pjevac

    ...jer nije co'ek rodjen da pati,
    no da vojuje i traga ostavi...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  20. #20
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ranjavano srce, al liječeno...iskustvo majka...

    sad se nešto lijepo dešava...ispunjavajuće...pa polako...uživa se...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To su samo osjećanja i puštam ih da prodju...
    Ponavljam sebi - i tako već godinama. Sad se pretvorilo u moto. A isti scenraio u moju životnu priču.
    Ipak - jedna sam od rijetkih koja zna šta hoće. I to ponavljam sebi.
    i tako u krug...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  22. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Za sva slomljena srca. Po meni jedina pjesma koja moze da opise slomljno srce.


  23. #23
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedna od onih noći, kad bi najradije pobjegla od svega i svih. Pustiš da se zainteresuješ za sve i svašta, jurcas od jednog prijatelja do drugog, od jedne obaveze do druge a onda kad te i fizički umor sustigne, ne možeš da zaspeš i pritisnu sjećanja i prosto se nađeš u ćorsokak s njima i s njim.
    Pomisliš da preuveličavaš možda ali shvatiš da ti prosto neko toliko fali da i dalje, posle više od godinu ipo, boli kao prve noći- i u tom trenu se svemu prepustiš i evo sada ođe pišem, vama svima.
    Kao što Ana Stanić pjeva u svojoj pjesmi:
    "Uvek kad ga spomenem kazu mi svi
    nije on za tebe...
    Nije tu kad pomislis da konacno
    imas sve, a imas samu sebe
    Sve sto radi je pogresno
    al ja to vidim drugim ocima
    vise na sebe nemam uticaj
    Beznadezno borim se s njim
    predugo znam
    ovim bicem razum ne vlada
    pogresan je i to dobro znam
    nikog nisam tako volela
    Uvek kada oci zatvorim predamnom je on
    ja pored njega...
    I trenuci obicni sto s njim uvek su
    snazniji od svega .."
    Znam sve, al' opet ga volim istom snagom i pred njim uvijek bespomoćna. On ima drugu, evo će godina.. Zar ljudima je razum jači- nikad to neću prihvatiti a onda ubjeđuješ sebe da nije bilo dovoljno ljubavi, da jeste, bio bi tu. Po prvi put se daš iskreno, budeš do kraja prijatelj prije svega, osjetiš nešto neobično, drugačije u svoj priči, poznajući sve mane i vrline učiniš da u tvojim očima taj neko bude savršenstvo, a onda taj neko poželi "hleba preko pogače".
    Bitno je da je savjest zaista mirna i da ste maksimalno bili korektni prema nekom i igru igrali fer i do kraja. Samo molim Boga da mi ne dodijeli licemjerstvo, u koje se on već sada pretvorio, jer takav odnos nikad ne bih podnijela, po cijenu da ostanem sama.
    Svim srcem svim ljudima sve najbolje, jer nisam zlopamtilo i mirne duše treba ići kroz sve faze života, znajući da si bio čovjek (a ovdje mislim na čovjeka koga je Kipling objasnio, kako je objasnio, da ne širim temu- koga zanima ima googl )
    Naravno svako jutro donosi nešto novo i neizmjerna snaga da se svakim danom stvori nešto i učini, kako za sebe tako i za druge, gura naprijed.
    Mogu da zahvalim ovakvim noćima, a bilo ih je bezbroj, jer sam iz svake po malo izvlačila- pouku po pouku- bol i razna dešavanja su meni zaista koristili tj. ja sam ih iskoristila da bollje upoznam život, a iskreno to svako ne umije.
    Ostajte dobro, dobri ljudi, do sledećeg piskaranja na ovom pdf ili neđe drugo
    Last edited by elizapg; 09-06-10 at 18:42.
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  24. #24
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Blago vama, o vi zaljubljeni, srećno ili nesrećno, povređeni i ranjeni, suzni i plačni, nasmijani i veseli...da, blago svima vama!

    Jer, vi nešto osjećate...nebitno je li to lijepo ili ružno...
    I kada boli, dobro je, bar znaš da si živ.


    Najgore osjećanje na svijetu je upravo nedostatak istih, i totalna ravnodušnost i letargija.
    Vjerujte mi.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  25. #25
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Blago vama, o vi zaljubljeni, srećno ili nesrećno, povređeni i ranjeni, suzni i plačni, nasmijani i veseli...da, blago svima vama!

    Jer, vi nešto osjećate...nebitno je li to lijepo ili ružno...
    I kada boli, dobro je, bar znaš da si živ.


    Najgore osjećanje na svijetu je upravo nedostatak istih, i totalna ravnodušnost i letargija.
    Vjerujte mi.
    Vjerujem ti i slažem se s time da je to najgore osjećanje- biti ravnodušan, i to sam sebi dopustila jer prema nekim ljudima je najbolje takav biti, ne zaslužuju ni to negativno osjećanje.. Da, dobro je da znaš da si živ, ali negdje se mora povući granica
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. VW Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3162
    Last Post: 14-03-11, 16:59
  2. Mo Club
    By Vujos in forum Operatori
    Replies: 31
    Last Post: 05-06-05, 13:39
  3. Broken Beat night: Beatnik + Montech
    By Chedo in forum Muzika
    Replies: 7
    Last Post: 27-05-05, 14:45
  4. Hearts of Iron 2 - After Action Report (Japan)
    By Argonaut in forum Game Server CG
    Replies: 12
    Last Post: 17-02-05, 22:25
  5. Konacno! Hearts Of Iron 2
    By Argonaut in forum Game Server CG
    Replies: 35
    Last Post: 15-02-05, 21:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •