Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 79

Thread: Montenigersi

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Montenigersi

    Zelim da pokazem da monteniggersi nisu nestali iz nasih srca i da ima i dalje nas koji ih se rado sjetimo i ako se njihova grupa davno ugasila kao i zivot nebojise(neba).Zelio sam samo da postavim temu za razgovor u vezi ove grupe,komentarisite sve njihov pjesme,tekstove,muziku,koliko je tragicna bila nebova smrt idt...tema ima mnogo za razgovor a na vama je da ih pokrenete ili samo da kazete svoje misljenje ja sam zelio samo da odamo priznanje igoru,nebu,dusku i njihovim saradnicima i da kazem da su ostavili dubok trag u mom srcu(siguran sam jos u mnogo ljudi) sa njihovim pjesmama.[/b]

  2. The Following User Says Thank You to COOLER For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino od svega zalim nebovu pogibiju jer mi je jako jako bio drag momak.sto se tice pjesama bile bezveze,taman koliko li je ovaj crni nigor danas.

  4. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    all over the place
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci su kao pojava bili VRH! Svudje su ih voljeli, slusali ih i divili im se. Textovi su im definitvno najjaca strana. Recimo Aj pa se kroz grad zajebaj, Baba joka , Pa$i pas, Zan Klod, Voljeli bi da si tu...to su textovi koje bih ja izdvojio . Ako neko zna dje mogu da skinem Pa$i pas i voljeli bi da si tu, bio bih veoma zahvalan!

    Kolko sam nekad volio montenigerse, tolko mi je sad odvratan :burp: Niggor. Oce da zivi od stare slave, ali ne ide, pa se svudje ubaca, svudje ga ima...shnjura se. Ne bi me zacudilo da ga vidim sa Beki Bekic pod ruku.



    8) 8) 8) :joint:
    ...jer mi pevamo bluz, bluz plavih bluza, centar levo desno, ritam prati guza...

  5. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ima li ikakve shanse da covek nadje njihov cd ovdje?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh ja sam ih volio bili su mi zanimljivi!
    imam drugi njihov cd s vremena na vrijeme ga pushtim ono radi reda!
    Mada mi se pasji pas svidja namrtvo jes da su malo visshe pozajmljivali stvari od crnja al ebiga !!

  7. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    na www.zavisni.net ima nesto njihovija pjesama izmedju ostalija i pasji pas sto je lik trazio a inace imam ja sve kome treba nek se javi narezacu

  8. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mnogo sam ih volio a ducka diesel i dan danas znam napamet
    imam kasetu sa svim njihovim pjesmama i i dalje je ponekad uz uzivanje preslusam.
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  9. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ona mladi pistolero
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer
    ima li ikakve shanse da covek nadje njihov cd ovdje?
    IPS ili Mozart cd shop
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...pasji pas moje zlato jedino,kad god setam ulicom osjecam se fino... :roll:
    Open your minD

  12. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    neslažem se sa Tavari$-om,ja smatram da je igor i dalje jedan veliki lik koji je zadrzao svoj imidz mada u drugoj vrsti muzike ipak se dobro pokazao.ja sam vec rekao da je nebova smrt VEOMA tragicna i nemogu da se sjetim da mi je necija smrt tako tragicnije pala :cry: .Evo posto posto se do sada spominjao pa$i pas evo vam tekst pjesme,a gdje mozete skinuti ili kupiti pjesme vec ste culi pa necu smarat.Tekst nije podijeljen na strofe i stihove pa se snadjite,mozda kasnije i ,,nakacim‚‚ tekst pjesme ducka diesel.evo i teksta:

    PASJI PAS


    One,dva,tri,cetri,five,pasji psu ajde sada mi ne laj,idi u kucu svoju da ne dobijes krs je l si me cuo pasji psu aj sad mrs,daj mu povoda prvo pa ces vidjet malo bolje,kad pasjeg psa ja pustim da vidis bate kako kolje,jer niko nema takve volje ko moj pasji pas da kolje,kad ga pustim na siroko polje on kolje od glave redom pa na dolje,moja dzukela je dzukela prava(prava)da vidis bate ko'ka mu je ogromna glava,ko u morskog psa jaka vilica a svaki zub ka' black&decker busilica,brusi,cijelja,cupa,cjepa i otkida,svakoga za dupe on ujeda bez stida,pasji pas moje zlato jedino kad ga kod setam ulicom osjecam se fino,kratko celo,tupa glava,uho malo,za mene bi se to pseto vazda zrtvovalo,ja ga volim rppppuno znaj,drz onog tamo pasji psu,drz,drz ne daj...
    REF:Moj pas,moj pas,moj pasji pas(My dog,my dog my dogy dog)...
    Kad ga pustim,kad ga pustim,kad ga pustim,a dan je ljep i slobodu mu priustim,on skace od srece njusa,pisa,trci,na svako zivo bice svoje zube prci,a sjecam se kad je bio mali stvor,ko beba celik zubima vezivo u cvor i kao takvo malo tek rodjeno kuce sa vecim psima od sebe mogo da se tuce,e..a onda je poceo naglo da raste,da ste vidjeli to,da ste vidjeli da ste,na kucici je pisalo PASJI PAS voli da ujeda svje vas...
    REF:Moj pas,moj pas,moj PASJI PAS...
    Jednom njega napadose tri,cetri pit bula,lavez rezanje i rika se daleko cula,a onda na opste zaprepastenje sviju nas,pobjedu izvuko moj bjesni pasji pas,posle toga je dzukela svaka morala da zna,da se moraju sve bojati od moga pasjeg psa yeaa...a kako i ne bi ,kad im moj pasji pas sve koske prebi,zato Pasji psu!Ej gazda...?Budi ti uz mene!Ocu,vazda..Pa cemo bez problema,...Ka' u prkno...biti takav par kakvoga nigdje nema!!!
    ....i na kraju ove price nesto ce vam reci ....Ja sam pasji pas koji strasno voli da ujeda mesnate tvorevine od pozadi i sprjeda,briblizi mi se blize pa ces vidjet svoga Boga,jer cu te nanizem od glave pa do noga ..i nemoj mi nikad nikad nikad prici s ledja,jer sam pasji pas i to me strasno vrjedja,ko se samnom druzi,ko mi ljubav pruzi,ja cu biti uvjek spreman da mu se za to oduzim...yjeaaa svaka moja dlaka bice uz njega uvjek,od jutra-do mraka,ali svaki onaj koji samnom nece biti dobar koji krv moju vrelu zeli ko lopatu grobar...hm,taj,taj....taj ce uvjek biti moja zrtva i mjeso koje stomak siti,jer ja Ja sam pasji pas ja sam pasji pas i mrzim svije vas...Ja sam pas koji ce te ugrist za nogu...Budes li smrad,kunem ti se Bogu!!!!
    REF:Moj pas,moj pas......

  13. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    obožavam ih!!! jedini domaći rep koji volim da čujem! a ova Pasji pas je prerađena od Snoop-a i Dre-a...
    WU TANG Nigga thats for something...

  14. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    likovi su bili originalni i odlicni... sjecate se hita SO I TEKILA..... lele cijelo sam ih ljeto slusao ka`budala... stvarno pozitivni likovi skroz.
    Niggor radi dosta dobru muziku, al mi se kao Mc ne svidja nesto extra... malko zna da ga dosadi sa nekim upadima....
    Neba se sjecam jos iz Galaksije(pokojne) koja je radila jedno vrijeme VRHUNSKI. nisam se vadio otole... a ni Nebo bogme, kolko se sjecam.
    Nisam ga znao licno, al mi je skroz pozitivno djelovao.
    Bem li ga, life goes on...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  15. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ko je baba Joku sprshtio na dzadu... hehe

  16. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neprevazidjeni...

    Sto se tice njihovih albuma - sjecam se da sam obisao cijeli Beograd, i nisam mogao da ih pronadjem, pa sam ih narucio preko neta, tako da vam je to uvijek rjesenje (naravno, ako trazite originale )...
    vaj daz maj hart fil sou bed

  17. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The land of Macabre danses
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno su likovi super bili... Ovo shto je pocheo Igor da radi dosta je kvalitetno... Mislim za nashe prostore, dobro je da se pojavi neko sa tim house-om. AKo je to ustvari to... Jer ja ne slusham taj pravac tako da ne znam... Ali mi se svidja neshto originalno...
    Samo moram iskreno reci da su hajku digli "Ne brzhe od zhivota" tek kad je onaj momak poginuo. Hm... Ispada da treba da pogine neka poznata lichnost da bi ljudi pocheli da razmishljaju... Uvrnuto, a? :roll:

  18. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znate sta,sto se tice one pjesme pa$i pas ko ima orginal kasetu(ka ja) moze vidjeti da je kod te pjesme stavljeno muzika:dr dre i time su dokazali momci da su bili posteni i ne kriju da je tudja muzika,a ne ka neki koji dan danas to rade takodje su napisali i za pjesmu mladi pistolero.a ko hoce da kupi orginal kasetu(prvi album) i cd(drugi album) sam za jednog druga kupio skoro u pg u mocartu mada sam obadvije prodavnice u centar obisao i u jednu nasao jedan a u drugu drugi album tako snadjite se ljudi... a sto se tice pjesme ne brze od zivota kako sam ja cuo da su nebo & igor napisali tu pjesmu i onda su odustali od nje posto im se nije svidio prvi dio nje ali kada je nebo poginuo ipak je igor objavio tu pjesmu i posvijetio je nebu,tako sam bar cuo.tako da znate ljudi oni su ipak bili posteni i nije im trebala nicija smrt da bi takvu pjesmu napisali.ovaj put cu okaciti pjesmu Ko je baba Joku sprstio na dzadu,pa ako zelite tekst jos neke javite...


    Ko je baba Joku sprstio na dzadu

    Ujutro !!!
    Bas posto zvonise zvona na crkvu
    Nasli su na dzadu baba Joku mrtvu
    Brzo kroz selo proso zli glas
    Na dzadu se odmah skupio narod vas ...

    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Sto je baba Joke mrtva na dzadu ...
    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Sto je baba Joke mrtva na dzadu ...

    Nepomicna baba Joke na sred dzade lezi
    Prisutnima suza reska vec iz oka bjezi
    Djede Jovo vice lele sacu se objesit
    Sto li se Joki mojoj miloj moglo desit ...

    Baba Mara veli mozda je neko motkom klepio ,
    Da je nije slucajno infrakt strefio
    Kovac Milo se zamisljeno uhvati za bradu
    Bogami je Joku neko sprstio na dzadu ...

    Bas tada kad se rasplamsala rasprava
    Stigo Niko milicajac
    Sluzbenim vozilom marke zastava
    Iz istoga izadje pita sto je bilo odje ?
    Tada njemu uciljeni djede Jovo dodje ...

    Neko mi je sprstio na dzadu moju Joku
    Ko ce sada jadnome da mi cuva stoku
    Sto to rece zacudi se milicajac cudom
    Pa pomisli sam u sebi kuku majko Udo ...

    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Ko je baba Joku sprstio na dzadu ...
    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Ko je baba Joku sprstio na dzadu ...

    Neko od prisutnih kaza jadne Joke Jovova
    Sta ce sad bez nionia pet, sest volova
    Niko milicajac rece ajd tamo tisina
    Zovite mi odma odje moga Kumasina
    Sin mu je doktor on ce odma rec
    Sto li se to Joki nasoj desilo vec ...

    Ubrzo je doktor stigo u ambulantnim pezejcom
    Strasnom brzinom ka sa najnovijim Bemvejcom
    Milicajac Niko rece ajde rode odstupi
    Da ovi moj pevejko ga po glavi ne lupi ...

    Evo mi je kum moj dobri dosa
    Ocete li ga pustit na mir da obavi svoj posa
    Kume Joka Je mrtva a nema joj ni vola
    Sumnjamo da su je odje sprstila kola ...

    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Ko je baba Joku sprstio na dzadu ...
    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Ko je baba Joku sprstio na dzadu ...


    Snebila se narod okolo sto gleda
    Dje nosimo doktor mrtvu babu pregleda
    Pa kad rece da nema ni jedne slomljene kosti
    Baba Mara rece naglas boze me oprosti ...

    Doktor rece nisu kola no infarkt pogodio
    Eto sto se babi Joki ovde dogodilo
    No zovite Mirka u pogrebno preduzece
    Doce on s kolima i mrtvaca preuzece ...

    Malo kasnije stigo je s mrtvackom ladom
    Suvi Mirko grobar sa dugackom bradom
    Te iz lade iznesose drvenu kasetu
    I u nju metnuse baba Joku basetu

    S Mirkom ode djede Jovo
    Mrtvu zenu da isprati svoju
    A Niko mlicajac cera one ljude sto tu stoju
    Ajd narode svakom poslom svojim
    Ne mogu na ovi zalopek vise da stojim ...

    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Ko je baba Joku sprstio na dzadu ... x9

    Pitaju se svi
    Ko je baba Joku
    U selu i u gradu
    Sprstio na dzadu

    Pitaju se svi u selu i u gradu
    Ko je baba Joku sprstio na dzadu ...

  19. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Imaju dobre tekstove.
    Kao pojava bili su vrh,mada ja mislim da niggor zhivi na racun stare slave....


    Dodushe,izdo je jedan CD,...ali taj cd,je q***
    (moje mishljenje)


    Mada stvarno su pozitivni likovi....,u stvari sada je samo jedan lik pozitivan

  20. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    odmah ispred procesora koji je u PG
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo posto smo do sada imali samo komentare radije bih ja da otvorimo neku diskusiju,temu za pricu.Evo naprimjer albume da prokomentarisemo ja mislim da im je prvi album bio neka vrsta eksperimenta,da vide sta ljude pali jer na njemu bilo je svega.naprimjer rep pomijesan sa tehno i dance ritmom(pop i psycho) pa onaj malo osjecajan,ustvari ne osjecajan ali blazi rep(mala plava i lorry) i sve je to onako ali pravi pogodak je bila mjesavina underground i malo fancy rep-a sa onim crnogorskim smekom i izrazima sto je nemoguce dobra mjesavina a to su naravno pjesme pa$i pas,ducka diesel,đekna i pjesma koja se malo razlikuje,ali ne puno je mladi pistolero i ove pjesme su bile najuspijesnije.Citav drugi album je uradjen u ovom underground&fancy&crnogorski smek stilu jer su takve pjesme imale uspijeha na proslom albumu.tako ako se neko ne slaze samnom ili ima drugo misljenje [size=7]neka zbori [/size]



    P.S. ljudi ipak se varate kada kazete da igor zivi na racun stare slave,on je bio lik i dalje je lik a siguran sam da ce takav i ostat.ipak je cd njegov odlican jedino mu se zamijeram sto je davno izdao svoj cd i sada se samo u tv emisijama pojavljuje i to rijetko,ja mislim da bi lik trebalo malo vise da se aktivira da pravi nove pjesme i sto je najvaznije lik bi trebalo da se angazuje da izvede domace repere malo na sunce,da ih pripomogne makar samo da ih posavjetuje...eto malo veci dodatak ali sto ces... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

  21. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default


    ma likovi su bili :!: Mada je ovaj Niggor sad nesto umlijecio....
    Moja omiljena
    Obican dan ko svaki,drugi drugi svaki,ko zna koliko ceka me jos takvih vucem se prema kuci mamuran ka' drogiran da li da idem da spavam ili da se opiram,oci na po koplja ne mogu da se probudim,moram popit kafu inace cu da poludim,ulazim u kafic,kazem:"Curo ljepa skuvaj jednu duzu s puno secera i malo mljeka"...mobilni u tom trenutku se cuje,djevojka me zove i uvelike me psuje"Dje si ti sinoc,zvala sam te oko dva,nema te doma a mobilni ti van dometa"...dok sam prica konobarica mi kafu usu ne skrivajuci dva pipuna u mega brusu..."Sto je ovo,jesu li ovo baloni na gas?"...a ona jos doda"Mali,sto radis nocas?"
    REF. Kad se najmanje nadas,ko nagazna mina x3
    dodji ovamo mala ne pravi se fina!!!!
    Sjedim u kafic za sankom,cekam da ako docekam,mobilni sam iskljucio od djevojke se stekam,tad se pojavi ona,konobarica ljepa ka Venera,svaka njena oblina na zlo me cera,kod mene dodje,prodje pitam je Je l ti ljepo odje,panika me hvata pocinjem nokte da glodjem,korake njene brojim,uuuuu pocinjem da se znojim,moram poc s njom ne mogu odje da stojim,ona se vraca,Je l me to pali?Ne ne ne pali,naravno da ne pali,oce cigar da zapali,pita"Imas vatre""Imam 39'..."ja vec mora da legnem,o li ti samnom u krevet?Ona kaze"Ajmo mojoj kuci,moram se presvuci,nesto komotno cu obuci...sve u redu,moji se vracaju tek u srjedu,posle toga nas dvoje zavrsismo na mopedu!!!
    REF.Kad se najmanje nadas,ko nagazna mina x3
    dodji ovamo mala ne pravi se fina!!!!
    Stigosmo ispred,ispred njene kuce,ona rece tise komsije cuce,na prstima udjosmo,vrata zatvorismo,jedno drugo na trosjed odma oborismo,ona rece"Ne tu,idemo u moju sobu,pokazacu ti novu svoju taljansku robu"....ma kakva roba,"nesto" bolje pokazacu ja tebi,uhvatih je za ruku pa je primakoh k sebi,od zbivanja u sobi rusi se inventar,oko nas je jak zemljotres a mi smo epicentar,tako mi je banja ali moram poc,djevojci sam obecaa da cu kod nje doc,ali ova mala mene neke nove stvari uci,ne vjerujem da cu mojoj maloj stici kuci,vjerovatno gleda na sat,pa se jadna cudi,"Gdje mi je do sad ovaj moj momak ludi?"
    REF.Kad se najmanje nadas ko nagazna mina x3
    doji ovamo mala ne pravi se fina....kad se najmanje
    nadas ko nagazna mina....kad se najmanje nadas....
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  22. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Nisu bili losi , imali su dobrih textova a nije im ni muzika bila losa ... Niggor sad nesto pravi za sebe , totalno drugacije tako da se ne moze sada gledate sa te tacke gledista da je on clan te grupe...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    CG
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Još dok su harali ovim prostorima svaki njihov text sam znao napamet i još uvijek ih znam. A Tajna Marenda je bila jedna od prvih rap kaseta koje sam kupio (tada sam i počeo da slušam rap). 8)
    Što se tiče diskova (Tajna Marenda i Alboom) njih sam kupio u jednam malom CD Shopu, mislim da se zove ETHNO SOUND (zgrada metalke).

    Nebo R.I.P.

  24. #23
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Votka rum pazi bomba bum stizem ubojit i brz ka metak dum dum----imali su najorginalnije tekstove koje i danas masu nas pjevusi
    kako je

  25. #24
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niggor sad nesto pravi za sebe , totalno drugacije tako da se ne moze sada gledate sa te tacke gledista da je on clan te grupe...
    Izvini nisam ukapirala ovo.. Sta si htio da kazes? Zato sto je poceo da pravi nesto za sebe ne gleda se da je clan grupe Montenigersi? Aj malo obrazlozi
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  26. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,335
    Thanks Thanks Given 
    2,807
    Thanks Thanks Received 
    4,641
    Thanked in
    2,446 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Access_Denied
    Niggor sad nesto pravi za sebe , totalno drugacije tako da se ne moze sada gledate sa te tacke gledista da je on clan te grupe...
    Izvini nisam ukapirala ovo.. Sta si htio da kazes? Zato sto je poceo da pravi nesto za sebe ne gleda se da je clan grupe Montenigersi? Aj malo obrazlozi
    Sve za tebe...

    Htio sam da kazem da to sto on sad pravi nema veze sa muzikom i pjesamam koje su svi zajedno pravili kao grupa... Ako ti ni sad nije jasno ja ti stvarno nisam kriv... :roll: :wink:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •