Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 93

Thread: Izmedju dvije vatre...

  1. #51
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    @Indijanka,recimo da je pitanje bilo vise muskarcima iz razloga sto se to kod njih cesce desava,primjecujem sve vise... Da kazem,skloniji su i nekim vezama sa strane...Vjerujem da je kod nas zena nesto jednostavnije,mada ima izuzetaka to stoji...E sad pitanje koje se postavi muskarcima ne mora konkretno znaciti da ni mi zene ne mozemo pisati stvari iz naseg ugla,tako da...Mozes pisati slobodno



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #52
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najuzbudljiviji dio svake veze je onaj pocetak, upoznavanje, leptiri u stomaku...Nekom to pomuti um i zaboravi na LJUBAV.Ljubav pane u sijenku zaljubljenosti.
    Sve sto se brzo zapali, brzo i izgori.Zaljubljenost prolazi, a Ljubav ostaje.Druga osoba pocinje da blijedi, a ona prva opet sija.Grizha savjesti i "Lesi se vraca kuci".

    Nekad pronadje uspjeh i avantura pa happily ever after, ali rijetko,Trust me.

    P.S. Ne znam jeste li me povatali, ali to je to...

  3. #53
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Meni se nešto rijetko dešava da mi se neko svidi toliko da uopšte dođemo do godinu dana zajedništva. Dosad nisam bio ni blizu. S obzirom na moj ukus, malo mi je neobično da zamišljam da nekog, ko me već zainteresovao toliko da sam ostao dugo sa njom, mogu da zamijenim tako brzo po upoznavanju neke druge. Dvije žene koje su po mom ukusu? Istovremeno u mom okruženju? Još ni ovu jednu nisam upoznao.

    P.S. Da ne bi bilo ruganja tipa a što ti to tražiš časti ti, nisam rekao da taj moj ukus podrazumijeva stripovane dimenzije, doktorate iz Monti Pajtonovaca, partizansku spomenicu ili crni pojas peti dan. Nego eto. Čisto onako.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #54
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Meni se nešto rijetko dešava da mi se neko svidi toliko da uopšte dođemo do godinu dana zajedništva....

    P.S. Da ne bi bilo ruganja tipa a što ti to tražiš časti ti, nisam rekao da taj moj ukus podrazumijeva stripovane dimenzije, doktorate iz Monti Pajtonovaca, partizansku spomenicu ili crni pojas peti dan. Nego eto. Čisto onako.

    :lolblue: hahahaha A sto ti to trazis casti ti :mrgreen:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #55
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Grrrrrr!?^%&*:mad:
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #56
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Svi ostadoste ili znate da bi ostali sa br.1 a ja ostadoh sa br. 2

  7. #57
    Join Date
    May 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Najuzbudljiviji dio svake veze je onaj pocetak, upoznavanje, leptiri u stomaku...Nekom to pomuti um i zaboravi na LJUBAV.Ljubav pane u sijenku zaljubljenosti.
    Sve sto se brzo zapali, brzo i izgori.Zaljubljenost prolazi, a Ljubav ostaje.Druga osoba pocinje da blijedi, a ona prva opet sija.Grizha savjesti i "Lesi se vraca kuci".

    Nekad pronadje uspjeh i avantura pa happily ever after, ali rijetko,Trust me.

    P.S. Ne znam jeste li me povatali, ali to je to...
    Povatan ..Ti ostajes prvi prvoj
    Nije dzabe receno da se ne ostavlja neko ko se voli zbog nekog ko ti se dopadne... U ovom slucaju je prerano za bilo kakvu odluku jer se osoba dovoljno ne poznaje- kao sto je zodiac rekao- slozila bih se s njim..
    Last edited by elizapg; 02-06-10 at 14:07.
    "Jedino u mojim očima postaješ savršenstvo." by me

  8. #58
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    @Indijanka,recimo da je pitanje bilo vise muskarcima iz razloga sto se to kod njih cesce desava,primjecujem sve vise... Da kazem,skloniji su i nekim vezama sa strane...Vjerujem da je kod nas zena nesto jednostavnije,mada ima izuzetaka to stoji...E sad pitanje koje se postavi muskarcima ne mora konkretno znaciti da ni mi zene ne mozemo pisati stvari iz naseg ugla,tako da...Mozes pisati slobodno

    a zasto je to kod vas jednostavnije ? pojasni ovaj dio, pa da ti ja kazem zasto je muskarcima ovo prirodnije da rade
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I dalje mi nije jasno zbog čega mislite da su muškarci nečemu više skloni od žena... Mislim da o tome ne postoji statistički podadatak (i to iz razloga što žene ne bivaju uhvaćene! Hahahahahaaha)
    Svakome se može desiti... I svako će drugačije postupiti. Treba vagati, prelomiti, odlučiti - ali to odrasli ljudi rade.
    Zato mislim da je moguće sresti osobu koja će vam život prodrmati iz korijena... i moguće je imati dilemu kako iz toga izaći sa što manje povrijedjenih - ali na kraju to obično budete upravo VI...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  10. #60
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tacno tako, podjednako se sve desava kod jednih i drugih, samo jedni bolje kriju od drugih, jedni manje pricaju od drugih i eto ti sitacija generalizovana
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #61
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Indijanka kao sto rekoh-da ponovim,ne kazem da nema izuzetaka,da se danas ni zenama ne mogu desiti takve situacije,niko to ovdje nije rekao... Meni su iskreno interesantniji uvjek bili muski uglovi gledanja na stvari,o zenama kao zena vise znam...Ali nemoj mi reci da su zene te koje nadmasuju statistike i da su one te koje imaju vecu i prirodnu potrebu da probaju i promijene tu i tamo vise nego momci...Ja u to ne vjerujem i bez tih statistika...Uvjek ce momci u tome da prednjace...Uostalom ovo nije tema da razgovaramo o tome zasto je tema vise posvecena momcima,i ne vidim svrhu tolikog cudnjenja i negodovanja...Pisat' cemo na temu ipak...



    Quote Originally Posted by sparco View Post
    a zasto je to kod vas jednostavnije ? pojasni ovaj dio, pa da ti ja kazem zasto je muskarcima ovo prirodnije da rade

    Polazim od sebe.Jednostavno mi je iz prostog razloga sto ja kao zena ne funkcionisem na taj nacin.Ne mogu da se lomim na dvije strane,ne volim zavlaciti,odugovlaciti,mrsiti jos vise vec dovoljno zamrseno.
    Uvjek su otvorene karte i ja sam tamo gdje su moje misli,moja volja,zelja i srce,naravno...To moze da bude itekako mucna situacija,znam da cu jednog od dvojice povrijediti,posebno ako je neko bio dobar prema meni i mozda upravo zato uvjek cu prije smatrati da ne zasluzuje da mu radim bilo sta o cemu on ni ne sanja da mu radim...
    Ne vjerujem da sam ja izuzetak vec da ce se u ovom mom postu naci mnoge zene...Muskarci imaju drugi neki nacin zivota,i cesto,(ima izuzetaka opet)dolaze u poziciji da im djavo ne da mira pa se kasnije bore sa osjecajima krivnje,skucenosti,grizom savjesti i kako Zodijak vec reche "Lesi se vraca kuci"...Ujedno to je i jedna od zivotnih cinjenica je da se muskarcima mnogo vise gleda kroz prste i oprasta...Ali da ponovim i najboljoj zeni moze se desiti da dodje u gore navedenoj poziciji...
    Malo sam oduzila ali to je to



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #62
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    procitah prije nedje na strani 1 izraz "BACENE GODINE"..UFFF..JBT? DJE TI TO ZIVIS? KAKO ME NERVIRA OVO RAZMISLJANJE..Brate, sa nekim si dokad ti je fino i dok te ta osoba cini srecnim..i kad je dobro i kad je lose..i onog momenta kada ne vidis zadovoljstvo i srecu(a to se desava kada se pekine rad na vezi i odnosu) treba bataliti..nista na silu..Kod nas su jos shvatanja ako ste skupa mora brak mora djeca..ma ajde ..relax ako ce da me vara, ne mogu ja tu nista..on gubi ja ne varam -prvenstveno ne sebe a ni partnera..jer zivjeti u lazi i biti nezadovoljan jednako je prevari..

  13. #63
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    Nesto nije bilo slicne teme,bar ne odavno da pamtim...Tema inace vise pripada muskarcima(muskog kutka jos nema)...

    Recimo ovako..U vezi ste nekoj nesto duzoj,recimo godina dana...Cura s kojom ste je fina,dobra,lijepa,privlacna,brizna,ujedno prija vam i s njom ste dosta lijepog prozivjeli a i one lose periode uzgled sto vam dosta znaci...Ali tu i tamo desi vam se da osjetite neku dosadu,samim tim sto je malo duza veza...Negdje u svemu tome dogodi vam se da upoznate jednako lijepu,finu,privlacnu i dobru curu koja pocne da vam se svidja...Vasa cura je posebna na njen nacin,djevojka koju ste tek upoznali posebna vam je na svoj...Sta uraditi a da ne lazete i ne obmanjujete i jednu i drugu a ponajvise sebe?
    Dal je stvar jednostavna,napustiti tu duzu vezu jer samim tim sto ste poceli misliti na neku drugu tu onda nesto i ne stima ili pak nije...? Plasite se da pravite drasticne promjene a ujedno ne mozete a da ne mislite na curu koja je tek usla u vas zivot...?

    Ajde momci da vas cujem
    Pa kako da ovo obrazlozim...

    Pod broj jedan, nikad mi "neka dosada" ne bi bila dovoljan razlog da ostavim nekog s kim sam godinu dana. Pa ja sam ponekad dosadan sam sebi ebo te

    S druge strane, ako bih tokom tih godinu dana primijetio da mi smetaju neke stvari kod partnera, a ona ne zeli da ih ispravi, to bi opet bio dovoljan ralog za ostavljanje.

    A i da bi mi neko "usao u zivot", potrebno je mnogo vise od pukog gledanja, potrebno je druzenje, a kad bi se vec toliko druzili, znao bih da mi trenutna veza ne odgovara.

    Eto, malo sam zbunjiv, ali shvaticete, pametni ste vi, umijete da koristite forume po netu
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  14. #64
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se ja nađem ili ako numero 1 ili numero 2, ja bih ga jedino molila za tu prokletu iskrenost, jer čim je njemu srce zaigralo za nekom drugom znači da nam nešto ne štima. A ako sam numero 2 voljela bih da ne krije od mene da ima vezu. A ako sam numero 1, nek mi kaže što je i kako je, ako se može ispravit nešto može a ako ne može, bolje da raskine sa mnom, samo nek mi ON to kaže a ne da ja saznajem od drugih ljudi...

  15. #65
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    Nesto nije bilo slicne teme,bar ne odavno da pamtim...Tema inace vise pripada muskarcima(muskog kutka jos nema)...

    Recimo ovako..U vezi ste nekoj nesto duzoj,recimo godina dana...Cura s kojom ste je fina,dobra,lijepa,privlacna,brizna,ujedno prija vam i s njom ste dosta lijepog prozivjeli a i one lose periode uzgled sto vam dosta znaci...Ali tu i tamo desi vam se da osjetite neku dosadu,samim tim sto je malo duza veza...Negdje u svemu tome dogodi vam se da upoznate jednako lijepu,finu,privlacnu i dobru curu koja pocne da vam se svidja...Vasa cura je posebna na njen nacin,djevojka koju ste tek upoznali posebna vam je na svoj...Sta uraditi a da ne lazete i ne obmanjujete i jednu i drugu a ponajvise sebe?
    Dal je stvar jednostavna,napustiti tu duzu vezu jer samim tim sto ste poceli misliti na neku drugu tu onda nesto i ne stima ili pak nije...? Plasite se da pravite drasticne promjene a ujedno ne mozete a da ne mislite na curu koja je tek usla u vas zivot...?

    Ajde momci da vas cujem
    Raskinuo sa prethodnom, pa pokusa' sa novom. Zbog prethodne ne bih volio da opisano celjade povrjedjujem jer ne bih ni ja volio u toj situaciji da se nadjem, zbog druge da budem iskren i da joj se pravim nesto ka' drug i sl. , a i zbog sebe da se ne razmisljam puno kako i sto ne valja se..

  16. #66
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_M View Post
    Ako se ja nađem ili ako numero 1 ili numero 2, ja bih ga jedino molila za tu prokletu iskrenost, jer čim je njemu srce zaigralo za nekom drugom znači da nam nešto ne štima. A ako sam numero 2 voljela bih da ne krije od mene da ima vezu. A ako sam numero 1, nek mi kaže što je i kako je, ako se može ispravit nešto može a ako ne može, bolje da raskine sa mnom, samo nek mi ON to kaže a ne da ja saznajem od drugih ljudi...
    ono sto sam ja rekao, karte na sto, probati naci rjesenje, ako ga nema , adio
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #67
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma svako dodje u iskusenje kad ili tad, e sad pitanje dal je neko spreman izigravati dezurnog policajca. Smatram da su podjednako podlozni i zene i muskarci. Stvar je samo ko kako dozivljava i prozivljava vezu.. Licno me ne zanim sta mi dragi radi dok me nema, mislim glupo bi bilo zamarati mozak s takvim stvarima, a pride sto ne garantujem da bih ja prva odolela iskusenju. Jedina stvar koju ne bih oprostila je ta da znam da sam No. 1, a da pritom moj dragi meni prica o cici No.2 i sad kao da sam srecna jer je on iskren. Ma mante me corava posla. To mi je krajnje ponizavajuce. Skidam kapu tipovima koji imaju po dve cice, al da ne zna 1 za 2 i obrnuto, kao i da je na usluzi, kako 1, tako i 2 i to na ravne casti.
    Last edited by Tink; 04-06-10 at 14:15.
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  18. #68
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tink View Post
    Ma svako dodje u iskusenje kad ili tad, e sad pitanje dal je neko spreman izigravati dezurnog policajca. Smatram da su podjednako podlozni i zene i muskarci. Stvar je samo ko kako dozivljava i prozivljava vezu.. Licno me ne zanim sta mi dragi radi dok me nema, mislim glupo bi bilo zamarati mozak s takvim stvarima, a pride sto ne garantujem da bih ja prva odolela iskusenju. Jedina stvar koju ne bih oprostila je ta da znam da sam No. 1, a da pritom moj dragi meni prica o cici No.2 i sad kao da sam srecna jer je on iskren. Ma mante me corava posla. To mi je krajnje ponizavajuce. Skidam kapu tipovima koji imaju po dve cice, al da ne zna 1 za 2 i obrnuto, kao i da je na usluzi, kako 1, tako i 2 i to na ravne casti.
    Zbog ovakvih razmisljanja ih i imaju
    ja im ne bi skinula kapu nego bi im odrala kozu sa ledja a sebe bi im skinula sa tereta pa nek se posvete toj drugoj....
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  19. #69
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Zbog ovakvih razmisljanja ih i imaju
    ja im ne bi skinula kapu nego bi im odrala kozu sa ledja a sebe bi im skinula sa tereta pa nek se posvete toj drugoj....
    ma kako god to je vecita borba sa dva glavna, a neretko i po nekoliko rezervnih igraca
    naravno da ih deremo, kad SAZNAMO (jerbo to je srz)
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  20. #70
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Zbog ovakvih razmisljanja ih i imaju
    ja im ne bi skinula kapu nego bi im odrala kozu sa ledja a sebe bi im skinula sa tereta pa nek se posvete toj drugoj....

    Ako ćemo da se dogovaramo da ''viđamo druge ljude'' ode sve u...

    Znate onaj vic:

    Izvede Mujo Fatu u grad.
    Sjede oni u kafić kad ulazi neka ženska, prilazi Muju, ljubi ga u usta, grli i ode.
    Fata zabezeknuta pita: ''Ko ti je ova''
    Mujo: '' Pa ljubavnica. To ti je Fato danas moderno. Svaki čovjek mora imat i ljubavnicu pored žene da bi bio kul.''
    Ok, smiri se Fata.
    Sjutradan šetaju oni kad vide Hasa kako vodi pod ruku neku plavušu.
    Pita Fata: ''S kim je ovo Haso?''
    Mujo: ''S ljubavnicom.''
    Fata: '' Ha! Naša je ljepša!''

    Možemo li se i mi ovako ''emancipovat''?
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  21. #71
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ako ćemo da se dogovaramo da ''viđamo druge ljude'' ode sve u...

    Znate onaj vic:

    Izvede Mujo Fatu u grad.
    Sjede oni u kafić kad ulazi neka ženska, prilazi Muju, ljubi ga u usta, grli i ode.
    Fata zabezeknuta pita: ''Ko ti je ova''
    Mujo: '' Pa ljubavnica. To ti je Fato danas moderno. Svaki čovjek mora imat i ljubavnicu pored žene da bi bio kul.''
    Ok, smiri se Fata.
    Sjutradan šetaju oni kad vide Hasa kako vodi pod ruku neku plavušu.
    Pita Fata: ''S kim je ovo Haso?''
    Mujo: ''S ljubavnicom.''
    Fata: '' Ha! Naša je ljepša!''

    Možemo li se i mi ovako ''emancipovat''?
    Kako sad stojimo pre cemo u taj vid emancipacije, nego li u JEvropu
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  22. #72
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iako je tema za muskarce, reci cu svoje misljenje: Duge veze su propast, potpuno istrazene neinteresantne stvari iz dana u dan... treba ih izbjegavati.
    Nove avanture su zabavne i slatke i momak odnosno djevojka prije braka treba da se vodi samo srcem i instinktima Veze trebaju biti sto sadrzajnije i krace, ako je savrseno - slijedi brak, e u braku cete imati dovoljno prostora za dosadu i moralisanje nista prije toga.

  23. #73
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    aha, super razmisljanje, dja mi se, dva tri mjeseca veze i odmah brak, fantasticno, moram probati
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Norway
    Posts
    805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    Iako je tema za muskarce, reci cu svoje misljenje: Duge veze su propast, potpuno istrazene neinteresantne stvari iz dana u dan... treba ih izbjegavati.
    Nove avanture su zabavne i slatke i momak odnosno djevojka prije braka treba da se vodi samo srcem i instinktima Veze trebaju biti sto sadrzajnije i krace, ako je savrseno - slijedi brak, e u braku cete imati dovoljno prostora za dosadu i moralisanje nista prije toga.
    Jeste, bas si ono' u pravu.. Zato se danas vise razvode nego vjencavaju. Ljubavnici na baterije.. Al dobro, nije to nista strasno, onako pomalo..



  25. #75
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    Veze trebaju biti sto sadrzajnije i krace, ako je savrseno - slijedi brak..
    Nije mi jasno kako ćeš do braka stići sa kratkom vezom. Možda nemamo isto poimanje braka..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Dvije nove elektricne pecnice sa dvije ringle
    By Animator in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-09, 08:46
  2. Replies: 0
    Last Post: 31-07-08, 11:07
  3. Razlika izmedju TFT/TN TFT/LCD?
    By njonjo in forum Hardware
    Replies: 4
    Last Post: 29-09-06, 05:12
  4. lAJCAK IZMEDJU DVA STOLA.
    By Brzi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 13-01-06, 11:22
  5. MMS izmedju [069 i 067] I [064 i 063]
    By Koma[MFHN] in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 10
    Last Post: 29-01-05, 19:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •