Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 145

Thread: WEB HOSTING for FREE

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default WEB HOSTING for FREE

    Code:
    Microsoft Hosting
    100Mb Space
     ASP, CGI, PHP
     UNIX or NT
     Control Panel
     Frontpage Ext.
     Price: $13.99 
      
    Linux Hosting ( with SHELL ) 
    150Mb Space
     ASP, CGI, PHP
     UNIX or NT
     Control Panel
     Frontpage Ext.
     Price: $19.99 
     
    ULQIN Hosting
     200Mb Space
     ASP, CGI, PHP
     UNIX or NT
     Control Panel
     Frontpage Ext.
     Price: $33.99 
     
    for more infos contact me in ma email or visit ma web site at www.ulqin-hosting.us

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cush "free hosting" ... Od ove rechi 'free' sam pocheo da se jezhim :/
    †_Ba®-®uleZ_†

  3. #3
    wlad Guest

    Default

    A na sajtu pise "ULQIN HOSTING" a ispod "SHORT HOSTING COMPANY SLOGAN HERE".

    Ne samo da znaju za shell, nego rasturaju i engleski (i mnogo vole templejtove ) .

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dobro de, to se lako moze promjeniti
    Together we can defeat capitalism ...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo se treba odma izbrisati ili prebaciti ovo "Free" u "Skupo". Ipak $14 za najeftinij paket od jebenih 100mb je malo puno.

    A onda kad kliknes sa strane dobijes neki hosting za $6. Ovo je neka malo zesca zajebancija izlgeda.

    Nego kad smo vec kod hostinga kolega RedhaT_Boy69 gdje je lokacija servera i koji backbone koristite? i koji je provider?

  6. #6
    wlad Guest

    Default

    Pa mozda oni "free" shvataju nekako drugacije od nas .

    GNU kaze "free like free speach", ima i onih sto kazu "free like beer", a ovi ce izgleda da izmisle "free like free web hosting" .

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ih sad i vi mnogo pricate.........

    Quote Originally Posted by metalac
    Ovo se treba odma izbrisati ili prebaciti ovo "Free" u "Skupo". Ipak $14 za najeftinij paket od jebenih 100mb je malo puno.

    A onda kad kliknes sa strane dobijes neki hosting za $6. Ovo je neka malo zesca zajebancija izlgeda.

    Nego kad smo vec kod hostinga kolega RedhaT_Boy69 gdje je lokacija servera i koji backbone koristite? i koji je provider?

    pa znate kako..... taj site nije jos zavrsen tako da moram jos na tome da radim......
    a sto se tice "for FREE" to mozes i na www.google.com da nadjes for free i kad dodje vrijeme da ga kupish trazi ti ga da platish...... capish ljuti to je malo da zezas ljude......

    a neki sto kazu za 6 ili 50 ne sjecam se koliko. ima bilo kakvih paketa...... ali sta cu ja kad neki ljudi nemaju pojma u web hostingu.....

    i sto se tice servera..... server je diretan iz njemacke i partnerom sa microsoftom znaci server je

    Administration über neuestes Betriebssystem!
    Wir bieten IT-Profis die volle Handlungsfreiheit mit einem Windows Server 2003
    Power-Hardware
    100% FTP-Backup
    Windows Server 2003 Standard Edition (ab XXL)
    Komfortable Initialisierung aus dem Control-Center
    Serielle Konsole

    Windows -Server XL
    radi na
    Intel Pentium 4
    2.660 MHz-Prozessor
    1.024 MB DDR-RAM
    80 GB IDE-Festplatte
    150 GB Transfervolumen
    Windows Server 2003 Web Edition (vorinstalliert)
    80 GB Backup
    i tako tako dalje...........

    ako ste zainteresovani nemoj te me mucit sa vasim bezveze rijecima i bezvezima

    imam 20 god. i mozete da me contactirati na ovaj mail
    [email protected]
    poz.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ih sad i vi mnogo pricate.........

    Quote Originally Posted by RedhaT_Boy69
    ako ste zainteresovani nemoj te me mucit sa vasim bezveze rijecima i bezvezima
    neznam o kakvim bezveze rijecima pricas, ali ti meni nista nerece kakvu konekciju imate. I kakva je situacija sa *nix paketima jer izgleda imate obadva.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alooooo rece ti momak da ga ne smarhas, kakva su ti to sad pitanja
    Together we can defeat capitalism ...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    "server je diretan iz njemacke i partnerom sa microsoftom znaci server je"

    A konakt @msn

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ih sad i vi mnogo pricate.........

    Quote Originally Posted by metalac
    Quote Originally Posted by RedhaT_Boy69
    ako ste zainteresovani nemoj te me mucit sa vasim bezveze rijecima i bezvezima
    neznam o kakvim bezveze rijecima pricas, ali ti meni nista nerece kakvu konekciju imate. I kakva je situacija sa *nix paketima jer izgleda imate obadva.
    imam poseban server u njemacku ..... ali imam sve sto se tice servera.... ali sad trenutno nemam vremena da radim na sait-u jer imam ispite pa nemam vremena da radim u tome .......... ali ako bog da posle nove godine pocinjem opet radom........

    evo jedan naprimerak...... kupite paket web hosting.... imate i software za saljanje SMS-a u bilo gdje na svjetu i koloko vi zelite da saljite SMS-a ima ce te da downlodirat iz moga site-a.. i znaci taj program jer direktan conetovan na vas web hosting, i naravno mora te registrovat tako zvani username, naprimer vas site ime je .......... www.xxx.com, i uder name qe bit [email protected].... i tako dalje,......

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ih sad i vi mnogo pricate.........

    Quote Originally Posted by RedhaT_Boy69
    imam poseban server u njemacku ..... ali imam sve sto se tice servera.... ali sad trenutno nemam vremena da radim na sait-u jer imam ispite pa nemam vremena da radim u tome .......... ali ako bog da posle nove godine pocinjem opet radom........

    evo jedan naprimerak...... kupite paket web hosting.... imate i software za saljanje SMS-a u bilo gdje na svjetu i koloko vi zelite da saljite SMS-a ima ce te da downlodirat iz moga site-a.. i znaci taj program jer direktan conetovan na vas web hosting, i naravno mora te registrovat tako zvani username, naprimer vas site ime je .......... www.xxx.com, i uder name qe bit [email protected].... i tako dalje,......
    ali ti meni nisi opet pitanje odgovorio na kakvim je konekcijama taj tvoj server. A ovo vezano za SMS i domaino(ove) to sve normalne hosting firme rade ovih dana, nije to nista specijalno. Nego ti kad bi imao neki pravo dobar link na nekoj od "drzavnih" ili "univerzitetskih" linija e to bi bilo pravo dobro.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ih sad i vi mnogo pricate.........

    Quote Originally Posted by metalac
    Quote Originally Posted by RedhaT_Boy69
    imam poseban server u njemacku ..... ali imam sve sto se tice servera.... ali sad trenutno nemam vremena da radim na sait-u jer imam ispite pa nemam vremena da radim u tome .......... ali ako bog da posle nove godine pocinjem opet radom........

    evo jedan naprimerak...... kupite paket web hosting.... imate i software za saljanje SMS-a u bilo gdje na svjetu i koloko vi zelite da saljite SMS-a ima ce te da downlodirat iz moga site-a.. i znaci taj program jer direktan conetovan na vas web hosting, i naravno mora te registrovat tako zvani username, naprimer vas site ime je .......... www.xxx.com, i uder name qe bit [email protected].... i tako dalje,......
    ali ti meni nisi opet pitanje odgovorio na kakvim je konekcijama taj tvoj server. A ovo vezano za SMS i domaino(ove) to sve normalne hosting firme rade ovih dana, nije to nista specijalno. Nego ti kad bi imao neki pravo dobar link na nekoj od "drzavnih" ili "univerzitetskih" linija e to bi bilo pravo dobro.
    taj server jer connectovan preko satelita ASTRA ........

    pa da u pravu si sto se tice drzave i universiteta ja sam u univeristeu ali bolje je meni ovako samo stalan.... ali znam da je malo tesko za pocetak ali bice dobro...... nekim ljudima radim sitove bez para samo da bi imao malo reklama i tako evo ti moj mail [email protected]
    pa mi se javi ako hoces..... mozemo razgovar o bilo sta ...... jer izgleda da covjek moze da prica stobom kako treba....

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ulcinj
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RedHat Boy mislim da bi trebao ipak jos da naucis o tim stvarima,pa da krenes sa hostingom,jer si ocigledno malo pozurio.....

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ramsolution
    RedHat Boy mislim da bi trebao ipak jos da naucis o tim stvarima,pa da krenes sa hostingom,jer si ocigledno malo pozurio.....
    ocigledno

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ramsolution
    RedHat Boy mislim da bi trebao ipak jos da naucis o tim stvarima,pa da krenes sa hostingom,jer si ocigledno malo pozurio.....
    da znam da moram jos da naucim jos o tome ali ipak uvjek sam sanjao da imam saitove, prvi site kad sam imao bilo je ono free web hosting ono free webs.... i pose u users..... pa eto sad imam saitove koliko god ja hocu....... i ipak jos sam mlad imam 20 godina i sad ovo zadnje vrijeme sam bas zauzetan u fakultetu pa nemogu bas sve da zavrsim .... i sad sam kupio jos 2 root servers tako da ce mi bit vise jaka veza....
    poz.

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cjb.net/ Ovo je za mene free
    †_Ba®-®uleZ_†

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ZAre
    http://www.cjb.net/ Ovo je za mene free
    neka to bude free za tebe

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Бар
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno strasno.
    Ali odusevljava me template, kakav profesionalizam...
    Red-whatever, ako si vec oduvek sanjao da imas saitove, mozda bi mogao da pocnes da ucis da ih pravis, posto ovo ne vodi nikud - sem mozda histericnom smejanju nas propalih forumasha

    a sto vam je ljudi nije 14$ mnogo za 100 mb - samo vam se cini.

    mada znash kako.. samo napred
    Немам потпис...

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RaideR
    Stvarno strasno.
    Ali odusevljava me template, kakav profesionalizam...
    Red-whatever, ako si vec oduvek sanjao da imas saitove, mozda bi mogao da pocnes da ucis da ih pravis, posto ovo ne vodi nikud - sem mozda histericnom smejanju nas propalih forumasha

    a sto vam je ljudi nije 14$ mnogo za 100 mb - samo vam se cini.

    mada znash kako.. samo napred
    pa kao sto sam rekao i prije nisam imao mogo vrijemana da sve zavrsim i to sam napravio brzo samo da bi se znalo da ima nesto.....
    e profesionlanot moze se vidjet na kraju sto znaci
    :wink:

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ulcinj
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    RedHat ako nisi imao vremena da uradis nesto kao sto je pruzanje hosting usluga na profesionalnom nivou ,onda si se malo naivno upustio u sve to,jer nemogu da svatim nekoga ozbiljno koji kaze da ima dva root servera,a nema vremena ni sajt da sredi kako treba..tako da bih ti savjetavao da barem naucis prvo o cemu pricas uopste i da ne pravis budalu od sebe na startu...... :idea:

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,370
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default Re: ih sad i vi mnogo pricate.........

    Quote Originally Posted by RedhaT_Boy69
    ali sad trenutno nemam vremena da radim na sait-u jer imam ispite pa nemam vremena da radim u tome .......... ali ako bog da posle nove godine pocinjem opet radom........
    Zasto onda visis na forume po cio dan i "hakujes" irc.cg.yu :?::!::?: :roll::roll::roll::roll:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko mi garantuje sigurnost mojih skripti koje bih hostovao kod tebe. Moze li se potpisati kakav ugovor da se te skripte kasnije nece pronaci negdje u opticaju?
    Together we can defeat capitalism ...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na Internetu ti niko nista ne moze garantovati 100% Ili moze, ali da ima ugovor sa dobrom osiguravajucom kompanijom

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chegevara
    Ko mi garantuje sigurnost mojih skripti koje bih hostovao kod tebe. Moze li se potpisati kakav ugovor da se te skripte kasnije nece pronaci negdje u opticaju?

    naravno da moras napravit ugovor samnom i ja garantujem posto sam ja admninistrator i niko drugi osim mene

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •