Page 69 of 94 FirstFirst ... 195965666768697071727379 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 2342

Thread: Ultras montenegro :)

  1. #1701
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    ja sam davno donio takvu odluku, i sto se buducnosti tice, a i reprezentacije.. kuci, eventualno u kafanu.. i kraj..

  2. #1702
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nema od trebovanja nista kad dodju ovakve utakmice, tj kad DPS pozeli da vidi Engleze i Cehe. Zato se zadnja 2x moralo gurati za karte, za losa mjesta. Ali bitno je da sam tamo.

  3. #1703
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    E ne znam stvarno. Ja sam dosad naručivao preko Kluba navijača. Uvijek sam imao kartu. Prije neđelju dana sam se učlanio u klub plativši 10 eura člansku (još uvijek je bilo šalova), i danas kupio kartu. Jedina razlika je što je društvo sa kojim idem i za koga sam uzimao karte sad ide posebno u Klub i kupuje ih jer da bi kupio karte treba ti članska a pošto se ne gledamo svaki dan jednostavnije je da svako od njih pođe pojedinačno. Nikome od njih nije bilo muka da se učlani u Klub. Doduše, shvatam da je 10 eura dosta novca mnogima ali potpuno razumijem zašto se sad pravi evidencija kako bi se izbjeglo tapkarenje. Jedan moj drug je protiv Engleza kupio kartu kod tapkaroša. Otkud karta za sjever kod tapkaroša? Ne vjerujem da je taj čekao redove nego je koristio to što je naručio preko kluba koju kartu više. Staro naručivanje više karata je moglo biti zloupotrijebljeno. Da sam htio ja sam mogao umjesto 6 naručiti 8 karata, naći još dvojicu drugova koji će uzeti kartu preko mene, a kad je došla Engleska reći tim drugovima "samo sam mogao 6 uzet" a ove dvije prodat i zaradit 20 eura. Mislim, nikad mi to ne bi plao na pamet niti bih se ikad bavio takvim svinjarijama, ali očigledno da neko jeste. Ovako će se znat tačno ko kad ide. Koliko sam shvatio članska karta važi do kraja iduće godine a možda baš tada dođu Englezi. Što se mene tiče apsolutno mi je svejedno Engleska ili San Marino, ali ljudima je to bitno.
    Ima ovo i loših strana, ali jednostavno ništa nije idealno.
    Dick Laurent is dead!

  4. #1704
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Aham vjerovatno sam tapkario ja i većina drugih ljudi koji su uzimali po jednu ili dvije karte, odličan sistem zaštite nema šta...
    #fakenews

  5. #1705
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Aham vjerovatno sam tapkario ja i većina drugih ljudi koji su uzimali po jednu ili dvije karte, odličan sistem zaštite nema šta...
    ???
    Ja samo kažem da ima logike, a nijesam nikoga optužio već samo rekao da je bilo moguće a da će sad to ići teže. Poštujem tvoje mišljenje i zaista nemam namjeru da budem advokat Kluba navijača. Govorio sam samo u svoje ime.
    Dick Laurent is dead!

  6. #1706
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    E ne znam stvarno. Ja sam dosad naručivao preko Kluba navijača. Uvijek sam imao kartu. Prije neđelju dana sam se učlanio u klub plativši 10 eura člansku (još uvijek je bilo šalova), i danas kupio kartu. Jedina razlika je što je društvo sa kojim idem i za koga sam uzimao karte sad ide posebno u Klub i kupuje ih jer da bi kupio karte treba ti članska a pošto se ne gledamo svaki dan jednostavnije je da svako od njih pođe pojedinačno. Nikome od njih nije bilo muka da se učlani u Klub. Doduše, shvatam da je 10 eura dosta novca mnogima ali potpuno razumijem zašto se sad pravi evidencija kako bi se izbjeglo tapkarenje. Jedan moj drug je protiv Engleza kupio kartu kod tapkaroša. Otkud karta za sjever kod tapkaroša? Ne vjerujem da je taj čekao redove nego je koristio to što je naručio preko kluba koju kartu više. Staro naručivanje više karata je moglo biti zloupotrijebljeno. Da sam htio ja sam mogao umjesto 6 naručiti 8 karata, naći još dvojicu drugova koji će uzeti kartu preko mene, a kad je došla Engleska reći tim drugovima "samo sam mogao 6 uzet" a ove dvije prodat i zaradit 20 eura. Mislim, nikad mi to ne bi plao na pamet niti bih se ikad bavio takvim svinjarijama, ali očigledno da neko jeste. Ovako će se znat tačno ko kad ide. Koliko sam shvatio članska karta važi do kraja iduće godine a možda baš tada dođu Englezi. Što se mene tiče apsolutno mi je svejedno Engleska ili San Marino, ali ljudima je to bitno.
    Ima ovo i loših strana, ali jednostavno ništa nije idealno.
    Ista je situacija i sa mnom...ja sam se prošli put bukvalno nateza sa Didijem da moja grupa dobije 17 a ne 15 karata jer smo toliko kupili i protiv Bugara i predhodne đe smo od utakmice do utakmice trebovali preko Udruženja i po 64 karte. Naravno nije bilo frke za te dvije karte, i naravno da mi nije dlaka na glavu pomislila da ih preprodam, ali sam vidio kretene po Njegoševoj kako tapkare karte za sjever po 100 i to Englezima i iste njuške kasnije na našoj tribini. Da se to ne bi dešavalo barem na ovoj utakmici nek odu svi tamo, uzmu člansku, kupe kartu i nema glavoboljanja više (barem za mene više neće bit sigurno).
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  7. #1707
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ima logike da se registruju ljudi koji uzimaju preko 10 karata... Zašto bih se ja registrovao, uzimao sam uvijek 2 karte za mene i druga, imali su me u evidenciji, znali su tačno na kojim sam mečevima bio, br tel i ostalo... Sad treba da dam 10e za nešto što su već znali...? Stvar je principa, gledaću utakmice sa zapada i već prvu kartu kad kupim biću u finansijskom minusu, ali nemam namjeru davati pare ko zna kome, kad već oće da me deru, nek me dere fudbalski savez...
    #fakenews

  8. #1708
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Razumijem Meda ali moja je situacija poput OSCAR-ove... Trebovao sam po 30 i kusur karata, trosio po 20, 30 eura racuna na mobilni da bih iskupio pare od ljudi, cimao se da im obezbijedim i donesem karte na vrijeme... Ovo sad je pocivalo, preporodjen sam.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  9. #1709
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako sad ne dobijemo nećemo nikad

    FUDBALSKI SAVEZ CRNE GORE
    FUDBALSKA REPREZENTACIJA CRNE GORE
    Poštovani,

    Koristim ovu priliku, da u ime Socijalističke narodne partije Crne Gore, kao i u svoje lično ime, izrazim zahvalnost što ste profesionalnim odnosom u rješavanju našeg zahtjeva, omogućili da i članovi i predstavnici ove Partije, dobiju adekvatne karte za sjutrašnju revanš utakmicu naše reprezentacije protiv Češke u baražu. Uvjeren sam da će kvalitet tima, koji je nesumnjivo na našoj strani, patriotizam fudbalera i podrška sa tribina, sjutra veče omogućiti uspjeh i pobjedu, i da ćemo se svi zajedno radovati odlasku Reprezentacije Crne Gore na Evropsko prvenstvo, naredne godine u Poljskoj i Ukrajini.

    U to ime želim svima nama zajedno, da nas sreća i zdravlje služe.
    SRĐAN MILIĆ
    PREDSJEDNIK
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  10. #1710
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ako sad ne dobijemo nećemo nikad

    FUDBALSKI SAVEZ CRNE GORE
    FUDBALSKA REPREZENTACIJA CRNE GORE
    Poštovani,

    Koristim ovu priliku, da u ime Socijalističke narodne partije Crne Gore, kao i u svoje lično ime, izrazim zahvalnost što ste profesionalnim odnosom u rješavanju našeg zahtjeva, omogućili da i članovi i predstavnici ove Partije, dobiju adekvatne karte za sjutrašnju revanš utakmicu naše reprezentacije protiv Češke u baražu. Uvjeren sam da će kvalitet tima, koji je nesumnjivo na našoj strani, patriotizam fudbalera i podrška sa tribina, sjutra veče omogućiti uspjeh i pobjedu, i da ćemo se svi zajedno radovati odlasku Reprezentacije Crne Gore na Evropsko prvenstvo, naredne godine u Poljskoj i Ukrajini.

    U to ime želim svima nama zajedno, da nas sreća i zdravlje služe.
    SRĐAN MILIĆ
    PREDSJEDNIK
    bitno je da su dali njima koji će da presjede himnu i poskočit (u sebi naravno) ako česi priđu našem golu..

  11. #1711
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ako sad ne dobijemo nećemo nikad
    Vala baš .
    Vidi, ja na to gledam pozitivno bez obzira na to što mislio o toj ili drugim strankama.
    Dick Laurent is dead!

  12. #1712
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Vala baš .
    Vidi, ja na to gledam pozitivno bez obzira na to što mislio o toj ili drugim strankama.
    I ja isto pošteno da ti kažem
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  13. #1713
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    kakav si mi matematicar

    nego nije 80 ...
    60eura!!!!! prevoz + nocenje i na to dodajte kartu 35 to je 95 eura. E sad, dje su ovih 35 eura sto se nalazi u ponudi ULTRA MNE lako je zakljucit'.
    Ja ne bih imao nista protiv da se neko na mene ugradi 5 eura ali da se ugradi 35 to je vec cijena karte u CHE. I imate racunicu : 35e*50 ljudi = 1750 eura na jedan bus. Da ne pominjem raznorazne sponzore koji su uleceli preko poznanstava i partija.
    Sjecam se samo price sa velikog sastanka ultrasa veli Crna Gora (ne MNE) dje je receno da svima nama u organizaciji bude cilj da se za prave navijace, ultrase, i one koji tu najvise rade za organizaciju, koji su redovni, koji su (sto se gadno kaze) U PRICI, obezbijedi najveca moguca povoljnost prilikom gostovanja, i dr. Nesto ne vidim tu povoljnost oviJa dana sobzirom da su neke clanske u pitanju koje ce meni ocigledno biti prepreka da dobijem karte. Nije problem, cekacemo ih ispred sportskog. Samo, cast jednom izuzetku i covjeku, ostali veze sa navijacima, ultrasima i postenjem nemaju. Istrpjece se i to ... MOZDA!
    Pitanje: Sta se desava ako se izda samo 300 clanskih - 300 karata. Sta ce se raditi sa preostalih 1200 ?
    i ja sam isao sa tim... cisto da kazem da je odlicno bilo, izuzev par sitnica, sve extra... poz za ekipu sto je bila
    prag odlican grad, vec planiram neki povratak tamo navijanje prelose, ali bas ono prelose... s obzirom da je bilo 3iljade nasih ljudi...
    Last edited by gatsbyy; 14-11-11 at 14:55.
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #1714
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramota je sta se radi sa ovim clanskim kartama. Maltretiro sam se do Praga 50 sati, potrosio pare i pomeo se ko *****, a na ovu utakmicu necu ic, jer ovim lopovcinama necu centa jednog dat pa makar se nikad vise ne pojavio na utakmicu.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  15. #1715
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek vjerni (Hrvatska) - 13,35€ odnosno 20€ za navijace van hrvatske / godisnje
    BH Fanaticos (Bosna) - 50€ / godisnje
    ...

  16. #1716
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    Uvijek vjerni (Hrvatska) - 13,35€ odnosno 20€ za navijace van hrvatske / godisnje
    BH Fanaticos (Bosna) - 50€ / godisnje
    ...
    a sto se ti pravdas bilo kome, ja ne znam sto je toliki problem ispao oko 10 eura.
    ako ce me isti taj klub navijaca ispostovati oko salova jeftino, majci i sl i da ne mislim o kartama na utakmice to je ok onda. ovdje se naviklo da se niciji trud ne cijeni, svi bi na gotovo i dzabe.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #1717
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala nije skupo 10 eura za godinu, nemojte srat. Nije da lezim na pare, ali brate, to je jeftino. Nisam jos clan, ne imadoh se kad uclanit, ali cim mognem, uradicu to! Jos cu imat' kartu zagarantovano (ako sam dobro shvatio). Radije bih dao 10 eura da imam garant kartu za sjever, nego da se bijem sa ljudima za kartu na po' saltera u sportski.
    DICIOTTO

  18. #1718
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Kad cete ukapirat' da 90 % ljudi nema nishta protiv chlanskih kao chlanskih, nego trenutka kad je to pochelo da se primjenjuje. Za godinu i za sve utakmice. Koje utakmice u Pg posle ove? 1 kvalifikacija za svjetsko i mozhda 1 prijateljsku. Ne sprdajte se.
    Protiv Engleza se nije moglo doc do karte pa ajde sad da uzmemo 10 eura za chlansku i valjacemo prichu da ce sigurno imat kartu. Evo, povlache se trebovanja, nije pola karata od 3500 koliko je pushteno u prodaju proshlo. Nash mentalitet, treba ljudima da dash 10 eura da dodju da navijaju, i dok je takvih navijacha ja cu vazda kartu imat'. Pa dao 10 eura ULTRASIMA MNE ili ne dao.. Isto je.
    Slazem se.

  19. #1719
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    kakav si mi matematicar
    nego nije 80 ...
    60eura!!!!! prevoz + nocenje i na to dodajte kartu 35 to je 95 eura. E sad, dje su ovih 35 eura sto se nalazi u ponudi ULTRA MNE lako je zakljucit'.
    Ja ne bih imao nista protiv da se neko na mene ugradi 5 eura ali da se ugradi 35 to je vec cijena karte u CHE. I imate racunicu : 35e*50 ljudi = 1750 eura na jedan bus. Da ne pominjem raznorazne sponzore koji su uleceli preko poznanstava i partija.
    Sjecam se samo price sa velikog sastanka ultrasa veli Crna Gora (ne MNE) dje je receno da svima nama u organizaciji bude cilj da se za prave navijace, ultrase, i one koji tu najvise rade za organizaciju, koji su redovni, koji su (sto se gadno kaze) U PRICI, obezbijedi najveca moguca povoljnost prilikom gostovanja, i dr. Nesto ne vidim tu povoljnost oviJa dana sobzirom da su neke clanske u pitanju koje ce meni ocigledno biti prepreka da dobijem karte. Nije problem, cekacemo ih ispred sportskog. Samo, cast jednom izuzetku i covjeku, ostali veze sa navijacima, ultrasima i postenjem nemaju. Istrpjece se i to ... MOZDA!
    Pitanje: Sta se desava ako se izda samo 300 clanskih - 300 karata. Sta ce se raditi sa preostalih 1200 ?
    aj sad objasni ljudima koliko vam je trajalo putovanje, kakvim ste busem isli i vozacima, al budi iskren da ja ne pocnem pisaniju kako su pojedini prosli, kao i vi svi sami, a dusali su se kako je dzabaluk prevoz i sl

    i batalite posranu pricu samo se jednom treba dic spomenik, jednom covjeku i sl, jer mu iz dupeta ne izlazite ocigledno, i pljujete organizaciju na cijem je celu on, sto znaci da pljujete na njega, a onda opet jer ste nesposobni trazite od nas pomoc za sve!!!
    i za tvoju informaciju a i pojedinih pljuvaca, sve su se grupe koje su dolazile uclanile, mozda nisu dvije ili tri, i da smo imali cijeli sjever opet bi se ljudi uclanili preko nas

    i na kraju raspitajte kako smo mi putovali, kakvim busevima, pa dako skapirate zbog cega je ova ponuda bila kolika je bila
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #1720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Kad cete ukapirat' da 90 % ljudi nema nishta protiv chlanskih kao chlanskih, nego trenutka kad je to pochelo da se primjenjuje. Za godinu i za sve utakmice. Koje utakmice u Pg posle ove? 1 kvalifikacija za svjetsko i mozhda 1 prijateljsku. Ne sprdajte se.
    Protiv Engleza se nije moglo doc do karte pa ajde sad da uzmemo 10 eura za chlansku i valjacemo prichu da ce sigurno imat kartu. Evo, povlache se trebovanja, nije pola karata od 3500 koliko je pushteno u prodaju proshlo. Nash mentalitet, treba ljudima da dash 10 eura da dodju da navijaju, i dok je takvih navijacha ja cu vazda kartu imat'. Pa dao 10 eura ULTRASIMA MNE ili ne dao.. Isto je.
    internet huligancino, sve su karte prosle danas na saltere, ostale su samo yapad prvih 5 redova, da ti objasnim, to ti je ono iya ograde dje se nista ne vidi kad sjedis
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #1721
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shogun View Post
    Sramota je sta se radi sa ovim clanskim kartama. Maltretiro sam se do Praga 50 sati, potrosio pare i pomeo se ko *****, a na ovu utakmicu necu ic, jer ovim lopovcinama necu centa jednog dat pa makar se nikad vise ne pojavio na utakmicu.
    lako je svasta pricat sakriven
    imas kancelariju, pa dodjes pa ako ti nesto smeta u facu kazes svima nama, ili ako te nesto interesuje fino pitas, jos ljepse ce ti se objasnit
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #1722
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    internet huligancino, sve su karte prosle danas na saltere, ostale su samo yapad prvih 5 redova, da ti objasnim, to ti je ono iya ograde dje se nista ne vidi kad sjedis
    Dobro je ti, trebovanje-charter huliganu. U mom proshlom postu pitanje koliko karata je proshlo je najmanje bitno... Danas u 2 si lagano mogao kartu da uzmesh, chak i za $ever, tu veliku chlansku tribinu. Zanima me samo dje su svi oni (ako sam ja internet huligan, onda su oni ultrasi) ultrasi shto su protiv Engleske bili na stadion.
    Slazem se.

  23. #1723
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vas vise niko ne jebe 2%. Razdvojili ste se sa svojim dosadasnjim saborcima sa tribine, jer su i oni vidjeli koliko je sati.
    Fin ste potez napravili pred kljucnu utakmicu. Vidjecemo kakvo ce navijanje $utra biti na $ever,s obzirom da vam nece biti pola ljudi ,koji su ostavljali glas tamo. Ovo vam nece raditi na duze staze,u to budi siguran.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  24. #1724
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Dobro je ti, trebovanje-charter huliganu. U mom proshlom postu pitanje koliko karata je proshlo je najmanje bitno... Danas u 2 si lagano mogao kartu da uzmesh, chak i za $ever, tu veliku chlansku tribinu. Zanima me samo dje su svi oni (ako sam ja internet huligan, onda su oni ultrasi) ultrasi shto su protiv Engleske bili na stadion.
    Za sjever nisi mogao sigurno, samo za zapad i istok...

  25. #1725
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ista je situacija i sa mnom...ja sam se prošli put bukvalno nateza sa Didijem da moja grupa dobije 17 a ne 15 karata jer smo toliko kupili i protiv Bugara i predhodne đe smo od utakmice do utakmice trebovali preko Udruženja i po 64 karte. Naravno nije bilo frke za te dvije karte, i naravno da mi nije dlaka na glavu pomislila da ih preprodam, ali sam vidio kretene po Njegoševoj kako tapkare karte za sjever po 100 i to Englezima i iste njuške kasnije na našoj tribini. Da se to ne bi dešavalo barem na ovoj utakmici nek odu svi tamo, uzmu člansku, kupe kartu i nema glavoboljanja više (barem za mene više neće bit sigurno).
    Друже, размишљаш ли да због те твоје 2 карте више, можда неко није добио те карте...


    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nesto ne vidim tu povoljnost oviJa dana sobzirom da su neke clanske u pitanju koje ce meni ocigledno biti prepreka da dobijem karte. Nije problem, cekacemo ih ispred sportskog. Samo, cast jednom izuzetku i covjeku, ostali veze sa navijacima, ultrasima i postenjem nemaju. Istrpjece se i to ... MOZDA!
    Pitanje: Sta se desava ako se izda samo 300 clanskih - 300 karata. Sta ce se raditi sa preostalih 1200 ?
    На овом форуму имати своје мишљење је вјероватно разлог за бановање, сафра - ако мислимо на истог човјека Л.В. - у потпуности се слажем са тобом, а о остатку екипе .... без коментара ....


    Quote Originally Posted by Shogun View Post
    Vas vise niko ne jebe 2%. Razdvojili ste se sa svojim dosadasnjim saborcima sa tribine, jer su i oni vidjeli koliko je sati.
    Fin ste potez napravili pred kljucnu utakmicu. Vidjecemo kakvo ce navijanje $utra biti na $ever,s obzirom da vam nece biti pola ljudi ,koji su ostavljali glas tamo. Ovo vam nece raditi na duze staze,u to budi siguran.
    Од ове утакмице Мојковац је на југу, као и бројне друге екипе које су дошле прије нас на ову трибину... На сјеверу остају партијски кадрови, "чланови" и шака момака који заслужује поштовање...

Page 69 of 94 FirstFirst ... 195965666768697071727379 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Montenegro
    By Bugi in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 26-04-07, 21:11
  2. Whitefield United Ultras
    By GentleGiant in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 07-12-06, 17:29
  3. Where is Montenegro?
    By Vukasin Micunovic in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 28-09-06, 18:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •