Page 80 of 94 FirstFirst ... 307076777879808182838490 ... LastLast
Results 1,976 to 2,000 of 2342

Thread: Ultras montenegro :)

  1. #1976
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Jebe se i meni, ali ne mozes da navijas sa ljudima koji te 15 minuta prije utakmice kamenuju, a povrh toga te i policija prebije,a sve zbog toga sto si iz Niksica.
    Nego nema veze.

  2. #1977
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Svaka cast momcima sa sjevera "La Familjija" sto su vikali Ua Niksic i ostala sranja i Mi smo varvari naj smo naj,i sto su dolazili u majice buducnosti a ovi seljaci u majice chelika.To je navijanje za repku svaka im cast

    odma da ti kazem da ti u majice Celika veze nemaju sa navijacima i sa nasom tribinom jer sigurno tvrdim da niko sa nase tribine ne ide da navija na jug i ne seljaci se na takav nacin da idu u majice kluba na utakmice reprezentacije . A ja licno osudjujem te podjele sto se tice navijanja za reprezentaciju ,na podgoricane,niksicane,berance,barane itd itd ! Ako se pojedini iz svih grupa ,trenutnih sto navijaju za repku, konacno ne opamete, i pristanu na neki dogovor da se ujedine, rabota ku*ca ne valja. Bolje onda niko da ni ne navija...

  3. #1978
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Jebe se i meni, ali ne mozes da navijas sa ljudima koji te 15 minuta prije utakmice kamenuju, a povrh toga te i policija prebije,a sve zbog toga sto si iz Niksica.
    Nego nema veze.
    A umijete li da iskulirate?! Ima li mozga ko tamo?! Ako ti se jebe sto cini ova druga strana navijaca,i ako dolazis da navijas za repku..Umijete li da iskulirate? Ne,ne umijete Boga mi...I nemoj te da mislite da je cijeli sjever - Podgorica..A cijeli jug Niksic..Da ve zamolim..To sto ste u grupicu tu dosli da se koskate i sa jedne i sa druge strane..To je druga stvar.Velim opet..Imate prvu crnogorsku ligu pa se komatite,jadnici..Ubite se medjusobno.puca mi ona rabota..Samo nas ne sramotite..I ne crvenite nam obraz.

  4. #1979
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Je li toliko velika žrtva tražiti od ovih vajnih ultrasa da na sekund zaborave na ego i probaju da riješe nesuglasice? Jer, ovo momci, boba ne valja. Evo registrovane su obje navijačke grupe kao NVO, znaju se osnivači, vođe jednih i drugih. Je li tako nemoguć taj susret uz šolju kafe da se ne brukamo više?
    In vino veritas

  5. #1980
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    pocecemo ko srbi da zvizdimo igracima koji su iz niksica a ovi koji su iz pg. pa da lincujemo bozovica posto je bio na kafu u niksic.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #1981
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Je li toliko velika žrtva tražiti od ovih vajnih ultrasa da na sekund zaborave na ego i probaju da riješe nesuglasice? Jer, ovo momci, boba ne valja. Evo registrovane su obje navijačke grupe kao NVO, znaju se osnivači, vođe jednih i drugih. Je li tako nemoguć taj susret uz šolju kafe da se ne brukamo više?
    I ja bih volio da to bude tako, a i imam neko ubjedjenje da razdor izmedju navijaca direktno utice na rezultat reprezentacije.

  7. #1982
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je kad se kompleksi lijece na pogresnom mjestu.

  8. #1983
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    to je kad se kompleksi lijece na pogresnom mjestu.
    Ko ima komplekse,ne razumijem.?

  9. #1984
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    10% sjeverne tribine put istoka (sektori D i E) nije pjevalo. Sto ti ljudi ne idu na neku drugu tribinu? Jer je najjeftinija karta?

    Podjele su ruzne.
    P r i m o r a c

  10. #1985
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od tog mirenja, evo odma da vi recem nema nista. Nit sam za jednu niti za drugu stranu, ali previse je tu bilo svadja, prepirki, tuca, a i stvarno bilo bi prelose da dodje onaj indijanac sto ulicom ne umije ic da vodi na sjever navijanje...
    Para vrti dje burgija neće.

  11. #1986
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Izgoreli da bog da i jedni i drugi i oci povadili,interes je cudo.

  12. #1987
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Po***** vam se i na jednu i na drugu tibinu, ne bih više živ otišao na utakmicu repke u fudbalu dok se ne počiste klošarčine sa obje strane...
    #fakenews

  13. #1988
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    nijesam upoznat.....cija je to Familija ili Famelja ili kako li vec? Cegovic su?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #1989
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A DA NISU MOZDA nIKSICANI PRVI NAPALI "familiju" ?

  15. #1990
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gledao sam utakmicu na tv-u sa drugovima, tako da nisam ni cuo sta se navijalo, niti sam se trudio da cujem. Nisam mogao da vjerujem da bacaju stolicevi petarde na golmana, niti mi je bio jasan razlog. Ovo mi je sad novo sta se navijalo na stadionu, i desavalo oko stadiona (ako je istina da su bili niksicane). Kazete: iskulirajte, navijajte za reprezentaciju; pa oni su iz nk dosli da navijaju za reprezentaciju, a neko se pravi pametan i dolazi da se tuce sa njima i sta ja znam sve. Pa recite: sto ne iskuliraju ti (iz pg, odakle li vec?) koji su napravili problem, sto oni ne navijaju za reprezentaciju. Jos jednom naglasavam, ako je istina da su ih napali, i dalje ne vjerujem da neko ima mentalni sklop da to uradi.
    Toliko se pominje taj vodja navijaca iz nk, ni meni se licno ne svidja, antipatican mi je, previse se uzivio u tu neku svoju ulogu, a uopste nema harizmu za tu poziciju. Ali cinjenica je da uvijek prati reprezentaciju. Mada, moguce da ima neku korist od svega toga.

  16. #1991
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    IOS
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    seljacine teske... nikad vise na sjever

  17. #1992
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    463
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blowfish View Post
    seljacine teske... nikad vise na sjever
    većih seljaka od onih sa južne tribine nećeš nać sigurno...
    ne odnosi se ovo lično za sve nikšićane,nego za one plitkoumne idiote što dodju sa ciljom da provociraju Podgoricu kao grad i pjevaju neka sranja tipa ''ko ne skace iz Podgorice je'' -alo?! Oni sebe ne mogu da nazivaju navijačima,jer nisu niti će bit.
    Pazite ovo:
    Sjever pjeva:''jug jug javi se'' a na jugu vodje prijete da ruke da lome ako se ko javi,i javlja se neka grupica ''ajmo crna goroo'' a uslijedila je serija psovki i uvreda za njih i posle se nisu smjeli čut od nikšićkih heroja

  18. #1993
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Koliko vi ne znate, sve je smijesno.
    Slazem se.

  19. #1994
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam... Izgleda, nikad srece... Kako u drzavi tako i na tribinama, sa nama, ovakvim kakvi jesmo, tuto kompleto. Tacno dolazim u iskusenje da batalim sa pracenjem utakmica sa tribina, na jedan poduzi period.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  20. #1995
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    30+ grobarska me odusevila! Ne vjerujem sto gledam... Jesu stvarno neki grobari na Crnu GOru poceli da dolaze?
    Koliko cuh od ovih likova na tribinu, nije bilo kontakta izmedju niksickih `pakinih` i ovih ovamo,bilo je kamenovanje i gadjanje. Doduse svega par ozbiljnijih varvara je na ovu stranu bilo, i jako je lose sto su se kacili,ali da smo zdravo, desava se. A iz te familije znam par ljudi, i sigurno je da su ih napali zbog nekih desavanja na kosarku,dje su ovi juznjaci napadali prvi,pa je vjerovatno bilo vraacnje ili sto vec...
    Nego, sve govori ko su ovi sa juzne kad im vodju lidera najveceg erotikusa koji mase megafonom dovodi 2 policajca i 2 iz obezbjedjenja pod ruku. Tu je kraj price. Placena tribina.

    Mnogo bitnije! MNOGO BITNIJE jeste:
    Na kraj utakmice na sjeveru,dolje, zamalo da se ugusi jedno 500 ljudi! Kreteni iz policije ,da dodam nesposobni, koji zbog 100 nekakvih navijaca zatvaraju 10,000 ljudi koji nemaju dodira ni sa vodom ni sa cim stoji u red kao prasad ili kao ovce ili kao... Onako su se uglavnom desavale pogibije na stadionima,zbog gusenja! Neko moze iskopati u istoriji velike tragedije navijaca i kako su pocele,e,uglavnom ili polovina su pocinjale ovako! Policija ne dopusta da se izadje i pocinje guranje i naravno,jeb.acka intervencija strasnih momaka pod tvrdim odijelima i nastaje uglavnom stampedo.
    Ono sinoc sto se desilo,dovodi covjeka u razmisljanje Ima li drzave?! Da narod stoji kao ovca ispod galerije sa malom djecom,zene itd i navijaci, i policija stala i napravila kordon ISPRED WC-A(makar da su wc ostavili,i to bi bila sramota,ali makar ono da razmisle pametno,ali a-a) I ne dopusta dalje! I to sve traje 30min i naravno,ima momaka,ljudi koji nece kao ovce da stoje u red kao za vareniku 90ih i nervoza na sve strane, i pocinje guranje i gusenje i gadjanje stolicama i sa svim i svacim, i policija koja sluzi gradjanima jelte,pocinje da tuce prve redove! SRAMOTA! SRAAAMOTA! ZNaci nidje na svijet nema ovo sto oni rade! Da 10,000 ljudi ispasta zbog njihove nesposobnosti,nego im je lakse guzici da obezbijede prvo da ovi budu nedje na bioce ili na cetinje pa tek onda da sve te hiljade ovaca puste napolje! E pa sram i njih a i vas koji dozvoljavate to! Ali obice im se nedje o glavu taj sistem ako im ne daj Boze nedje ne pogine koja desetina ljudi na stadion ili mozda pak koji policajac... lagano momci u `plavom`!
    Last edited by avitanretla; 08-09-12 at 05:36.
    Намјерно Другачији...

  21. #1996
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Zabjelo - Ancona
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo sto vi mislite o nama, to isto i mi o vama sa sjeverne mislimo. Bolje pogledajte u svoje dvoriste sta se radi, pa o drugom cemo lako. U svakom slucaju i mi i vi smo nula, ali ona binarna ''0000''.

  22. #1997
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ja ne znam, mi đe god da igramo zadnji izlazimo. U Češku prvo svi oni pa mi ođe opet gosti prvo.

    Ka kakva bagra.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #1998
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    E ja ne znam, mi đe god da igramo zadnji izlazimo. U Češku prvo svi oni pa mi ođe opet gosti prvo.

    Ka kakva bagra.
    to je i do sada bilo uvijek nego se izgleda neko pametan napravio kao zn aon bolje. 45 minuta smo cekali u red kao stoka.
    jednom djecaku puce krv iz nosa nema 10 godina sa ocem je bio. guzva , zagusljivo i odmah pocinje nervoza. zamisli zakljucati 10 000 ljudi , koji mozak to moze da smisli????
    ako nastave tako nece me gledati vise na stadio i ne samo mene nego jos 10 tine momaka koji idu na sve utakmice. kako ih nije sramota, stoke seljacke
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #1999
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glupo je pricati o "sukobu" Podgorica Niksic kad je gomila ljudi na sjevernoj tribini upravo iz Niksica, cak i zastavu imaju! Odavno je jasno da one sa Juga ne prozivaju zbog toga nego zato sto su obicni placenici od kojih su utekli svi redom pa i Niksicani. Nevjerovatno je da vodju i tu grupu cuva policija, i to one koji prave setalice za svoje sponzore a ne za reprezentaciju sto je potpuno nenormalno za jednu navijacku grupu i to govori ko su i sta su. Da ne pricam o biserima za Severininim tekstom i slicnim "kreacijama"?!
    ps
    Ono gusenje na kraju, prff, nevjerovatna sposobnost i moc procjene policije! Posli poljaci uveliko ali ne pustaju jos jer placenici trebaju da odu doma!Pih
    Last edited by sve-vas-poznajem; 08-09-12 at 09:54.

  25. #2000
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necu da komentarisem sukob izmedju grupa, ali imam jednu zamjerku za sjever, mogli bi nakon 5 godina da osmisle i neke druge pjesme i skandiranja osim " Ti si nasa prva ljubav " i " Ajmoo Crna Goroooo ...."

Page 80 of 94 FirstFirst ... 307076777879808182838490 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Montenegro
    By Bugi in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 26-04-07, 21:11
  2. Whitefield United Ultras
    By GentleGiant in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 07-12-06, 17:29
  3. Where is Montenegro?
    By Vukasin Micunovic in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 28-09-06, 18:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •