Page 22 of 94 FirstFirst ... 121819202122232425263272 ... LastLast
Results 526 to 550 of 2342

Thread: Ultras montenegro :)

  1. #526
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by madgod View Post
    postoji podforum na cdmu na kom se raspravlja o umjetnosti. Mislim da niko od tih učesnika nije slikar, kao što niko od nas nije fudbaler, ni političar, ni bilo što drugo, pa se ne patiše sa pričom o tome. Pa dako se nekako snadjemo i u priči o toj velikoj profesiji kao što je "navijač".

    Na kraju krajeva, ne pričamo o navijanju, nego o ljudima i njihovom ponašanju. Navijački zakoni ne važe nidje osim u vašim glavama.
    У сваком свом посту све више показујеш незнање.Ок је кад се дебата води између људи који нису сликари,фудбалери и сл. свако има право на своје мишљење ал свакако да нико није компетентан да се препире са самим сликарима и фудбалерима у тој причи,па тако и ти као обичан симпатизер,фан или што већ можеш да се препиреш са симпатизерима налик теби,али са озбиљним навијачима никако..
    У навијачком свијету као и у (опет да поменемо ) сликарству такође постоје нека неписана правила и кодекси којим се прави навијач води и које препознаје а које такви као ти никад неће схватити..Глупо је што се уопште препирем са тобом јер те не сматрам као неког са ким могу да полемишем на ову тему уопште као ни већину ође,и не само ја већ ниједан прави навијач
    Намјерно Другачији...

  2. #527
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by medo_je View Post
    kuco na sportskom terenu mi je potpuno isto jel sa druge strane srbija ili zimbabve... Ja se zajebavam sa svojim drugovima srbima i oni samnom, valjda je jasno shta je zajebancija, a shta ozbiljno... Sinoc sam se chak i na svoj rachun zajebavao dizhuci 3 prsta i vichuci srbija... Sa teshkim nacionalistima koji ne prihvataju shalu na svoj rachun i ne razaznaju zajebanciju od ozbiljnosti se ne druzhim niti cu ikad...
    Da sam se ja pitao ne bi ni sa hrvatima ratovali, manje su nam oni zla nanijeli nego "braca" nasha (ovo se odnosi na njihove glavashe, i dio naroda zatrovanog mrzhnjom, iako je velika vecina dobra, ne mogu od brava doci do izrazhaja)... Ako mogu svom bratu od tetke da pjevam "i ko ne skache iz podgorice je", mogu vala i srbima...

    Mozhda je ovo bila specifichna situacija i nije trebalo to pjevati, ali svakako to nije razlog da se iko zalijece da se bije zbog toga, posebno ne iz redova sopstvenih navijacha...

    Nemoj samo bugarski stil pominjati... Zvizhdanje himni i nadglasavanje od strane 200 ljudi, sjajan stil...

    Ne mozhesh ti silom nametati svoj stil ako se vecina ne slazhe sa tobom...

    I nikako nije isto srbin i shiptar... Kad albancu kazhesh shiptar to je svakako uvreda i bez ostatka rechenice...

    Ishao sam i ja par godina na stadion svake nedjelje, samo shto sam ja navijach ne neki is3povani ultras... Ja dodjem na stadion da pjevam ne da gledam oce li se ko pobit i da zavodim red na tribini... Ako me ko napane logichno je da cu se branit, ali to ne znachi da sam ultras... Nijeste ni vi, nego eto, ne branim nikome da sebe smatra marsovcem ako to vec zheli...
    научити вас нешто око навијања равно је борби с вјетрењачама... мој брате...
    Намјерно Другачији...

  3. #528
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    У сваком свом посту све више показујеш незнање.Ок је кад се дебата води између људи који нису сликари,фудбалери и сл. свако има право на своје мишљење ал свакако да нико није компетентан да се препире са самим сликарима и фудбалерима у тој причи,па тако и ти као обичан симпатизер,фан или што већ можеш да се препиреш са симпатизерима налик теби,али са озбиљним навијачима никако..
    Ja sam mislio da se ozbiljni navijači ne raspravljaju na forumu. Bar je to neka "fora" koja se stalno provlači ("NE NA FORUM, PUŠTI PRIČU PO FORUMA").

    Kao drugo, navijanje me ne interesuje. Ali dok ste ti i tebi slični na tribini i navijate za reprezentaciju moje zemlje, vi posredno predstavljate ne samo tu zemlju, nego i mene lično (što je meni mnogo bitnije). Tako da ako ja imam problem sa nekim segmentom navijanja, oprosti molim te što ću dopuštit sebi slobodu da svoje mišljenje izrazim.

  4. #529
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    научити вас нешто око навијања равно је борби с вјетрењачама... мој брате...
    Znam ja podosta o navijanju, jedini je problem shto ti na srbe gledash na drugi nachin (npr kao shto su varvari i meraklije valjda pobratimljeni, logichno da nece pjevati jedni protiv drugih), ali tvoje mishljenje ne dijeli 90% ostalih navijacha... Zato nije u redu da ti ostalima namecesh bilo shta... Da su ti koje ti branish pravi navijachi znali bi da to shto se pjeva na tribini se radi da se dekoncentrishe protivnik i ne bi ih doticalo vrijedjanje (kojeg uzgred nije ni bilo, valjda te niko nece cerati da skachesh ako se ti o$ecash srbinom), ali poshto samo glume ultrase nije tako...
    #fakenews

  5. #530
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Sad spremanje za Svajcarsku i pospremanje iste....pocnite sa organizacijom ODMA !!!
    I ja kazem... Da se ovi nedostaci sa navijanja protiv Velsa isprave i sve podigne na jedan veci nivo. Valjalo bi.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  6. #531
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niksicani bojkotuju $ever zato sto Varvari ne jebu da skinu svoje dresove. Na sta bi to licilo da Fapovci, Vojvode i Bestije dodju u obiljezja svojih klubova? Ja bih se licno posrano o$ecao u dresu Sutjeske na utakmici reprezentacije. To jedino kod nas idioti praktikuju. Postoji volja da se ide na $ever, ali pod uslovom da svi nose boje nacionalnog tima. 2 Varvara su zalutala na Jug protiv Velsa pa su pusteni na tribinu pod uslovom da se zakopcaju do grla. Niko ih nije dirao, jer je nas bilo 200, a njih dvojica.

    A skakanje u Zagreb je posebna prica. Mozda je i malo trulo, jer nam je golman Srbin. 10ak "Ultrasa" se "bukalo" , ali nista strasno, 200 navijaca ih je iskuliralo. Treba da se bijemo izmedju sebe i tako rizikujemo ulazak na utakmicu. Tako bi izostala podrska vaterpolistima, a zbog toga smo ustvari i dosli.

    Kad dovoljno autoritativne vodje zabrane svojim "saborcima" da nose svoja obiljezja, eto nas na $ever. Ako se ko pojavi u klupska obiljezja, tog dana ce reprezentacija ostati bez podrske navijaca, jer ce nastati opsta tucha, plus ce biti neka kazna FIFE = dodatni stimulans reprezentaciji da izgubi 6 bodova viska.

    Vidimo se protiv Svajcarske.Na $EVERU, nadam se.

    Didi, sad mozes da banujes i ovaj nalog.

    Zodiac.

  7. #532
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    off:
    ja bih uputio par rijeci ziteljima niksica..
    zasto vama SVE smeta?
    zasto pljujete po PODGORICI a kad dodjete VI postavljate uslove?
    zasto vam smeta dres BUDUCNOSTI na tribini? nikad niste vidjeli dres milana u navijace italije? partizana u navijace srbije? ajaxa u navijace holandije?
    vjerujem da niste..
    sto je to navijacki pokret u niksicu prosao sve da moze da prica o organizovanju navijanja u nacionalni kop? praznici su vam kad je BUDUCNOST gostovala.. lise davnih srecnih godina sutjeske kad ste vidjeli i savezne lige..
    i da, ako ovi zodijak moze da procita - dolazis'i ti u PODGORICU da se bijes?

  8. #533
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,403
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    off:
    ja bih uputio par rijeci ziteljima niksica..
    zasto vama SVE smeta?
    zasto pljujete po PODGORICI a kad dodjete VI postavljate uslove?

    zasto vam smeta dres BUDUCNOSTI na tribini? nikad niste vidjeli dres milana u navijace italije? partizana u navijace srbije? ajaxa u navijace holandije?
    vjerujem da niste..
    sto je to navijacki pokret u niksicu prosao sve da moze da prica o organizovanju navijanja u nacionalni kop? praznici su vam kad je BUDUCNOST gostovala.. lise davnih srecnih godina sutjeske kad ste vidjeli i savezne lige..
    i da, ako ovi zodijak moze da procita - dolazis'i ti u PODGORICU da se bijes?
    ovo i mene posebno interesuje no me nekoliko puta bilo muka da pitam. Postoji izgleda neki trip da se podgorica mrzi i tako to ali ne znam zasto......
    mada nema dana kad se iskoci nedje na kafu da cujes nekog sa bolan naglaskom kako obavi 5 poziva i isfali se kako je u pg:-P:-P

  9. #534
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    off:
    ja bih uputio par rijeci ziteljima niksica..
    zasto vama SVE smeta?
    zasto pljujete po PODGORICI a kad dodjete VI postavljate uslove?
    zasto vam smeta dres BUDUCNOSTI na tribini? nikad niste vidjeli dres milana u navijace italije? partizana u navijace srbije? ajaxa u navijace holandije?
    vjerujem da niste..
    sto je to navijacki pokret u niksicu prosao sve da moze da prica o organizovanju navijanja u nacionalni kop? praznici su vam kad je BUDUCNOST gostovala.. lise davnih srecnih godina sutjeske kad ste vidjeli i savezne lige..
    i da, ako ovi zodijak moze da procita - dolazis'i ti u PODGORICU da se bijes?
    +1..... tuzno ali istinito...
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  10. #535
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ako smo svi jednaki,ako smo tu da navijamo za CG,ako nema podjela na Varvare,Vojvode,Bestije,onda cemo svi da dolazimo bez ikakvog obiljezja... Evo,na jug nas je 400 bilo protiv Velsa,NIKO nije nosio nikakvo obiljezje,ni Sutjeske ni Celika..
    Vjerovatno ce mi rec' sad onaj sto brani i one iz Zagreba sinoc da je to neki ultras fazon(koji mi ne razumijemo O.o)
    Eto vidis,mi se ne razumijemo,mi cobani iz Niksica dolazimo da navijamo za Crnu Goru u crvene majice i sa zastavama Crne Gore...
    Niko ne spori da je to vasa tribina,da ste iskusniji i da vi treba da vodite navijanje.Niko vam se ne bi mijesao u "posao",ali dok god dolazi pola tribine u obiljezja Buducnosti moja noga na $ever nece krocit,i ne samo moja nego nekih 300-400 momaka. Hvala.
    Last edited by El_NiNhO; 09-09-10 at 00:06.
    Slazem se.

  11. #536
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,403
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ako smo svi jednaki,ako smo tu da navijamo za CG,ako nema podjela na Varvare,Vojvode,Bestije,onda cemo svi da dolazimo bez ikakvog obiljezja... Evo,na jug nas je 400 bilo protiv Velsa,NIKO nije nosio nikakvo obiljezje,ni Sutjeske ni Celika..
    Vjerovatno ce mi rec' sad onaj sto brani i one iz Zagreba sinoc da je to neki ultras fazon( koji mi ne razumijemo,i nije prica za forum O.o)
    Eto vidis,mi se ne razumijemo,mi cobani iz Niksica dolazimo da navijamo za Crnu Goru u crvene majice i sa zastavama Crne Gore...
    Niko ne spori da je to vasa tribina,da ste iskusniji i da vi treba da vodite navijanje.Niko vam se ne bi mijesao u "posao",ali dok god dolazi pola tribine u obiljezja Buducnosti moja noga na $ever nece krocit,i ne samo moja nego nekih 300-400 momaka. Hvala.
    vidis stari ovo je kompleks koji ste sami sebi nadjenuli posto ja nidje ne vidjeh da vas ko proziva no ajde, ono sto je meni paradoksalno kao nekom koji je bio na meceve repke na sjeveru ili dio zapada uz sjever jeste da ja nesto ne vidjeh te ljude u plave dresove na utakmice i ne znam koji vam je djavo. Ovo nije reprezentacija ni buducnosti ni zabjela ni podgorice vec Crne Gore pa ako se odje dolazi da se udaraju neke kontre i da se pokazuje jesu li bolji varvari, vojvode ili FAP masina onda bolje da ne dolazite. Ako ste voljni da se svi smjestimo na sjever da bude pun ljudi u crvenom koji ce zajedno urlat a ne ka mala djeca malo ovi malo oni pa se podudaramo onda ajte da zavrsimo sa pricom jer tu dogovori neki posebni ne trebaju vec iduci put svi u dogovoreno mjesto i vrijeme i zajedno na sjever ja mislim da to toliko nije komplikovano?

  12. #537
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ako smo svi jednaki,ako smo tu da navijamo za CG,ako nema podjela na Varvare,Vojvode,Bestije,onda cemo svi da dolazimo bez ikakvog obiljezja... Evo,na jug nas je 400 bilo protiv Velsa,NIKO nije nosio nikakvo obiljezje,ni Sutjeske ni Celika..
    Vjerovatno ce mi rec' sad onaj sto brani i one iz Zagreba sinoc da je to neki ultras fazon(koji mi ne razumijemo O.o)
    Eto vidis,mi se ne razumijemo,mi cobani iz Niksica dolazimo da navijamo za Crnu Goru u crvene majice i sa zastavama Crne Gore...
    Niko ne spori da je to vasa tribina,da ste iskusniji i da vi treba da vodite navijanje.Niko vam se ne bi mijesao u "posao",ali dok god dolazi pola tribine u obiljezja Buducnosti moja noga na $ever nece krocit,i ne samo moja nego nekih 300-400 momaka. Hvala.
    na nijedno od mojih pitanja nije dat konkretan odgovor, sve nesto pokusavas da opravdas, objasnis..
    da je nedajboze niksic glavni grad u crnu goru i da su tamo svi mecevi, kidaj mi ruku ako se niksicani ne bi digli svi sa majcama celika i sutjeske! besplatno bi ih dijelili za te prilike..
    ja ti nisam reka da ste cobani.. kaemse ti je odgovorio na neko od mojih pitanja..
    i da, toliko vi je vazna CRNA GORA da vas 400 lokal patriota zbog jednog dresa VARVARA na tribini nece doc da navija no ce skocit da ga biju (ako mognu)?

  13. #538
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ...ni zabjela...
    Nas odje ne pominji,mi imamo svoju Republiku i dobro je da je tako .Ovakvih problema nemamo

  14. #539
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Izvinjavam se na off-u, bicu kratak.

    Evo ja sam iz Niksica i idem na sjever iako poznajem vecinu, da kazem ozbiljnijih, momaka i navijaca Sutjeske i vjerujte mi (obracam se Niksicanima) da ni jednom nijesam vidio dres Buducnosti osim na Sekulovicu (novinaru Montene koji je stari Varvar). Vidio sam dres Man Utd-a, vidio sam dres Barcelone i to je bukvalno to. Znaci pocevsi od vodja, preko raznih navijackih grupa iz vise gradova dominirala su nacionalna obiljezja ili "civilka" tako da ta prica da pola sjevera dolazi u obiljezja Buducnosti ili nekog drugog tima ne pije vodu. Znam dosta Varvara, znam i neke od vodja i mogu garantovati da su korektni i da bi se sa njima moglo normalno pricati i dogovoriti (prije neku noc sam telefonom razgovarao sa jednim od njih i znam da su voljni da se prica ali sa ozbiljnim momcima i momcima koji imaju autoritet medju Vojvodama, Fapovcima...) pa da se vec od 8 oktobra okupimo zajedno na sjeveru. Svi na svom dijelu tribine, iznad svoga transparenta i sa "svojim" momkom na sipci koji bi naravno koordinisao navijanje. I da dodam da apsolutno nikad nijesam dozivio bilo kakvu uvredu na konto toga sto sam Niskicanin niti sam se osjetio prozvanim ili nepozeljnim. Dakle ovo je istina sto se tice uvreda i nosenja klupskih obiljezja na sjeveru mada ja licno tome ne bih pridavao bas toliki znacaj i ici u krajnost tako sto bih zahtjevao da se apsolutno svakome zabrani da udje na tribinu u dresu bilo kojeg tima... Po malo je ekstremno... Ako pazljivo procitate postove velikog broja Varvara vidjecete da vecina njih upravo insitira na jednakosti i na tome da se dolazi u reprezentativnim obiljezjima tako da neki "izolovani slucaj" ili par njih ne bi smio ugroziti mogucnost ujedinjenja navijackih grupa jer bi podrska reprezentaciji i samo navijanje bilo neuporedivo bolje a i meni bi bilo srce puno.
    Last edited by Serhi; 09-09-10 at 03:34.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  15. #540
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Pa to,vidis kako znas,mi bi odma skocili da ga bijemo
    Raspitaj se kako su prosli momci sto su dosli sa majicama Varvara na jug protiv Velsa. Niko ih prstom nije takao. Kad dolazimo u Pg,ne dolazimo da se razracunavamo i bijemo s vama(izmedju sebe) nego da navijamo za CG,a gore sam napisao sta mislim kad ce Niksicani otic' na jug.

    Dosta smo off-ovali ovo. Oprastajte.
    Slazem se.

  16. #541
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    vidis stari ovo je kompleks koji ste sami sebi nadjenuli posto ja nidje ne vidjeh da vas ko proziva no ajde, ono sto je meni paradoksalno kao nekom koji je bio na meceve repke na sjeveru ili dio zapada uz sjever jeste da ja nesto ne vidjeh te ljude u plave dresove na utakmice i ne znam koji vam je djavo. Ovo nije reprezentacija ni buducnosti ni zabjela ni podgorice vec Crne Gore pa ako se odje dolazi da se udaraju neke kontre i da se pokazuje jesu li bolji varvari, vojvode ili FAP masina onda bolje da ne dolazite. Ako ste voljni da se svi smjestimo na sjever da bude pun ljudi u crvenom koji ce zajedno urlat a ne ka mala djeca malo ovi malo oni pa se podudaramo onda ajte da zavrsimo sa pricom jer tu dogovori neki posebni ne trebaju vec iduci put svi u dogovoreno mjesto i vrijeme i zajedno na sjever ja mislim da to toliko nije komplikovano?
    mislim da forum nije pravo mjesto za dogovaranje tako necega... u sofiji je pocela neka prica, vidjecemo kako ce se zavrsiti...
    AJMO CRNA GORO !!!

  17. #542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ako smo svi jednaki,ako smo tu da navijamo za CG,ako nema podjela na Varvare,Vojvode,Bestije,onda cemo svi da dolazimo bez ikakvog obiljezja... Evo,na jug nas je 400 bilo protiv Velsa,NIKO nije nosio nikakvo obiljezje,ni Sutjeske ni Celika..
    Vjerovatno ce mi rec' sad onaj sto brani i one iz Zagreba sinoc da je to neki ultras fazon(koji mi ne razumijemo O.o)
    Eto vidis,mi se ne razumijemo,mi cobani iz Niksica dolazimo da navijamo za Crnu Goru u crvene majice i sa zastavama Crne Gore...
    Niko ne spori da je to vasa tribina,da ste iskusniji i da vi treba da vodite navijanje.Niko vam se ne bi mijesao u "posao",ali dok god dolazi pola tribine u obiljezja Buducnosti moja noga na $ever nece krocit,i ne samo moja nego nekih 300-400 momaka. Hvala.
    vise ste presrali sa dresovima, kakvo je to ******"????????????????
    to jedino vama smeta i nikome drugome pa prema tome je to samo vas problem,
    jer ako nikome od nas ne smeta da podje u nk i vidi nekog u dres sutjeske ili fap masina, o cemu se onda radi???????
    prvo je bilo prica vodi se navijanje, pa kad to nije uspjelo drugi nose dresove majice i sl,
    opet ponavljam meni je normalno da ako bude igrala reprezentacija u nk i ja podjem tamo i vidim nekog u dres sutjeske nece mi smetati, a ja isti necu doc u dres buducnosti ili majicu jer bi se to moglo shvatiti kao provokacija, jer je to ipak vas stadion
    nadam se da smo se razumjeli, problem su dresovi, kako da ne
    niko se sa sjevera necje cjerat radi dresova i sl, i do sad ej jedan momak poceran jer je dosao u dres partizana
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #543
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Izvinjavam se na off-u, bicu kratak.

    Evo ja sam iz Niksica i idem na sjever iako poznajem vecinu, da kazem ozbiljnijih, momaka i navijaca Sutjeske i vjerujte mi (obracam se Niksicanima) da ni jednom nijesam vidio dres Buducnosti osim na Sekulovicu (novinaru Montene koji je stari Varvar).
    bio je u dres geteborga vjerovao ili ne, jer sam mu ja grinja sto je dosa u dres
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #544
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ovaj,ima sam prilike gledat 2 meča Hrvatske repke u Zg.
    Prelijepo je viđet kad je cijela tribina u kockaste majice ili dresove.
    Pa bi bilo lijepo da se i naše tribine CRVENE od majica!


    Ka što vidite nema ni majica Hajduka,Dinama,Rijeke...
    Što veli DIDI "opet ponavljam meni je normalno da ako bude igrala reprezentacija u nk i ja podjem tamo i vidim nekog u dres sutjeske nece mi smetati, a ja isti necu doc u dres buducnosti ili majicu jer bi se to moglo shvatiti kao provokacija, jer je to ipak vas stadion".Apsolutno se slažem sa ovim.
    Zamisli da recimo igra CG u Kotor i ja dodjem u majicu ili trenerku JADRANA?
    Prije neki dan sam ironično napisa ono ko bi treba da navija za koju reprezentaciju...
    I još nešto vi koji kad igra reprezentacija zemlje u kojoj živite i koja vam je sve dala,protiv zemlje reprezentacije za koju znate preko slika i televizora i u koju nikad niste kročili,navijajte punim srcem i svim tijelom i bićem za ovu drugu!
    Pih

    Mišljenja sam da,onog dana kada igra reprezentacija sve podjele treba da stanu.
    Drugu državu i reprezentaciju do ove nemamo!
    Tako da tog dana kad igra Crna Gora navija se za CRNU GORU!
    I TAČKA!!!!!
    Last edited by rain_wind_storm; 09-09-10 at 10:32.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  20. #545
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ako smo svi jednaki,ako smo tu da navijamo za CG,ako nema podjela na Varvare,Vojvode,Bestije,onda cemo svi da dolazimo bez ikakvog obiljezja... Evo,na jug nas je 400 bilo protiv Velsa,NIKO nije nosio nikakvo obiljezje,ni Sutjeske ni Celika..
    Vjerovatno ce mi rec' sad onaj sto brani i one iz Zagreba sinoc da je to neki ultras fazon(koji mi ne razumijemo O.o)
    Eto vidis,mi se ne razumijemo,mi cobani iz Niksica dolazimo da navijamo za Crnu Goru u crvene majice i sa zastavama Crne Gore...
    Niko ne spori da je to vasa tribina,da ste iskusniji i da vi treba da vodite navijanje.Niko vam se ne bi mijesao u "posao",ali dok god dolazi pola tribine u obiljezja Buducnosti moja noga na $ever nece krocit,i ne samo moja nego nekih 300-400 momaka. Hvala.
    Evo su ti i Nikšićani rekli.. ja do sad nisam viđela nekoga u dres Budućnosti, ako je i bilo toga onda nije sigurno pola tribine, nego dva-tri čo'eka,a ne možeš baš da kontrolišeš SVE ljude koji dođu na tribinu. Evo sad protiv Velsa je par redova ispred mene bio momak u dres Bokelja, onda su neki sjedjeli, neki pjevali kasno i tako..jbg..meni to sve smeta, ali valjda će biti malo bolje, a najbitnije je da se ne odvajamo, a posebno ne zbog nekih gluposti.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  21. #546
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Ovaj,ima sam prilike gledat 2 meča Hrvatske repke u Zg.
    Prelijepo je viđet kad je cijela tribina u kockaste majice ili dresove.
    Pa bi bilo lijepo da se i naše tribine CRVENE od majica!
    http://img808.imageshack.us/i/hrvatski20navijaci.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7186/hrvatski20navijaci.jpg

    Ka što vidite nema ni majica Hajduka,Dinama,Rijeke...
    Što veli DIDI "opet ponavljam meni je normalno da ako bude igrala reprezentacija u nk i ja podjem tamo i vidim nekog u dres sutjeske nece mi smetati, a ja isti necu doc u dres buducnosti ili majicu jer bi se to moglo shvatiti kao provokacija, jer je to ipak vas stadion".Apsolutno se slažem sa ovim.
    Zamisli da recimo igra CG u Kotor i ja dodjem u majicu ili trenerku JADRANA?
    Prije neki dan sam ironično napisa ono ko bi treba da navija za koju reprezentaciju...
    I još nešto vi koji kad igra reprezentacija zemlje u kojoj živite i koja vam je sve dala,protiv zemlje reprezentacije za koju znate preko slika i televizora i u koju nikad niste kročili,navijajte punim srcem i svim tijelom i bićem za ovu drugu!
    Pih

    Mišljenja sam da,onog dana kada igra reprezentacija sve podjele treba da stanu.
    Drugu državu i reprezentaciju do ove nemamo!
    Tako da tog dana kad igra Crna Gora navija se za CRNU GORU!
    I TAČKA!!!!!

    Dodji dodji u majcu Jadrana
    Last edited by DIDI; 09-09-10 at 11:16.
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  22. #547
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [guote=guest;1817138]U pravu si! Ali npr. ja pisem iskljucivo zbog toga sto NK odbija bilo kakvu pricu u 4 oka. Onda odje kupim miljennja ljudi koji su iz te ekipe. :joint:[/quote]
    nijesi informisan kako treba, tako da bi te zamolio da ne postujes vise o ovome
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #548
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    pochinju pritisci,odbija',odbija' ne podlijezi... O.o
    Slazem se.

  24. #549
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bio je u dres geteborga vjerovao ili ne, jer sam mu ja grinja sto je dosa u dres
    E pa moguce, my bad. Stajao je lijevo od mene sad protiv Velsa tako da ne vidjeh dres u potpunosti... Iskreno, meni apsolutno to i ne smeta dok bi druga prica bila da se navijanje vodi u klupskim dresovima ali kako to nije slucaj onda stvarno ne vidim razlog za bojkot sjevera. U pamet se Niksicani, Svica je na vratima.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  25. #550
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    E pa moguce, my bad. Stajao je lijevo od mene sad protiv Velsa tako da ne vidjeh dres u potpunosti... Iskreno, meni apsolutno to i ne smeta dok bi druga prica bila da se navijanje vodi u klupskim dresovima ali kako to nije slucaj onda stvarno ne vidim razlog za bojkot sjevera. U pamet se Niksicani, Svica je na vratima.
    Ja sam se zakačio sa nekim navijačima Geteborga zadnji put kad sam bio u Lilehamer tako da ću ga dobro iznabadat kad ga vidim idući put, samo mi ga pokaži
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

Page 22 of 94 FirstFirst ... 121819202122232425263272 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Montenegro
    By Bugi in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 26-04-07, 21:11
  2. Whitefield United Ultras
    By GentleGiant in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 07-12-06, 17:29
  3. Where is Montenegro?
    By Vukasin Micunovic in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 28-09-06, 18:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •