View Poll Results: Da li ste za nezavisnu Crnu Goru

Voters
119. You may not vote on this poll
  • Da

    57 47.90%
  • ne

    62 52.10%
Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 127

Thread: Internet referendum

  1. #101
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neka su ti sretni dabogda im se trag ne vidi ,pa svi dosli kod tebe u sumadiju !!!!! I neka ponesu one vrece krtola i brasna ete su dobili od serbije !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #102
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    "Serbogorci" su divni ljudi, a da su prodate duše, Milo bi ih odavno kupio!

    Pa i da se Crna Gora razjedini sa Srbijom, oni će u Srbiji da budu uvek dobrodošli, posebno u mojoj rodnoj Šumadiji, gde su 2 od 3 Šumadinaca crnogorskog porekla; dakle, isto "Serbogorci"!!


    mi smo poznati da oplodjavamo zenke dje godj stignemo ,no to nema nicesove veze sa Crnom Gorom !!!!! :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    Aooo ovoga himzaaaa QQ majkoooo pa ako su u sumadiju kako mogu da odu iz Crne Gore a ???? :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :hammer: :hammer: :hammer:

    A oni da odu iz Crne Gore, koliko bi Crnogoraca onda bilo u Crnoj Gori? 15, 20%??
    ostalo bi taman 100% Crnogoraca !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #103
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Neka su ti sretni dabogda im se trag ne vidi ,pa svi dosli kod tebe u sumadiju !!!!! I neka ponesu one vrece krtola i brasna ete su dobili od serbije !!!!
    Nema problema, tu smo ako zatreba. I šta nam Bog dade, to ćemo bratski da podelimo.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  4. #104
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Carski
    Cinimise da me nijesi dobro razumijo? svisu dobro dosli u Crnu goru, a ponajvise dobri i pametni Srbi poput tebe, no kadasmo oko toga prostudiraj Njegusa pa biceti sve jasno....?

  5. #105
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Crna Gora Crnogoracima !!!!
    Samo ce Crnogorci odlucivati o sudbini Crne Gore !!!!!

    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #106
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko vas shto pita ,imate li vi uposhte pravo glasa?
    o sudbini crne gore ce odlucivatai volja gradjana crne gore a ne puste fantazije shacice stranih turista :!:

  7. #107
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Ko je ikad pitao ista srbe; od Turaka do Karle Del Ponte?
    Sve je suprotno vasim prognozama;od velike Srbije-mala Srbija,
    od NATO odbrane-kapitulacija,
    od srpskog Kosova neostade nista itd...itd...
    Pa neka nam se ostvare prognoze!
    ZA samostalnu i nezavisnu Crnu Goru
    i naravno dobre diplomatske odnose]

  8. #108
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pobjegli u strane drzave smjestili sebe i svoju djecu na sigurno pa bi da odlucuju o sudbini onih sto rade za 150 eura mjesecno i kupuju hljeb na veresiju. Odlucujte milka, zveku, berance, milovane i ostali koji ne zivite u Crnoj Gori o nezavisnosti Londona, nezavisnosti za pingvine na sjevernom polu itd. obican narod ima prece probleme od vase nezavisnosti - a to je prije svega kako prezivjeti do sljedeceg prvog u mjesecu. Narodu u Crnoj Gori prije svega treba bolji zivot a toga nece ni biti dok ga vi zamlacujete nebitnim stvarima kao i ova vlast uostalom, mjesto da rijesava ekonomske probleme u kojima se nalazimo. Vi i onako nemate pravo glasa na referendumu pa ne vidim sto hocete uopste.

  9. #109
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Pobjegli u strane drzave smjestili sebe i svoju djecu na sigurno pa bi da odlucuju o sudbini onih sto rade za 150 eura mjesecno i kupuju hljeb na veresiju. Odlucujte milka, zveku, berance, milovane i ostali koji je zivite u Crnoj Gori o nezavisnosti Londona, nezavisnosti za pingvine na sjevernom polu itd. obican narod ima prece probleme od vase nezavisnosti - a to je prije svega kako prezivjeti do sljedeceg prvog u mjesecu. Vi i onako nemate pravo glasa na referendumu pa ne vidim sto hocete uopste.

    Zasto nemaju prava glasa na referendumu ?

    Je li ovo tacno ?


  10. #110
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato sto im je boravak u inostranstvu a ne u Crnoj Gori . Znaci nisu gradjani. Tako barem zakon tumaci rezim . Inace po medjunarodnim konvencijama o ljudskim pravima svako ko je drzavljanin Crne Gore bi automatski trebao da ima pravo glasa - ali u praksi nije tako.

  11. #111
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Zato sto im je boravak u inostranstvu a ne u Crnoj Gori . Znaci nisu gradjani. Tako barem zakon tumaci rezim . Inace po medjunarodnim konvencijama o ljudskim pravima svako ko je drzavljanin Crne Gore bi automatski trebao da ima pravo glasa - ali u praksi nije tako.
    To po vašem viđenju znači, da bi jedno 30 000 000 Iraca koji žive u Ameriku, a koji su porijeklom Irci, trebali da glasaju na izbore u
    Republiku Irsku !
    Da ne navodim više prijemjera.

    Vi tako zamišljate demokratiju ?

    "Što je babi milo to joj se i snilo"

  12. #112
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo tako! sto ti je tu sad cudno? nemaju doticni ex-irci pravo glasa u irsku mogu jedino ovako da se veljeirche preko interneta

  13. #113
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislis li da zato sto zivim u LDN nemoram da placam porez na kuce i imanje u CG?
    Stzu mi racuni ,vjeruj,bez zakasnjenja!Kada dodje vrijeme i poziv za glasanje jer sam na glasackom spisku.
    Nije zabranjeno da se putuje pa ja dolazim u Crnu Goru i znam odlicno kako se zivi tamo a kako u drugim zemljama Evrope.A znam i zasto!

    Neznam kako ti masta radi.Mozda ti mislis da su svi Crnogorci otisli u inostranstvo s vrecom na stap da se prehrane!

    Ako razmisljas u tom pravcu ,ostavljam ti da kroz tvoje crno-bijele naocare odgonetnes odakle mi kao Crnogorki pravo da glasam ZA NEZAVISNU I SAMOSTALNU CG,koja pored takvih plata placa cehove zbog zajednice sa Srbijom!

    Nikada nisam vidjela nijednog Crnogorca da uhvati Srbijanca za vrat kako bi mu objasnio da je iz CG(iako svi kazu da su poreklom iz..).Odakle vam pravo da agresivnim fantazijama i djelima ugrozavate svakoga oko sebe!

    Ti prozivas jer nedozvoljavas da moje CRNOGORSKO vaspitanje i nasledje.kroz cinjenicu koja prosto postoji i cijeg postojanja su svi svjesni-da je sa srbijom zlo i gore,daje jos jedan glas za NEZAVISNU CRNU GORU!

  14. #114
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SVIM PRAVOSLAVNIM VJERNICIMA SRETNA NOVA GODINA 2005

  15. #115
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    upravo tako! sto ti je tu sad cudno? nemaju doticni ex-irci pravo glasa u irsku mogu jedino ovako da se veljeirche preko interneta :lol:

    Vash agresivni nastup, krshcenje i posrBljavanje svih naroda i nacija,
    od Triglava pa do Vardara, je najbolja moguca motivacija, za mirni razvod braka Davida i Golijata.

    David je dovoljno pametan, da ne pristaje da ga Golijat siluje josh jedno stolece.

    Za harmonichan brak i zajednichki zivot, je potrebna obostrana ljubav,
    koja je ochigledno postojala pochetkom devedesetih,
    zashto se ta ljubav ugasila, pogledajte sebe u ogledalo i pogledajte u retrovizor sve ce vam biti jasno.

    Nema mrznje, ima prezira zbog toliko prolivene krvi i zlochina,
    vash obraz Moracha ne moze da opere sledeci vijek,
    dakle razvod braka, sa nasiljem nema kompromisa,
    sloboda ili propast svih gradjana Crne Gore.

    Zivot pod okupacijom, nije vrijedan da se za njega borimo,
    bez slobode nam nema zivota, Crna Gora njen duh i ponos ce nestati sa ove zelene planete, josh jedna tragedija malog naroda na Evropskom kontinentu.

    Ako ima Boga i Bozije pravde,
    gradjani Crne Gore zasluzuju slobodu i sa svojom kulturom, tradicijom borbe za slobodu, zauzmu mjesto u drushtvu sa drugim Evropskim civilizacijama.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #116
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by Janko23-
    Zato sto im je boravak u inostranstvu a ne u Crnoj Gori . Znaci nisu gradjani. Tako barem zakon tumaci rezim . Inace po medjunarodnim konvencijama o ljudskim pravima svako ko je drzavljanin Crne Gore bi automatski trebao da ima pravo glasa - ali u praksi nije tako.
    To po vašem viđenju znači, da bi jedno 30 000 000 Iraca koji žive u Ameriku, a koji su porijeklom Irci, trebali da glasaju na izbore u
    Republiku Irsku !
    Da ne navodim više prijemjera.

    Vi tako zamišljate demokratiju ?

    "Što je babi milo to joj se i snilo"
    Ok znaci smatras da imaju pravo da glasaju. Ok. Po istoj logici ako imaju pravo glasa milovan, Beranac, milka i ostali koji zive u inostranstvu - imaju pravo glasa i svi nasi ljudi koji zive u Srbiji a rodjeni su u Crnoj Gori. I oni isto placaju porez ko i milka , prave kuce, a i cesce su u Crnu Goru od gore navedenih. E a njima rezim ne dozvoljava da glasaju. A milki, zveku, berancu i milovanu placa karte da dodju da glasaju zato sto znaju da ce zaokruziti DPS. I vi onda govorite o nekoj pravdi i "pravnoj drzavi". Toga nema u Crnoj Gori, Crna Gora je privatna milova drzava.


    P.S Sretna vam svima ova nasa pravoslavna, srpska nova godina po julijanskom kalendaru

  17. #117
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isokrat
    Осуђени сте на пораз, када већину не можете скупити на овоме форуму.

    Da li ste za nezavisnu Crnu Goru
    Da
    48% [ 52 ]
    ne
    51% [ 55 ]

    Total Votes : 107


    Da li ste za nezavisnu Crnu Goru
    Da
    49% [ 54 ]
    ne
    50% [ 56 ]

    Total Votes : 110
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #118
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milka
    Mislis li da zato sto zivim u LDN nemoram da placam porez na kuce i imanje u CG?
    Stzu mi racuni ,vjeruj,bez zakasnjenja!Kada dodje vrijeme i poziv za glasanje jer sam na glasackom spisku.
    Nije zabranjeno da se putuje pa ja dolazim u Crnu Goru i znam odlicno kako se zivi tamo a kako u drugim zemljama Evrope.A znam i zasto!

    Neznam kako ti masta radi.Mozda ti mislis da su svi Crnogorci otisli u inostranstvo s vrecom na stap da se prehrane!

    Ako razmisljas u tom pravcu ,ostavljam ti da kroz tvoje crno-bijele naocare odgonetnes odakle mi kao Crnogorki pravo da glasam ZA NEZAVISNU I SAMOSTALNU CG,koja pored takvih plata placa cehove zbog zajednice sa Srbijom!

    Nikada nisam vidjela nijednog Crnogorca da uhvati Srbijanca za vrat kako bi mu objasnio da je iz CG(iako svi kazu da su poreklom iz..).Odakle vam pravo da agresivnim fantazijama i djelima ugrozavate svakoga oko sebe!

    Ti prozivas jer nedozvoljavas da moje CRNOGORSKO vaspitanje i nasledje.kroz cinjenicu koja prosto postoji i cijeg postojanja su svi svjesni-da je sa srbijom zlo i gore,daje jos jedan glas za NEZAVISNU CRNU GORU!
    О јадна ли је та независност за коју се ти бориш из далеке Енглеске. Што не дођеш мало живјети у тој идили коју продајеш народу овдје?

  19. #119
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gledaj ovu magarad kako su zapljenili ,e pa jankicu mogu ti komotno rec da ja imam pravo glasanja i da se vodim jos u Crnu Goru (a tako ce i ostat) i ja i djeca i zena ,jaksaaa, svih nas 5 imamo legitimno pravo jer se vodimo dolje ,a i ovamo isto cak sto vise zena i djeca imaju trojno drzavljanstvo :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: dalje musrafe serbaljske ,i nama se osjeca ito dobro kad su plate i penzije tolko male (zafaljujuci veljeserbiji) jerbo MI moramo pomagat ostatak naskije famelja ,a on serbalji nije nimalo mal !!!!!! :evil: :evil: :mad: Nijesmo nadri narode serbaljski MI iz inostranstva startovali najveci pokolj na balkanu no vi serbalji -nebeski narod !!! Nijesmo MI unistili ekonomiju Crne Gore ,no VI serbalji krvolocni !!
    Nike Milka iz Londona ili Brzi ,ili Milovan iz Danske ,ili ja iz Svecke klali i silovali narod punije 15 godina po bivsoj Jugi no VI velje serbalji , i nijesmo MI najomrazenija nacija u zadnjije 70 godina !!
    Zato fukare pokrite se usima i zabite se u rupu iz koje ste izasli !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #120
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim daje ZVEK ZIVI sve rekao da nepominjem nista vise, kadase bude glasalo za NEZAVISNU CRNU GORU etome u Crnu Goru da glasam po mogucnosti prvi, i neceme sprijecit nikakv poso ili cijena odlaska, jer bicemi satisfakcija biti prvi put u NEZAVISNU NAM CRNU GORU. :dring:

  21. #121
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daleko si ti Isokrate od od Crne Gore ,a jos dalje od Evrope!

    Daleko ste svi od svega ljudskog,bando krvolocna!
    Najomrazeniji ste u svijet jer neznate drugo nego da koljete,palite i skrnavite sve oko sebe!

    Mozes puknut, svi cemo glasati i nastaviti da pomazemo sve nase.Boravak imam i pravo za glasanje!
    za nezavisnu crnu goru


    Idila ti i jeste dok dobijas 150 eura za jer ste zlocinci iz zadovoljstva!!!
    Za tu rabotu ne trazite placanje!

  22. #122
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to sto vi imate pravo glasa to je samo jedna u nizu administrativnih gresaka ,koja ce na vasu zalost ubrzo biti ispravljena . isto ko onaj sto je pokojan (ili rahmetli) pa mu stize poziv na bivsu adresu , e sad posto vi niste pokojnici (ili rahmetli) viste duzni da se odjavite inace vrsite krivicno djelo
    a dok ne dodje do referenduma moze svasta da se desi tj da ponovo promjenite vase misljenje (po ko zna koji put) jer naravno ta milova politika sklona je sve cescim radikalnim zaokretima . u ostalom znate i sami do juce ste bili zakleti momirovci tako da ne znam sto ce vam ova pusta prica o posrbljanaju i okupatorima ...

  23. #123
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravila moraju biti ista za sve. Znaci na referendumu mogu glasati iskljucivo drzavljani Crne Gore sa boravkom u CG ili svi drzavljani. Sobzirom da prvi slucaj omogucava mnogo zloupotreba ja sam za to da se na referendumu omoguci svim drzavljanima CG da glasaju. To ukljucuje i 500.000 Crnogoraca koji zive i rade u Srbiji.

    NEZAVISNA CRNA GORA - AL U QRCU

  24. #124
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #125
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto i Havijer solana pade MILU na koljena no sto bi sa Vojom kostunicom i on nesto dobi? bjeseli sankcije, ahh ta jevropa. :wink:

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •