Results 1 to 2 of 2

Thread: program za sony ps3

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default program za sony ps3

    pozdrav. interesuje me da li ima neki program sa kojim bih upravljao preko PC-a sve sony ps3 oko kontrole potrosnje itd. jer drug radi sa tim, ali vise ne moze da radi on, planira zaposli 2 radnika, pa da ga ne kradu. znam za racunare programe- za igraonice, imam ih 2-3. Ali rekoh da cujem za sony ps3 koji je najbolji za koriscenje- vjerovatno neki postoji.. ??
    mOnteneGro

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne postoji. kad igra radi na ps3, nista ne smije da se desava u pozadini. Mozda (to je logican nacin da se sa tim postupa) postoje kutije koje kontrolisu rad TV-a. Tv allowance, recimo, moze da se podesi tako da za generisane cetvorocifrene kodove (kartice) dodjeljuje vremenske termine (15 minuta, pola sata, sat, dva sata) i da nakon toga ugasi tv, a ta kartica postane neupotrebljiva. Kad se ukuca kod sa sledece kartice, tv se normalno upali na termin koliko ta kartica traje. Onda kontrolises koliko su kartica prodali, a tu te tesko mogu pokrasti.

    Ovi uredjaji kostaju po 100 dolara u americi, i nisu ono sto tebi treba (treba ti slicna stvar gdje mozes da memorises na stotine, a ne samo 12 kartica). Vjerovatno ovdje postoji nesto takvo, mozda i jeftinije. Raspitaj se.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program
    By takemysoulaway in forum Software
    Replies: 10
    Last Post: 19-05-09, 06:00
  2. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •