Page 15 of 17 FirstFirst ... 511121314151617 LastLast
Results 351 to 375 of 404

Thread: Vjernici, vas stav o homoseksualcima...?

  1. #351
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Pa zasto onda stvori hermafrodite???
    Sigurno ne da bi ziveli kao homoseksualci. Ustanov se koji hormoni preovladavaju i onda se vrse potrebne operacije. To je veoma kompleksno pitanje i nema veze sa temom.

  2. #352
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Sigurno ne da bi ziveli kao homoseksualci. Ustanov se koji hormoni preovladavaju i onda se vrse potrebne operacije. To je veoma kompleksno pitanje i nema veze sa temom.
    Ima, pomenula si da je bog stvorio musko i zensko.

    Posto je bog stvorio sva stvorenja na zemlji, zasto je medju zivotinjama stvorio hermafrodite? ai medju ljudima se radjaju?

    P kad je vec krenuo nesto da stvara, sto ga ne stvori da valja,no se mora mjerit nivo hormona, c c c c c c, sigurno je bjeza sa casova biologije
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  3. #353
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Imas li ti pojma o statistici i tome kako se one rade? Daj, nemoj da te sada jos i o tome ucim, stvarno....
    Nijesam tražio da me učiš nego da ukažeš na te "jasne propuste" statistike.


    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Na osnovu toga sto je Bog stvorio muskarca i zenu, a ne muskarca i muskarca.
    Dakle, zato što postoje žene? Ne vidim kako to implicira da je to grijeh.

  4. #354
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ima, pomenula si da je bog stvorio musko i zensko.

    Posto je bog stvorio sva stvorenja na zemlji, zasto je medju zivotinjama stvorio hermafrodite? ai medju ljudima se radjaju?

    P kad je vec krenuo nesto da stvara, sto ga ne stvori da valja,no se mora mjerit nivo hormona, c c c c c c, sigurno je bjeza sa casova biologije
    Mislis li da sam ja Bozija sekretarica, pa da imam odgovore na ta pitanja? Ne znam ni zasto je Aiden takav kakav je, niti znam zasto se neki ljudi radjaju bez ruku i nogu, a neki bez pameti, to pitanje ces morati da uputis direktno nadleznom. Obucno se sa 12 godina deca pitaju zasto postoje takve stvari na svetu, ti si malo zakasnio, izgleda mi...

    Da, meri se nivo hormona posle puberteta kod hermofrodita, zar to nisi znao?

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Nijesam tražio da me učiš nego da ukažeš na te "jasne propuste" statistike.
    Moram te uciti, ako ne znas za probleme statistike, pa to se studira godinama covece i kako izbeci te probleme, sto ne znaci da je statistika pogresna. Ne mogu ti ja nadoknaditi tvoje propuste u znanju.

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Dakle, zato što postoje žene? Ne vidim kako to implicira da je to grijeh.
    Kada ti moram crtati, uf: Bog je muskarcu dao zenu da legne sa njom i da budu dvoje jedno telo, da se razmnozavaju i da napune zemlju, a ne muskarca da to radi sa njim.

  5. #355
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Moram te uciti, ako ne znas za probleme statistike, pa to se studira godinama covece i kako izbeci te probleme, sto ne znaci da je statistika pogresna. Ne mogu ti ja nadoknaditi tvoje propuste u znanju.
    Broj jeftinih trikova na ovom podforumu je u zadnjih desetak dana u zabrinjavajućem porastu.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  6. #356
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Mislis li da sam ja Bozija sekretarica, pa da imam odgovore na ta pitanja? Ne znam ni zasto je Aiden takav kakav je, niti znam zasto se neki ljudi radjaju bez ruku i nogu, a neki bez pameti, to pitanje ces morati da uputis direktno nadleznom. Obucno se sa 12 godina deca pitaju zasto postoje takve stvari na svetu, ti si malo zakasnio, izgleda mi...

    Da, meri se nivo hormona posle puberteta kod hermofrodita, zar to nisi znao?
    Hahahahahhaha, ti ces mene da naucis kad se mjeri nivo hormona,hahahahahah, nemojmo vise o tome...

    Pa sto onda postavljas pitanja ako nisi bozja sekretarica, i ako ne znas sve odgovore. Znaci ne znas ni sama odgovore, ali postavljas pitanja. I jos se branis tim neznanjem. Stvarno si...

    Ako se obicno pitaju sa 12, ja sam se pitao sa 8.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  7. #357
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Moram te uciti, ako ne znas za probleme statistike, pa to se studira godinama covece i kako izbeci te probleme, sto ne znaci da je statistika pogresna. Ne mogu ti ja nadoknaditi tvoje propuste u znanju.
    Dobro, vjerovaću ti na riječ, bez argumenata. Neću te više o tome pitati.


    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Kada ti moram crtati, uf: Bog je muskarcu dao zenu da legne sa njom i da budu dvoje jedno telo, da se razmnozavaju i da napune zemlju, a ne muskarca da to radi sa njim.
    I homoseksualan čovjek može leći sa ženom ne bi li joj napravio dijete. Mnogi su to i uradili.

  8. #358
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istina obično ima dva lica:

    1. Homoseksualnost možda nije bolest, ali anomalija sigurno jeste. Neko se rodi glup, neko sakat, a neko kao homoseksualac. I bože moj, šta da se radi. To je kategorija lica sa specijalnim potrebama.

    2. Onaj ko najviše mrzi homoseksualce ima i sam takve skrivene sklonosti kojih možda ni sam nije svjestan. Ne važi to samo za ovu problematiku već je to jedno od osnovnih psiholoških pravila da čovjek najviše mrzi kod drugog ono što ne može da prihvati kod sebe.

  9. #359
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Broj jeftinih trikova na ovom podforumu je u zadnjih desetak dana u zabrinjavajućem porastu.
    Da, svaki put kada napises post...

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Hahahahahhaha, ti ces mene da naucis kad se mjeri nivo hormona,hahahahahah, nemojmo vise o tome...
    Histericnim smejanjem neces pokriti svoje neznanje, naprotiv...

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Pa sto onda postavljas pitanja ako nisi bozja sekretarica, i ako ne znas sve odgovore. Znaci ne znas ni sama odgovore, ali postavljas pitanja. I jos se branis tim neznanjem. Stvarno si...
    TI si postavio pitanje zasto je Bog stvorio hermofrodite! Stvarno,
    pitam se da li je ovo mesto steciste pijanih i drogiranih posle ovakvih komentara...

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ako se obicno pitaju sa 12, ja sam se pitao sa 8.
    Zar ne mislis da je vreme, da krenes malo unapred sa te stepenice...?


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    I homoseksualan čovjek može leći sa ženom ne bi li joj napravio dijete. Mnogi su to i uradili.
    O tome uopste nije bila rec, vrati se na temu.

  10. #360
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Huang Ti View Post
    Istina obično ima dva lica:
    2. Onaj ko najviše mrzi homoseksualce ima i sam takve skrivene sklonosti kojih možda ni sam nije svjestan. Ne važi to samo za ovu problematiku već je to jedno od osnovnih psiholoških pravila da čovjek najviše mrzi kod drugog ono što ne može da prihvati kod sebe.
    Zasto bi neko mrzeo homoseksualce, ako kaze da je greh to sto rade? Mi8slis li da je Bog ima problem sam sa sobom kada je osudio takvo ponasanje?
    I ja mrzim masovne ubice, pa to ne znaci da ja ne mogu da prihvatim kod sebe da sam masovni ubica. Koja glupa teorija... Psihologija za predskolsku decu...

  11. #361
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Histericnim smejanjem neces pokriti svoje neznanje, naprotiv...

    TI si postavio pitanje zasto je Bog stvorio hermofrodite! Stvarno,
    pitam se da li je ovo mesto steciste pijanih i drogiranih posle ovakvih komentara...

    Zar ne mislis da je vreme, da krenes malo unapred sa te stepenice...?
    Ne pokrivam nista, smijao sam se tvojoj reakciji, kako odma zakljucujes da je neko neznalica, a pojam nemas o toj osobi...

    Ja sam postavio pitanje, a ti se branis neznanjem, i jos oces mene da okrivis, a ti ne znas odgovor na pitanje. Ako si toliki vjernik, i ako je bog svemu dao razlog i smisao, ajde mi reci koja je svrha hermafrodita??

    Vidim da slabo kopcas neke stvari, od sad cu se manje igrat rijecima, obecavam...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  12. #362
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    O tome uopste nije bila rec, vrati se na temu.
    Tvoj je argument bio da muškarcu žena služi za razmnožavanje a ne drugi muškarac. Ne vidim kako to implicira da je homoseksualnost grijeh.

  13. #363
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    'Kvarni' je odgovorio na to pitanje.

    Moj savjet za tebe - ukoliko zelis da se ozbiljno bavis pitanjima kao sto su sociologija, psihologija, religija, etika - citaj malo vise, jer si sklon da donosis veoma pojednostavljene stavove koji zvuce prilicno neuko.
    Sa aspekta religije to tebi tako zvuči jer si ti taj koji ne vjeruje u određene stvari, za koje ja znam da su istinite. Tu priču da si odjednom postao homoseksualac od 12 godina pričaj nekom drugom. Za sve abnormalno postoji uzrok. Koji je uzrok pa si ti počeo biti homić? Uzrok je SAMO i SAMO šejtan koji je ušao u tebe i kojeg sada imaš u sebi. On ti zadaje probleme sa želudcem i naravno ja znam da imaš probleme sa nervozom želudca. Religija je mnoooogo iznad psihologije, psihologije kojom se ja uopšte ne bavim. Svako pitanje postavljeno tebi nije imalo psihološku, već religijsku pozadinu.
    Dakle isključivo i samo je šejtan taj koji upravlja ljudskim mislima i koji ljudima predstavlja odvratno pozitivnim. Šejtan ulazi u čovjeka kada čovjek sebe dovede u stanju velike tuge, žalosti, euforije, opijenosti raznim stimulantima, stresa ili u trenutku dok čovjek čini najteže grijehe, kao što su molitva svecima, traženje pomoći od Isusa a.s., Muhammeda s.a.w.s, Marije r.a. itd. Kada si imao 12 godina nešto od navedenog si uradio, ili je neko tebi i tvojoj porodici, ili samo tebi postavio sihr, tzv. magiju. To obično radi neko iz zavisti, najčešće neko od rođaka.
    Ono što trebaš znati, su statistike koje sam naveo o dužini života homića. Zbog čega oni žive kratko? Zbog toga jer svaki homić DEFINITIVNO ima u sebi šekija, koji je u stanju zadati ljudima sve vrste oboljenja, od raka, leukemije itd. Dakle, ja sam svoja istraživanja davno završio, a onaj ko ne zna i ko sumnja neka istražuje.
    I tebi niko ne može pomoći ako se toga želiš trsiti, osim ukoliko budeš shvatio da je ovo o čemu ti pričam istina i ukoliko liječenje ne počneš. Razgovarao sam ja sa mnogo homoseksualaca i neki su prihvatili ovaj način liječenja. Jedan od njih mi je rekao da mu svakim danom opada želja za homoseksualizmom. Ako ne želiš da se liječiš, ok, a ako želiš ne budi osoran, već se javi na pwt. da ti pomognem.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  14. #364
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Tvoj je argument bio da muškarcu žena služi za razmnožavanje a ne drugi muškarac. Ne vidim kako to implicira da je homoseksualnost grijeh.
    Tako sto je Bog pokazao stvaranjem muskarca i zene primer, dok je kazna za homoseksualce jasno opisana.

  15. #365
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Sa aspekta religije to tebi tako zvuči jer si ti taj koji ne vjeruje u određene stvari, za koje ja znam da su istinite. Tu priču da si odjednom postao homoseksualac od 12 godina pričaj nekom drugom. Za sve abnormalno postoji uzrok. Koji je uzrok pa si ti počeo biti homić? Uzrok je SAMO i SAMO šejtan koji je ušao u tebe i kojeg sada imaš u sebi. On ti zadaje probleme sa želudcem i naravno ja znam da imaš probleme sa nervozom želudca. Religija je mnoooogo iznad psihologije, psihologije kojom se ja uopšte ne bavim. Svako pitanje postavljeno tebi nije imalo psihološku, već religijsku pozadinu.
    Dakle isključivo i samo je šejtan taj koji upravlja ljudskim mislima i koji ljudima predstavlja odvratno pozitivnim. Šejtan ulazi u čovjeka kada čovjek sebe dovede u stanju velike tuge, žalosti, euforije, opijenosti raznim stimulantima, stresa ili u trenutku dok čovjek čini najteže grijehe, kao što su molitva svecima, traženje pomoći od Isusa a.s., Muhammeda s.a.w.s, Marije r.a. itd. Kada si imao 12 godina nešto od navedenog si uradio, ili je neko tebi i tvojoj porodici, ili samo tebi postavio sihr, tzv. magiju. To obično radi neko iz zavisti, najčešće neko od rođaka.
    Ono što trebaš znati, su statistike koje sam naveo o dužini života homića. Zbog čega oni žive kratko? Zbog toga jer svaki homić DEFINITIVNO ima u sebi šekija, koji je u stanju zadati ljudima sve vrste oboljenja, od raka, leukemije itd. Dakle, ja sam svoja istraživanja davno završio, a onaj ko ne zna i ko sumnja neka istražuje.
    I tebi niko ne može pomoći ako se toga želiš trsiti, osim ukoliko budeš shvatio da je ovo o čemu ti pričam istina i ukoliko liječenje ne počneš. Razgovarao sam ja sa mnogo homoseksualaca i neki su prihvatili ovaj način liječenja. Jedan od njih mi je rekao da mu svakim danom opada želja za homoseksualizmom. Ako ne želiš da se liječiš, ok, a ako želiš ne budi osoran, već se javi na pwt. da ti pomognem.
    Mabuse, hvala ti na brizi. Ne zelim da budem osoran, ali ne zelim ni da mi se javis na pm, jer ne osjecam potrebu za izljecenjem. Tebi svako dobro, a ja cu nekako sa svojim sejtanima da izadjem na kraj.

    Koliko si ti zabrinut za moju gresnost, toliko sam ja zabrinut za tvoju religioznost i svjetonazore. Bez uvrede, ali isprva nisam mislio da si sasvim ozbiljan. Sada mi se cini da jesi, i ne mislim da je to dobro za tebe. Ali, kao sto ja mislim da sam u pravu i da mi ne treba lijek vjerovatno i ti isto mislis za sebe, i mirna Bosna. Veliki pozdrav, alejkum selam

  16. #366
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    What is Jerusalim worth?

    Nothing.....Everything!

    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #367
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    evo da i ja kažem koju

    ne volim ih jer se pretjerano eksponiraju
    nisam Latentni homoseksualac i ne vjerujem u Frojdovu tvrdnju da to postoji u svakom muškarcu je mene lično tjera na povraćanje
    neka rade u svojoj intimi šta god hoće boli me ćošak ali neka mi to raznima paradama ne nabijaju na nos

    NI MI NE PRAVIMO PARADE PONOSA NOSEĆI NATPISE "VOLIM ŽENE I PONOSAN SAM NA TO", APSOLUTNO NE POSTOJI POTREBA ILI RAZLOG DA NEKOGA OBAVJEŠTAVAM ŠTA VOLIM I NA KOJI NAČIN

    smatram neprirodnim nešto što ljudi rade a ne postoji u životinjskom svijetu
    jedini poznat primjer u životinjskom carstvu su golubovi i to kada su zatvoreni u kavezu bez ženke

    dati im da se vjenčavaju - OBAVEZNO kamo lijepe sreće da su imali davno to pravo jer su u početku oni bili prenosioci AIDS-a (da su imali svoj par i bili mu vjerni stvari bi bile malo drugačije)

    dati im djecu - NI SLUČAJNO I NE ZNAM KO JE DOŠAO NA TAKO BOLESNU IDEJU
    u startu su se svojim izborom odrekli mogućnosti da imaju djecu,a i dati dijete homoseksualnom paru automatski osuđuješ to djete da bude to isto

    ali postoji razlika između 2 tipa homoseksualaca
    1.veća populacija homoseksualaca su oni koji su to iz pomodarstva i nalaze neko bolesno zadovoljstvo u tome
    2.bolesni ljudi koji su rođeni takvi (rođeni sa poremećajem hormona)

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Ja sam protiv davanja bilo kakvih prava homoseksualcima (mada ja vishe volim da ih zovem *****i jer su to najobichniji *****i, *****chine)... I za mene su to degenerichni ljudi i ljudi koji treba da se lijeche... Jednostavno mi je odvratno i nisam uopshte ravnodushan.. Sad neka se nadje neko pametan da mi kaze kako u meni chuchi mali homić, kako sam loshe vaspitan i kako nemam kapaciteta da razmishljam evropski.. Samo cu ga pozdravit...

    daću ti recept kako da provjeriš da li si latentni peškir
    skini neki njihov film , i ako se zainteresuješ onda si latentni
    Last edited by Rakun; 26-07-10 at 20:08.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #368
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aidene, da li si video sta se desilo u Nemackoj na "Love Parade"? Strasno nesto.

  19. #369
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    inače mislim da su vjernici Tur Operatori
    jer im se molitve završavaju sa "ah MEN"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #370
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    Ali, kao sto ja mislim da sam u pravu i da mi ne treba lijek vjerovatno i ti isto mislis za sebe, i mirna Bosna. Veliki pozdrav, alejkum selam
    Ok, ja znam da jednim dijelom sebe osjećaš da je ovo što ti pričam istina. Samo da ti kažem šta te čeka u budućnosti. Religija mi pruža i tu mogućnost da vidim tvoje stanje.
    Moguće da si i sada tj. u zadnje vrijeme u stanju depresije, međutim kako grijehe budeš nizao i povećavao, sve ćeš više i dublje biti u navedenom stanju. Bez ikakvog razloga nećeš imati volje da izađeš iz kuće. Bez ikakvog povoda imat ćeš napade panike. Doći će vrijeme kada ćeš početi da razmišljaš i o samoubistvu. Ići ćeš kod doktora, ako već nisi da ti uvlači sondu u želudac, međutim on tamo ništa neće naći. Reći će ti da je sve OK. Mislim da ti se to već i desilo. Bolovi u donjem dijelu leđa bit će surova realnost. To je mjesto gdje se stacioniraju džinni tj. šejtani koji utiču na tvoju seksualnu opredijeljenost, kao i na seksualni nagon.
    Ukoliko budeš zagazio još dublje, može se veoma lako desiti da na javi čuješ glasove, iako nema nikoga oko tebe. Ako budeš sa grijesima još više ogreznuo, imat ćeš tzv. priviđenja, obično uveče, može se desiti da vidiš sjenke. Pa još dublje, kad legneš da spavaš, može se desiti da te i sam šejtan fizički napadne, tad ćeš osjetiti na sebi pritisak ili davljenje. Može se desiti da na lijevoj ili desnoj ruci, ili po leđima, kada ustaneš iz kreveta vidiš ogrebotine, kao da te je neko grebao noktima. Crvene fleke po tijelu koje ti vjerovatno i sad iskaču, uglavnom pokazuju mjesto gdje se šejtan nalazi. Te fleke u budućnosti bit će izraženije.
    Mislim da i sada imaš probleme sa sinusima, međutim u budućnosti glava će da ti puca od bolova. Ružni snovi koje vjerovatno sanjaš, kao i devijacije koje tokom spavanja preživljavaš mnogo će se pojačati.
    Ajde budi iskren pa reci sanjaš li da padaš sa visine, ili da propadaš? Ili, sanjaš li da te neko tjera, škrkućeš li zubima dok spavaš? Moguće i da mjesečariš. Sanjaš li životinje, uglavnom zmije?
    Dešava li se da ljudi prema tebi (ne računajući homiće) osjećaju odbojnost iako im nisi ništa uradio? Znaš zbog čega je to? Zbog toga jer tvoj šeki utiče na okolinu oko tebe, na način da svi prema tebi osjećaju odbojnost osim homića. Dešava li ti se kada hoćeš sa nekim stupiti u iskren razgovor, da ti ovaj okrene leđa, onako namrgođen iako mu nisi ništa uradio?
    Eto, to bi bila moja psiho analiza, sa religijskog aspekta.
    Last edited by Mabus; 26-07-10 at 20:21.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  21. #371
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mabus - hvala, ali nemoj vise. Dosta si rekao, sve mi je jasno, pobrinucu se ja za svoje sejtane.

    Djevojko - procitao sam na internetu.

  22. #372
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    Mabus - hvala, ali nemoj vise. Dosta si rekao, sve mi je jasno, pobrinucu se ja za svoje sejtane.

    Djevojko - procitao sam na internetu.
    Samo hoću da mi iskreno odgovoriš na pitanja koja sam postavio, zbog ostalih forumaša koji sumnjaju u moje psihološko-religijske analize. Bio bih zahvalan ako bi bio iskren.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  23. #373
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Nemoj tako aiden. Ti vrlo dobro znaš kakve devijacije radite međusobno. Prema tome, nemoj nas ovde folirati, nismo mi vesla sisali. I još jedno pitanje, ali ako možeš iskreno odgovoriti.
    Da li u dubini svoje duše osjećaš da činiš grijeh? Ili, ako ne osjećaš u zadnjih godinu dvije, da li si osjećao nekada u dubini svoje duše da činiš veliki grijeh?
    Zonjo? .........
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

  24. #374
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Samo hoću da mi iskreno odgovoriš na pitanja koja sam postavio, zbog ostalih forumaša koji sumnjaju u moje psihološko-religijske analize. Bio bih zahvalan ako bi bio iskren.
    Ja mislim da bi mi bio zahvalniji ako budem neiskren i kazem da je sve tacno sto si me pitao.

    Jer ako bih bio iskren, razmislio bih o nekoj dijagnozi, iako tebe psihologija ne dotice.

  25. #375
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Ajde budi iskren pa reci sanjaš li da padaš sa visine, ili da propadaš? Ili, sanjaš li da te neko tjera
    Hmm, ovo ja sanjam od neke svoje 6-7 godine.

Page 15 of 17 FirstFirst ... 511121314151617 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CG zauzela stav o Kosovu
    By getaway blues in forum Politika generalno
    Replies: 71
    Last Post: 12-04-07, 01:28
  2. vjernici????
    By webber in forum Religija i filozofija
    Replies: 302
    Last Post: 10-03-07, 00:20
  3. ZvaniČan Stav Evrope ! Laku NoĆ Solana !
    By Brzi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 07-09-05, 23:21
  4. GZP mijenja stav: Referendum pa prelazna Vlada
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-05, 15:16
  5. GZP mijenja stav (po mome sasvim ispravno)
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 29-04-05, 14:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •