Page 13 of 17 FirstFirst ... 391011121314151617 LastLast
Results 301 to 325 of 404

Thread: Vjernici, vas stav o homoseksualcima...?

  1. #301
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Znas kako, i meni su parade dosadne pomalo ali to je njihov nacin da se izraze i bore za jos prava pa sto ces.

    U idealnom svijetu ne bi bilo potrebe za time i svi bi srecno zivjeli ali
    rm -rf /

  2. #302
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    To nema veze sa tvojim izborom. I ja se stalno preispitujem - u vezi milion drugih stvari.
    Za pretjeranu nesigurnost (ne znam da li je to i kod tebe slucaj) najcesce postoji neki uzrok - ako nije ovaj onda je onaj.

    Samo jos jedan prijateljski nota bene - posto ja nista nisam izabrao, rijec 'izbor' nije pogodna, a ide naruku ovima koji se ubise da meni objasne kako sam ja iz mode odlucio da budem gay.

  3. #303
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    Za pretjeranu nesigurnost (ne znam da li je to i kod tebe slucaj) najcesce postoji neki uzrok - ako nije ovaj onda je onaj.

    Samo jos jedan prijateljski nota bene - posto ja nista nisam izabrao, rijec 'izbor' nije pogodna, a ide naruku ovima koji se ubise da meni objasne kako sam ja iz mode odlucio da budem gay.
    Meni je tuzno da te citam kako pises, izgleda da si ti jedan jako nesrecan covek. Da li si ikada pokusao da se lecis? Ne znam koliko godina imas, ali definicija uzroka homoseksualizma se zadnjih decenija stalno menjala. Te uzrok je ovo, te ono, ali da li si ti ikada posumnjao da je to sto imas, u stvari bolest, devijacija hormona koja mozda moze da se ispravi? Ovo te ozbiljno pitam, jer sam retko videla ovako jedno ranjeno stvorenje koje u sustini niko ne razume. Ti si jedini ovde ostao ljubazan prema svima i vidim da si nekako ubijen u pojam.
    Last edited by Djevojka; 23-07-10 at 01:08.

  4. #304
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    Za pretjeranu nesigurnost (ne znam da li je to i kod tebe slucaj) najcesce postoji neki uzrok - ako nije ovaj onda je onaj.

    Samo jos jedan prijateljski nota bene - posto ja nista nisam izabrao, rijec 'izbor' nije pogodna, a ide naruku ovima koji se ubise da meni objasne kako sam ja iz mode odlucio da budem gay.
    Nije to pretjerana nesigurnost. Nisam ja nesiguran. Samo se preispitujem. Bio ja ovakav ili onakav, prošlost ne mogu da promijenim. I prema tome, preispitujem svoje izbore. Prošle. Da bi učio iz sopstvenog iskustva. Buduće pokušavam da naslutim. Često ne ispadnu kako očekujem, ali to je dio izazova.
    A propo nota bene - tvoj izbor je da budeš to što jesi, a ne da budeš gej ili prepeličar.
    Last edited by Čika Džo; 23-07-10 at 02:45.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  5. #305
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    gej ili prepeličar.
    Lol. Prepeličar mi se sviđa Aj nazdravlje.

  6. #306
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Meni je tuzno da te citam kako pises, izgleda da si ti jedan jako nesrecan covek. Da li si ikada pokusao da se lecis? Ne znam koliko godina imas, ali definicija uzroka homoseksualizma se zadnjih decenija stalno menjala. Te uzrok je ovo, te ono, ali da li si ti ikada posumnjao da je to sto imas, u stvari bolest, devijacija hormona koja mozda moze da se ispravi? Ovo te ozbiljno pitam, jer sam retko videla ovako jedno ranjeno stvorenje koje u sustini niko ne razume. Ti si jedini ovde ostao ljubazan prema svima i vidim da si nekako ubijen u pojam.
    Odgovoricu ti uskoro, imam ovih dana malo gužve, ali tvoja su pitanja dobra. Pozdrav.

  7. #307
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    Odgovoricu ti uskoro, imam ovih dana malo gužve, ali tvoja su pitanja dobra. Pozdrav.
    A dje joj napisa ovo brate mili, sad se nece moc zivjet od nje ovuda
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  8. #308
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,431
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Da nije ova slučajno vanbračna ćerka Amfilohijeva? Da neće moleban odradit za nas nevjerne i one kojima je svejedno da li je neko homoseksualac ili ne?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #309
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Opet ponavljam, totalno mi je apsurdno da na osnovu erogene zone koju forsira, u ovom slučaju buljni otvor, da ostvaruješ neki društveni status...no dobro....to je sada 'IN'...
    Nikako nije IN. Da li bi tebi bilo in da ti direktor kaze cim dodjes na posao:"Ti imas kafene oci, zao mi je visi neces primati punu platu". Jel razumijes o cemu se radi, o kakvoj diskriminaciiji!? Fora je u tome da ljudi ne smiju da se npr drze za ruke ulicom jer ce im neko prileceti i razbiti glavu zbog toga.

    Moram licno jer tako ljudi najbolje kapiraju: ti kupis crni leb sa sjemenkama u samoposluzi i prileti ti neko pa razbije teglu o glavu zbog toga sto si odlucio da zivis zivot bez bijelog ljeba! MA DAJ COVJECE!!!! Da li stvarno mislis da bi izdrzao puno u takvoj sredini? Reci mi. Tortura na svakom cosku. Da li bi bilo IN kako ti kazes, ovakav scenario.

    Na veliku zalost desava se. Desilo se meni da sam posao u postu, tamo radi jedan sasvim OK momak ali blago feminiziran. Upravo to ALI je zasmetalo momku mojih godina koji je stojao iza mene i psovao ga polu glasno cijelo vrijeme. Da li bi ti to zasmetalo? Meni jeste i za malo se ne pokacih sa momkom. BTW saznajem da je momak koji radi u Posti srecno ozenjen i ima djecu i u opste nije homoseksualac!!!!!

    PREDRASUDE momka iza mene su naslov svega losega a ovom temom je vezano homoseksualaca. Tek zamislite kakav je tretman prema ljudima koji su javni u svom izboru na isti nacin na koji su javni svi oni koji svoju djevojku drze za ruku na ulici. To PRAVO i oni traze i u tom svijetlu: kad mi prestanemo da ih diskriminisemo tada ce oni prestati da TRAZE PRAVA koja su im inace zagarantovana isto kao i nama!!!!!!

    Zivjeli
    Last edited by box; 23-07-10 at 07:51.

  10. #310
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Neka rade sto god zele na privatnim mjestima, neka narusavaju zakone prirode van domasaja djece i ociju javnosti.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #311
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aiden View Post
    Odgovoricu ti uskoro, imam ovih dana malo gužve, ali tvoja su pitanja dobra. Pozdrav.
    OK, razumeo si me na pravi nacin.

  12. #312
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    A dje joj napisa ovo brate mili, sad se nece moc zivjet od nje ovuda
    A ti se plasis, kao, mene...

  13. #313
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    A ti se plasis, kao, mene...
    Ja se ne bojim dva oka u glavu
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  14. #314
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Upravo ih takav stav tjera na proteste Antares! Ti treba da budes dovoljno dobar diplomata pa da objasnis djeci o cemu se radi ne usadjujuci mu mrznju. Spanija: cak je i vulgarno koliko to javno i divljacki rade na javnim mjestima ali ih niko ne dira i svi su mirni! IStina to ni za moj ukus nije dolicno bez obzira da li su u pitanju hetero ili homo parovi - svejedno je. Najradije bih djetetu skrenuo paznju na nesto drugo ili mu pokrio oci na takve scene jer kazem: vulgarno je lizati se i fatinjati napadno na sred ulice bez obzira da li je u pitanju hetero ili homo par. Za neke stvari je intima sobe a ne ulica! Tu se slazemo.

    Samo: nikome ne smeta kad se momak i djevojka fatinjaju ali kad to cini istopolni par - sve ode po djavolu. Cak se pravi vise tolerancije kad je ZZ par neko MM! O cemu se tu radi?!

    Pitanje: da li vam je jednako GADNO kad vidite da se dvije djeojke drze za ruke ili ljube nego kada to radi par muskaraca? Tehnicki je potpuno isto zar ne?

  15. #315
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ne postoji nesto kao zakon prirode.I u prirodi postoji homosexualizam.

    U zadnje vriojeme sam pcoeo da homosexulazim posmatram kao jako izrazen fetis recimo. Ja prvi imam fetis prema zenskim stopalima, i ljudi se ponekad zgroze kad im to kazem, a mogu mislit kako je nekome tesko priznat da je gej.

    Znaci homosexualizam je fetis
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  16. #316
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Upravo ih takav stav tjera na proteste Antares! Ti treba da budes dovoljno dobar diplomata pa da objasnis djeci o cemu se radi ne usadjujuci mu mrznju. Spanija: cak je i vulgarno koliko to javno i divljacki rade na javnim mjestima ali ih niko ne dira i svi su mirni! IStina to ni za moj ukus nije dolicno bez obzira da li su u pitanju hetero ili homo parovi - svejedno je. Najradije bih djetetu skrenuo paznju na nesto drugo ili mu pokrio oci na takve scene jer kazem: vulgarno je lizati se i fatinjati napadno na sred ulice bez obzira da li je u pitanju hetero ili homo par. Za neke stvari je intima sobe a ne ulica! Tu se slazemo.

    Samo: nikome ne smeta kad se momak i djevojka fatinjaju ali kad to cini istopolni par - sve ode po djavolu. Cak se pravi vise tolerancije kad je ZZ par neko MM! O cemu se tu radi?!

    Pitanje: da li vam je jednako GADNO kad vidite da se dvije djeojke drze za ruke ili ljube nego kada to radi par muskaraca? Tehnicki je potpuno isto zar ne?
    Nema tu nikakve mrznje. Samo ne treba javno forsirati i isticati svoj izbor, bilo da je hetero ili homoseksualno covjek opredijeljen. A to upravo rade homoseksualne zajednice/udruzenja, isticu svoj stav javno i forsiraju svoj stav iako znaju da vecini ljudi to smeta.

    Treca strana medalje - pokazivati da si gej/nisi gej preko nacina ponasanja.
    Vecina zena se ne ponasa na nacin na koji se predstavlja muski dio gej populacije (a uzmi za primjer modne kreatore, frizere i slicne "umjetnicke" profesije).
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #317
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Neka rade sto god zele na privatnim mjestima, neka narusavaju zakone prirode van domasaja djece i ociju javnosti.
    U prirodi nisu samo ljudi homoseksualni. Oko 10% ( cini mi se ) zivotinja je takodje homoseksualno.
    Ako ti pravilno vaspitas svoje dijete, neces imati brige da ce uocavanje homoseksualnog para kod njega izazvati neke devijacije. Zbog toga sto se sami "poremecaj" desava dok je dijete jos u majcinoj utrobi.. Jedino ako mu ne sine ideja da proba nesto tako iako ga to ne stvarno i ne privlaci. Zbog toga rekoh da je bitno vaspitanje, a i karatker.
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nema tu nikakve mrznje. Samo ne treba javno forsirati i isticati svoj izbor, bilo da je hetero ili homoseksualno covjek opredijeljen. A to upravo rade homoseksualne zajednice/udruzenja, isticu svoj stav javno i forsiraju svoj stav iako znaju da vecini ljudi to smeta.

    Treca strana medalje - pokazivati da si gej/nisi gej preko nacina ponasanja.
    Vecina zena se ne ponasa na nacin na koji se predstavlja muski dio gej populacije (a uzmi za primjer modne kreatore, frizere i slicne "umjetnicke" profesije).
    Odje vec mijesas homoseksualizam sa tranvestizmom. Mislim da su muski gej parovi malo vise diskriminisani nego zenski, pa zbog toga pokusavaju da naglase svoju zenstvenost preko nacina oblacenja i ponasanja. Ne mislim da tu ima mnogo veze profesija.
    "Čistim ođe, nema tu gospode."

  18. #318
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Nikako nije IN. Da li bi tebi bilo in da ti direktor kaze cim dodjes na posao:"Ti imas kafene oci, zao mi je visi neces primati punu platu". Jel razumijes o cemu se radi, o kakvoj diskriminaciiji!? Fora je u tome da ljudi ne smiju da se npr drze za ruke ulicom jer ce im neko prileceti i razbiti glavu zbog toga.

    Moram licno jer tako ljudi najbolje kapiraju: ti kupis crni leb sa sjemenkama u samoposluzi i prileti ti neko pa razbije teglu o glavu zbog toga sto si odlucio da zivis zivot bez bijelog ljeba! MA DAJ COVJECE!!!! Da li stvarno mislis da bi izdrzao puno u takvoj sredini? Reci mi. Tortura na svakom cosku. Da li bi bilo IN kako ti kazes, ovakav scenario.

    Na veliku zalost desava se. Desilo se meni da sam posao u postu, tamo radi jedan sasvim OK momak ali blago feminiziran. Upravo to ALI je zasmetalo momku mojih godina koji je stojao iza mene i psovao ga polu glasno cijelo vrijeme. Da li bi ti to zasmetalo? Meni jeste i za malo se ne pokacih sa momkom. BTW saznajem da je momak koji radi u Posti srecno ozenjen i ima djecu i u opste nije homoseksualac!!!!!

    PREDRASUDE momka iza mene su naslov svega losega a ovom temom je vezano homoseksualaca. Tek zamislite kakav je tretman prema ljudima koji su javni u svom izboru na isti nacin na koji su javni svi oni koji svoju djevojku drze za ruku na ulici. To PRAVO i oni traze i u tom svijetlu: kad mi prestanemo da ih diskriminisemo tada ce oni prestati da TRAZE PRAVA koja su im inace zagarantovana isto kao i nama!!!!!!

    Zivjeli
    rekao sam dosta o primitivizmu koji se ispoljava u vidu rekacije na homoseksualce. Uopšte uzev homoseskualci nisu tu neki faktor koji izaziva, to je priroda primitivca koji napada. Nažalost to je globalni problem kome se treba suprostaviti.

    Ponavljam, mislim da se žestoko prećeralo sa lobiranjem homoseksualaca i stavljanjem njihovog problema u žižu, kada ima mnogo većih problema...a posebno kod nas.

    Opet treba uzeti u obzir da je to seksualna orijentacija i da ipak malo se pretjeruje da upravo ona postane predmet na osnov u koje se traže neka prava i pozitivna diskriminacija.

    Smatram nedoličnim da se organizuju gej parade (ne zato što su homoseksualci) i da se ovome toliko poklanja pažnje.
    Ima mnogo većih problema...kqao što rekoh smislenijih. A ko će kako da se kreše, neka to radi tamo gdje treba da se radi.

  19. #319
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Forever
    U prirodi nisu samo ljudi homoseksualni. Oko 10% ( cini mi se ) zivotinja je takodje homoseksualno.
    Ako ti pravilno vaspitas svoje dijete, neces imati brige da ce uocavanje homoseksualnog para kod njega izazvati neke devijacije. Zbog toga sto se sami "poremecaj" desava dok je dijete jos u majcinoj utrobi.. Jedino ako mu ne sine ideja da proba nesto tako iako ga to ne stvarno i ne privlaci. Zbog toga rekoh da je bitno vaspitanje, a i karatker.
    veoma mali dio, a taj dio iznosi daleko manje od 10% zivotinjskog svijeta.

    To o cemu ti pricas naucnici vec niz godina pokusavaju da otkriju, tzv."gej gen", medjutiim, iako nema nijednog dokaza o postojanju slicne stvari, i dalje se forsira ista prica.
    Quote Originally Posted by Forever
    Odje vec mijesas homoseksualizam sa tranvestizmom. Mislim da su muski gej parovi malo vise diskriminisani nego zenski, pa zbog toga pokusavaju da naglase svoju zenstvenost preko nacina oblacenja i ponasanja. Ne mislim da tu ima mnogo veze profesija.
    Naglasavanje zenstvenosti od strane muskaraca je tolliko izrazeno da se nijedna zena nece ponasati na taj nacin.
    Primjeri profesija koje sam naveo u gornjem postu su dati iz razloga sto se takvi slucajevi najvise javljaju u tim granama.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #320
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,431
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Dok god se ne radi ništa nelegalno i uz pristanak svih uključenih strana, nemam ništa protiv ničega, pa, samim tim, ni protiv homoseksualizma. Bilo ih je otkad je svijeta i vijeka, i to u istom procentu. Ako je priroda nešto pogriješila, onda je dosljedna u svojim greškama ostala kroz vjekove.

    Svako od nas poznaje dosta ljudi, o njima imamo ovakvo ili onakvo mišljenje. Siguran sam da poznajem i određen broj homoseksualaca samo što ne znam da su homoseksualci. Kad bih saznao, to ne bi uticalo da gada i dalje smatram gadom, a dobrog čovjeka dobrim čovjekom. To je potpuno nebitno i neisprovocirano, koliko i boja očiju, kože, kose...

    U pitanja prava, borbe za prava, parada i slično ne ulazim, jer to nije tema.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #321
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ja se ne bojim dva oka u glavu
    Ma, hrabar si ti.. sa sve dva oka u glavu ili na glavu... :shock:

  22. #322
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A evo, da se i ja oglasim. Ja mislim da to nije bas u redu, ako mogu tako rec. Jednostavno, to je nesto sto ide protiv prirode, i to slobodno esencijalnog dijela prirode vezanog za ljude, da se tako izrazim. Nisam ni homofobican, ni nista, niti imam ista protiv tih ljudi, ali je opstepoznato da njihovo "druzenje" ne proizvodi nista lise bolesti (ponajvise polnih bolesti). Naravno, to se ne moze sankcionisati, ali zato kad vidim da se u nekim drzavama u Americi dozvoljava homoseksualcima da usvajaju djecu, to me zgrozava. Jednostavno, homoseksualci ne mogu da imaju sva ista prava kao i heteroseksualci. Treba dijete da gleda cijeli zivot kako se ljube dvoje tata ili mama. I onda da vidi kad odraste na ulici djevojku i momka kako se ljube i da mu je to cudno? To je samo povrsinski problem. Dublji je, sto to maximalno utice na razvoj djeteta. Za normalni razvoj djeteta potrebni su oba roditelja, i to majka i otac.
    DICIOTTO

  23. #323
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zašto ljudi (ateisti) kada osporavaju homoseksualizam uvijek imaju nevjerovatnu potrebu da se pravdaju , da nisu homofobični,primitivni,da nemaju ništa protiv njih ...itd...

    Učinak lobiranja?

    Strah od stava ?
    Ili da vas neko ne pomiješa sa primitivnim tesitima, pošto koliko vidim identičan je stav .

  24. #324
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ja se ne bojim dva oka u glavu
    Ne kapiram izreku, ali zaista

  25. #325
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Zašto ljudi (ateisti) kada osporavaju homoseksualizam uvijek imaju nevjerovatnu potrebu da se pravdaju , da nisu homofobični,primitivni,da nemaju ništa protiv njih ...itd...

    Učinak lobiranja?

    Strah od stava ?
    Ili da vas neko ne pomiješa sa primitivnim tesitima, pošto koliko vidim identičan je stav .
    Ne. Ja se uopste ne pravdam, niti nista. Samo pokusavam da se ogradim od smaranja kakvo bi me cekalo od nekih forumasa vjerovatno, jer znam kako to ide. Zato sam post sa oprezom pisao, jer bi se osulo po meni, ka' po pranju.
    DICIOTTO

Page 13 of 17 FirstFirst ... 391011121314151617 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CG zauzela stav o Kosovu
    By getaway blues in forum Politika generalno
    Replies: 71
    Last Post: 12-04-07, 01:28
  2. vjernici????
    By webber in forum Religija i filozofija
    Replies: 302
    Last Post: 10-03-07, 00:20
  3. ZvaniČan Stav Evrope ! Laku NoĆ Solana !
    By Brzi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 07-09-05, 23:21
  4. GZP mijenja stav: Referendum pa prelazna Vlada
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-05, 15:16
  5. GZP mijenja stav (po mome sasvim ispravno)
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 29-04-05, 14:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •