Page 18 of 46 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 1145

Thread: Odlican CS, odmjer cijena/kvalitet.

  1. #426
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Selim se i na novu lokciju imam smao internet. Extra TV mi ne treba tako da ću njega da otkažem.
    Šta mi je potrebno od opreme i koliko sve ovo košta? Imam DreamBox -ove jeftino da nabavim tako a mi oni nijesu problem.

    Koliko se plaća mjesečno itd. Mene samo zanimaju naučni kanali (discaveri, science, national geo.) i filmovi naravno sve titlovano,ništa mi drugo ne treba.
    Potrebna vam je satelitska antena+nosac i kombinacija sa 1 okom i motorom + kabal i F konektori ili satelitska antena+nosac i 3 fixna oka(LNB-a) + nosac za lnb-e+diseq sklopka+kabal + f konektori.

    Sve sto se napisali mozete gledati a za dalje informacije na PM. Hvala.

  2. #427
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viktoria View Post
    Ja bih te zamolio da zaobidjes i mene i moj topic u sirokom luku. Svaki tvoj zlonamjerni odgovor nadalje necu komentarisati.
    Eto, ponovno sam ja zlonamjeran ako ti na lijep način kažem da stvari koje pričaš ne drže vodu, odnosno nisu točne. To što ti osobno ne možeš doći do kartice, ne znači da se do karice zaista i ne može doći ako živiš van HR, a još manje da je nešto "unpublic" (na kraju krajeva 95% kartica koje nudiš na svom serveru nisu tvoje, pa ne znam zašto bi max sat trebao biti iznimka). Ista stvar vrijedi za iščitavanje kartice, slažem se sa tobom da ovdje deru, ali Bože moj to ne znači da je nešto "unpublic" ako netko skupo naplaćuje svoje znanje. Do tih ljudi se vrlo lako se može doći, sve što ti je potrebno jest - max tv kartica i novac.

    Da rezimiram - pojam "unpublic" znači da nešto radi a nije dostupno široj javnosti, što sa MAX TV SAT-om nije točno. Odi na njuskalo.hr i upiši "cardsharing" i izlistat će ti mali milijun cardsharing servera za manje od 10 eura mjesečno koje nude MAX SAT FULL u svojoj ponudi. Nešto što je "unpublic" ne nudi se za te pare. Na kraju krajeva i sam imam MAX SAT karticu u šeringu i radi izvrsno bez prekidanja. Osoba koji nudi cardsharing za pare i kune se u neku profesionalnost bi prije i lakše od mene trebala doći do takvih stvari nego ja kojemu je to čisti hobi ..

  3. #428
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    HN
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viktoria View Post
    Ja bih te zamolio da zaobidjes i mene i moj topic u sirokom luku. Svaki tvoj zlonamjerni odgovor nadalje necu komentarisati.
    Unpublic je za mene sveznalice zato sto NE MOGU da kupim karticu u HR jer svi moji prijatelji imaju teh mogucnost za kablovsku ili iptv a zna se da se max tv karta ne moze bez mnogo muke dobiti ako postoje opcije za ovo. Nadalje placa se poprilicno novca da se pusti u rad u cs-u pa ih zato i ima oviliko malo ! Za naci je vraski tesko u razmjeni i opterecene su toliko da 80% njih radi zaista lose u cs-u,ne zbog nagre vec zbog broja korisnika po karti ! Ti koji imaju max tv kartu a da nije razbijena mijenjaju samo sa "pay per view" kanale ,tipa tekile,prima file,al a karte...nebulozni neki zahtjevi.
    Ja sam je nasao ali nisam zadovoljan kako radi i dok je ne kupim lokalno necuje uvrstiti u listu ponudjenih,naravno pod uslovom da ona kako sam dobio info ne prestane da radi u cs do kraja godina kao u slucaju totala.
    Max tv postoji, ima i može se naći u razmjeni na forumima, pitanje je samo šta imaš zauzvrat da ponudiš. Ako nemaš neku jaku karticu tipa SKY ili bar digi ili slično, neće niko da se mjenja sa tobom. To je valjda svima jasno.

  4. #429
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SISTEM ERROR View Post
    Eto, ponovno sam ja zlonamjeran ako ti na lijep način kažem da stvari koje pričaš ne drže vodu, odnosno nisu točne. To što ti osobno ne možeš doći do kartice, ne znači da se do karice zaista i ne može doći ako živiš van HR, a još manje da je nešto "unpublic" (na kraju krajeva 95% kartica koje nudiš na svom serveru nisu tvoje, pa ne znam zašto bi max sat trebao biti iznimka). Ista stvar vrijedi za iščitavanje kartice, slažem se sa tobom da ovdje deru, ali Bože moj to ne znači da je nešto "unpublic" ako netko skupo naplaćuje svoje znanje. Do tih ljudi se vrlo lako se može doći, sve što ti je potrebno jest - max tv kartica i novac.

    Da rezimiram - pojam "unpublic" znači da nešto radi a nije dostupno široj javnosti, što sa MAX TV SAT-om nije točno. Odi na njuskalo.hr i upiši "cardsharing" i izlistat će ti mali milijun cardsharing servera za manje od 10 eura mjesečno koje nude MAX SAT FULL u svojoj ponudi. Nešto što je "unpublic" ne nudi se za te pare. Na kraju krajeva i sam imam MAX SAT karticu u šeringu i radi izvrsno bez prekidanja. Osoba koji nudi cardsharing za pare i kune se u neku profesionalnost bi prije i lakše od mene trebala doći do takvih stvari nego ja kojemu je to čisti hobi ..
    Xaaxxaxa, sta drugo reci o meni koji se kunem i koji sam zli cika a tek sto o tebi koji sve znas i kojemu je sve ovo "samo hobi" ... Ziv ti meni bio i svak svoj posao ne obracaj mi se.

  5. #430
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jancker View Post
    Max tv postoji, ima i može se naći u razmjeni na forumima, pitanje je samo šta imaš zauzvrat da ponudiš. Ako nemaš neku jaku karticu tipa SKY ili bar digi ili slično, neće niko da se mjenja sa tobom. To je valjda svima jasno.
    Imam 4 lokalne karte koje nisu slabe, nijedna ni Sky it naravno ali su popriicno jake. Ja sam nasao do sad 3 Max tv-a ali nijedan od ta 3 ne radi bez manjih ili vecih prekidanja i jednostavno to nije to. Nadam se da cu zavrsiti tu kartu da je kupim kao lokalnu i onda bi to bilo pravo. Naravno pod uslovom da se Total ne vrati jer meni na max tv nema nista zanimljivo sem 2 Arene i Hbo a da nema na digiju...

  6. #431
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jancker View Post
    Max tv postoji, ima i može se naći u razmjeni na forumima, pitanje je samo šta imaš zauzvrat da ponudiš. Ako nemaš neku jaku karticu tipa SKY ili bar digi ili slično, neće niko da se mjenja sa tobom. To je valjda svima jasno.
    Upravo tako. No to je nekim ljudima teško objasniti, pa onda zbog vlastite nesposobnosti da dođu do tih kartica lakše im se razbacivati sa kojekakvim terminima tipa "unpublic" kako bi valjda opravdali sami sebe. Jednostavno reci ko čovjek nemam tu karticu i to je to, a nemoj izmišljat toplu vodu da nešto ne radi što i više nego dobro i stabilno radi...

  7. #432
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viktoria View Post
    Xaaxxaxa, sta drugo reci o meni koji se kunem i koji sam zli cika a tek sto o tebi koji sve znas i kojemu je sve ovo "samo hobi" ... Ziv ti meni bio i svak svoj posao ne obracaj mi se.
    Da, to je onaj najžalosniji dio u cijeloj ovoj priči. Da forumaši kojemu je sve ovo samo hobi lakše dolaze do ovakvih stvari i više o svemu znaju nego osoba koja zarađiva pare na tome, kune se u svoju "profesionalnost" i onda prosipa bisere po forumu i vrijeđa/napada druge kad joj ukažu na vlastitu glupost...

    No anyway, sretno u biznisu.

  8. #433
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Vidim da se zakuvalo opet......Momci mozemo li da zaista teske rijeci ostavimo za neki drugi forum......inace zatvaram ovaj thread
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  9. #434
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Osim toga preporucujem IGNORE dugme za one koje ne zelite da vidite ili citate.....i to odmah.......
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  10. #435
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    ima li neki nacin da se total tv vrati u CS ?

  11. #436
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    ja pitam vas,ne njega

    ja sam kod vas ....



  12. #437
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko ja znam nacin postoji,2 tima su dosla poprilicno daleko u razbijanju problema ali niko od njih ne zeli da govori da li ce i kada sa sigurnoscu ttv biti dostupan u cs-u.

  13. #438
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    hvala na odgovoru

  14. #439
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja mislim da bi System Error trebao da otvori svoj topic i tamo objasnjava ljudima sto i kako moze. svi srecni i svi zadovoljni.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #440
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Jel' se može nabavit u CG DM 800se HD PVR? Cijena?
    The more things change, the more they stay the same.

  16. #441
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SISTEM ERROR View Post
    Meni moja tema nije potrebna. Ništa ne prodajem, ponajmanje ništa ilegalnoga, a i kada bi prodavao siguran sam da ne bi otvorio temu u TV podforumu nego na oglasima. Općenito sudjelujem u raznim raspravama i temama na ovom forumu, pa tako i na ovoj, no evo do danas nisam znao da je na ovom forumu to tako uređeno da svaki forumaš ima svoju temu u kojoj smije pisati samo on ili njegovi istomišljenici, bez da mu drugi mogu skrenuti pažnju na količinu gluposti i laži koje je izrekao. Član sam na raznim forumima i gledam ih kao na rasprave otvorenog tipa u kojem svi mogu ravnopravno sudjelovati pa moram priznati da mi je ovo nešto potpuno novo.

    Nego jedno pitanje za administraciju i moderatore. Recimo, odlučim se nuditi cardsharing, smijem li i ja otvoriti temu na ovom podforumu u kojem nudim svoje ilegalne usluge? Recimo zvala bi se po uzoru na ovu "Fenomenalan cs, još bolji odmjer cijena/kvalitet" i tamo bi mogao pisati samo ja i svi koji me hvale (oni koji me pljuju njih ću vam odmah prijaviti da ih izbrišete i banirate)
    Sto mislis, bih li mogao preko modema 3G da gledam cs, i koliko bi mi mb-gb mjesecno mogao potrosit? hvala

  17. #442
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mozes gledati.Usb modem i 3G router.Tako ti je najprakticnije.

  18. #443
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by POBR0 View Post
    Sto mislis, bih li mogao preko modema 3G da gledam cs, i koliko bi mi mb-gb mjesecno mogao potrosit? hvala
    Kao što je stefanel prije mene odgovori tehnički je izvodivo. Ja sam ovo već doma pokušao sa Vodafone USB stick-om i radi ok, ali problem je što je barem kod mene ECM bio poprilično visok sa takvom internet vezom i kanali kodirani u osjetljivijem sistemu zaštite (nds npr.) su često štekali, dok su u isto vrijeme preko adsl-a normalno radili. Tako da ja osobno ovo ne bi preoporučio. Žica je žica.

    Što se tiče potrošnje prometa ona nije visoka, iako je teško reći koliko točno pošto ovisi o mnogo faktora. Recimo ponovno dolazimo do NDS-a, kanali kodirani u tom sistemu zaštite troše veći promet jer češće mijenjaju ključeve dok viacess kanali troše manji promet.. no suma sumarum ne bi smio potrošiti više od 15mb prometa dnevno (da gledaš TV svih 24 sata dnevno iako ne gledaš toliko). Naravno, ukoliko si samo klijent, odnosno samo primaš kartice. Neki su radili testove pa je ispalo da viacess kanal u 24h potroši ravno 4.5mb, što je vrlo malo. Sa druge strane, ti nećeš gledati samo viacess kanale već i kanale koji deru više prometa, tako da se onda ta potrošnja penje do nekih 15mb dnevno...
    Last edited by SISTEM ERROR; 29-08-11 at 00:56.

  19. #444
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako mozes posalji mi ponudu u PM
    Last edited by milosengland; 04-09-11 at 10:54.

  20. #445
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze li ponuda na pm

  21. #446
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posalji i meni PM sa full infom , hvala!

  22. #447
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    825
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze i meni PM sa cijenom.
    hvala

  23. #448
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslate PM.

  24. #449
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    RTS, Prva, Pink, B92, Nova, RTL Hr, HRT, Sport klub

    Imas li sve ove kanale?

  25. #450
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,051
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Daj mi ponudu na PM.*



Page 18 of 46 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odlican CS, odmjer cijena/kvalitet.
    By Viktoria in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1134
    Last Post: 29-04-14, 14:56
  2. HTC Desire Z... Utisci... Odnos cijena/kvalitet?
    By Ben Dover in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-12, 15:55
  3. P: Telefon sa 4 kartice. Odlican kvalitet. Vrlo povoljno.
    By AnimAl in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 14
    Last Post: 22-08-11, 11:01
  4. P: odlican 69 br!!!
    By vavi in forum Ostali oglasi
    Replies: 17
    Last Post: 29-12-09, 23:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •