Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 178

Thread: zasto se podgoricanke toliko sredjuju preko dana?

  1. #26
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma jes.. Bash to ima veze ko je odakle. Je li iz centra grada ili nedje iz okoline... Podgorica Podgorichanima i te zjbncije. Isto je svuda,gore su ove iz centra...

  2. #27
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kad već to pominjete gdje je izraženo, ne mogu da ne pomenem Nikšić. Tamo jednom kad sam bio i što sam vidio u 11 i po ujutru... zajebali su podgoricu.

  3. #28
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato i kazhem. Nije to "fenomen" samo u Pg. Isto ti je i u Nk i svuda. Gledamo grand paradu i ajmo ujutro na kafu,probaj shto vishe da se skinesh,dako nas snimi ko iz Face-a ili Onyx-a...

  4. #29
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vito View Post
    Zato i kazhem. Nije to "fenomen" samo u Pg. Isto ti je i u Nk i svuda. Gledamo grand paradu i ajmo ujutro na kafu,probaj shto vishe da se skinesh,dako nas snimi ko iz Face-a ili Onyx-a...
    E sad ćete još reći da za takvim curama ne obrćete glavu? Koju bi ste prije primjetili? Onu "napucanu" ili onu bez trunke šminke u trenerci?

  5. #30
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Okrenucu se,normalno. Ali nikad ne bih imao nishta sa popularnim bicharkama..

  6. #31
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mi je krivo sto ne zavrsih neku kozmetichko/frizersku shkolu. Do sad bih bila generalni sponzor CdM foruma :mrgreen:

  7. #32
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    E sad ćete još reći da za takvim curama ne obrćete glavu? Koju bi ste prije primjetili? Onu "napucanu" ili onu bez trunke šminke u trenerci?
    Vidim ja da ti smeta to što tokom dana ne možeš da privučeš pažnju suprotnog pola

  8. #33
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    thread je poceo zbog ljubomore??? salim se
    iskreno zabolje me kako se neko oblaci?
    neka se skine go radi mene ako hoce...
    fino je vidjeti sredjenu curu, mada ima i onih koje nemaju granice, ali opet njihova stvar
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  9. #34
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Vidim ja da ti smeta to što tokom dana ne možeš da privučeš pažnju suprotnog pola
    Hahahaha, pa znaš kako,one koje treba da privučem izgledom (neukusnim), ne govorim o djevojci sređenoj sa stilom i mjerom, DALEKO IM KUĆA OD MENE .

  10. #35
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Spidey131...moj brat je to isto rekao kad je dosao iz CH,a za ponasanje sta je rekao,bolje da ne pricam
    pa to je to. cast izuzeci, ima mozda tu do 25% koje su ok u svakom pogledu ali ovo ostalo:hammer:
    nazalost, grand show, D+ elmag radio i kao kulminacija ove latino serije koje se masovno gledaju zadnjih 10 godina su ucinile svoje..

  11. #36
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    Hahahaha, pa znaš kako,one koje treba da privučem izgledom (neukusnim), ne govorim o djevojci sređenoj sa stilom i mjerom, DALEKO IM KUĆA OD MENE .
    Ali vam trebaju makar ti pogledi, iako ćete se pravit da ne primjećujete kad vas gledaju. Prosto se hranite time

  12. #37
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    zasto se podgoricanke toliko sredjuju preko dana?
    Hoće da budu lijepe za mene

    Šalu na stranu... Baš pitah jednu od fenserki zašto to sebi dozvoljavaju i dobih neki filozofski odgovor: "Žena stalno treba da bude lijepa jer nikada ne zna kada će sresti čovjeka svog života" :roll:
    Ok ono... Samo, ja s palim na "prirodnu ljepotu"... Djevojka u trenerci, možda obuvena u nešto na ravni djon, bez šminke, onako nemirnog pogleda... Heeey SVIDJA! :devil:

  13. #38
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    proslog ljeta kad mi je brat od strica iz NY bio u posjeti, sjeli smo nedje u hercegovacku ja reko da mu se pohvalim kakve su djevojkee kod nas kad on prvo pitanje, veli: "jesu li ovdje djevojke sve kurve" :roll:
    rekoh otkud takvo pitanje, kaze dje god budes otisa po svijetu, budes li primjetio ovakav stil to ce bit jedino po javnim kucama... covjek je svo vrijeme gledao i nije moga vjerovat da se kod nas djevojke tako oblace....
    e nema stvari na svijet koja me vise nervira od ovoga i ove price, svako i svi imaju nekoga ko je dosao i ovo rekao, ajde makte se idite lijecite se, djevojke izgledaju super sredjene su milina pogledat, dje god da sam bio , a eto imao sam srecu da malo vise svijeta obidjem , pa i cuivenu usa, isto je svudje dje su slabije siromasnije i manje sredine, i to je sasvim normalan psiholoski fenomen i socijalni i kakvi god hocete,

    Quote Originally Posted by Madam_Maya View Post
    E sad ćete još reći da za takvim curama ne obrćete glavu? Koju bi ste prije primjetili? Onu "napucanu" ili onu bez trunke šminke u trenerci?
    ja obrcem itekako za svakom sredjenom, finom zgodonom, oprane kose, lijepo nabacane sminke, i zaisto imamo i dalje vecinu djevojaka takvih po gradu ,i svi okrecu i svi komentarisu, al posto nemaju jelte cohones da pridju muvaju progovore onda bacaju hejt na sve njih
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #39
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato sto misle da im to dize cijenu.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    e bas sam se vazda i ja to pitala i nikako da skontam,idu u sred bijela dana u neki market(voli,mex itd) u štiklama i našminkane bas kao da ce u diskoteku,i da mi neko objasni kako takodje one djevojke idu u gimnaziju?i jos umijesto knjiga u tašnji nose drugu garderobu da kad izadju budu jos više fensi.sto se mene tice,kad sam isla u skoli ili kad idem do prodavnice to je trenerka i patike ili bilo sta.izvini MALAodSKANDALA sto ti nemogu odgovorit' na taj "fenomen"
    ima li ljepse stvari od padeza u nashem jeziku


    A inace, sto se topika tice, da nijesam odje malo duze, pomislio bih da je grupa homoseksualaca otvorila thread u znak protesta djevojke u ljetnjim haljinama volim konkurencija jbg, ljepse ih je vidjet sredjene u svako doba, ja skoro stigoh iz Amerike, a tamo ako vidis neku sredjenu u sred dana a da nije za posao, prijatno se iznenadis. Ne razumijem logiku da je u 21 vijeku lose sto neko izgleda dobro i sto ima vremena da se sredi i kad ide u prodavnicu. Ljepse vidjet to nego neku tetkicu sa maramom oko glave Ma mora da ja pojma nemam, odoh do prodavnice da vidim ima li sta fino
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #41
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    meni generalno ne smeta to što djevojka ima šminku i štikle u po bijela dana....ne kontam zašto bi djevojka na posao išla u farmerkama i patikama?! Zašto nekome smeta ako se lijepo obuče i obuje? Zašto bi morala na faks da ide u trenerci?! Što je nekome mrsko što ja nosim štikle non-stop, izuzev u krevetu?
    Ovo smeta jedino ljudima koji su isfrustrirani , koje niko neće(da se tako izrazim)i onda samo nastane pljuvanje
    ako djevojka drzi do sebe i ako voli da izglead lijepo i takvi zajedljivi komentari se mogu čuti samo od ovakvih ljudi.
    ista ova priča se vodila za very nice kad se otvorio, pa ako se đevojka pojavi u štikle onda je šminka a ako dođe u rascijepane starke onda je kul i urbana:shock:?tako i sad , ako se sredi onda misli da diže cijenu sebi što neko reče....o bože?!
    ako ja npr ne nosim patike, treba na silu da ih nosim na poslu da ne bi moji dragi sugrađani mislili da sam debil ?ili ajde,ako ipak moram u štikle da sam na poslu onda se neću našminkat da ne izgledam sređeno jer to iz nekog razloga ne valja ?!!
    e svašta...

    naravno, treba razdvojiti garderobu i šminku za grad i garderobu i šminku za preko dana ali umjeren make up, štikle, dobra torba su always in pa bilo 14h ili 2h
    i po meni,podgoričankama je samo plus što drže do sebe i svog izgleda 24h .


    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  17. #42
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Živi i pusti druge da žive.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #43
    renaissance Guest

    Default

    Previse samoedukacije Fashion TV-om, a da ih pri tom niko nije obavijestio da je modelima sa Fashion-a, zapravo, posao da nose vrtoglave potpetice u sred bijela dana...
    Previse fokusa na prnje, a malo na njegu koze,kose, zuba, ruku...i svega onoga sto cini sustinsku njegu i dotjeranost.

  19. #44
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima ustanova u kojima se mora poštovati kodeks oblačenja, tipa odijelo- suknja- sako- košulja, pa zar će uz to da obuju patike?! Ne razumijem da nekome zapada za oči nešto ovakvo. To je normalno da je žena sređena, štikle- šminka- suknja-itd.
    Jedino treba napraviti razliku u načinu oblačenja. Pojedine se veoma provokativno oblače, ali to nije u toliko velikoj mjeri da bi se davalo ovoliko značaja i otvarala tema. Malo mi je bezveze da sada mi ovdje rasprijedamo o tome zašto je neko tamo obukao suknju do koljena ili trenerku, svi imamo različite ukuse i stilove oblačenja i ne možeš sada u globalu postaviti pitanje: zašto se podgoričanke toliko sređuju preko dana; kada je u PG dosta žena sa sjevera, koje se više razgolićuju nego li same Podgoričanke.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  20. #45
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj za ove starije cice, jbg svako se bori za svoje mesto na sceni..na ovaj ili onaj nacin, sa vise ili manje fasade, nekome smeta nekome ne
    al opet kad vidim decu-srednjoskolke, kasne u skolu, trce za basom i samo cekam taj prelomni momenat u njenom zglobu, pritom izazvan visinom stiklice
    potom mi je posebno zanimljiv polozaj ruke prilikom nosenja torbe (neprirodno savijene ili ti ukocene u predelu lakta), i ta ista torba koja je predvidjena za sve osim za nosenje knjiga....:roll: i na kraju sva ta energija usmerena u pucenje usana..ajme QQ
    cekam da ta generacija stasa, e to ce biti sklad opsteg nesklada
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  21. #46
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    ista ova priča se vodila za very nice kad se otvorio, pa ako se đevojka pojavi u štikle onda je šminka a ako dođe u rascijepane starke onda je kul i urbana:shock:?
    Priznaj da se nisi osjećala dovoljno urbanom u štiklama pored onih klinki što su nosile starke

  22. #47
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    proslog ljeta kad mi je brat od strica iz NY bio u posjeti, sjeli smo nedje u hercegovacku ja reko da mu se pohvalim kakve su djevojkee kod nas kad on prvo pitanje, veli: "jesu li ovdje djevojke sve kurve" :roll:
    rekoh otkud takvo pitanje, kaze dje god budes otisa po svijetu, budes li primjetio ovakav stil to ce bit jedino po javnim kucama... covjek je svo vrijeme gledao i nije moga vjerovat da se kod nas djevojke tako oblace....
    Mozda je 90-tih tako i bilo ali sada o tome nema govora. Mislim da su se podgoricanke koliko toliko emancipovale...Nemoj me pogresno shvatiti uvijek i svuda ima neukusa...podjes u jedan od ovih "grand show" lokala podgorickih i vidjeces tonu promasaja...ali poenta je da danas kad prosetas hercegovackom vecina cura izgleda vrhunski. Bio sam u Jamerici i mogu ti reci da(bar u ovom mjestu gdje sam ja bio) ima puno vise neukusa u oblacenju nego ovdje... Svaki stranac s kojim sam pricao je iskljucivo odusevljen izgledom nasih cura, jedina zamjerka je bila da su cure nekomunikativne i uobrazene bez razloga ali polako, valjda ce i to ispraviti vremenom

    Mala od skandala, ja postujem vas feministknije i vjerovatno vama smeta sto neke tamo cure pokusavaju da dodju do izrazaja na nacin na koji vi ne mozete ali to zenama dolazi instinktivno(hvala bogu da je tako) i to sigurno nije nesto na osnovu cega treba suditi o njima. Ovo za feminizam je sala ali shvatas poentu

  23. #48
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro bi bilo da se napravi razlika izmedju sredjene i neukusno odjevene...
    Sredjene zene, djevojke mi apsoltno ne smetaju i volim da vidim kad je sve to lijepo uklopljeno i sa stilom... ali mi smetaju curice zamalterisane i odjevene wannabe bitch u bilo kom dijelu dana.. ne bi mi smetale da mi ne upadaju u vidno polje pa me presjece po sred stomaka i pripane muka na zeludac :burp:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  24. #49
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Mala od skandala, ja postujem vas feministknije i vjerovatno vama smeta sto neke tamo cure pokusavaju da dodju do izrazaja na nacin na koji vi ne mozete ali to zenama dolazi instinktivno(hvala bogu da je tako) i to sigurno nije nesto na osnovu cega treba suditi o njima. Ovo za feminizam je sala ali shvatas poentu
    Bice da su ljubomora i zavist korijen svega

  25. #50
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ako vam smeta nemorate ih gledat.

    E sad, neke odjevene u provokativne ili neke gala haljine(s maturskog npr lol) je druga stvar. Jest bezveze al sto ces, njihov izbor.

    Jedva cekam da odete nedje pa da gledate tranvestite dje setaju il nesto, sta ce tek onda bit :P
    rm -rf /

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zasto odbojka nije toliko popularna u CG?
    By VanjaGrbic in forum Ostali sportovi
    Replies: 70
    Last Post: 24-08-09, 14:29
  2. ...a toliko srce, pitaj ga dal' ima?
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 34
    Last Post: 24-02-09, 10:14
  3. Crni obraz Crne Gore: 500 dana od ubistva urednika Dana
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 11-10-05, 18:24
  4. Toliko o nasim devojkama
    By Ivana Jankov in forum Sex i erotika
    Replies: 2
    Last Post: 04-12-04, 16:53
  5. poslije toliko vremena...
    By adriana in forum Film
    Replies: 9
    Last Post: 10-08-04, 23:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •