1. Ucio tata zeko sina zeka kak se sex-a.
I dofura on tak tri zecice i veli on njemu:
-Gledaj sine kak to ide: 1-2-3....gotovo
I sad sin proguta kneglu i ide sad on pokusati.
Krene on isto kao i tata: 1-2-3-4...ups sorry tata


2. Jebe se meni za usrani konfekcijiski BMW kojeg vozi svaka malo bogatija seljacina. Njega ne spasi niti 1000 konja jer je KONFEKCIJA. Niti to M ******. Ljudi moji pa za novce jednog M5 se moze kupit Maserati 3200 GT. Gdje je onda BMW? Vecina ljudi niti ne primjeti razliku izmedju M5 i obicnog 520. Alfa je posebna i pruza uzitak voznje vec u osnovnim modelima. A kakav uzitak pruza 316 ? Sta bi bilo kad bi Alfa imala jaci auto od M5? Onda bi odmah svima bila Alfa zakon, pa makar i ostali modeli bili u kurcu ko kod BMW-a. I po cemu je recimo M3 tolko bolji od Alfe 156 GTA ?????? Alfa ima du?u, to je ono ?to ?vabo nikad nece moci napraviti. nemaju to oni u krvi ko taljani.



3. Hoda pas ulicom, nai?e na banderu, popi?a se na nju i re?e:
"Uf, da nije ove bandere upi?o bih se!"



4. ?ta pjevaju koka i pingvin kad se napiju?

"NEKEEE PTICEEE NIKAD NE POLETEEEEEEEEEEE" (ne mislim na nas pingvin)



5. Sjede dva patka pedofila pred birtijom i jedan re?e drugom:

"Jel bi karo ?ta?"

A ovaj odgovori:

"Dapa?e



6. ?etaju se lav i zeko ?umom, lav stane na nagaznu minu, a zeko ?e na to:
"Love is in the air..."



7. Pricaju dvije cure u autobusu:
- Ajme da vidis, dosa mi momak u subotu, cilu vecer bili skupa, dirao me, mazio, skidao, ljubio, lizao...
Kad nakon 20 min. sa zadnjeg sjedista neki lik vice:
- Je li te jeba' vise, jebate, triba san izac u BP!



8. Spava Mujo. Odjednom u gluho doba no?i netko lupa po prozoru. Probudi se Mujo i ?uje kako neko ?apu?e:
- Mujo, yebu tvoju Fatu.
Pogleda Mujo pored sebe, vidi Fata lijepo spava, okrene se i opet zaspi. Poslije nekog vremena opet netko lupa po prozoru. Opet se Mujo probudi i ?uje kako neko ?apu?e:
- Mujo, yebu tvoju Fatu.
Pogleda on, Fata i dalje spava, okrene se i opet zaspi. Poslije kratkog vremena opet ista pri?a, probudi se Mujo i sav bijesan istr?i da vidi tko ga zeza. Me?utim, tek ?to je on istr?ao, uleti Haso u njegovu sobu i navali na Fatu. Za to vrijeme Mujo stigne do prozora, pogleda kroz njega, te promrmlja:
- Auu bolan, odavde stvarno izgleda k'o da je neko yebe




9. Zavr?io Mujo u zatvoru. Nakon odre?enog vremena Fata dobije pismo od njega:
- Fato, sve ?to su panduri rekli istina je. U vrtu imam zakopana tri bestrzajna topa, dva sanduka municije i par automata.
Fata se prepala i odnesla pismo policiji. Sutra su panduri do?li sa bagerima, raskopali vrt, ali nisu na?li ni?ta.
Ubrzo je do?lo i drugo pismo Fati:
- Fato, kad glupi panduri prekopaju vrt, posadi krumpire.



10. dva lika bili na skijanju...
samo, nekako im se previ?e svi?ao ?aj s rumom tako da su cijeli dan proveli nalak?eni na ?ank. kako se po?elo smra?ivati primijete oni da je njihova grupa oti?la sa skijali?ta. trgnu jo? po jednu i upute se dolje u selo pje?ice...
no, kako ve? mora biti, izgubili se u svoj toj bjelini onakvi pijani te tek nakon vi?esatnog tumaranja po snijegu nabasa?e na nekakvo malo seoce u kojemu je tek na jednoj vili gorjelo svjetlo. smrzuti i ve? napola izbezumljeni pozvoni?e na vrata koja malo zatim otvori jedna otmjeno odjevena stara baba. tu su preno?ili...
?est mjeseci kasnije zove jedan od frendova onog drugoga:
"e, bog...sje?a? li se jo? one stare babe koju si onako pijan iskarao tamo u brdima i kojoj si ujutro kad smo odlazili rekao da se zove? i preziva? mojim imenom i prezimenom?"
"ha ha ha haaaaa kako se nebih sje?ao...jooj, otkud ti ona pala na pamet?"
"eto, jutros me zvao njezin advokat.
umrla je...i sve je meni ostavila...."