Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 197

Thread: Je li uzivate u nezavisnosti?

  1. #26
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    KOji ti je bio nick?

  2. #27
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ima li mi sto jace no kad vidim ljude koji su pobjegli odavde kako govore nama kako da napravimo diznilend odje? Nema.

    Hahahha, defininitivno ne.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #28
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    a kako ste negativni jebeeentiiiiiiiiii cccccccc

  4. #29
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi smo nezavisni?Jebeeeeeeeeem ti ko bi reko.Svaki dan cujem 5-6 puta lomijevi puleni pominju serbiju,pa reko dje nezavisni,kad vidis ti to...
    A kakva crna nezavisnost tvrle moj mi smo ti zavisni vise no ikad.Jedino ako ces ti sa sve kotromanicima i vlatkom vukovicem doc da se sibas sa mugijem i ekipom.
    Raise my hammer,take my aim

  5. #30
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma odje treba nesto da se desi...ali nisam siguran sta bi to bilo, sto bi promijenilo stvari...ZEMLJOTRES?
    Last edited by Loverclocker; 03-05-10 at 01:02.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #31
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nuke......
    Bijo si poziw koi se neodbija

  7. #32
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Ma odje treba nesto da se desi...ali nisam siguran sta bi to bilo, sto bi promijenilo stvari...
    Po sred nas:


  8. #33
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo editovah...turih opciju 9-10 Rihtera....pa tek vidjo i ove predloge...mozda i bolje...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #34
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne valjaju rihteri. Ostalo bi par jedinki kojima bi se mogla pricat prica kako je dps uspio da zavrsi nevjerovatno povoljan kredit od 300 milijardi eura.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  10. #35
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mi nezavisni?!
    Jesmo na papiru, ali nikad zavisniji nismo bili od kriminalnog novca koji nam puni rupe u budžetu, straTEŠKIH(by milovan) investitora, MMF-a i ostalih medjunarodnih finansijskih institucija, domaćih tirana i njiihove samovolje... dal da nastavljam?
    Mojsije,ovo je najrobotskiji stav koji sam čuo.

    Cpu je rekao sve što je moglo da se kaže,mislim.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  11. #36
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Mojsije,ovo je najrobotskiji stav koji sam čuo.

    Cpu je rekao sve što je moglo da se kaže,mislim.
    Definiši robotski stav?

  12. #37
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Po sred nas:

    Potpis......
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kralj Tvrtko I View Post
    Jesta da sam bodrio vasu borbu za nezavisnost, kada je trebalo i bilo napeto. A onda sam sa olaksanjem odlutao malo na zapad.

    Sada vidim da vas braca Rusi kupuju, pa razmisljam, pa necete li valjda opet pod sapu necijeg zuluma.

    Izuzetno zadovoljan,hvala na pitanju
    Kratak je ovo period da bi se mogle davat neke ozbiljnije ocjene,ali se definitivno nismo proslavili zasad.Razne dobre i lose stvari su se desavale.Ima dosta problema,ne mali broj ljudi zivi dosta tesko,pravna drzava nije dovoljno razvijena,postoje problemi sa korupcijom i organizovanim kriminalom...kao i u vecini zemalja u okruzenju.
    Kao sto i sam vidis po postovima,vecina ljudi samo te probleme i vidi i boga mi ih i preuvelicava-jes da se citajuci ovaj forum moze zakljucit da ih vrlo malo spada u prije spomenutu grupu ljudi koji zive dosta tesko,ali eto,mi smo ti Crnogorci poznati po altruizmu i brizi za one manje srecne,tako da ovoliko nezadovoljstvo mozes pripisat iskljucivo tome.
    Ja sve nesto mislim da kad bi ljudi malo manje o tudjoj muci razmisljali,a vise poceli sebe i svoj posao gledat,da bi im bolje bilo,ali mozda i grijesim.
    Znas kako,kad sve oko sebe crno i zlo trazis i sam na kraju malo pocrnis.Optimizam je cudo,a kod nas je izgleda postao rijetka pojava.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Definiši robotski stav?
    Sa zadovoljstvom.
    Stav obiluje klasičnim svakodnevnim retardiranim realizmom koji u ovoj zemlji plasiraju ljudi koji nemaju pametnija posla (80% populacije,koja uključuje većinu opozicije i opozicionih birača,pa i poneke apstinente,kao i dobar dio birača ovog vladajućeg Metuzalema).Ovakvom retardiranom realizmu skloni su,sem ljudi,uglavnom svi roboti iz zapadne filmske industrije,među najistaknutijima : T-800 (u narodu bolje znan kao Terminator) i Robokap (u narodu bolje znan kao Robokap).
    Dakle,idemo po stavkama:
    1) Kriminalni novac koji puni rupe u budžetu.Možda postoji,možda i ne.Dokaza za tako nešto trenutno nema.Šteta samo što se pored tako i toliko revnosnih i samosvjesnih građana koji brinu o budžetu (a o državu se grebu kad god mogu) ne nađe ama bar jedan Vitez Kuroglavi da priloži taj jedan dokaz,ili dva il' tri.
    Pošto se evo već desetak godina talasa o tim problemima - a ništa se ne dešava - samo jedan zaključak je moguć.Niko ne želi da prevrne brod.Svima je donekle dobro.
    2) StraTEŠKI (by Milovan) investitori.Milovan živi u Sjevernoj Evropi i postuje stihove u desetercu na forumu u svojoj matičnoj zemlji.Poštovanje prema njegovim godinama mi onemogućava da nastavim.
    Što se investitora tiče,šta misliš,ko će da investira u državu od 13.000 km2 na obali Mediterana,sa socijalkomunističkom zaostavštinom koja nema razvijenu : infrastrukturu,građansku kulturu,obrazovanje?
    Odgovor : investitorski šljam?
    Dalje,polako.Troja nije za jedan dan pala,Crna Gora se za 2,5,10,70 godina ne može pretjerano promijenit'.
    3) MMF i ostale međunarodne finansijske institucije.Ako išta znam o tom bankarstvu raspalom,znam da nijedna država na svijetu trenutno nije apsolutno slobodna od njega.Te koje malo i jesu (ne potpuno),imaju jaku industriju ili su magnati na polju radne snage (Kina) ili su jednostavno idiotske (S. Koreja).Daljih primjera ne mogu da se sjetim,kasno je.
    4) Domaći tirani i njihova samovolja. Ovo je sjajno.Ljudi nisu letargični nego su tirani ti koji kvare sve za te jadne ljude bez glave.
    Danas u Crnoj Gori niko ne zna ko je Robespjer,izgleda.
    Samim tim,'pobuna' protiv 'tirana' ostaje na margini svijesti i svakodnevne stvarnosti - zatrpana privremenim ambicijama u kladionici,teženjem ka hiperredovnom pražnjenju libida i osjećanja gorčine zbog pomanjkanja posebnosti.
    Ovo dalje vuče do jednog od ova 2 zaključka : a) Ili 'pobuna' ne postoji.Što je više očigledno - ljudi su totalno letargični.Pritom mislim na ove koji traže promjene,a ne na ove na vlasti.Zvuči paradoksalno?Ne baš.
    b) Ili 'tirani' ne postoje - a i dalje se ništa ne mijenja.Dakle,kako god obrneš - svodi se na isto.Promjene nema.Dakle,većini je dobro baš ovako kako jeste.
    Nezavisnost,prema tome,uključuje neki određeni setup u mišljenju svakog od nas,kao i u čitavom društvu.Ne možeš da budeš nezavistan ako cvrkućeš kako te stalno je*e neko odozgo.Nisi nezavistan zato što ti na čelu piše da jesi.Nezavistan si jer imaš svoje ja.Zaboravljaš da su ti ljudi na vlasti zbog tebe tu.I ako ti i tvoja škvadrica nezadovoljnika ne možete da smijenite par polupismenih,egocentričnih idiota - onda vi niste ništa bolji,nažalost.
    Dalje,par sitnica.Ukoliko si nezadovoljan stanjem,počni da mijenjaš to od najsitnijih jedinica u kojima učestvuješ.Promijeni svoje ponašanje da bi ti bilo bolje.I tebi i meni.
    Ne treba biti nadriljekar ili Sauron da bi primijetio da se ljudi dan - danas ponašaju kao da su u cvijetu socijalkomunističke mentalitetske šeme.
    Važno je da se fakultet 'završi',da se na poslu što manje radi za što veće pare,da se štrpne ako se đe može,da se ignoriše naplata bilo kakvih dugovanja državi,da se u životu održavaju više nikome korisni Mastodoni od preduzeća,uništitelji mikroekonomije zarad dobrobiti desetine-dvije desetine hiljada familija i tako dalje,i tako redom,i tako ukrug.

    Dodao bih na kraju da nisam glasač ijedne od partija,predano ne izazim ni na jedne izbore (tu pakujem i referendum),jer nijedna nema program dostojan bilo kog ljudskog bića u ovoj zemlji.Ne simpatišem DPS,ne flertujem sa SNP-om,ne masturbiram na SNS ili kako već.
    Samo mi je puna kapica nezadovoljstva s' guzice.

    O revuar.
    Montenegro.
    P.S.Dobra poema,pročitajte je ako je nađete đe.
    Last edited by Čika Džo; 03-05-10 at 02:46.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  15. #40
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Čika Džo, misliš li ti stvarno da se naš budžet može popuniti iz poreza i doprinosa i ostalih stvari iz kojeg se puni budžet? A javni sektor nam opterećuje skoro 60% budžeta, plus ogromni razni troškovi po raznim osnovama, ipak treba platit put na primorje državnim parama. To su neke stvari za koje moraš da se zainteresuješ da ne bi lupio ovakvu glupost kao sad. Po toj logici ni 90ih nije bilo šverca(jer niko krupan nije uhapšen i osudjen) nego sam se budžet 90ih legalno punio stotinama miliona maraka?! Malo se zainteresuj za ekonomiju ako ćeš da pričaš o tome. I o tome ima dokaza, samo što postoje diplomatski imuniteti.

    Što se tiče investitora, može da ih bude samo kad bi se radilo s njima kako treba. Kod nas nema nikakvih GRINFILD investicija. A to je možda i glavno obilježje zdrave privrede. Mi sami možemo da se pobrinemo da olakšamo ulazak investitora, ali to nećemo, pošto glavarima odgovara da drže monopole i posluju sa ruskim izrodima Jeljcinove ere zarad sopstvenih interesa.

    Možemo da izbjegnemo pritisak medjunarodnih lopovskih institucija, ali to ne možemo zbog ovoga gore. I to će nas još ubit sa visokom kamatom i ostalim čudima.

    Ovaj sistem je malo složeniji od toga pukog ulaženja u traktore i kamione i nalet na vladu. Dok god se igra po notama zapadnih velesila, neće se ovima moći ništa. A i narod je malo specifičan što se promjena tiče. većini ovo odgovara, nesvjesno, ali odgovara.

    S toga, moj stav nije nimalo 'robotski', nego se zasniva na realnom stanju naše privrede i ljudi koji su doveli do tog stanja. To što si ga ti shvatio 'robotski' je tvoja stvar.

  16. #41
    Join Date
    May 2010
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ima li mi sto jace no kad vidim ljude koji su pobjegli odavde kako govore nama kako da napravimo diznilend odje? Nema.
    Moja jedina veza sa CG je bila ta sto sam u ono doba placao vjeciti samodoprinos zbog tzv. zemljotresa. Cini mi se i danas ga placam.

    Moram priznati da se sastav forumasa malo pripitomio. U ono doba, kada ste dizali dreku oko nezavisnosti bilo je pola ZA i pola PROTIV. Drago mi je da su ovi ZA pobjedili, a pobjedili su iz samo jednog razloga, a to je da smo mi ovdje slomili zube Milosevicevim cetnicima. Da nije bilo nase hrabre borbe i pobjede, jos bi vi dizali dreku i nista vam nebi pomoglo.

    Dobro, ne nabijam vam na nos to, ali bi bar trebali cjeniti da je za slobodu CG dosta nas ovamo izginulo. Hocu reci da niko nije "zbrisao" vec se stojicki nosio sa poshasti fasizma.

  17. #42
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    malo cu skrenut sa teme

    za tvrtka
    kada vec koristic ima za nick iz istorije onda budi toliko korektan pa procitaj ko su i sta su i kada su nastali cetnici . ni u milosevicevo ni u cica drazino vrijeme .


    za greatmontenegro

    sta nam se to dobro desilo od kada smo nezavisni? ekomija , kriminal , turizam, bilo u kojoj sferi (sem usko politickih)

  18. #43
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    malo cu skrenut sa teme

    za tvrtka
    kada vec koristic ima za nick iz istorije onda budi toliko korektan pa procitaj ko su i sta su i kada su nastali cetnici . ni u milosevicevo ni u cica drazino vrijeme .


    za greatmontenegro

    sta nam se to dobro desilo od kada smo nezavisni? ekomija , kriminal , turizam, bilo u kojoj sferi (sem usko politickih)
    Šta nam se desilo? poboljšanje, masu se bolje živjelo od 2006... dok sad nije udarila ova ekonomska kriza, mada je ja ni sad nešto ne osjećam, važno je da mi imamo svoju državu, i to je jedino bitno, a da se živi bolje nego dok smo bili pod srbima, živi!
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  19. #44
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Šta nam se desilo? poboljšanje, masu se bolje živjelo od 2006... dok sad nije udarila ova ekonomska kriza, mada je ja ni sad nešto ne osjećam, važno je da mi imamo svoju državu, i to je jedino bitno, a da se živi bolje nego dok smo bili pod srbima, živi!

    drago mi je ako ne osjecas krizu

    ali sve sto si napisao je odokativno

    taj malo podataka koje bi potkrepilo to , ali ne monstatovih

    volio bi da je tako ali zasto vjerovao na rijec

  20. #45
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Šta nam se desilo? poboljšanje, masu se bolje živjelo od 2006... dok sad nije udarila ova ekonomska kriza, mada je ja ni sad nešto ne osjećam, važno je da mi imamo svoju državu, i to je jedino bitno, a da se živi bolje nego dok smo bili pod srbima, živi!
    ja isto zivim sad kao i prije 2006, tako da ti ovo pada u vodu, a ta fora ekonomska kriza ne prolazi ovde vise. konacno nam se vratilo ono prodavanje svega i svacega svakome, pa smo sad poceli i kriminalce da zovemo da dodju kod nas i da donesu koji dinar, a zauzvrat odma' ce dobiti crnogorsko drzavljanstvo i sve moguce beneficije od strane drzave. a najgore od svega je da narod jos uvek veruje u gospodara. moguce je da nema boljeg od njega, ali opet sto je mnogo dosta je
    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  21. #46
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    malo cu skrenut sa teme

    za tvrtka
    kada vec koristic ima za nick iz istorije onda budi toliko korektan pa procitaj ko su i sta su i kada su nastali cetnici . ni u milosevicevo ni u cica drazino vrijeme .


    za greatmontenegro

    sta nam se to dobro desilo od kada smo nezavisni? ekomija , kriminal , turizam, bilo u kojoj sferi (sem usko politickih)
    Inace bi nam ekonomija cvjetala u SCG? Ekonomija i sve nam je bas jace nego u zajednici. Drago mi je da smo nezavisni jer sve dobro i lose je nasa odgovornost, a pogledaj statistiku CG iz 2006-te i 2009/2010, i malo uporedi da li se ista promijenilo, ili mislis da mi ucjenjujemo medjunarodnu institucije da nas hvale i stavljaju svake godine na boljim pozicijama. Iz nerazvijene drzave (u YU), smo iza Hrvatske u bivsoj Jugoslaviji po svemu, i cilj i ambicija treba da nam bude da budemo na nivou HR i u presitgnemo u buducnosti.

    Svugdje u svijetu kriza, bogate drzave kao sto su Spanija, Portugal, Grcka samo sto ne bankrotiraju, a ovdje se nadju neki da kazu kako nijesmo nezavisni jer pozajmljujemo od MMF-a .
    Last edited by Rave92; 03-05-10 at 12:05.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  22. #47
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ali nismo mi sami krivi za ovo. Kriva je BABA ROGA VELIKA SVJETSKA EKONOMSKA KRIZA. Kao da je prije nje bilo sve u redu, pa nas je ista odjednom spopala i zajebala sve što smo uradili. O čemu pričate?! Svako ko je iole malo pratio stanje naše privrede zna da je bilo loše i prije 2008 godine!! Kriza je samo malo pogurala stvar, ništa više. Nemojte da se primate na Gospodareve priče da je kriza kriva za sve.
    I kakva je ovo priča da smo napredovali dosta u zadnje 4 godine?! Alo, mi postojimo i preko 4 godine, to što nam nesposobni vode državu ne znači da možemo da izbrišemo sva stoljeća našeg postojanja. Ne znam odakle takva potreba da zaboravljate tako olako prošlost.
    Malo se Rave zainteresuj za materiju o kojoj pričaš, nemoj tek tako da pišeš napamet, neko će reći 'ovaj se sprda ovuda'.

  23. #48
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Inace bi nam ekonomija cvjetala u SCG? Ekonomija i sve nam je bas jace nego u zajednici. Drago mi je da smo nezavisni jer sve dobro i lose je nasa odgovornost, a pogledaj statistiku CG iz 2006-te i 2009/2010, i malo uporedi da li se ista promijenilo, ili mislis da mi ucjenjujemo medjunarodnu institucije da nas hvale i stavljaju svake godine na boljim pozicijama. Iz nerazvijene drzave (u YU), smo iza Hrvatske u bivsoj Jugoslaviji po svemu, i cilj i ambicija treba da nam bude da budemo na nivou HR i u presitgnemo u buducnosti.

    Svugdje u svijetu kriza, bogate drzave kao sto su Spanija, Portugal, Grcka samo sto ne bankrotiraju, a ovdje se nadju neki da kazu kako nijesmo nezavisni jer pozajmljujemo od MMF-a .

    nezna kako bi bilo u yu ali znam kako je u cg , 4 godine nezavisna .
    sta radi u cg ? sta proizvodimo ? sta izvozimo ? turizam ? (svakoj babi koja zivi na primorju je jesno kakav nam je ) . plate ? prava radnika ? kriminal? korupcija?i da lje i dalje i dalje

    ne zanima me kako bi bilo kad bi bilo , zanima me kako je sada .
    daleko bilo da budemo kao hr sa 43 milijarde duga . i sto me briga sto ce turizam svugdje propada a kod nas manje propada .
    mogao bi do ujutro .

    99 posto budvana koje znam (a znam ih sve) zive gore ,
    volio bi ja da smo mi prestigli monako ali nismo
    mozemo da lazemo sebe i druge
    vi koji zivite bolje svaka vama cast , uzivajte u tome , ne zavidim nikom

  24. #49
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kralj Tvrtko I View Post
    ...raspordojaom Rusima ili bilo kome, vec iznajmljivanjem za dolare.
    Pa imas li sto osobno protiv Rusa ili bilo koga s dolarima?

  25. #50
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad je ovakvo stanje - došla je kriza pa se nema para, i ajmo da ne radimo ništa dok kriza ne prođe pa ćemo onda, a do sad smo radili, samo da sačekamo Godoa.

    Neko pomenu turizam. U toj sam priči pa znam ponešto.
    Da nije Austrijanaca ne bi nikoga za turizam bilo, oni jedino ulažu u Crnu Goru mogu da kažem.

    Nedavno su nas zvali na telefon komšije u centru do našeg Kluba, došli neki stranci i traže da im pomognemo. Pođe prijatelj tamo, kad oni traže kartu i osnovne informacije o Crnog Gori, pita ih prijatelj zašto nisu pošli do turističke agencije, a oni mu kaži - "Bili smo mi tamo ali oni ne znaju ništa da nam kažu i da nam daju informacije"
    Treba neko zato što je glasao da dobije takvo mjesto i onda se pitamo što nam nešto ne valja, a ima toliko ljudi koji bi kvalitetno obavljali taj posao ali jbg...

    No možda i ja griješim, samo da sačekamo da prođe kriza i da se opet odvojimo od nekoga pa nam možda i bude bolje, jer mislim da nas stvarno svi guše...

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. uzivate li u klasici???
    By mamadvadjecaka in forum Centralni
    Replies: 9
    Last Post: 29-07-07, 21:07
  2. Dan nezavisnosti 21. maj
    By clandestine in forum CG dijaspora
    Replies: 15
    Last Post: 17-05-07, 17:10
  3. Proglasenje nezavisnosti - zna li se kad
    By Milijana in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 19
    Last Post: 04-06-06, 13:17
  4. Precicom do nezavisnosti
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 59
    Last Post: 23-02-05, 14:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •