View Poll Results: Koju listu podrzavte za SO Podgorica?

Voters
183. You may not vote on this poll
  • Koalicija za evropsku Podgoricu – dr Miomir Mugoša – DPS – LP - BS

    37 20.22%
  • Lista za izbor odbornika za Skupštinu Podgorice „SDP čist izbor – prof. dr Vujica Lazović”

    33 18.03%
  • Lista za izbor odbornika za Skupštinu Glavnog grada Stranke srpskih narodnjaka – Dobrilo Dedeić

    3 1.64%
  • „Bolja Podgorica, bolja Crna Gora”, (SNP, Nova, PzP....

    71 38.80%
  • Ne izlazim na glasanje

    39 21.31%
Page 66 of 88 FirstFirst ... 165662636465666768697076 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 2198

Thread: Podgorica, izbori 23.05.2010. godine

  1. #1626
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sinisa, meni je drago sto nijesi neki ostri predmet uzeo u ruke, ali vazno je da je ljubav pobjedjuje. Pricas pricu o gradonacelniku, a znas li ti kad se bira gradonacelnik?
    Za to vrijeme od ove vanish koalicije nece biti ni paradzika a trebao si nam odma reci da se ti boris za izbore gradonacelnika jer si ostao neshvacen, a tako veselih lica i s pjesmom vas primali a na kraju trt

  2. #1627
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    ps:što smo ono imali...hmmm...ministar saobraćaja i pomorstva,ministar za informjaciono društvo,ministar policije,...malo je
    Bas im se ti ministri nesto pitaju, pogotovo ovi Ministar policije

  3. #1628
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Ja sam, naravno, glasao BCG (vjerovatno su zato i izgubili ) . Ne razumijem ovo pozivanje SDP-a u blok protiv DPS-a.
    Ja ne sporim da u SDP-u ima i kvalitetnih ljudi. Neke, bivše članove i funkcionere SDP dobro poznajem i jako cijenim, ali uvijek bih radije ruku pružio DPS-u nego SDP-u.
    DPS je konglomerat svega i svačega. Ima i vrijednih i lijenjih, i ljudi od struke i velikih neznalica, i temeljnih ljudi i golih karijerista, i ove i one nacije, i vjernika i nevjernika... No, mišljenja sam da je DPS svoj nacionalizam iživio i preživio, dok SDP tu priču još uvijek živi i, potpuno u neskladu sa svojim imenom i načelima socijaldemokratije, na njemu temelji znatan dio svojih aktivnosti.
    Potpuno si u pravu.
    Osim pruzanja ruke dps-u. Ne bih to volio vidjet.
    O sdp-u. Moglo bi se rec da su boreci se protiv srpskih nacionalista 90ih i sami primili njihov nacin borbe. Postali su ultranacionalisti. Crnogorski.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  4. #1629
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Opozicija nece priznati izbore u PG,priznace samo Pljevlja
    POceo je Kaludjerovic * svakidasnju jadkovku*.....vala je pateticno, pa sve i da je istinito...jer si zaista nesposoban ako te na istu foru hvataju po stoti put....PRIHVATI PORAZ MUSKI!

    POzdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #1630
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Da se ne pitaju ne bi imali ovih 10% u PG.
    SDP je i od DPS-a, ali i od opozicije često neopravdano potcjenjivan.

  6. #1631
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sinisa, meni je drago sto nijesi neki ostri predmet uzeo u ruke, ali vazno je da je ljubav pobjedjuje. Pricas pricu o gradonacelniku, a znas li ti kad se bira gradonacelnik?
    Za to vrijeme od ove vanish koalicije nece biti ni paradzika a trebao si nam odma reci da se ti boris za izbore gradonacelnika jer si ostao neshvacen, a tako veselih lica i s pjesmom vas primali a na kraju trt
    Znači ipak nemaš odgovora iako sam te jasno pozvao!
    Ponoviću( znam da nekima teško pada):
    1.Prvi put od kada se održavaju izbori u Podgorici predizborna koalicija na čelu sa DPS-om nema većinu!
    2.Prvi put nakon deceniju vladavine Podgoricom , Mugoša više neće biti izabran za gradonačelnika!
    Malo li je
    Libertas

  7. #1632
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Znači ipak nemaš odgovora iako sam te jasno pozvao!
    Ponoviću( znam da nekima teško pada):
    1.Prvi put od kada se održavaju izbori u Podgorici predizborna koalicija na čelu sa DPS-om nema većinu!
    2.Prvi put nakon deceniju vladavine Podgoricom , Mugoša više neće biti izabran za gradonačelnika!
    Malo li je
    Malo je.
    Zato sto sve i da tako bude to nije vase dostignuce, ni vas uspjeh, vec SDP-a.

    I o cemu pricamo odje onda?

    12 opstina ste izgubili i pricate o uspjehu? Daj majka mu stara, alavertite se vise.

    Najbolje je Stradivari ( cini mi se ) primijetio, najveci uspjeh u Podgorici je ostvario SDP. Tome jos samo treba dodati da je Bolja Crna Gora najveci gubitnik ovih izbora. Koalicija od 12 stranaka je uspjela zadrzati 2 opstine i izgubiti u preostalih 12.

    Zaista nema mjesta bilo kakvoj prici o uspjehu. I to nije stvar rasprave, debate, sukobljavanja misljenja. To su Sinisa gole brojke i suve cinjenice.

  8. #1633
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sinisa to drugo si pogodio da Mugi nece biti ponovo gradonacelnik jer ce biti premijer, a meni je jako drago sto tako primio uspjeh sa bijelim zastvama. Sad ne znam da li se radujes sto ce Mugi biti premijer ili sto te veselih lica sretali
    Kazu da je Maja kupila dva kila medenjaka i slavi, a kad i ti slavis super. Ja sam vec rekao da je super kad su svi pobjednici, mada kazu da i Kusovac trlja ruke jer ce neka strana za par dna biti krcata

  9. #1634
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Mala je vjerovatnoća da ne dođe do dogovora DPS-SDP u Podgorici. Previše drugih "dilova" je u igri da bi se dozvolilo razilaženje u glavnom gradu.
    Ipak neće biti lako nagovoriti SDP da povuku rečeno ( radili su to više puta, no nikad nisu tako decidirano nastupili ), ili nagovoriti Mugija da se prihvati neke utješne funkcije jer bi to za njega moglo biti opasno.

  10. #1635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brskut
    Posts
    938
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To za Mugošu, iako se priča o budućem vremenu, je već mit. Baš zbog toga što će neke od bijelih košulja da poprime crvenu a neke plavu boju u zavisnosti od uloženih sredstava (Ariel, Vanish Oxi Action ili Varekina)
    Šlagom ja bih tebe nasapuno
    Onda bih nosom napisao Bruno

  11. #1636
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Mala je vjerovatnoća da ne dođe do dogovora DPS-SDP u Podgorici. Previše drugih "dilova" je u igri da bi se dozvolilo razilaženje u glavnom gradu.
    Ipak neće biti lako nagovoriti SDP da povuku rečeno ( radili su to više puta, no nikad nisu tako decidirano nastupili ), ili nagovoriti Mugija da se prihvati neke utješne funkcije jer bi to za njega moglo biti opasno.
    S druge strane, odje se mnogo stosta zaboravi za dva dana, a kamoli godinu i po.

  12. #1637
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poenta price je da je ovaj narod zadovoljan zivotom, situacijom u crnoj gori i vladavinom dps-a

  13. #1638
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BrunoX View Post
    To za Mugošu, iako se priča o budućem vremenu, je već mit. Baš zbog toga što će neke od bijelih košulja da poprime crvenu a neke plavu boju u zavisnosti od uloženih sredstava (Ariel, Vanish Oxi Action ili Varekina)
    To je to. Za 12 mjeseci mnoge stvari ce se promijeniti, a DPS, ako podrzi Mugosinu kandidaturu, mozda nece morati da ocekuje milost SDP. Dovoljan je 1 (pre)let, vjerovatno iz partije koja je simbolicno predstavljena u gradskom parlamentu.

    ______

  14. #1639
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Veliko je pitanje da li će Mugiju biti dozvoljeno da sam obezbijedi većinu ili će mu većina biti obezbijeđena.
    Naivno je čak i pomisliti da je ozbiljnija saradnja SDP-BCG moguća, dok s druge strane DPS ima veliki koalicioni kapacitet.

  15. #1640
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Bas im se ti ministri nesto pitaju, pogotovo ovi Ministar policije
    To je PRAVI, GOSPODSTVENI, EVROPSKI MINISTAR POLICIJE, na ponos MNE, ukoliko se to Bone-a smatra!
    I u Dangradu svi (ogromna vecina, da budem tacniji u iskazu) o njemu ima najljepse misljenje, i o njegovoj porodici...a ovdje se zna sve o svakome.

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #1641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ne tako davne istorije :


    "...Već četvrtog januara, na zahtjev Koalicije "Zajedno za Jugoslaviju" u kojoj su Socijalistička narodna partija, Srpska narodna stranka i Srpska radikalna stranka, održana je vanredna sjednica opštinske skupštine, na kojoj je , zahvaljujući odsustvu dvojice odbornika Narodne stranke i jednog odbornika Liberalnog saveza, propao pokušaj da se smijeni gradonačelnik Mugoša..."

  17. #1642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    To je PRAVI, GOSPODSTVENI, EVROPSKI MINISTAR POLICIJE, na ponos MNE, ukoliko se to Bone-a smatra!
    I u Dangradu svi (ogromna vecina, da budem tacniji u iskazu) o njemu ima najljepse misljenje, i o njegovoj porodici...a ovdje se zna sve o svakome.

    Pozdrav,
    Nisam mislio licno na gospodina Brajovica, vec na instituciju koju predstavlja.

    Uostalom kakve veze ima gospostvo, postenje, prorijeklo (koje nisam ocjenjivao) sa sposobnoscu da vodis neki resor ?

  18. #1643
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Žao mi je Bone što prema gore rečenom imam priličnu dozu rezerve. Možda su do mene došle i pogrešne informacije, ali sam, s obzirom na njih, dužan makar da budem oprezan.

  19. #1644
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Bas im se ti ministri nesto pitaju, pogotovo ovi Ministar policije
    Kako to ja nemam državno auto da me voza dje oću...da putujem po svijetu i pričam napisane govore...da trče oko mene ka djeca kad im se majka vrati sa posla...nego ti misliš da ga niko ne pita zašto ima privilegije???
    deuscroix

  20. #1645
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sta da se kaze... SDP na isti nachin, i uz formulu nekadashnjeg SPO u Srbiji... unovcava odlichno minimalni procenat.
    seen SPO ...

    Hvala Lepo

  21. #1646
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Htio sam rec da npr. Ministarstvo untrasnjih poslova je pokazalo u proteklih 4 godine da nije nista do Ministarstvo za idavanje putnih isprava chudnim ljudima, i da direktor uprave policije moze slobodno Ministru da pali macole kad god oce, jer njegov povodac je u rukama Premijera.

  22. #1647
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Neko pohvali Veljovića?! Možda je on jedini koji uspijeva da prati Vujicu u godišnjem povećavanju stope poslušnosti i partijskog rada.

  23. #1648
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    G. Lazovic je molio g. Djukanovica za 5. odborsko mjesto... Sad su morali malo samostalno da se pokazu g. Djukanovicu i da povuku za sebe klasichne CG apstinente. Dobice cokoladu za ovaj teen uspjeh i josh koju radnu poziciju za svoje najblize.

    "Timski rad" je chudo.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-05-10 at 00:59.

  24. #1649
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobro je da su osvojili koliko su trazili i dobro procijenili svoje mogucnosti, a bice interesantno preracunati da su nastupili zajedno jer vjerovatno bi to znacilo dva mandata vise.

  25. #1650
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    koliko se sjećam, odje su neki mislili da oni uzimaju mnoooogo više...ja rekoh 4 mandata im je plafon, no eto, valjda će 5 imat
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 66 of 88 FirstFirst ... 165662636465666768697076 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zemljotres(i) - Podgorica 16.01.2010
    By cpu in forum Sve i svašta
    Replies: 204
    Last Post: 26-03-12, 04:18
  2. Izbori, 23. maj 2010.
    By Ćipur in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2602
    Last Post: 10-06-10, 07:25
  3. Docek Nove 2010. godine u Baru
    By CrIss_AnGeL in forum Primorski
    Replies: 32
    Last Post: 15-01-10, 00:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •