Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 46

Thread: Kućna borba protiv celulita

  1. #1
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kućna borba protiv celulita

    Žene doživljavaju celulit kao svog najvećeg neprijatelja...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba imat para da bi se to sve ispoštovalo. Treba uzet bilo koju cijenom pristupačnu anticelulit kremu, onda je namazati na kritične djelove, preko toga providnu foliju stavit i onda obući helanke, trenerku pa na trčanje.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Recite nam svoja iskustva, pogotovo pozitivna mada nije na odmet da znamo i koja je krema loša, da ne bacamo zalud novac.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #4
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://beautycosmetic.biz/images/gar...c%20rol-on.jpg Odlicna. Ali samo roll on, ostale Garnierove mazalice protiv celulita i nijesu nesto.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cu's krema protiv celulita... :lolblue: aaa ne n'o mirisne svijece...

    ne jedite grickalice, puno slatko i masno, ne pijte coca colu, ne trujte se bilo cim, krecite se...jedino to ima smisla.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Megenta u pravu si ,grickalice,masno slatko,gazirana pica itd sve to je stetno...Ali jesi li znala da cak i neke sportiskinje imaju celulit?
    Za to je zasluzno nesto sasvim drugo i od zene do zene je zasto se on pojavljuje...Genetika je jedna od najbitnijih stavki zasto ga neke zene imaju ili nemaju,pa sve ostalo...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, da, borba protiv celulita je unaprijed izgubljena :mrgreen:

    Chula sam da je Thiomucase sasvim fajn, mozda bi ga trebalo iskombinovati sa masazama i to je to. Ostale investicije u kavitacije, limfne drenaze itd. Neka fala, bolje da otputujem za te pare, no da gledam my heiny vas cijeli dan

  8. #8
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    cu's krema protiv celulita... :lolblue: aaa ne n'o mirisne svijece...

    ne jedite grickalice, puno slatko i masno, ne pijte coca colu, ne trujte se bilo cim, krecite se...jedino to ima smisla.
    ovo svim drugaricama govorim...

    Mislim da nije uopste tesko da se ne jedu gluposti, i da se svaki dan prosheta, a kad se udje u formu i malo potrchi, vozi biciklo ili slicno...

    Zategnut kozu, i izgubit masti necete NIKAD ni sa ijednom kremom moci.

    "Ja znam to jer je mene brat u Italiju"

    p.s. i trenirao sam aktivno jedno vrijeme, pa sam ispitao sve zivo za nutricionizam, metabolizam, i mnoga drugim pitanja vezana za trening, dobijanje kilaze, gubljenje kilaze.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #9
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    tamo negde
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    cu's krema protiv celulita... :lolblue: aaa ne n'o mirisne svijece...

    ne jedite grickalice, puno slatko i masno, ne pijte coca colu, ne trujte se bilo cim, krecite se...jedino to ima smisla.

    ne jedem grickalice, slatko jednom u pet meseci, masno skoro i nikako, a coca-colu i sva ostala gazirana pica takodje ne konzumiram, pa opet ja u paketu sa pomorandzama:???:

    to ti je vecita borba, u kojoj povremeno dobijes bitku, al nikako i rat osim naravno ako nisi zagrizena, pa se svakodnevno satires od tretmana i raznih akcija i reakcija.... no kako sam inace komfornista, nije bas da sam spremna na toliku zrtvu...sve u granicama 1kg pomorandzi
    Ne misli mnogo ni istrajno....

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    tačno tako! Nije neophodno da se jede masno i slatko, i pije gazirano, mada ima i cura koje sve to konzumiraju, pa nemaju taj problem...ima i onih koje vježbaju, mnogo, pa imaju celulit. Tako da je jasno da je više nego bitna genetika, a sve ostalo je usputno.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tretmani ne trebaju...1 sat shetnje...ili vozhnje bicikla...lakshe je zajedno sa nekim...

    ne jedenje masne hrane, ili one sa puno ugljenih hidrata 3-4 sata prije spavanja...

    ne jedenje hrane u velikim obrocima, vec manje porcije vishe puta...

    dosta vode, malo hladnije se pije...

    ovo je dosta...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  12. #12
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    ovo svim drugaricama govorim...

    Mislim da nije uopste tesko da se ne jedu gluposti, i da se svaki dan prosheta, a kad se udje u formu i malo potrchi, vozi biciklo ili slicno...

    p.s. i trenirao sam aktivno jedno vrijeme, pa sam ispitao sve zivo za nutricionizam, metabolizam, i mnoga drugim pitanja vezana za trening, dobijanje kilaze, gubljenje kilaze.
    pa jesi li uspio da skinesh celulit?
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  13. #13
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tačno tako! Nije neophodno da se jede masno i slatko, i pije gazirano, mada ima i cura koje sve to konzumiraju, pa nemaju taj problem...ima i onih koje vježbaju, mnogo, pa imaju celulit. Tako da je jasno da je više nego bitna genetika, a sve ostalo je usputno.
    ima i tu istine...ja se razbijam od sve te nagrdne hrane, pa mi vazda fali kilo-dva da budem tip top...

    Al nije toliko tesko, pogotovu ako si ispod 25-6 god, ako ti metabolizam nije bash usporio, da se dovedesh u zeljeno stanje...


    p.s. to ja ljudima govorim kad mi kazu da cu ocelavit ako ne prestanem da koristim pjenu, al posto mi je tata takav, mazio ja i pazio sa shamponima ili ne, ona ce otpadnut...vec imam zaliske koji polako idu u →+∞
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #14
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    pa jesi li uspio da skinesh celulit?
    ja sam trebao na nabacujem masu...toga nikad ne imadok
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  15. #15
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    ja sam trebao na nabacujem masu...toga nikad ne imadok
    ja pomislih da prichash iz iskustva..
    inache ovo za celavost ziva istina.. Ja sebi prognoziram josh jedno 5-6 godina do kompletne celavosti jbg geni
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  16. #16
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh, muskarci su toga oslobodjeni.

    celulit nije nista drugo nego nepravilno nagomilavanje vode i masnoce. dakle, so je veoma pogubna, kao i sve vrste toksina, cak i duvan i alkohol, tako da, iako se nekad suzdrzite od "nezdrave hrane", mozda neke druge navike ne idu u prilog tome.

    onda ona prica o 2l vode...uf...najbolje...

    ne znam, mozda samo mene nije previse briga za to, mislim, da se pored svega jos i oko celulita nerviram - ma, vazi. ili da mi neko prodaje kreme od 50e s pricom kako cu ga se rijesit...

    celulit je prava potrosacka "bolest". kao i bore na licu. moze se trajnije (opet ne potpuno trajno) uklonit samo skupim klinickim intervencijama, preparati koji se nude su za neke mnogo naivne zene.

    a te skupe intervencije ne bih placala ni da imam milione. ili makar, kao sto i poppy rece sad imam listu prioriteta, pa i ako bacam pare, bacam na nesto sto me ne opterecuje.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    ja pomislih da prichash iz iskustva..
    inache ovo za celavost ziva istina.. Ja sebi prognoziram josh jedno 5-6 godina do kompletne celavosti jbg geni
    da pricam iz iskustva...samo sto sam ja trebao da idem u plus sa kilazom, a sva prica oko ishrane i metabolizma je ista...
    ada necu kompletno bit celav djaole
    a i kad dodje do toga, pojeftinice ovo presadjivanje kose...mozda odozdo malo presadim, da mi se kovrdza!

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    eh, muskarci su toga oslobodjeni.

    celulit nije nista drugo nego nepravilno nagomilavanje vode i masnoce. dakle, so je veoma pogubna, kao i sve vrste toksina, cak i duvan i alkohol, tako da, iako se nekad suzdrzite od "nezdrave hrane", mozda neke druge navike ne idu u prilog tome.

    onda ona prica o 2l vode...uf...najbolje...
    zasto mislis da su muskarci oslobodjeni problema sa debljinom?
    mozda je nama po prirodi lakse da smrshamo jer divljamo stalno neshto, sport ili bilo sto drugo, al vjeruj mi znam dosta momaka koji jade stalno oko stomaka i chuda...

    prica oko vode je tacna i logicna, crno mi je da kucam, al bas ako oces objasnit cu ti...

    sto se tice celulita, sve je pogubno kad se zloupotrebljava, ili konzumira u velikim kolicinama. Imaju dvije vrste masti, da kazem prosto, tako da su jedne dobre, razlazhu se, a druge se teze razlazhu ili ne uopshte. Nisam siguran da duvan il alkohol doprinose celilitu...mozda vishe promjenama na kozhi...a toksina naravno da imaju...Al opet ako oces da se oslobodis toksina treba dosta tecnosti i umjerene aktivnosti...


    uf...umorih se od kucanja...dosta za ovaj post...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    ima i tu istine...ja se razbijam od sve te nagrdne hrane, pa mi vazda fali kilo-dva da budem tip top...

    Al nije toliko tesko, pogotovu ako si ispod 25-6 god, ako ti metabolizam nije bash usporio, da se dovedesh u zeljeno stanje...


    p.s. to ja ljudima govorim kad mi kazu da cu ocelavit ako ne prestanem da koristim pjenu, al posto mi je tata takav, mazio ja i pazio sa shamponima ili ne, ona ce otpadnut...vec imam zaliske koji polako idu u →+∞
    evo me ti podstaknu da otvorim novu temu:mrgreen:

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    da pricam iz iskustva...samo sto sam ja trebao da idem u plus sa kilazom, a sva prica oko ishrane i metabolizma je ista...
    ada necu kompletno bit celav djaole
    a i kad dodje do toga, pojeftinice ovo presadjivanje kose...mozda odozdo malo presadim, da mi se kovrdza!



    zasto mislis da su muskarci oslobodjeni problema sa debljinom?
    mozda je nama po prirodi lakse da smrshamo jer divljamo stalno neshto, sport ili bilo sto drugo, al vjeruj mi znam dosta momaka koji jade stalno oko stomaka i chuda...

    prica oko vode je tacna i logicna, crno mi je da kucam, al bas ako oces objasnit cu ti...

    sto se tice celulita, sve je pogubno kad se zloupotrebljava, ili konzumira u velikim kolicinama. Imaju dvije vrste masti, da kazem prosto, tako da su jedne dobre, razlazhu se, a druge se teze razlazhu ili ne uopshte. Nisam siguran da duvan il alkohol doprinose celilitu...mozda vishe promjenama na kozhi...a toksina naravno da imaju...Al opet ako oces da se oslobodis toksina treba dosta tecnosti i umjerene aktivnosti...


    uf...umorih se od kucanja...dosta za ovaj post...
    ovo boldovano mi je privuklo pažnju....ti znaš (nadam se) da celulit nema veze sa debljinom, jes' da je češći pratilac debelih žena, i skoro pa obavezan, ali nijesu ni mršavice oslobodjene od njega?

    Negdje sam pročitala da muškarci nemaju celulit, izuzev oni koji imaju disbalans hormona u organizmu, pa im malo prevlasti imaju ženski hormoni...ne znam koliko je tačno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #19
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post

    zasto mislis da su muskarci oslobodjeni problema sa debljinom?
    ja govorim o celulitu koji muskarci ni teoretski ne mogu da imaju, a da su oslobodjeni problema sa debljinom - to valjda nikad niko ije rekao.

    cu's...najbolje

  20. #20
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    evo me ti podstaknu da otvorim novu temu:mrgreen:
    neka si ti

    ovo boldovano mi je privuklo pažnju....ti znaš (nadam se) da celulit nema veze sa debljinom, jes' da je češći pratilac debelih žena, i skoro pa obavezan, ali nijesu ni mršavice oslobodjene od njega?
    ok, crno mi bilo da budem deskriptivan
    Problem je poremecaja u ishrani...debljina je cesto i genetska...a celuit je posledica navika ishrane...

    znam vjeruj mi da nisu oslobodjene...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  21. #21
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    ja govorim o celulitu koji muskarci ni teoretski ne mogu da imaju, a da su oslobodjeni problema sa debljinom - to valjda nikad niko ije rekao.

    cu's...najbolje
    zasto mislis da ne mogu ni teorijski da ga imaju?
    Znas koliko znam momaka sa strijama, kad prestanu sa treningom, a navikli na jaku ishranu?
    Ili sa celulitom, nisam zagledao licno, i nase momke je blam nazvat celulit tako, al samo da cujem zasto ga ne mogu imat?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #22
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    G kvart
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    zasto mislis da ne mogu ni teorijski da ga imaju?
    Znas koliko znam momaka sa strijama, kad prestanu sa treningom, a navikli na jaku ishranu?
    Ili sa celulitom, nisam zagledao licno, i nase momke je blam nazvat celulit tako, al samo da cujem zasto ga ne mogu imat?
    fino ti je zvoncica rekla, mogu ga imat samo u slucaju hormonalnog poremecaja. bez obzira da li ima 300 ili 80kg, muskarac ga bez tog poremecaja nema.

  23. #23
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    fino ti je zvoncica rekla, mogu ga imat samo u slucaju hormonalnog poremecaja. bez obzira da li ima 300 ili 80kg, muskarac ga bez tog poremecaja nema.
    Zvoncica mi to nije nigdje rekla. Rekla je da je nesto procitala o hormonima i da ne zna koliko je to tacno.
    Koza je ista kod covjeka i zene.
    Aj mi ti objasni ako tvrdis da je to istina, zasto je istina da ne moze da postoji momak(bez poremecaja) sa celulitom?

    rasprava, no hard feelings, ocu argumente?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #24
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magenta_Rebel View Post
    ja govorim o celulitu koji muskarci ni teoretski ne mogu da imaju, a da su oslobodjeni problema sa debljinom - to valjda nikad niko ije rekao.

    cu's...najbolje
    Naravno da ga imaju, nego su toliko maljavi po tim kriticnim zonama da ne bi bio vidjiv ni da ga imaju 3 puta vise... lucky bastards
    Od one shume po guzovima i nogama ne bi uocila ni Chak Norisa a ne celulit :mrgreen:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  25. #25
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Naravno da ga imaju, nego su toliko maljavi po tim kriticnim zonama da ne bi bio vidjiv ni da ga imaju 3 puta vise... lucky bastards
    Od one shume po guzovima i nogama ne bi uocila ni Chak Norisa a ne celulit :mrgreen:
    haha +rep

    Magenta ja nisam uopste neki strucnjak za celulit, znam dobro biologiju i metabolizam covjeka, i cisto mi je nelogicno djelovala tvoja tvrdnja.
    Evo 2sekunde na Google, i:

    http://www.beauty-and-the-bath.com/C...Cellulite.html
    Can cellulite happen to men? When we think of cellulite we often think of women who have given birth to children. Just take a look at any celebrity magazine and you will notice that they are always pointing out any celebrity with even the tiniest amount of cellulite – some with a lot.

    It looks horrible! However, men can also suffer from cellulite and it is not pretty.

    It is more rare in men than in women, but men can also have cellulite. Men usually have thicker skin that protects them from getting cellulite.

    It can also be more difficult to physically see cellulite in men because of the way a man’s fat is stored underneath the skin.
    Sto sad? Neces vise odgovarati na temu, ili?
    -haha, pretpostavio sam..


    EDIT: jos koji link
    http://www.carefair.com/men/men_and_cellulite_1079.html

    http://ezinearticles.com/?Is-it-Real...ite?&id=466810
    Last edited by Loverclocker; 29-04-10 at 13:02.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kreme za tretiranje celulita
    By dobrica in forum Ženski kutak
    Replies: 76
    Last Post: 09-10-12, 20:59
  2. Replies: 48
    Last Post: 04-02-10, 16:01
  3. pushachi i borba protiv bjelog jezika :)
    By GROZNI in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 20-08-07, 00:58
  4. Replies: 68
    Last Post: 01-11-06, 16:57
  5. Legalizacija / borba protiv piraterije...
    By wlad in forum Software
    Replies: 56
    Last Post: 12-04-05, 13:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •