Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 136

Thread: Crna i Bijela magija...

  1. #101
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    Hmm ja bih samo pogledao stanje u Rumuniji.Da su "ljudi" koji se bave tim stvarima jaci od vlasti(tj. da oni diriguju).Samo bih to rekao...Zajebana je to stvar.Jedino sto coek moze u vezi toga uradit biti maksimalno obazriv.
    Umjesto sto gledas stanje u zemlji polupismenih sujevjernih seljacina, pogledaj stanje u najrazvijenijim zemljama svijeta.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #102
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uff tek sad vidim sa kojim covjekom pricam.Zamolio bih unaprijed da mi na moje sledece postove ne komentarisete ako nije problem.
    Nego sta sam htio:
    -part 1
    -part 2
    Volio bih ovo svi da odgledate(sve part-ove ove epizode) necete izgubiti sigurno tih 40-45 min od zivota, u pocetku jeste dosadno ali gledajte do kraja.
    Last edited by raske97pro; 04-10-13 at 23:29.

  3. #103
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izbrisite...dzabe sam pisao
    Last edited by raske97pro; 04-10-13 at 23:39.

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    Uff tek sad vidim sa kojim covjekom pricam.Zamolio bih unaprijed da mi na moje sledece postove ne komentarisete ako nije problem.
    Nego sta sam htio:
    -part 1
    -part 2
    Volio bih ovo svi da odgledate(sve part-ove ove epizode) necete izgubiti sigurno tih 40-45 min od zivota, u pocetku jeste dosadno ali gledajte do kraja.
    Ja sam upravo izgubio 40 minuta svog života gledajući ovu zastrašujuće lošu imitaciju američkih detektivskih reality show emisija. Da su makar našli glumce da decentno odrade posao, ovako je odgledavanje ovog remek-nedjela bilo mučnih i izgubljenih 40 minuta mojega života, dobro lažem 30 minuta, ovih zadnjih nekoliko jednostavno više nisam mogao podnijeti.

    Što ovo predstavlja?

  5. #105
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    Uff tek sad vidim sa kojim covjekom pricam.Zamolio bih unaprijed da mi na moje sledece postove ne komentarisete ako nije problem.
    Nego sta sam htio:
    -part 1
    -part 2
    Volio bih ovo svi da odgledate(sve part-ove ove epizode) necete izgubiti sigurno tih 40-45 min od zivota, u pocetku jeste dosadno ali gledajte do kraja.
    Briši ove linkove čoče, džabe nam troše minute života :P Ništa pametno a glumci očajni...

  6. #106
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    linkove ne brisem jer nije gluma
    ako ste bas toliko tvrdoglavi podjite kod "babe" i nek vam spremi nesto
    Last edited by raske97pro; 05-10-13 at 00:58.

  7. #107
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    linkove ne brisem jer nije gluma
    ako ste bas toliko tvrdoglavi podjite kod "babe" i nek vam spremi nesto
    Nemoguce da stvarno mislis da nije gluma. Niko ne moze toliko glup da bude. Nadam se.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #108
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    linkove ne brisem jer nije gluma
    ako ste bas toliko tvrdoglavi podjite kod "babe" i nek vam spremi nesto
    Da nije gluma ,,za vratom'' bi imali preko 100 tuzbi za narusavanje privatnosti...

  9. #109
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam vas zamolio lijepo da mi ne komentarisete na moje postove.
    Ukoliko ne vjerujete u ovakve stvari ne shvatam poentu posjete ovakvim thread-ovima?
    @edit
    balkanske prevare uopste kao emisija jeste gluma..nego sam se ja lose izrazio..
    a ovo sto se tice sipanja u kafu to mogu 101% da potvrdim
    Last edited by raske97pro; 05-10-13 at 01:03.

  10. #110
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    Ja sam vas zamolio lijepo da mi ne komentarisete na moje postove.
    Ukoliko ne vjerujete u ovakve stvari ne shvatam poentu posjete ovakvim thread-ovima?
    Ko je rekao da ne vjerujemo? Jednostavno mi je mrsko vidjet kada ljudi misle da su te tv emisije tipa ,,luda kuca'' prave i da nema glumaca...
    I da, forum je odje za diskusiju,ne da se postavi link i ispari :P

  11. #111
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije glup, samo je intelektualno ograničen.

  12. #112
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije tema diskusovati o clanovima nego o magiji.Tako da bih zamolio da se vratite na topic.Izgleda da ovaj forum nema mod-ova?

  13. #113
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    Nije tema diskusovati o clanovima nego o magiji.Tako da bih zamolio da se vratite na topic.Izgleda da ovaj forum nema mod-ova?
    Pa eto, diskutujemo, ti si postavio video mi rekli da je fake.... Ja inace vjerujem u magiju (kod nas se u Islamu to zovu sihri), ali ne volim kada se nesto sto je lazno uzima za pravo....
    Last edited by Israphel; 05-10-13 at 01:24.

  14. #114
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raske97pro View Post
    Nije tema diskusovati o clanovima nego o magiji.Tako da bih zamolio da se vratite na topic.Izgleda da ovaj forum nema mod-ova?
    Druze vidi se da si dijete,Balkanske prevare,Luda kuca,Preljubnici *urac palac,to je sve gluma,glumci,trebas biti mentalno zaostao,retardiran da mislis da je to istina..ja znam provjereno da placaju one ljude po 50 eura da glume tj. da se debilisu jer to nije gluma..inace i prije pocetka ove emisije pise ti "Svi dogadjaji u emisiji su izmisljeni...." itd itd.

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sipanje u kafu je pokušaj trovanja ako ćemo iskreno, nema veze sa magijom bez obzira što trovatelj misli.

    Kad staviš nekome u kafu otrov, abrakadabra koji kažeš nema nikakvo značenje (do duše abrakadabra nema ama baš nikakvo značenje nikad bez obzira na sve, magija ne postoji).

  16. #116
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Ništa ti ne vrijedi da se raspravljaš!

    Ima nekoliko zamuženih na ovome forumu kojima se ne vrijedi ni zaklinjati da je prevara bila isključena, da si doživio više puta...JOK!

    Nema spiritualnih iskustava, nema Hrista, NEMA NIČEGA ŠTO NEMOŠ POVALIT, POJES ILI IŠEGAT .

    Ja ih pomalo žalim, ali sa nekima ne razmjenjujem mišljenje, jer su BUKVALNO NEPOPRAVLJIVI, I NA FINI NAČIN TE LAŽIKAJU, a takva komunikacije mi ne treba...doduše, možda ćeš ti biti bolje sreće.

    Pozdrav,
    U ništa nisam vjerova dok mi jednom prilikom iz najvećeg smijeha i zajebancije nije svaka dlaka nq glavi zauzela stav mirno i oblio me mrtvački znoj od saznanja da ima "nešto", ne želim nikad da saznam đe ima i što ima.

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    I po tome si ti zaključlio da ima nešto?
    Nije moglo biti neki preiszorisjki nagon za samoodržavanjem kada se tijelo "budi" i staje u stav agresivnosti...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #118
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    I po tome si ti zaključlio da ima nešto?
    Nije moglo biti neki preiszorisjki nagon za samoodržavanjem kada se tijelo "budi" i staje u stav agresivnosti...
    Me ne, nejasno se izrazih, vidio sam i doživio nešto od čega sam se stravio, eto da budem jasniji.

  19. #119
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    U ništa nisam vjerova dok mi jednom prilikom iz najvećeg smijeha i zajebancije nije svaka dlaka nq glavi zauzela stav mirno i oblio me mrtvački znoj od saznanja da ima "nešto", ne želim nikad da saznam đe ima i što ima.
    Pa evo da ti ja pomognem. Da bi šejtan ušao u tijelo čovjeka potrebno je da čovjek svoje psiho-fizičko stanje organizma dovede u stanju pijanstva, drogiranja, velike tuge, velike žalosti, depresije ili velike radosti i tome slično. Sigurno je da si imao napad šejtana, a možda je tom prilikom i sam šejtan ušao u tvoj organizam. Ako i dalje imaš neke neobične simptome vezane uglavnom sa san, onda...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  20. #120
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Sipanje u kafu je pokušaj trovanja ako ćemo iskreno, nema veze sa magijom bez obzira što trovatelj misli.

    Kad staviš nekome u kafu otrov, abrakadabra koji kažeš nema nikakvo značenje (do duše abrakadabra nema ama baš nikakvo značenje nikad bez obzira na sve, magija ne postoji).
    Postoje neke stvari koje mnogo privlače šejtane. Uglavnom kada je riječ o kafi i magiji, žene stavljaju u nju svoju krv od menstruacije, koja šejtane privlači kao krv koja u moru privlači ajkule. Ispijanjem kafe ispija se i...
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Kamehame talas je jedan od najjačih napada koji postoji. Korisnik ovog napada prvo mora da napravi kružni pokret sa obe ruke oko ose tela, pritom govoreći 'Ka'-'Me'. Zatim mora da spoji poluotvorene šake ispred tela i ispruži ruke govoreći 'Ha'. Zatim u tom položaju šaka, mora da ruke stavi pored boka i počne da skuplja energiju između šaka govoreći 'Me'. Kada je dovoljna količina energije skupljena, napad se može lansirati na protivnika govoreći pritom 'Talas'. Postoji i skraćena verzija a to je preskakanje kružnog pokreta i brže prelaženje na skupljanje energije. Tokom ovakvog izvođenja napada korsnik će izgovoriti Ka-me-ha-me dok su mu ruke u poziciji za skupljanje energije tokom skupljanja energije. Završno Talas će ostati nepromenjeno i izgovoreno prilikom oslobađanja napada. Ovaj napad je izmislio Kornjačin vrač i za to mu je trebalo 50 godina.

    Evo kako izgleda u praksi u dalekom Japanu, oni kažu HA za talas na kraju, da vas to ne iznenadi...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Postoje neke stvari koje mnogo privlače šejtane. Uglavnom kada je riječ o kafi i magiji, žene stavljaju u nju svoju krv od menstruacije, koja šejtane privlači kao krv koja u moru privlači ajkule. Ispijanjem kafe ispija se i...
    Krv menstruacije je sama po sebi opasna bez uplitanja šejtana s obzirom da predstavlja pogodnu podlogu za razvoj smrtonosnih bakterija.

    Svaka "viještica" koja se recimo odluči na upotrebu svoje menstrualne krvi kao vektora svoje osvete mora prvo doći do nje, odnosno čekati vrijeme postovulacije da sakupi svoju krv. Ovo daje dovoljno vremena da ta prikupljena krv dobije određeni šmek truljenja i cijeli siaset bakterija unutra, između vremena prikupljanja i trenutka upotrebe iste u nečijoj kafi. na taj način ta krv postaje pravi otrov, odnosno vektor prenosa čitavog sijaseta zaraza.

    Naravno u ovo ne računam i mogućnost da je i sama viještica možda bolesna ili zanemaruje higijenu pa je originalna menstrualna krv u startu već zagađena.


    Dijelovanje menstrualne krvi nema veze sa šejtanima već sa klasičnom prirodom prenosa smrtonosnih bakterija i zarazom.

  23. #123
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Krv menstruacije je sama po sebi opasna bez uplitanja šejtana s obzirom da predstavlja pogodnu podlogu za razvoj smrtonosnih bakterija.

    Svaka "viještica" koja se recimo odluči na upotrebu svoje menstrualne krvi kao vektora svoje osvete mora prvo doći do nje, odnosno čekati vrijeme postovulacije da sakupi svoju krv. Ovo daje dovoljno vremena da ta prikupljena krv dobije određeni šmek truljenja i cijeli siaset bakterija unutra, između vremena prikupljanja i trenutka upotrebe iste u nečijoj kafi. na taj način ta krv postaje pravi otrov, odnosno vektor prenosa čitavog sijaseta zaraza.

    Naravno u ovo ne računam i mogućnost da je i sama viještica možda bolesna ili zanemaruje higijenu pa je originalna menstrualna krv u startu već zagađena.


    Dijelovanje menstrualne krvi nema veze sa šejtanima već sa klasičnom prirodom prenosa smrtonosnih bakterija i zarazom.
    Šejtani se uglavnom vezuju za sve što ima bakterija, što je štetno i trulo kao i za mirise hrane. Hrane se mirisima hrane, zbog čega u svim momoteističkim religijama postoji pravilo izgovaranje molitve prije jela. Kada se izgovori molitva oni nisu u stanju da konzumiraju mirise hrane i samim tim znajući da se neće mosti gostiti, manje posjećuju te kuće u kojima se izgovara molitva. Na grobljima ih ima najviše upravo zbog toga što se hrane lešinama. Svi smo čuli za mrtvačku vodu kao dio magije.

    E sada postoji jedan izuzetak. Postoje pogrešne molitve u kojima se veličaju sveci ili Isus koji se u tim molitvama pominje kao gospod, od njih se traži pomoć, što stvara kontra efekat.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  24. #124
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Kamehame talas je jedan od najjačih napada koji postoji. Korisnik ovog napada prvo mora da napravi kružni pokret sa obe ruke oko ose tela, pritom govoreći 'Ka'-'Me'. Zatim mora da spoji poluotvorene šake ispred tela i ispruži ruke govoreći 'Ha'. Zatim u tom položaju šaka, mora da ruke stavi pored boka i počne da skuplja energiju između šaka govoreći 'Me'. Kada je dovoljna količina energije skupljena, napad se može lansirati na protivnika govoreći pritom 'Talas'. Postoji i skraćena verzija a to je preskakanje kružnog pokreta i brže prelaženje na skupljanje energije. Tokom ovakvog izvođenja napada korsnik će izgovoriti Ka-me-ha-me dok su mu ruke u poziciji za skupljanje energije tokom skupljanja energije. Završno Talas će ostati nepromenjeno i izgovoreno prilikom oslobađanja napada. Ovaj napad je izmislio Kornjačin vrač i za to mu je trebalo 50 godina.
    Upravo tako, istražuj i pronaći ćeš. Svako ima svoj level inteligencije.
    Last edited by Mabus; 17-10-13 at 14:18.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  25. #125
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Pa evo da ti ja pomognem. Da bi šejtan ušao u tijelo čovjeka potrebno je da čovjek svoje psiho-fizičko stanje organizma dovede u stanju pijanstva, drogiranja, velike tuge, velike žalosti, depresije ili velike radosti i tome slično. Sigurno je da si imao napad šejtana, a možda je tom prilikom i sam šejtan ušao u tvoj organizam. Ako i dalje imaš neke neobične simptome vezane uglavnom sa san, onda...
    Po ovome onda ne postoji covjek u koga nije usao sejtan...
    I ja imam problema sa snom i imao sam dugo kosmare no u zadnje vrijeme su prestali bogu fala...
    Last edited by Olosh; 17-10-13 at 16:05.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. crna magija
    By cpu in forum Operatori
    Replies: 17
    Last Post: 13-04-09, 11:12
  2. Magija
    By Ra's_Al_Ghul in forum Religija i filozofija
    Replies: 99
    Last Post: 12-04-09, 16:24
  3. Magija pošla na ostiku (u ovom slučaju tantrička)
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 21
    Last Post: 10-04-08, 16:34
  4. Ulicna Magija
    By W8020W in forum Sve i svašta
    Replies: 6
    Last Post: 25-07-07, 08:02
  5. Magija!!!
    By Enigmus in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 07-07-04, 01:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •