Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 136

Thread: Crna i Bijela magija...

  1. #76
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ja se sjećam nekih priča iz srednje škole od cura koje su išle kod jedne babe ne bi li im pomogla da se određeni momci „zaljube“ u njih. Tako bizarne priče a cure mrtve ozbiljne pričaju i oduševljene kako „djeluje“.
    Moram li naglasiti da su vrlo brzo shvatile čari mini suknje, majice na bratele, bundica i 12tica?
    Moram li naglasiti da su uvijek privlačile „loše“ momke?
    Nije li očigledno da su se privlačili nesvjesno?

    Poenta - kakve su ti misli, takav ti je život.
    Bolesne misli, privlače bolesne stvari.
    Svi smo povezani.

    Samo si Ti taj koji imaš moć na ovoj Zemlji da uradiš nešto sa sobom, sebi ili svojoj porodici. I tačka bre.
    Idi malo istrči se kroz prirodu par dana, miriši zemlju posle kiše i sve će biti dobro...

  2. #77
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Evo ja ti kazem na svom primjeru...Kad iscrpis sve realne mogucnosti i racionalna objasnjenja, sta ti drugo preostaje osim da vjerujes u ono sto ne vjerujes?
    Meni se čini da nisi iscrpio sve mogućnosti - meni je odmah palo na pamet ovo što je i Septembar predložio gore: ako ti redovno podmeću takve stvari, zašto ne instaliraš neku kameru, ili čak i stražariš lično i čekaš da se taj neko pojavi? Ako ne možeš lično da stražariš, probaj da nađeš nekoga ko će da se mota oko tvog ulaza i auta i nadgleda, za neke razumne pare. To je prvo što bih ja uradio u toj situaciji; iziskuje troškove i jedno i drugo, ali tvoje i zdravlje i mir tvoje porodice je skuplje!

  3. #78
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    E za to ne znam. Mozda ima likova koji nesto mogu tako da izlijeche. Ne bi se toliko pricalo o tome.
    Autosugestija ili ne, meni je lik makao bradavice 2 sa ruke, a prije toga sam ih palio 5 puta sa azotom, mazao sa 10 krema, i masti, i preparata... I taman batalio, po godine nista ne radih. Podjoh kod njega...nakon nedelju dana su pocele da nestaju.

    A cijelo vrijeme sam sumnjao u to, uposte nisam vjerovao, nit se nadao..Sad ne znam koliko ima tu autosugestije.

    Evo, licno iskustvo.
    Mislo sam da više nema sumnje da neke stvari postoje i da nije sve na svijetu "u se, na se i poda se"...ali izgleda da ovdje ima VEEELIIKIH SKEPTIKA.
    OK, pogledajte ovo



    O magiji drugi put, kako obećah.

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  4. #79
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Da li postoji vjerovatnoca da je ipak to uradila kako je i izgledalo? Da li je uradila i drugi "trik" uz pomoc roditelja sibicara? Mozda je neko dijete prije citanja stripa nagovoreno od strane njenih roditelja da bas taj Alan Ford izvuce i otvori bas tu stranu? Mozda.

    Ne znam sta da ti kazem na gore izneseno misljenje. Postoji razlika izmedju tvrdnji i argumenata. Ne smatram gore izneseno vecom tvrdnjom od onog sto ja tvrdim jer dakako ni ja ni ti ocigledno nemamo argumenata za ono sto govorimo. Meni fali dokaz, a tebi... Pa recimo isto to ; ) Samo mi je zao sto nisi bio tu. "Trikovi" su zaista bili dobri.
    Ništa ti ne vrijedi da se raspravljaš!

    Ima nekoliko zamuženih na ovome forumu kojima se ne vrijedi ni zaklinjati da je prevara bila isključena, da si doživio više puta...JOK!

    Nema spiritualnih iskustava, nema Hrista, NEMA NIČEGA ŠTO NEMOŠ POVALIT, POJES ILI IŠEGAT .

    Ja ih pomalo žalim, ali sa nekima ne razmjenjujem mišljenje, jer su BUKVALNO NEPOPRAVLJIVI, I NA FINI NAČIN TE LAŽIKAJU, a takva komunikacije mi ne treba...doduše, možda ćeš ti biti bolje sreće.

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #80
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pagan Born View Post
    Meni se čini da nisi iscrpio sve mogućnosti - meni je odmah palo na pamet ovo što je i Septembar predložio gore: ako ti redovno podmeću takve stvari, zašto ne instaliraš neku kameru, ili čak i stražariš lično i čekaš da se taj neko pojavi? Ako ne možeš lično da stražariš, probaj da nađeš nekoga ko će da se mota oko tvog ulaza i auta i nadgleda, za neke razumne pare. To je prvo što bih ja uradio u toj situaciji; iziskuje troškove i jedno i drugo, ali tvoje i zdravlje i mir tvoje porodice je skuplje!
    Padalo mi je i to na pamet. I pazi sad : instaliram video nadzor, uhvatim idijota ili idijotkinju koja mi to radi. Ne bih izdrazao, kao sto ni niko od vas nebi izdrzao a da ga malo termicki obradim nogama i rukama. I sto onda? Dobijem do 30 dana robije, ukor ili otkaz na poslu zbog robije, porodica na cjedilu... Sto se tice psihicke snage ja sam vrlo izdrzljiv jer inace radim vrlo stresan i naporan posao i znam da izdusim voznjom bajsa, setnjom ili slicno. Kazem, ni u jednom trenu nisam posustao na psihickoj osnovi ali pocinjem da vjerujem u ono sti nisam vjerovao i najiskrenije zelim da niko od vas ne dozivi ovakve stvari.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Mislo sam da više nema sumnje da neke stvari postoje i da nije sve na svijetu "u se, na se i poda se"...ali izgleda da ovdje ima VEEELIIKIH SKEPTIKA.
    OK, pogledajte ovo



    O magiji drugi put, kako obećah.

    Pozdrav,
    Ada Bone ovaj je 100% legitiman.

    Eme ti malo zajebavaš časti ti?

  7. #82
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fali odje funestis
    non-stop, non-stop, indijski konop

  8. #83
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Padalo mi je i to na pamet. I pazi sad : instaliram video nadzor, uhvatim idijota ili idijotkinju koja mi to radi. Ne bih izdrazao, kao sto ni niko od vas nebi izdrzao a da ga malo termicki obradim nogama i rukama. I sto onda? Dobijem do 30 dana robije, ukor ili otkaz na poslu zbog robije, porodica na cjedilu...
    najbolje onda nista da ne radis. pusti ih da ti se sprdaju sa zivotom. okreni drugi obraz, sto se ono veli.

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo View Post
    fali odje funestis
    ne fali. reka im je sve kako treba. sad, ili ce ga poslusat (otvorit oci) ili ce ostat primitivni ka i vecina naroda odje. ne odje na forum, no inace.

  9. #84
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Za vrlo skromne novce ce ga neko drugi ,kako ti rece termicki obraditi,bar besposlenih momaka ima kolko oces. Samo se ti postaraj da otkrijes ko je "veliki vrach" .
    Obicno bude neki poremeceni um iz tvoje okoline kojeg vrlo dobro poznajes i koji ima potrebu da ti se osveti za nesto. Bivsa riba,koleginica,prijateljica tvoje zene,komsinica...

    Послато са GT-S7562 користећи Тапаталк 4

  10. #85
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Ne bih izdrazao, kao sto ni niko od vas nebi izdrzao a da ga malo termicki obradim nogama i rukama.
    Quote Originally Posted by bann View Post
    Sto se tice psihicke snage ja sam vrlo izdrzljiv
    Ne bi se reklo.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #86
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne bi se reklo.
    da ti shvatas u kakvom je on stanju i sta mu se desava...

  12. #87
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Israphel View Post
    da ti shvatas u kakvom je on stanju i sta mu se desava...
    Potpuno nebitno. Jedan od odraza psihicke snage i stabilnosti je i uzdrzavanje od nasilja uprkos jakoj zelji da nekom "je*es oca ocinskog".
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #88
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Potpuno nebitno. Jedan od odraza psihicke snage i stabilnosti je i uzdrzavanje od nasilja uprkos jakoj zelji da nekom "je*es oca ocinskog".
    Pa vidis da se uzdrzava?....
    Last edited by Israphel; 01-10-13 at 20:58.

  14. #89
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne bi se reklo.
    Imas neki konkretan predlog osim onog sto sam vec procitao?
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  15. #90
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Israphel View Post
    Pa vidis da se uzdrzava?....
    Pa kad ne zna ko ga zajebava.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #91
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    A sto bi ti uradio da te neko tako zajebava?
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  17. #92
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    A sto bi ti uradio da te neko tako zajebava?
    Prijavio policiji, tuzio i zahtjevao novcanu nadoknadu za nanesenu patnju. Ljude (posebno u ovoj drzavi) najvise boli kad ih po novcaniku udaris. A i ti imas vecu korist od toga. Pazi da bi nekome palo na pamet da se zajebava sa tobom kad sazna koliko si odrao prethodnog.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #93
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Prijavio policiji, tuzio i zahtjevao novcanu nadoknadu za nanesenu patnju. Ljude (posebno u ovoj drzavi) najvise boli kad ih po novcaniku udaris. A i ti imas vecu korist od toga. Pazi da bi nekome palo na pamet da se zajebava sa tobom kad sazna koliko si odrao prethodnog.
    Drug, lijepo to zvuci, ali u Svedsku. Da podjem i to prijavim policiji, sto mi je vec padalo na pamet, ja mislim da bi se tamo neki debeli ufurani policajac poceo sprdati sa mojom mukom i ja bih onda otisao kod nacelnika, koji bi mi rekao da ce oni dati sve od sebe i provjeriti o cemu se radi. Ja se ponasam tako da okolina (ljubomorne komsije i poznanici koji su najvjerovatnije upleteni u ovo), ne mogu da vide da ti idijotizmi ne mogu uticati na moj zivot i uobicajene navike. Po meni, samo tako ce prestati to da radi/rade a vrijeme ce pokazati a sa druge strane svaki vas komentar mi je dobrodosao i opet se zahvaljujem i vjernicima i "skepticima" i agnosticima.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  19. #94
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Drug, lijepo to zvuci, ali u Svedsku. Da podjem i to prijavim policiji, sto mi je vec padalo na pamet, ja mislim da bi se tamo neki debeli ufurani policajac poceo sprdati sa mojom mukom i ja bih onda otisao kod nacelnika, koji bi mi rekao da ce oni dati sve od sebe i provjeriti o cemu se radi. Ja se ponasam tako da okolina (ljubomorne komsije i poznanici koji su najvjerovatnije upleteni u ovo), ne mogu da vide da ti idijotizmi ne mogu uticati na moj zivot i uobicajene navike. Po meni, samo tako ce prestati to da radi/rade a vrijeme ce pokazati a sa druge strane svaki vas komentar mi je dobrodosao i opet se zahvaljujem i vjernicima i "skepticima" i agnosticima.
    Dovoljno je da prijavis policiji i obavijestis ljude da si to uradio. Doci ce vijest i do onih koji te zajebavaju. Pa im nece padat na pamet da nastave. Ovaj narod je mnogo strasljiv.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #95
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smatra li se uhodjenje krivicnim djelom kod nas , ako smatra niko ti se nece smijat ili se sprdat kao sto neko reko, samo kazes vec dugo neko me prati ostavlja razne predmete i time ugrozava moju i bezbijednost porodice i to je to
    AJMO CRNA GORO !!!

  21. #96
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Ništa ti ne vrijedi da se raspravljaš!

    Ima nekoliko zamuženih na ovome forumu kojima se ne vrijedi ni zaklinjati da je prevara bila isključena, da si doživio više puta...JOK!

    Nema spiritualnih iskustava, nema Hrista, NEMA NIČEGA ŠTO NEMOŠ POVALIT, POJES ILI IŠEGAT .

    Ja ih pomalo žalim, ali sa nekima ne razmjenjujem mišljenje, jer su BUKVALNO NEPOPRAVLJIVI, I NA FINI NAČIN TE LAŽIKAJU, a takva komunikacije mi ne treba...doduše, možda ćeš ti biti bolje sreće.

    Pozdrav,
    "Čuvajte se i od učenjaka! Oni vas mrze: jer oni su neplodni! Oni imaju hladne, isušene oči, pred njima leži svaka ptica očerupana." - Fridrih Niče
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  22. #97
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ima i kod njegoša nešto za one koji druge od lake šale proglašavaju idiotima, a u stvari time daju autetntičan i neizbrisiv opis samih sebe:

    Budale su s očima slijepe,
    koje vide, a zaludu vide;
    trebaju im za proste potrebe,
    ka ostaloj isto zivotini.

  23. #98
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bann View Post
    Vec neko vrijeme dobijam ovakve "poklone" kao na slici. Iskreno, nisam bas neki poklonik bilo kakve magije, uroka i slicno jer sam gnostickog ubjedjenja. Sa druge strane, od kada sam poceo da dobijam "poklone" ovakve vrste (npr prospe mi neko zito na otirac od vrata, ispisuju mi nekakve brojeve na vratima i zvoncu, ubacuju svakakve zavezane sa pticijim perijem i neznam sta jos), pocele su da mi se desavaju cudne stvari, pocev od narusenog zdravlja, do takvih kataklizmi na poslu (od najboljeg zaposlenog pa maltene do prijetnji sa otkazom), problemi sa kolima i jos dosta stvari a sve zakljucno sa gubitkom bebe moje supruge u 2.-om mjesecu trudnoce. I to bas je pocela da ima probleme sa trudnocom tog dana kada mi je neko ostavio ovo na auto. 2 dana nakon toga, morali su da joj prekinu trudnocu. Da ne spominjem i to da su svi nalazi (ultrazvuk, nalaz krvi i ostalo) do tog dana bili ok. Imate li sto da mi preporucite jer sam sa ovim poslednjem sto mi se desilo satjeran u cosak.
    ps. Da nebi bilo gatanja sta je na slici, u pitanju je crveno klupko, obmotano konopom koji je zavezan za musku majicu.
    Uf čoeče, ti si baš zakačio dobru komšinicu.

    Istočna Srbija, vlaška magija . Lako ti je pronaći komšinicu koja ima srednjovječnog sina, propalitet, alkoholičar i problem sa neurozom - rodom iz spomenutog kraja

    Nije ovo baš naivno. Međutim sve ovo služi da tebe samog destabiliše , simbolizmom da te dovede u jaku pobudu, psiha je veoma moćna a posebno kada se strahovi otrgnu kontroli.

    Ako sagledaš sve tvoje probleme koji su te snašli zbog ovog mumbo jumbo vještičarenja usko su vezani sa nurotskim stanjem, strahovima.

    Iskreno mi je žao zbog trudnoće tvoje supruge, znam kako je to užasno, ali treba da znaš da je to možda prouzrokovao panični strah od komplikacije i tada psiha brani tijelo tako što odbacuje plod kao neuspješan. Kao i tvoji problemi na poslu, ako zaista dobro analiziraš situaciju, sve ovo te je na nekom nivou uplašilo i probudilo tanatosa u tebi i započeo si proces destrukcije.

    Sve ovo budno prati vještica , e upravo ona dobija objektivizaciju situacije i ona svom propalitetu injektira sve ono što misli da je tebi otela.

    Uglavnom ljudi se prvenstveno igraju sa voljom, sa svojom i tuđom.

    Moj ti je savjet, ako se zaista osjećaš uplašeno, razgovaraj sa prijateljima , na kraju krajeva i obrati se za pomoć nekome ko navodno liječi ovakve situacije.

    Ponekad čovjek nije u mogućnosti da se suoči sa datom situacijom i 'bijeli' magovi imaju tu jaku ulogu koji autoritetom smiruju psihu (analogno tome koliko te je vještica uznemirila). Imaju taj terapeutski efekat da se stekne instant stabilnost - biće sve OK.
    Psiha ima odbrambeni mehanizam, ona uči, stiče iskustvo i sve ono što te je ovim putem plašilo sledeći put će biti manje i manje.

    Zlikovci manipulišu sa sugestijom, tako što otškrinu vrata nesvjesnog i odatle nešto izađe nepoznato i to nas jako uplaši.

    Poigraj se, recimo kaži sebi da ti otimaš zadni životni atom vještici kada pronađeš nešto ovako.
    Jer zlikovci funcionišu na principu prepada i zbunjivanja svoje žrtve... sredi BITCH!
    Last edited by gaul; 03-10-13 at 19:29.

  24. #99
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    ima i kod njegoša nešto za one koji druge od lake šale proglašavaju idiotima, a u stvari time daju autetntičan i neizbrisiv opis samih sebe:

    Budale su s očima slijepe,
    koje vide, a zaludu vide;
    trebaju im za proste potrebe,
    ka ostaloj isto zivotini.
    Aha. I ti mislis da ti Njegoseve rijeci daju neki kredibilitet? Ako ces da kritikujes, imaj makar dovoljno mozga da das svoje misljenje a ne tudje.

    Postoji itekako dobar razlog zasto nikad nije dokazano da magija i paranormalno postoji. Takodje, postoji itekako dobar razlog zasto je u 100% rijesenih slucajeva "magije" dokazano da je u pitanju neka vrsta prevare ili zablude.
    Last edited by VanjaTheMan; 04-10-13 at 12:17.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #100
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hmm ja bih samo pogledao stanje u Rumuniji.Da su "ljudi" koji se bave tim stvarima jaci od vlasti(tj. da oni diriguju).Samo bih to rekao...Zajebana je to stvar.Jedino sto coek moze u vezi toga uradit biti maksimalno obazriv.

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. crna magija
    By cpu in forum Operatori
    Replies: 17
    Last Post: 13-04-09, 11:12
  2. Magija
    By Ra's_Al_Ghul in forum Religija i filozofija
    Replies: 99
    Last Post: 12-04-09, 16:24
  3. Magija pošla na ostiku (u ovom slučaju tantrička)
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 21
    Last Post: 10-04-08, 16:34
  4. Ulicna Magija
    By W8020W in forum Sve i svašta
    Replies: 6
    Last Post: 25-07-07, 08:02
  5. Magija!!!
    By Enigmus in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 07-07-04, 01:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •