View Poll Results: Amfilohije kao vlasnik 59 lista nepokretnosti, najveći je tajkun u Crnoj Gori!

Voters
119. You may not vote on this poll
  • Da, naravno

    47 39.50%
  • Ne

    55 46.22%
  • Amin

    17 14.29%
Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast
Results 251 to 275 of 285

Thread: Najveći tajkun u Crnoj Gori

  1. #251
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    al najjace prvo kaze treba svi da zivimo u slozi i miru, da se prijateljimo
    i onda ga ufati ludilo neko i poce da proklinje
    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #252
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ne bih bas tako olako govorio kao ti, gadjali su neki krsima na crkvu i bogohulili ranije pa se nisu proslavili.
    Crkvena lica poput Amfilohija mozda imaju neke svoje grehove ali znaj da je obican covjek poput mene ili tebe 100 puta gresniji od njega.
    govorimo li o istom coeku koji je dovodio arkana i kriminalce sa mitraljezima u ct manastir?

    ovo sto on radi, ide i proziva po imenu, kune i prijeti je stara metoda SPC. vazda sa krvavim zavrsetkom

    ovaj antihrist je opasan i nema dobre namjere

  3. #253
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    ali znaj da je obican covjek poput mene ili tebe 100 puta gresniji od njega.
    Morali bi dobro da se potrudite za to..
    She is only here to annoy herself!

  4. #254
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    Kako bi ti stari ja opalio ban na 3-4 mjeseca da pocinemo odje od tvojih mrznih tema i postova! Samo znas da dijelis narod i siris mrznju medju njima!
    Hvala ti prijatelju, a ja sam mislio da više mene voliš nego Amfilohija.

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    ali znaj da je obican covjek poput mene ili tebe 100 puta gresniji od njega.
    Grdno se varaš, mnogo si manje grešan od njega, ti nikoga nijes, niti si mogao da guraš u ratove i nikada nijesi pravio podjele u jednom narodu, a on je sve to radio. Huškap na ratove, majku najvećeg zločinca je nazvao Kosovkom đevojkom, sve podjele u narodu on radi. Njegovi su grjehovi OGROMNI. Ako ikada bude građanskog rata u CG, a mislim da neće, zna se ko ga je izazvao - Amfilohije Radović, isijavanjem svoje patološke mržnje prema Crnogorcima.

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    .

    Tvrdnja igumana Jovana, da jedan vjernik prosjecno ostavi tek nesto vise od 2 eura manastiru, besramna je laz,
    Naravno, budimo realni u prosjeku svakji posjetilac Ostroga ostavi 20 eura.

  5. #255
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Pobjeda, 7. januar 2010.

    Društvo - Petak, 07. januar 2011. godine

    Amfilohije ložio badnjake i kleo

    PODGORICA - Mitropolit crnogorsko-primorski Srpske pravoslavne crkve Amfilohije (Radović) juče je, umjesto riječi pomirenja, prokleo sve koji hoće da sruše limenu crkvu na Rumiji.
    - Ko srušio taj hram, Bog ga srušio, i njega i njegovo potomstvo, časni krst mu sudio - rekao je Amfilohije pred vjernicima koji su se okupili ispred hrama Svetog Jovana-Vladimira u Baru.
    Slične riječi izgovorio je i u Podgorici, na loženju badnjaka ispred Hrama Hristovog vaskrsenja.
    - Samo pasja i lažna vjera može reći da treba rušiti crkvu na Rumiji. Šta je drugo, nego pasja i nikakva vjera kada se iz usta nekoga ko kaže da je hrišćanin i pritom mitrolpolit čuje da treba srušiti crkvu Svete Trojice na Rumiji. Samo pasja i lažna vjera može tako govoriti pored ćivota Svetoga Petra Cetinjskog – kazao je Amfilohije.
    On je kazao nema ništa protiv da svi grade svoje hramove.
    Braća muslimani grade džamije u Baru. I neka! Sagrađeno je na desetine džamija po Šasu i po ovim prostorima, bez ikakvih dozvola – rekao je Amfilohije.

    I.Kv. J.Lj.M.

    http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...1-07&id=198420
    A na dan kad je kleo, Bog mu je ovako vratio:

    Crna Hronika - Petak, 07. januar 2011. godine

    Skit Cetinjskog manastira umalo izgorio u požaru

    CETINJE – Velika materijalna šteta pričinjena je na skitu Cetinjskog manastira, koji se nalazi iznad hrama, kada je na objektu izbio požar.
    Kako je Pobjedi rekao komandir Vatrogasne jedinice Cetinje Peđa Moštrokol, vatrogasci su oko 18.30 sati dobili dojavu o požaru i brzo stigli na intervenciju, ali je gašenje vatre bilo otežano zbog nepristupačnog terena.
    - Do kuće nema puta tako da su vatrogasci morali da crijevo iznose čak 250 metara kako bi mlaz za gašenje dospio do vatre. U intervenciji je bilo angažovano 27 ljudi – kazao je Moštrokol.
    Prema prvim pretpostavkama, uzrok požara su neispravne elektoinstalacije.


    J. Đ.

  6. #256
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Što bi Risto sve dao da moze da upravlja Crnom Gorom samo jedan dan... Mislim da je ujutro ne bi poznali... Nacionalista, politicar i demagog koji se krije iza mantije!

  7. #257
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne volim Amfilohija nista vise nego tebe (uospte nemam nikakvo misljenje o njemu i ne zanima me) al ne mogu a da ne primjetim da cesto postavljas teme koje moraju da svadjaju ljude i to one koje moraju da prikazu drugu stranu (srpsku) koju ti NIKAKO ne volis kao losu! Budi malo objektivan i nepristrasan...

  8. #258
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne moze gospodin Cipur nikoga ovdje da posvadja. Samo moze isprovocirati diskusiju da se razumno iznesu razlichita mishljenja argumentovano, i to nije problem.
    Problematicne su samo javne lichnosti koje imaju moc nad polusvijetom koji ne razmishlja svojom glavom. Takvi se svadjaju nagonski a ne razumiju zbog cega.

    Hvala Lepo

  9. #259
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    Ne volim Amfilohija nista vise nego tebe (uospte nemam nikakvo misljenje o njemu i ne zanima me) al ne mogu a da ne primjetim da cesto postavljas teme koje moraju da svadjaju ljude i to one koje moraju da prikazu drugu stranu (srpsku) koju ti NIKAKO ne volis kao losu! Budi malo objektivan i nepristrasan...
    Ja samo hoću da ti pokažem ko je Amfilohiije, i ne samo tebi hoću to da pokažem.

  10. #260
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Da se podsjetimo malo:

    Na protestnom mitingu dominiraju fotografije Momira Bulatovica (dva puta “u drustvu" Slobodana
    Milosevica), crnogorske, srpske i jugoslovenske zastave, a na desetini transparenata ispisane su poruke
    razlicite sadrzine - najcesce one u kojima se izrazava privrzenost Jugoslaviji, a osudjuje aktuelna
    crngoorska vlast i medjunarodna zajednica. Medju zastavama posebnu paznju novinara izazvala je crvena sa
    Lenjinovim likom i sprom i cekicem, a medju ispisanim porukama ona “Amfilohije Turcine", koja je
    ilustrovana krstom na kome je nakrivljeno albansko kece. Ovaj transparent nije bio po volji ljudima iz
    redarske sluzbe, pa su ga sklonili pd stablo obliznje palme, ali su ga protestanti kasnije istaklni sa unutrasnje
    strane prozora parlamentarnog zdanja.

    Od vise poruka sa transparenata biljezimo sljedece: “USA - NATO ne moze se svijetom vladati putem
    inkvizicije. Ipak zemlja se okrece", “Mi se borimo za istinu, pravdu, jednakost i slobodu", “Jugoslavija je
    nasa sudbina", “Ne damo Jugoslaviju", “Milo droga", “Narod strada, dolje Vlada", “Dolje teror americke
    vlade, njenih emisara i trabanata koji unosi zlu krv u nas narod. Dolje teror vlade, parlamenta i vlasti
    samozvanog guvernadura Mila Djukanovica".

    U par navrata izvikivano je: “Milo lopove", “Milo Turcine" i “Sveto kopile".
    }

  11. #261
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Marić: ''Amfilohije bi mogao na sud zbog govora mržnje'' 07. januar 2011.
    Predsjednik Senata udruženja pravnika Stanko Marić kaže da bi mitropolit Amfilohije, zbog kletve koju je bacio na onog ko pokuša da ukloni crkvu sa Rumije, mogao da bude sudski gonjen. To su poruke mržnje, objasnio je Marić, prenosi radio Antena M.
    Mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije prokleo je onog ko pokuša da sruši metalnu crkvu na Rumiji.
    “Ko sruši taj hram, Bog ga srušio, i njega i njegovo potomstvo i časni krst mu sudio”, kazao je Amfilohije juče u Baru.
    Predsjednik Sentata udruženja pravnika Stanko Marić objasnio nam je da mitropolit Amfilohije, zbog te izjave, može da bude sudski gonjen.
    “To je govor mržnje. Bilo ko da šalje poruke mržnje, podliježe krivično pravnoj odgovornosti. Tužilac odlučuje da li će da procesuira slučaj'', rekao je Marić.

  12. #262
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    Ne volim Amfilohija nista vise nego tebe (uospte nemam nikakvo misljenje o njemu i ne zanima me) al ne mogu a da ne primjetim da cesto postavljas teme koje moraju da svadjaju ljude i to one koje moraju da prikazu drugu stranu (srpsku) koju ti NIKAKO ne volis kao losu! Budi malo objektivan i nepristrasan...
    Pa u tome i jeste problem sto obije strane daju povoda za svadje i mrznju.
    Ovome narodu ne treba dalje razjedinjavanje i podjele i mrznja.
    Amfilohije bi trebao da prestane sa ovakvim izletima od juce pa mozda i da se povuce jer ga mnogi mrze. SPC u CG bi trebala da se zove i postane Crnogorska bez imalo politike, a koja bi sluzila svim vjernicima u pravoslavlje kao i do sada.
    I Miras bi trebao da se povuce i dopusti jedinoj pravoj pravoslavnoj crkvi u CG da sluzi vjernom narodu.

  13. #263
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Pa u tome i jeste problem sto obije strane daju povoda za svadje i mrznju.
    Ovome narodu ne treba dalje razjedinjavanje i podjele i mrznja.
    Amfilohije bi trebao da prestane sa ovakvim izletima od juce pa mozda i da se povuce jer ga mnogi mrze. SPC u CG bi trebala da se zove i postane Crnogorska bez imalo politike, a koja bi sluzila svim vjernicima u pravoslavlje kao i do sada.
    I Miras bi trebao da se povuce i dopusti jedinoj pravoj pravoslavnoj crkvi u CG da sluzi vjernom narodu.
    Povod za mrznju u CG, ali kad su van Balkana, sve obavljaju na note.
    U CG moze biti vise pravoslavnih crkava i ne znam ko Vama govori da mora biti samo jedna?
    Problem u CG su nekretnine tj. crkvena imovina - interes. Nista drugo. A narod ovce, mnogi neuki, nemaju pojma ni sta pricaju tj. prepricavaju, i eto - problem.
    SPC i gospodin Amfilohije odlichno znaju kako da se dodvore u inostranstvu da bi dobili mogucnost da grade hramove zahvaljujuci dijaspori i donatorima, ali to ne dozvoljavaju na terenu gdje oni drze monopol.
    Kada su u nekim drzavama radikalno desnicarske stranke pokusale da zabrane izgradnju SPC hrama, znali su ponizno da se obrate i da traze prava, ali u CG koju i ne smatraju drzavom, vec s prezirom se odnose prema zakonima drzave itd... Tu mogu da vam diriguju kako hoce, sve sa prijetnjom da vam mogu izazvati civilni rat.
    Zna se zasto DPS balansira decenijama i daje ustupke SPC-u, ali se i vidi da ce to trajati u nedogled - jer se oslacilo.

    Hvala Lepo

  14. #264
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sve mu prosto,
    samo da me ne pochne BLAGOSILJAT I BRANIT OD NEPRIJATELJA,
    to stvarno nebi moga podnijet,
    kad vidim kakvu su sudbinu dozivjeli, oni za chije se zdravlje i blagostanje BORIO I BOGU MOLIO.

    A Bog sve vidi i sve chuje,
    samo su ove kletve inovacija kod pastira duhovnih,
    na koje gospodin ima MONOPOL.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #265
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A nemo' brate, taman su ga banovali, pusti pricu
    Njak Njak Njak

  16. #266
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da ga ne mozete ocima vidjet, ali radi nas ovdje koji ga volimo i postujemo-SJASITE BAR MALO I NE VRIJEDJAJTE MITROPOLITA, BAREM ZA BOZIC!

    Znam da ne prica umilno-Radovic je to i vojvodski potomak!-ali pameti njegove radi, RADI NAJVISE DUHOVNE POZICIJE -POZICIJE MITROPOLITA NAJBROJNIJE RELIGIOZNE SKUPINE NASE DIVNE ZEMLJE , crkava koje je sagradio i obnovio radi, ljudi kojima je licno pomogao radi (i kojima pomaze i danas/hrani li prvi gladne po gradovima), ISKRENOSTI NJEGOVE RADI (jer licno 100% vjeruje u ono sto prica!)-nemojte ga tako vrijedjat!
    A najvaznije je da radi onih 60% religioznih koji ga osjecaju duhovnim liderom - zaista treba da malo birate rijeci i imate osnovno gradjansko postovanje prema sijedim vlasima mitropolita Amfilohija! Eto to da vas zamolim...jer neke od nas (a dosta nas ima!) bol ovakav nacin komunikacije sa njim....
    Ja uvjek biram rijeci kada pricam o mitropilitu CPC Mihailu i nikada ga nisam licno uvrijedio, pa nemojte ni vi nama kojima je on vjerski lider DIREKTNO nanositi duhovnu bol tako neprimjerenom za ove blage dane pisanijom o nasem lideru.

    Mir Bozji-Hristos se rodi! Svako dobro svim forumasima i SVIM ljudima dobre volje- zeli Old Bone.

    Ako je kriv-neka mu sudi Bog (sto rece moj dobri Milovan)...ili nadlezni sudovi(kako predlozi moj uvazeni kolega), ALI GA NEMOJMO ULICARSKI VRIJEDJATI, JER TOLIKIM NEPOSTOVANJEM JEDNOG DUHOVNOG POGLAVARA ZAPRAVO UNIZAVAMO I SEBE I MNE!.
    Last edited by Old Bone; 08-01-11 at 02:59.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  17. #267
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ču ovoga jutros sa duševnim bolovima? šta mlatiš to gospodine? ovo je slobodan forum i ovo je sekularna država đe je svako jednak pred zakonom, a mitropolita nije niko vređo nego se ovdje iznose neke činjenice i otvoreno raspravlja o nekim stvarima. kolko čoek treba da bude neuk u ovo današnje vrijeme dostupnosti svih informacija pa da amfilohija radovica koji kune i koristi srednjevjekovne trikove, smatra za svog duhovnog pastira? ili možda i onome Joilu iz morače zvjezdu jutuba treba da se klanjamo on je isto crkveno lice i duhovni pastir?
    Last edited by rogavcevic; 08-01-11 at 04:05.
    sveti đorđe i ilija i ostroški vasilija

  18. #268
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bi Rista sa jos nekoliko tajkuna ispratio preko granice.

  19. #269
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Ako je išta ostalo od nasledja to je protokol a čisto sumnjam da je u protokolu tradicionalnog nalaganja badnjaka bilo kakav obračun sa neistomišljenicima (ako zanemarimo Gorski Vijenac u tom pogledu jer nisu iste okolnosti) koliko god bila izažena potreba da se javno kaže ono što se misli (ima ljudi koji misle da je to kvalitet) !!! Ja sam npr. vjernik samo u mjeri da vjerujem u višu silu ako nešto loše-dobro napravim jer da nije tako svi bi se mi nadmetali u tome da napravimo savršen zločin!!!
    deuscroix

  20. #270
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Znam da ga ne mozete ocima vidjet, ali radi nas ovdje koji ga volimo i postujemo-SJASITE BAR MALO I NE VRIJEDJAJTE MITROPOLITA, BAREM ZA BOZIC!

    Znam da ne prica umilno-Radovic je to i vojvodski potomak!-ali pameti njegove radi, RADI NAJVISE DUHOVNE POZICIJE -POZICIJE MITROPOLITA NAJBROJNIJE RELIGIOZNE SKUPINE NASE DIVNE ZEMLJE , crkava koje je sagradio i obnovio radi, ljudi kojima je licno pomogao radi (i kojima pomaze i danas/hrani li prvi gladne po gradovima), ISKRENOSTI NJEGOVE RADI (jer licno 100% vjeruje u ono sto prica!)-nemojte ga tako vrijedjat!
    A najvaznije je da radi onih 60% religioznih koji ga osjecaju duhovnim liderom - zaista treba da malo birate rijeci i imate osnovno gradjansko postovanje prema sijedim vlasima mitropolita Amfilohija! Eto to da vas zamolim...jer neke od nas (a dosta nas ima!) bol ovakav nacin komunikacije sa njim....
    Ja uvjek biram rijeci kada pricam o mitropilitu CPC Mihailu i nikada ga nisam licno uvrijedio, pa nemojte ni vi nama kojima je on vjerski lider DIREKTNO nanositi duhovnu bol tako neprimjerenom za ove blage dane pisanijom o nasem lideru.

    Mir Bozji-Hristos se rodi! Svako dobro svim forumasima i SVIM ljudima dobre volje- zeli Old Bone.

    Ako je kriv-neka mu sudi Bog (sto rece moj dobri Milovan)...ili nadlezni sudovi(kako predlozi moj uvazeni kolega), ALI GA NEMOJMO ULICARSKI VRIJEDJATI, JER TOLIKIM NEPOSTOVANJEM JEDNOG DUHOVNOG POGLAVARA ZAPRAVO UNIZAVAMO I SEBE I MNE!.
    Po***** se na mitropolitove sijede vlasi.
    Last edited by Nikollaki; 08-01-11 at 14:36.

  21. #271
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahahahahhaha, lele, obozavam slobodu govora :mrgreen:

  22. #272
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ja ću da počnem da nosim jedan fin šiljati kamen sa sobom u džep, ako nenadano naletim na ovo ***** od amfilohija da mu ga zafrljačim po sred tintare
    od sam pomisli na njega dodje mi da :burp:
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  23. #273
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Sluša li Amfi buksovce, trebali bi mu narezat vi što ste dobro sa njim.

  24. #274
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    "Postovanje prema sijedim vlasima" Amfija.. veli Old Bone i ostade ziv. Lijepo li se drogirat a ne ici za mantijom Ristovom.
    Valjda pravi vjernik nosi neku dobrotu i prastanje...covjekoljublje...pomirenje..mudrost i stalozenost.. Kako nesto Amfilohija ne pronalazim u ovim rijecima, cudo jedno.

  25. #275
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Gospodo kod mitropolita Amfilohija cijenim sto je uvijek bio jasan i precizan protiv moje drzave, nije se mijenjao kako vjetar duva, ovi sadasnji su obicni prevrtaci. Sa njim znamo na cemu smo, a sa ovim sto ga napadaju ne znamo kad ce nas prodati istom njemu. Ja pamtim kad je kleo i nas koji smo trazili svoju drzavu, svoje parce neba, ali onda su u njegovoj frakciji bili i vojvode djukanovic, marovic, vukovic . . . i mnogi drugi.

    Samo da editujem da ne daj Boze ko ne pomisli da su bas vojvode prave, znaci mislio sam na vojvodstvo seseljevsko, ono primitivno i zlikovacko.
    Last edited by opmne; 08-01-11 at 15:47.

Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DVB-T2 u Crnoj Gori
    By milos179 in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 1860
    Last Post: 23-01-23, 20:45
  2. DVB-T u Crnoj Gori
    By Sale in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 27
    Last Post: 05-10-10, 22:18
  3. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  4. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  5. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •