Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 27 of 27

Thread: operacija nosa

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Misice i ah i oh djevojke su za veze i vezice, za brak su one druge koje moras 2x pogledati :wink:
    ..ne mora da znaci...to je vec pitanje karaktera i vaspitanja...znam neke grobove sto su drolje teske :roll:
    ***eXtreme Styling***

  2. #27
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Licno uzasno negativno iskustvo sa gore hvaljenim Barjaktarovicem, kome sam se obratila neposredno nakon loma/udarca nosa (imala sam normalan lijep nos, nikad u zivotu sa ikakvim estetskim ili devijacijskim nedostataka). Trazila sam da mi ukloni novonastalu grbicu od udarca (koje se obicno radi vracanjem kostiju na svoje mjesto), a on mi je promjenio licni opis. Dakle,
    1. nestrucan je, jer izgleda ima samo jedan sablon po kome radi
    2. pravi prevarant i prodavac, jer je vidjevsi auto koje vozim cijenu usluge povecao za 100 evra momentalno, a zatim me nije informisao o cijelom postoperativnom toku nego me je 'uhvatio na brzinu' (ja se naravno nisam prethodno informisala jer mi nikada u zivotu nije takva operacija padala na pamet) i nije bilo pomena ni o ogromnim crnim podlivima, zatvorenim ocima,trajanju oporavka vec je rekao da 'za 7 dana mozete napolje a za 15ak dana je sve zaboravljeno'...Toliko je predusretljiv dok se operacije ne izvrsi a nakon toga ne haje. Grozno iskustvo!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •