Page 389 of 1180 FirstFirst ... 289339379385386387388389390391392393399439489889 ... LastLast
Results 9,701 to 9,725 of 29484

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #9701
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Ljudi, kad naručujete naočare sa interneta, kako odredite veličinu koja vam odgovara?
    Ima nešto 55mm, 50mm i tako :suspicion:
    Otidji u neku prodavnicu pa probaj. Na svim naocarama pise velicina pa nadji koja ti odgovara,

    Sto se tice price od prije neki dan, a vezano za izigravanje propisa, slazem se da to ne bi trebalo da se svaki put vuce kroz ovaj topic iz razloga koje je Caesar napisao. Saljite report na takve postove i ja cu da ih brisem sa topica.
    \\
    OFL•GIC

  2. #9702
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    759
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poslata mi je posiljka iz USA sa FedEx International Economy shipping.Cijena je manja od 150e.Oce li mi ova posiljka doci kao normalna posiljka u posti na zeljeznickoj...

  3. #9703
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li neko vican ebayu meni duduku objasnit sta je moglo da se desi, ima par dana pratim aukciju koja zavrsava veceras oko 20 h, pritajio sam se i cekam finis, prije nekih sat sam ulazio, i dalje je bila aktivna sa odbrojavanjem vremena, a sad je nidje nema, ni u pretrazi taj artikal ne mogu naci, ni u reminders, tamo su mi stajale notifikacije o outbidu, ma nidje.pokusah preko poruke jer sam se dopisivao vec sa prodavcem, tamo vazda stoji link artikla, kad udjem na link, izvinjavaju se , item is non existed. A cini mi se da mi se slicna stvar vec nedje desila no nisam precerano bio zagrijan pa mi ne bjese stalo.

  4. #9704
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nenop View Post
    Poslata mi je posiljka iz USA sa FedEx International Economy shipping.Cijena je manja od 150e.Oce li mi ova posiljka doci kao normalna posiljka u posti na zeljeznickoj...
    Naravno da nece... Zvace te iz FedEx-a da se dogovorite kada da ti dostave paket i naplatice ti 30e.

  5. #9705
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Ljudi, kad naručujete naočare sa interneta, kako odredite veličinu koja vam odgovara?
    Ima nešto 55mm, 50mm i tako :suspicion:
    To ti sve zavisi od modela do modela. Ako pitas konkretno za RayBan, te velicine ti ne mogu puno pomoc'. Prvo odes u radnje i probas koje ti super stoje, pa tek onda pogledas koja je sifra tog modela, zapises i trazis po sajtova. Ta se sifra uvijek poklapa i to su sigurno te sto si probao samo jeftinije sa sve shipingom.

  6. #9706
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    759
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milos88s View Post
    Naravno da nece... Zvace te iz FedEx-a da se dogovorite kada da ti dostave paket i naplatice ti 30e.
    Kupio sam stvar za 50$ platio postarinu isto 50$ i sada i ovim nasima iz FedEx-a trebam da platim 30e.UZAS!
    Gdje je taj FedEx i moze li se kod njih zavrsiti kao kod DHL-a da se podje licno i preuzme posiljka.

  7. #9707
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Ne može, al tako vam je to kad ne čitate temu . Mi smo stariji to sve davno pregrmjeli al vi se ne učite na našim greškama

  8. #9708
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,886
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,841
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baron View Post
    Moze li neko vican ebayu meni duduku objasnit sta je moglo da se desi, ima par dana pratim aukciju koja zavrsava veceras oko 20 h, pritajio sam se i cekam finis, prije nekih sat sam ulazio, i dalje je bila aktivna sa odbrojavanjem vremena, a sad je nidje nema, ni u pretrazi taj artikal ne mogu naci, ni u reminders, tamo su mi stajale notifikacije o outbidu, ma nidje.pokusah preko poruke jer sam se dopisivao vec sa prodavcem, tamo vazda stoji link artikla, kad udjem na link, izvinjavaju se , item is non existed. A cini mi se da mi se slicna stvar vec nedje desila no nisam precerano bio zagrijan pa mi ne bjese stalo.
    Pobrkao si vrijeme sto posto, zavrsilo se ranije
    f6

  9. #9709
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Ili je postojala opcija da neko ponudi određenu cijenu i kupi automatski.

  10. #9710
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by baron View Post
    Moze li neko vican ebayu meni duduku objasnit sta je moglo da se desi, ima par dana pratim aukciju koja zavrsava veceras oko 20 h, pritajio sam se i cekam finis, prije nekih sat sam ulazio, i dalje je bila aktivna sa odbrojavanjem vremena, a sad je nidje nema, ni u pretrazi taj artikal ne mogu naci, ni u reminders, tamo su mi stajale notifikacije o outbidu, ma nidje.pokusah preko poruke jer sam se dopisivao vec sa prodavcem, tamo vazda stoji link artikla, kad udjem na link, izvinjavaju se , item is non existed. A cini mi se da mi se slicna stvar vec nedje desila no nisam precerano bio zagrijan pa mi ne bjese stalo.
    Vecina aukcija ima Bid i Buy now cijene. Neko je vjerovatno platio buy now cijenu.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  11. #9711
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    postoji mogucnost da se prodavac dogovori sa nekim preko poruka za odredjenu cifru, nakon toga prodavac mice oglas sa obrazlozenjem da je neispravan i slicno, desavalo mi se x puta..

  12. #9712
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posto sigurno nisam promasio vrijeme, a nije bilo opcije buy now onda mora da je ovo zadnje, a to baš i nije korektno, mada, padalo je i meni na pamet da mu ponudim mimo aukcije ali sam mislio da to nije po propisima

  13. #9713
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    ih propisi, mene se desilo masu puta da uzmem nešto na aukciju a da ovaj to i ne pošalje. nije dobio zacrtanu cijenu i odbija da to isporuči. ebay ništa ne može da učini a ni ne cimaju se ako ćemo pravo.

  14. #9714
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    Da li to prolazi (generalno, ne na ovom sajtu) ako ja uopšte ne mogu odabrati Crnu Goru kada treba da upišem billing adresu?
    Konkretno taj sajt platis PayPal i stavis da se posalje na adresu iz koju povuce iz PayPal naloga. Kada (i ako) te pitaju za misljenje, kazes im da promene Serbia i stave Montenegro. To je sto je. Na desetine sajtova sam pisao, molio i predlagao da se uvrsti i Montenegro za shiping, neko je prihvatio (Fragrancex) neko i nije, ali kada bi se svi malo potrudili, mozda bi i imali nekog uspeha....
    Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix

  15. #9715
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,886
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,841
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    I tako kupim ja prosle godine cover za ipad sa ebaya. Prije mjesec dana otpane dugme on volume up i vidim da ce ovo od power-a da otpane isto. Reko sta je tu je, plastika, mora se slomit vremenom. Budem dokon podjem na sajt dvije godine garancije pise. Posaljem mail, i planiram odgovor- obrati se tome na ebay i **** off. Odgovor posle pola sata- da slikam ostecenje i adresu posaljem. Sjutra ujutro- mail tracking number i izvinjenje.
    f6

  16. #9716
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nenop View Post
    Kupio sam stvar za 50$ platio postarinu isto 50$ i sada i ovim nasima iz FedEx-a trebam da platim 30e.UZAS!
    Gdje je taj FedEx i moze li se kod njih zavrsiti kao kod DHL-a da se podje licno i preuzme posiljka.
    Probaj da odes u DG u Montenomax i sam podignes posiljku direktno kod carinika. Mislim da FedEx ne moze da podigne posiljku bez tvojih podataka. Tako da kad te budu zvali, reci da ti brat trenutno nije tu i da ces ih nazvati za 2h. Podji tamo i probaj da podignes paket i da zaobidjes FedEx.

  17. #9717
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    kad otprilike legnu pare na karticu, ako mi je danas legao refund na PP?

  18. #9718
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Mogu li poruke izmedju sellera i mene biti validne u ebay case.Namjeravam da narucim gopro u sad oni kazu da ima garanciju pa ja rekoh ako se ne ispostavi da trazim refund
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #9719
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    kad otprilike legnu pare na karticu, ako mi je danas legao refund na PP?
    meni za 4 dana legle

  20. #9720
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,886
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,841
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Mogu li poruke izmedju sellera i mene biti validne u ebay case.Namjeravam da narucim gopro u sad oni kazu da ima garanciju pa ja rekoh ako se ne ispostavi da trazim refund
    Sem uplate na paypal tj transakcije to ti je najbitniji dokaz
    f6

  21. #9721
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    U redu hvala znaci osiguran sam
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #9722
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kakva je swiss post ide li to brzo kod njih,narucio sam neki resiver ?

  23. #9723
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Aug 15, 2014 Transfer To Credit Card Completed Details Transfer To Credit Card 3YU016483J3506334 -$***.00 USD
    Aug 15, 2014 Refund From HAPPY TOAST LIMITED Completed Details Refund From HAPPY TOAST LIMITED 5BW85241PF528163B $***.00 USD


    oce li mi lijegat ovo na karticu i kad?

  24. #9724
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    treba do 5 radnih dana, znaci nedje u srijedu očekuj.

  25. #9725
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baron View Post
    cekam takodje posiljku preko dhl-a običnog, dobio sam tracking number sa 12 cifara, zvao sam dhl, oni su mi objasnili da cu posiljku dobiti preko naše pošte i ništa više. ja sam pokusao da pratim posiljku, kako ja vidim , promjena nema od juce, a zadnji ovaj status mi nije bas najjasniji dje pominju link naše pošte, kad unesem tracking number u taj novi link, pise nije evidentirana. moze malop pojasnjenje ako neko ima ranijeg iskustva, kad ja ovo da očekujem kod nas. hvala.

    Thu, 07.08.2014 17:53 h Germany The shipment has been posted by the sender at the retail outlet
    Fri, 08.08.2014 17:16 h Dorsten, Germany The international shipment has been processed in the parcel center of origin
    Sat, 09.08.2014 05:33 h Feucht, Germany The shipment has been processed in the destination parcel center
    Mon, 11.08.2014 17:21 h Feucht, Germany The shipment has been processed in the parcel center
    Tue, 12.08.2014 00:03 h Feucht, Germany The international shipment has been processed in the export parcel center
    Tue, 12.08.2014 01:24 h Feucht, Germany The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: http://195.66.165.22/posiljkainfo/pretraga.aspx)
    Quote Originally Posted by stevann View Post
    po tracking broju, automat odma zna dje je upucena posiljka, u ovom slucaju CG.. 12.08 (juce) je iz njemacke poslat za CG. Dal direktno ili preko Bg-a, ne znam, ali ocekuj da ce u postu stici za nekih 2-5 dana..
    opet ja sa pitanjem, status ove posiljke na sajtu se nije mijenjao za ovih 7 dana, dobio sam nekoliko brojeva u pošti da se oko ovoga interesujem, interesantno je da je svima prvi odgovor da oni prvi put cuju za ovu kombinaciju dhl-naša pošta,pa onda kao tobož ipak nešto pretražuju i na kraju ništa novo, imate li info kod koga mi je najsigurnije u našoj pošti da podjem da se interesujem oće li mi ovo ikad stizat, u principu mi nije žurba kad god to da bude, ali se radi o trgovini preko ebaya, otvoren je slučaj zbog kašnjenja pošiljke, i prodavac me pritiska da ga zatvorim jer on ima info iz dhl-a da mi je proizvod isporučen?!
    na koji šalter da podjem, pravo sa vrata, onaj desno, lijevo ili na sprat?

Page 389 of 1180 FirstFirst ... 289339379385386387388389390391392393399439489889 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •