Page 334 of 1180 FirstFirst ... 234284324330331332333334335336337338344384434834 ... LastLast
Results 8,326 to 8,350 of 29484

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #8326
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Mislio sam sa alixpresa il alibabe da porucim nesto vrijedno 100-200e ? Sad me zanima jesu li full sigurni kao ebay?!


    Sent from my iPhone 5S

    Nisu jer duže može da traje dostava. Na ebay posle 40 dana možeš tražit pare ako ne stigne a na ali tek posle 60, pa čak i do 90 dana.

  2. #8327
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Uglavnom ne mogu me zeznuti za pare?!


    Sent from my iPhone 5S

  3. #8328
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    ne bi trebalo, sajt garantuje povrat novca.mada,kako ciganišu u zadnje vrijeme nije garant

  4. #8329
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Mislio sam sa alixpresa il alibabe da porucim nesto vrijedno 100-200e ? Sad me zanima jesu li full sigurni kao ebay?!
    A šta ima toliko vrijedno tamo, a da nije neki Lenovo sa baterijom od 10 kila maha?

  5. #8330
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blade Runner View Post
    A šta ima toliko vrijedno tamo, a da nije neki Lenovo sa baterijom od 10 kila maha?
    Imaju npr satovi od hiljadu i kusur eura...ima nakit muski,isto toliko.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  6. #8331
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    ahaha, nemoj da si lud . to su replike sve, nema tamo originala. nešto telefona su original(i to uglavnom refurbished) a ostalo je sve kopija. pošto si neiskusan, kad kreneš nešto skuplje trgovat pitaj ođe, da ne bačaš pare bzvz. alibaba je inače na veliko trgovina, a aliexpres na malo(ista firma uglavnom).

  7. #8332
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    ahaha, nemoj da si lud . to su replike sve, nema tamo originala. nešto telefona su original(i to uglavnom refurbished) a ostalo je sve kopija. pošto si neiskusan, kad kreneš nešto skuplje trgovat pitaj ođe, da ne bačaš pare bzvz. alibaba je inače na veliko trgovina, a aliexpres na malo(ista firma uglavnom).
    Trudim se da u kupovini ne budem lud,znam dobro ono: koliko para-toliko i muzike,i naravno da cu se oko kupovine skupljih stvari prvo raspitati.I ovdje na forumu i na Google-u,da uporedim cijene,i-da tacno je da su to vecinom replike ali ima mnogo proizvoda preko 150 eura na koje mozes naletjeti.Evo KINESKI sat od 190 e,nista posebno,nepoznata marka :
    http://www.aliexpress.com/item/one-p...67764.html?s=p
    a evo(po meni) jos vece gluposti i bacanja para za one koji vole i imaju : 390 eura za sat koji ne bih stavio na ruku nikada :
    http://www.aliexpress.com/item/Free-...023638486.html
    Dakle ne cudi me da je ovaj momak narucio nesto od 150-200 eura ako mu je bas potrebno.Nadam se samo da ce biti zadovoljan.Licno sam se razocarao par puta i u E Bay i u Aliexpress,ali moja je greska.Na slikama ti proizvodi nisu bili prikazani kako treba,vec iz odredjenih uglova,i sad mi kupe prasinu po kuci :-)
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  8. #8333
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo konkretno savjet za skijase-bordere:NIKADA,ali bas nikada ne kupujte na EBay-u ski maske (naocare kako ih neki zovu) dok ne vidite oznaku Anti-fog,i po cijenama 10-15 $,one tako lijepo izgledaju na sajtu,ali kad stignu... :-) evo ja poklanjam 2 komada kome trebaju(crne i multi color) nove,nekoriscene.
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  9. #8334
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Stigao mi tablet 7 incha sa aliexpressa mogu vam reći da sam se prijatno iznenadio.Solidan kvalitet i brza dostava 15 dana preko swissposta

    Послато са GT-P7500 користећи Тапаталк 4

  10. #8335
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Belgrade
    Posts
    1,076
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo jednog zanimljivog sajta, za uporedjivanje cena http://chinaprices.ru/ meni je dosta puta pomogao da ustedim koji dolar. ( ili vise ) Takodje i android aplikacija https://play.google.com/store/apps/d...ru.chinaprices
    Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix

  11. #8336
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ako je neko planirao da kupuje na TinyDeal, evo sad viđeh što se desilo jednom momku, tako da je bolje zaobići taj sajt:

    Čitaoci šalju: Preko interneta naručio elektronske uređaje, dobio stiropor

  12. #8337
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Dolina Bogova
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Planiram da poručim neke sportske preparate iz USA. Zanima me da li je neko imao iskustva sa tim i da li je bilo kakvih problema oko carine ili sl?
    "Its not how hard you push along the way,its having something in you to finish."

  13. #8338
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Kada sam ja pokusavao da narucim neku hemiju ( kako ovo narkomanski zvuci, ali hemija za fotografiju ), rekli su mi da ce mi trebati neki radioloski list o porijeklu hemje (?!?) te odustadoh. NE znam kakva je sad situacija.
    \\
    OFL•GIC

  14. #8339
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    Evo KINESKI sat od 190 e,nista posebno,nepoznata marka :
    http://www.aliexpress.com/item/one-p...67764.html?s=p
    Koliko se meni čini u pitanju replika Philippe Patek-a

    Trebali bi da je neka varijanta ovoga: http://www.thebillionaireshop.com/pr...latinum-5002g/
    Last edited by MRDzA; 07-02-14 at 19:55.

  15. #8340
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BAR
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ShAq_Ct View Post
    Planiram da poručim neke sportske preparate iz USA. Zanima me da li je neko imao iskustva sa tim i da li je bilo kakvih problema oko carine ili sl?
    Ja sam nov u online kupovini,ali mogu ti prenijeti ono sto znam iz mog Ex posla:sve sto je organskog porijekla,sve sto se koristi u ljudskoj ishrani ili kao aditiv za ljudsku ishranu,dakle bukvalno sve sto se unosi u organizam podlijeze trzisnom,sanitarnom,veterinarskom pregledu! Dakle,nece tebi niko zabraniti da taj proizvod dobijes sa E Bay-a nakon carin. pregleda ali su troskovi pregleda veliki.Ako naletis na cariika koji radi po propisu trazice Rjesenje,u tvom slucaju od Trzisnog i Sanitarnog Inspektora.Ne samo taxa za pregled,tu je naknada za laboratorijski nalaz,a hoce li biti poslato u PG na nalaz zavisi od dezurnih Rep.Inspektora.Isto je i sa biljkama koje podlezu Fitosanitarnom pregledu.Bojim se da te taj proizvod ne kosta 10 puta skuplje nego ovdje u CG.Mogu ti javiti tacne iznose taxi i analiza u PG za te proizvode ali mislim da ce te srece okinuti :-) Moj ti je prijedlog da prosvercujes iz Srbije (mnogo je jeftinije tamo) kolicine koje su ti potrebne za mjesec-dva dana.Na granici ti niko nece praviti probleme za toliko.Ako vide da je za prodaju-preprodaju bogami hoce.Nadam se da sam ti pomogao barem malo...
    :-)
    Nikad ja ne ostavljam nista nedovr…

  16. #8341
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Kada sam ja pokusavao da narucim neku hemiju ( kako ovo narkomanski zvuci, ali hemija za fotografiju ), rekli su mi da ce mi trebati neki radioloski list o porijeklu hemje (?!?) te odustadoh. NE znam kakva je sad situacija.
    U dva navrata u zadnjih pola godine su mi iz Njemačke stizali kolor razvijači, sa sve pratećom fakturom, bez ikakvih komplikacija.

  17. #8342
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BARANIN.Z.YU View Post
    Ja sam nov u online kupovini,ali mogu ti prenijeti ono sto znam iz mog Ex posla:sve sto je organskog porijekla,sve sto se koristi u ljudskoj ishrani ili kao aditiv za ljudsku ishranu,dakle bukvalno sve sto se unosi u organizam podlijeze trzisnom,sanitarnom,veterinarskom pregledu! Dakle,nece tebi niko zabraniti da taj proizvod dobijes sa E Bay-a nakon carin. pregleda ali su troskovi pregleda veliki.Ako naletis na cariika koji radi po propisu trazice Rjesenje,u tvom slucaju od Trzisnog i Sanitarnog Inspektora.Ne samo taxa za pregled,tu je naknada za laboratorijski nalaz,a hoce li biti poslato u PG na nalaz zavisi od dezurnih Rep.Inspektora.Isto je i sa biljkama koje podlezu Fitosanitarnom pregledu.Bojim se da te taj proizvod ne kosta 10 puta skuplje nego ovdje u CG.Mogu ti javiti tacne iznose taxi i analiza u PG za te proizvode ali mislim da ce te srece okinuti :-) Moj ti je prijedlog da prosvercujes iz Srbije (mnogo je jeftinije tamo) kolicine koje su ti potrebne za mjesec-dva dana.Na granici ti niko nece praviti probleme za toliko.Ako vide da je za prodaju-preprodaju bogami hoce.Nadam se da sam ti pomogao barem malo...
    :-)
    Meni su stizali suplementi tj vitamini u obliku tableta (now foods) bez ikakvih problema. E sad ne znam kakva je situacija sa praskastim supstancama i da li je tu drugacija situacija. A ako ti nije problem napisi kolike su te takse, zivo me zanima.

  18. #8343
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Pitanje za one koji narucuju sa AliExpressa: Imam da narucim nekih 10ak stvari, nesto robe, stvari za kola i za kucu. Da li da svaka stvar ide kao poseban narudzba (to su mi savjetovali zbog povracaja) ili da sve stavim na jednu otpremnicu?
    Hvala unaprijed

  19. #8344
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,199
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Ja uopste ne znam kako staviti samo u jedan paket bez ako ne narucujes sve od istog prodavca

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  20. #8345
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Aha, tako znaci hehe. Eto ni to nijesam znala. Zlatio se sportdirect
    Hvala puno

  21. #8346
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    E da, jos jednu stvar da pitam (izvinjavam se na dva posta jedan za drugim, ne skupljam postove za oglas hehe):
    Sa obzirom da sam u novoj zgradi, ulica je tek od skora, na vratima nema ime i slicno, da li da narucujem na tu adresu i oni te nekako obavijeste (kako ne znam) ili na neciju sigurnu?

  22. #8347
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ako te ne nadje postar vratice posiljku na zaljeznicku.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  23. #8348
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Mogu li ja kad vidim na tracking da je u Pg, sama poci na Zeljeznicku? Tamo dolaze posiljke?

  24. #8349
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad po našem trackingu stigne u Express poštu, možeš poći na želj.stanicu po pošiljku

  25. #8350
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Samo ako ces vise stvari da porucujes predlozio bi da razdvojis na 2 imena/adrese jer ako istovremeno dodju mogu ti praviti problem oko carine. Imas tracking preko koga pratis dje ti je posiljka. Kada pise da je neuspjela dostava onda mozes da podjes i podignes :-)

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 334 of 1180 FirstFirst ... 234284324330331332333334335336337338344384434834 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •