View Poll Results: 23. maja moj izbor će biti ...

Voters
205. You may not vote on this poll
  • Glasaću za DPS-SDP

    51 24.88%
  • Glasaću za opoziciju

    81 39.51%
  • Glasaću za neku treću (minornu) opciju, ako je bude

    6 2.93%
  • Ne znam još, vagam

    13 6.34%
  • Neću izaći

    54 26.34%
Page 93 of 105 FirstFirst ... 4383899091929394959697103 ... LastLast
Results 2,301 to 2,325 of 2603

Thread: Izbori, 23. maj 2010.

  1. #2301
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podorica
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaySleeper View Post
    ma ako cemo da gledamo formalno niko nije dobio izbore.ja nisam nista ocekiva od ovih izbora za razliku od sinise.ali ne razumijem zasto partija koja je dobila 5 mandata otvara sampanjac?mozda slave koje odbornicko mjesto vise koje ce dobit u skupstinu grada?

    jos jedna stvar.zasto bi neko ko ima izbor izmedju dps-a i sdp-a glasao za sdp?da stvara sebi neku iluziju da je nekakav opozicionar?mugi je tu do kraja mandata i idemo opet.citava ta prica sdp-a je jos jedna obicna demagogija
    Zato sto sa tih 5 mandata mogu sami da odlucuju sa kim ce praviti vlast,i ako u udju u koaliciju sa DPS-om moci ce vise uticu na gradske odluke...zasto bi neko glasao za SDP izmedju DPS-a I njih ?!? eeee....nemam rijeci

  2. #2302
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Horus View Post
    Zato sto sa tih 5 mandata mogu sami da odlucuju sa kim ce praviti vlast,i ako u udju u koaliciju sa DPS-om moci ce vise uticu na gradske odluke...zasto bi neko glasao za SDP izmedju DPS-a I njih ?!? eeee....nemam rijeci
    Zato sto su navukli ljude koji su bili apstinenti od LSCG do sada.. Da bi usicarili povlastice za sebe .. Zavrsice kao i SPO .. Ti glasachi su ionako po defaultu ogorceni, i sa kim god SDP sklepao vlast isti im je buduci politichki rezultat.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-05-10 at 01:47.

  3. #2303
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podorica
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zato sto su navukli ljude koji su bili apstinenti od LSCG do sada.. Da bi usicarili povlastice za sebe .. Zavrsice kao i SPO .. Ti glasachi su ionako po defaultu ogorceni, i sa kim god SDP sklepao vlast isti im je buduci politichki rezultat.

    Hvala Lepo

    Nema potrebe da se zamaram sa tobom vise...Maki ja znam da ti tugujes veceras ali budimo realni i opusti se makili,izgubila si,treba biti castan i u PORAZU :*

  4. #2304
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hahahahaha Mozete nastaviti i dalje da saljete poljupce g. Lazovicu.. Kosu je od dragosti poceo da tapira...

    Uzivajte i svako dobro


    Hvala Lepo

  5. #2305
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zato sto su navukli ljude koji su bili apstinenti od LSCG do sada.. Da bi usicarili povlastice za sebe .. Zavrsice kao i SPO .. Ti glasachi su ionako po defaultu ogorceni, i sa kim god SDP sklepao vlast isti im je buduci politichki rezultat.

    Hvala Lepo
    Nisu LSCG,bar ne ove ogorcene glasace.Jer su ogorceni glasaci LSCG podjednako ogorceni i na SDP,zbog 1996-e i neulaska u koaliciju "Narodna Sloga".

    Vishe su privukli bivshe glasace PzP,pogotovo one,suverenisticki orijentisane na referendumu,koji su optuzhbe o Medojevicevoj povezanosti sa beogradskim strukturama ozbiljno shvatili.

    A i ono shto sam rekao na topicu o izborima u PG,ovo najvise lici na partiska preganjanja u DPS-u a SDP je samo moneta za potkusurivanje.Djukanovic je citavo vrijeme vodio kampanju koja je vise u PG podrzavala SDP(price o priznanju Kosova,mijeshanju Tadica i slicno),nego Mugoshu.Mugi se chitavo vrijeme trudio da pricu sa identitetskih tema i visoke politike prebaci na konkretne poteze lokalne vlasti u PG.

    Djukanovic se boji moci Mugoshe,i zato pokushava da je ogranici(i uspijeva,ovaj put).Jer zamislite scenario:Marovic,Mugosha i Vujanovic se u nekom hipotetickom obracunu u DPS-u udruzhe protiv Djukanovica.Marovic kontrolise primorje,Mugi PG,a Vujanovic preko svojih ljudi Vuka Boshkovica i Tarzana Milosevica sjever.Sva 3 su na slicnim politickim stavovima,i oko spoljne i oko unutrasnje politike.I gdje je tu Djukanovic?Nigdje.

    Ako Djukanovic ishta umije da radi,to je da predvidi,neutralizuje i ogranici opasnost koja mu prijeti.To radi i sada-priklanjanjem SDP-u i povratkom na nacionalisticku pricu od prije referenduma on ogranicava "drugu struju" u DPS-u i stavlja do znanja da se bez njegove kontrole i "poslednje" josh uvijek ne mozhe.

    SDP se na pocetku kampanje kretao ka teshkom porazu,jer je bilo ocigledno da ce im potencijalno biracko tijelo biti "pojedeno" ili od DPS-a ili od strane ujedinjene opozicije.Ipak,Djukanoviceva intervencija ih je spasla,i ucinila i njih zavisnim od njega.Tako,ovi se izbori mogu posmatrati kao demonstracija josh uvijek prisutne Djukanoviceve moci.Osim obuzdavanja potencijalnih protivnika u partiji,ta ce mu demonstracija biti korisna i pri predstojecim partijskim razgovorima oko njegovog naslednika.

    I e da,hvala lepo
    Last edited by Recordare88; 24-05-10 at 08:22.
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #2306
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.facebook.com/group.php?gid=119680684738421
    evo jedna zanimljiva grupa na facebooku, mada mislim da joj ni to ne bi pomoglo
    AJMO CRNA GORO !!!

  7. #2307
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    samo jedno pitanje,
    ako je glasač do skoro glasao u Baru,a onda promjenio mjesto boravka i uzeo ličnu kartu u Pg i to prije 4mjeseca,zašto on nema pravo glasa?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  8. #2308
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    http://www.facebook.com/group.php?gid=119680684738421
    evo jedna zanimljiva grupa na facebooku, mada mislim da joj ni to ne bi pomoglo
    hahahahaha,dobra!
    Deserve's got nothing to do with it.

  9. #2309
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Talking

    Je li neko primijetio kako se sinoć prosula voditeljka RTCG na "Izbornu noć" (zvaše li se Milica, ne mogu se sjetit...), kad nije ukapirala da je već u programu (uključenje iz drugog studija)?

    Uglavnom, kad su je uključili u program nešto je zakolutala očima i nekome dobacila "Jel' te neko ubio, jebo te" :lolblue:

  10. #2310
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I tako se zavrsise i ovi izbori, DPS ocigledno mnogo jak, i proci ce mnogo mnogo godina da bi se nesto promijenilo.Ova jadna opozicija treba da se povuce iz politike i da sansu nekim novim generacijama, koje ce biti mnogo bolje.
    ja sam ja ti si ti

  11. #2311
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo MEDO ponovo ide u beograd da pljuje Crnu Goru...
    http://www.cafemontenegro.com/index....23&news=119114

    na sve nize i nize grane padas...al dobro, ovo oko izbora se zavrsava tamo dje je pocelo, u beograd, barem sto se tice opozicije
    AJMO CRNA GORO !!!

  12. #2312
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    Evo MEDO ponovo ide u beograd da pljuje Crnu Goru...
    http://www.cafemontenegro.com/index....23&news=119114

    na sve nize i nize grane padas...al dobro, ovo oko izbora se zavrsava tamo dje je pocelo, u beograd, barem sto se tice opozicije
    Meni nije jasan neko ko podrzava MEDOJEVICA, znaci ok su mi svi ostali sto glasaju za druge stranke, ali bolje glasati i lopova i mafijasa, i postenog, ili nepostenog, ali samo ne POLTRONE. jer su to najgori ljud!
    -I pitam se, ko daje i dal je u redu da MEDOJEVIC ide prije Milica, ili nekog treceg da pljuje tamo jer on najvise pljuje, pljuje smisljeno.
    Vjerovatno ide i po platu kod Beka i Miskovica. i Duzni su mu topli obrok i deterdzent!
    ja sam ja ti si ti

  13. #2313
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je zanimljiva Andrijevica. Na raferendumu smo imali zanemarljiv broj ljudi koji su rekli ,,DA".Ogromna većina se sledi kada im pomeneš državnu zastavu, himnu, jezik,CPC...
    Kako je jedan dio tih Srba koji su neprijatelji Crne Gore( ne priznaju njen identitet) glasao DPS koji podržava crnogorski jezik, koji je sa SDP-om izabrao zastavu, koji je sa SDP-om izabrao himnu, čiji pojedini ugledni članovi posjećuju CPC!
    Znači čovjek koji ide u SPC glasa za ljude koji podržavaju CPC, čovjek koji isključivo podržava trobojku sa 4 ocila glsa za ljude koji preziru tu zastavu.
    Što da radite sa NEPRIJATELJIMA DRŽAVE KOJI GLASAJU ZA DPS!
    Ili DPS u Andrijevici nije isto što i DPS na državnom nivou!
    Libertas

  14. #2314
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Meni je zanimljiva Andrijevica. Na raferendumu smo imali zanemarljiv broj ljudi koji su rekli ,,DA".Ogromna većina se sledi kada im pomeneš državnu zastavu, himnu, jezik,CPC...
    Kako je jedan dio tih Srba koji su neprijatelji Crne Gore( ne priznaju njen identitet) glasao DPS koji podržava crnogorski jezik, koji je sa SDP-om izabrao zastavu, koji je sa SDP-om izabrao himnu, čiji pojedini ugledni članovi posjećuju CPC!
    Znači čovjek koji ide u SPC glasa za ljude koji podržavaju CPC, čovjek koji isključivo podržava trobojku sa 4 ocila glsa za ljude koji preziru tu zastavu.
    Što da radite sa NEPRIJATELJIMA DRŽAVE KOJI GLASAJU ZA DPS!
    Ili DPS u Andrijevici nije isto što i DPS na državnom nivou!
    to je etnicko ciscenje xaxaxaxaxa
    AJMO CRNA GORO !!!

  15. #2315
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    najgore je to sto jos uvijek se glasa po principu ako nisi za DPS onda nisi za nezavisnu Crnu Goru, a to samo moze glupa i neobrazovana osoba da pomisli a njih je hvala Bogu koliko god hoces, ista stvar ,ako ne glasas za bijelokosuljase onda nisi za srpstvo. Opozicija je ocajna , vlast takodje, super je kad cujem da je Mugi zasluzan za evropski razvoj PG-a haha, Mugi napravi ulicu da ne bi divlji taksisti cekali puno na semafore, jer ih je sve vise i vise, jer nema posla nema ekonomije, a ljudi i nakon 20 godina glasaju za iste likove prepakovane u drugo ime, dovljno je juce bilo cuti one na anketama, da ti se smuci od bolesnika koji imaju pravo glasa. Pozdrav i za samozvane srpske cetnike i za velikoCrnogorce (to su ovi sto imaju preko 2 naljepnice grba na autu) i najbolje bi bilo da se nedje skupite i poubijate kao psi i ostavite normalni narod da uradi nesto povodom moje zemlje
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  16. #2316
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    najgore je to sto jos uvijek se glasa po principu ako nisi za DPS onda nisi za nezavisnu Crnu Goru, a to samo moze glupa i neobrazovana osoba da pomisli a njih je hvala Bogu koliko god hoces, ista stvar ,ako ne glasas za bijelokosuljase onda nisi za srpstvo. Opozicija je ocajna , vlast takodje, super je kad cujem da je Mugi zasluzan za evropski razvoj PG-a haha, Mugi napravi ulicu da ne bi divlji taksisti cekali puno na semafore, jer ih je sve vise i vise, jer nema posla nema ekonomije, a ljudi i nakon 20 godina glasaju za iste likove prepakovane u drugo ime, dovljno je juce bilo cuti one na anketama, da ti se smuci od bolesnika koji imaju pravo glasa. Pozdrav i za samozvane srpske cetnike i za velikoCrnogorce (to su ovi sto imaju preko 2 naljepnice grba na autu) i najbolje bi bilo da se nedje skupite i poubijate kao psi i ostavite normalni narod da uradi nesto povodom moje zemlje
    Pa o cemu ti pricas molim te.
    Kazes ako ne glasas dps nisi za nezavisnu, naravno da nisi, covjece dragi. Jer u toj opoziciji sjede ljudi koji jasno i glasno kazu NE PRIZNAJEMO NEZAVISNU CRNU GORU, NE ustaju na himnu i ne priznaju, ne vole zastavu, i da ne nabrajam sve ostalo ima dosta.
    I ti kazes da jedan crnogorac treba da glasa za opoziciju koja PLJUJE PO NJEGOVOJ DOMOVINI, JESI ti normalna osoba ali bez uvrede, jer ne mogu da shvatim ovu tvoju pricu!
    ja sam ja ti si ti

  17. #2317
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Meni je zanimljiva Andrijevica. ....
    Pusti djaola tamo ste izgubili nego pricaj o Podgorici dje pobijediste. Sinoc najavi da su pregovori sa SDP pa kako teku i da li su pregovaraci veselih lica i kakve kosulje nose

  18. #2318
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pusti djaola tamo ste izgubili nego pricaj o Podgorici dje pobijediste. Sinoc najavi da su pregovori sa SDP pa kako teku i da li su pregovaraci veselih lica i kakve kosulje nose
    SAsad nose bijele kosulje sa crvenom rukom na sred kosulje i ispod pise,
    mislili smo da moze, al ne moze
    ja sam ja ti si ti

  19. #2319
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zato sto su navukli ljude koji su bili apstinenti od LSCG do sada.. Da bi usicarili povlastice za sebe .. Zavrsice kao i SPO .. Ti glasachi su ionako po defaultu ogorceni, i sa kim god SDP sklepao vlast isti im je buduci politichki rezultat.

    Hvala Lepo
    Griješite. Pravi glasači LSCG-a nikada ne bi mogli glasati SDP
    Onoga ko razmišlja svojom glavom niko nidje ne može "navući" kako vi kažete.

  20. #2320
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa i nisu mogli jer LSCG je sa dps u koaliciji dje vam je osnovna logika stvari
    ja sam ja ti si ti

  21. #2321
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *monte081* View Post
    Pa i nisu mogli jer LSCG je sa dps u koaliciji dje vam je osnovna logika stvari
    Možemo ozbiljno diskutovati kad naučiš razliku izmedju LSCG i LP
    Tu nam je "osnovna logika stvari"

  22. #2322
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako tretirate glasača DPS-a iz Andrijevice...Srbin, SPC, trobojka,4 ocila na njoj,,,Bože Pravde"...ne poštuju zastavu, himnu, CPC ,jezik -sve ono zbog čega govorite da su opozicionari protiv države Crne Gore!
    Znači i glasači DPS u Andrijevici( ogromna većina) ne priznaju državu Crnu Goru pošto dijele iste vrijednosti kao i vojvoda Mandić!
    Ali tu ćutite kao ribe!!!!
    KUPUJETE SIROMAŠNE LJUDE I HVALITE SE TAKVIM POBJEDAMA.
    TI LJUDI SU KUPLJENI , TO ZNATE I VI I MI...
    kOLIKO JE ŠARIĆ ODVOJIO OD KOKAINA ZA DPS ANDRIJEVICU.
    NIKADA, NIKADA SE NEBIH VESELIO SA POBJEDOM KOJA JE OSVOJENA KRVAVIM NARKODILERSKIM PARAMA.
    ONAJ KO SE RADUJE TAKVIM POBJEDAMA ZNA GDJE PRIPADA!
    Libertas

  23. #2323
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za SDP su glasali oni koji od DPS nemaju neke direktne koristi ili je imaju nedovoljno. I SDP, kao i DPS svoje glasove dobija uglavnom zbog vlasti koju ima i privilegija koje se na račun toga mogu dobiti. Znalo se unaprijed da će SDP u PG imati isto mandata kao i prethodno, svejedno bio on ili ne u predizbornoj koaliciji sa DPS, baš kao što se 101% zna da SDP nema izbora sa kim će u koaliciju, pošto i njihovo rukovodstvo i članstvo imaju politički i svaki drugi animozitet prema stranakama koje su srpske ili koaliraju sa njima. SDP nema šanse da uslovi DPS u vezi bilo čega, jer nema sa čime da ih uslovi. SDP će dobiti ono što i koliko DPS bude htio dati. SDP ne samo da ne može postati velika partija, već bez DPS ne bi opstala. SDP prikuplja nacionalističke antisrpske glasove. Ona ne funkcioniše kao crnogorska stranka, već kao antisrpska, a to je velika razlika. Crnogorska stranka kao što je bio LSCG nema nikakav animozitet prema bilo kom drugom narodu ukoliko sa njim može zajednički stvarati državu. SDP nije ni demokratska stranka jer svoje političko postojanje vezuje za DPS koja vlast nije osvojila na izborima, već naslijedila od SKCG. DPS na izborima (koje apsolutno kontroliše) održava vlast koju nije osvojila na izborima. Stranke koje nisu demokratski osovojile vlast kao i one koje sa njima koaliraju nisu demokratske. Država kojom upravljaju stranke koje vlast nisu osvojile na demokratski način nisu demokratske. Sve u svemu SDP kao i DPS su unaprijed znale na koliki i koji dio biračkog tijela mogu sa sigurnošću da računaju, jer ga direktno kontrolišu. ... Jedino čime SDP može da prijeti su novi izbori, a na njima SDP ne može da dobije ništa više nego što sada ima, dapače, imali bi manje. Kad bi se usudili da prijete koalicijom sa opozicijom uslijedila bi stanizacija i kampanja kakvu je doživio LSCG svojevremeno. ... Opozicija bez neke velike podrške spolja nema na koga da se osloni u CG, pošto u CG sve što iole vrijedi bukvalno kontroliše DPS. Bez takve pomoći spolja, samo žestoka ekonomska kriza u CG ili politička kriza unutar vladajuće partije može dovesti do promjene vlasti.
    Last edited by nihil; 24-05-10 at 10:59.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #2324
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Griješite. Pravi glasači LSCG-a nikada ne bi mogli glasati SDP
    Onoga ko razmišlja svojom glavom niko nidje ne može "navući" kako vi kažete.
    Ajde da ozbiljno prodiskutujemo, pa da mi se objasni kako ti mozes da tvrdis ko su pravi i krivi glasaci LSCG-a i koga bi oni mogli glasati 5 godina nakon smrzavanja Liberalne stranke?

  25. #2325
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sinisa, zaboravi ti onu tvoju odu o ljubavi nije vazno ko je Srbin, Crnogorac, chetnik, partizan... pa sad jos i vrijedjes one koji vas stalno glasali. Znaci li to kad su tako potkupljivi da ih i vi potkupljivali. Nemoj da neko kaze da od bijelih kosulja ce na kraju osta crn obraz
    Zamisli se samo kakva vam je koalicija kad vam ni ti sa 4 ocila i boze pravde ne vjeruju a ti nam se naprica o veselim licima drzanju za rucice....

Page 93 of 105 FirstFirst ... 4383899091929394959697103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbori u SAD
    By Nikollaki in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 11-11-06, 21:11
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •