View Poll Results: 23. maja moj izbor će biti ...

Voters
205. You may not vote on this poll
  • Glasaću za DPS-SDP

    51 24.88%
  • Glasaću za opoziciju

    81 39.51%
  • Glasaću za neku treću (minornu) opciju, ako je bude

    6 2.93%
  • Ne znam još, vagam

    13 6.34%
  • Neću izaći

    54 26.34%
Page 77 of 105 FirstFirst ... 276773747576777879808187 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 2603

Thread: Izbori, 23. maj 2010.

  1. #1901
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BP.GRADJANIN View Post
    Znamo mi iz Bijelog Polja za NVO ,,Euromost''vjerujte jedina ozbiljna Nevladina Organizacija iz Bijelog Polja koju nemože da kontroliše ni Pozicija ni Opozicija,znajući ko stoji iza nje,kome je pravilo što na umu to na drumu.I savjet Tarzanu da da gas ovih deset dana,jer mu je ova anketa sigurno tačna,i može njemu pomoći da se pregrupiše.
    Dje li ce se Ferko pregrupisat' zivo me interesuje!!!

  2. #1902
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Veca je shansa da na loto-u ubodete dobitnu kombinaciju, izbori su farsa...
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  3. #1903
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BP.GRADJANIN View Post
    Znamo mi iz Bijelog Polja za NVO ,,Euromost''vjerujte jedina ozbiljna Nevladina Organizacija iz Bijelog Polja koju nemože da kontroliše ni Pozicija ni Opozicija,znajući ko stoji iza nje,kome je pravilo što na umu to na drumu.I savjet Tarzanu da da gas ovih deset dana,jer mu je ova anketa sigurno tačna,i može njemu pomoći da se pregrupiše.
    Neki bi rekli isto i za MANS, pa opet nisu relevantni za sprovodjenje anketa i ispitivanje javnog mnjenja.
    To nije samo uzet papir i olovku, ispitat iljadu ljudi i izracunat procente. Da je to bas tako jednostavno ne bi partije koje imaju stotine aktivista po terenu pored toga jos i bacali pare na ankete.

  4. #1904
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znam da će me sad optužit opozicionari da sam nekorektan, ali moram da prokomentarišem nešto...
    Ne znam od kada se pušta ovaj spot za "Bolju CG" ali ja sam ga vidio danas...Teško me iznenađuje nešto ali spot je to uspio. Nisam maliciozan sreće mi ali nisam znao da je striptiz dozvoljen na TV i to u popodnevnom terminu kada ima puno male đece pred ekranom. Viđeh Milića, Mandića i Medojevića đe se svlače a niđe u zaglavlju nije bilo onog kružića sa brojem 16...Krenu skidanje na veliko ali ga prekinuše tek kada su starije gospođe stavile naočare i sjele da gledaju.
    No rekoh već,..prekidoše! Valjda će ostatak striptiza pokazat na završnoj konvenciji a ovo je bio samo tizer...
    Stvarno bih živo želio da upoznam čovjeka koji im osmišljava kampanju...

  5. #1905
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li se pogledat to dje?

  6. #1906
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam ima li đe na you tube...

  7. #1907
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto znam. Vidjeli kako nivea ubija s parama, pa pomislili Sex sells, nema nam druge no da se skidamo.

    Full Monty za full Crnu Goru!

  8. #1908
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svaki glas se broji rekose slozno i skidose....

  9. #1909
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neću izaći
    Ćipur, afi, Besmrtni monah, Bijela_City, Cakir, CaseLogic, Cika_Dzo, cpu, cvxcomputers, DIDI, dolazimZa5minuta, Drača Bitter, E-1, elektrick, Emill, Ewan, exmm, Filip_cg, funky^junkie, haustor, Interpol, Jakuza, Jal Cargo, kEDOWN, Kiki Musampa, kingston, Larisa, Lord Miki, Mary_, McS, metabox, Mickey-HN, Milos, MK, Moracikus, Mraver, nik0la, oktagon, oskar_mali, Pirun, Recordare88, remark, Sanco_Pansa, sky, Socrates, starwalker, The.Sloth, Veri, vitez-pravoslavlja, VooDooPrle, wulfy
    od ovih 51 izace bar 40
    :)

  10. #1910
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Davno je startovala ta anketa...Niko je odavno ne uzima za ozbiljno.

  11. #1911
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Neću izaći
    Ćipur, afi, Besmrtni monah, Bijela_City, Cakir, CaseLogic, Cika_Dzo, cpu, cvxcomputers, DIDI, dolazimZa5minuta, Drača Bitter, E-1, elektrick, Emill, Ewan, exmm, Filip_cg, funky^junkie, haustor, Interpol, Jakuza, Jal Cargo, kEDOWN, Kiki Musampa, kingston, Larisa, Lord Miki, Mary_, McS, metabox, Mickey-HN, Milos, MK, Moracikus, Mraver, nik0la, oktagon, oskar_mali, Pirun, Recordare88, remark, Sanco_Pansa, sky, Socrates, starwalker, The.Sloth, Veri, vitez-pravoslavlja, VooDooPrle, wulfy
    od ovih 51 izace bar 40
    Ja sigurno necu, od glasackog sam mjesta udaljen nekih 2080-ak km.

    Da sam blize svijem bih srcem glasao za opozicionare.

  12. #1912
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo ovaj striptiz što pomenuh...Možda se vama i dopadne ali je možda problem što ja nemam ukusa...



    Last edited by El Re; 19-05-10 at 14:26.

  13. #1913
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo nešto gledam i ovaj drugi spot očigledno istog autora...Ne mogu da vjerujem...Ako je ovo razgovor normalnih ljudi, onda ja nisam zdrav i povući ću se u tišini...
    Mene ovo liči na razgovor trojice iz sobe 16 pansiona specijalne u Dobroti...



    Da se razumijemo - ne ulazim u politiku. Govorim samo o spotovima. A oni nailaze ili ne nailaze na dobar prijem kod građana.
    I zbog ovih koji mi važu sve što napišem da podsjetim da sam se na isti način osvrnuo na promašaj od spotova Filipa Vujanovića za predsjedničke izbore koji su bili takođe katastrofalni po mom skromnom sudu.
    Last edited by El Re; 19-05-10 at 14:23.

  14. #1914
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahaha vidji im video spot hahahahahah
    :)

  15. #1915
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post

    Da se razumijemo - ne ulazim u politiku. Govorim samo o spotovima. A oni nailaze ili ne nailaze na dobar prijem kod građana.
    I zbog ovih koji mi važu sve što napišem da podsjetim da sam se na isti način osvrnuo na promašaj od spotova Filipa Vujanovića za predsjedničke izbore koji su bili takođe katastrofalni po mom skromnom sudu.
    Dobra ideja, ali su malo promašili sa produkcijom.

    "Štetočine" iz SDP su mi ipak favoriti, možda i decenijski
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  16. #1916
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Dobra ideja, ali su malo promašili sa produkcijom.

    "Štetočine" iz SDP su mi ipak favoriti, možda i decenijski

    Za ovo s brašnom će Žarko pomislit da drugovima ne silazi s uma...Sjetilo me na onu scenu Jagodinke i Štimca iz filma "Varljivo ljeto '68. Samo su to kod SDP-ovaca dva ne baš naročito privlačna momka koji vole da se dodiruju.

    Last edited by El Re; 15-05-10 at 19:46.

  17. #1917
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Losi vala spotovi i jednih i drugih,ali jos nisam cuo da se neko na osnovu spota opredijelio za koga ce da glasa.Jedino je vazno da se nesto vrti.

  18. #1918
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Znam da će me sad optužit opozicionari da sam nekorektan, ali moram da prokomentarišem nešto...
    Ne znam od kada se pušta ovaj spot za "Bolju CG" ali ja sam ga vidio danas...Teško me iznenađuje nešto ali spot je to uspio. Nisam maliciozan sreće mi ali nisam znao da je striptiz dozvoljen na TV i to u popodnevnom terminu kada ima puno male đece pred ekranom. Viđeh Milića, Mandića i Medojevića đe se svlače a niđe u zaglavlju nije bilo onog kružića sa brojem 16...Krenu skidanje na veliko ali ga prekinuše tek kada su starije gospođe stavile naočare i sjele da gledaju.
    No rekoh već,..prekidoše! Valjda će ostatak striptiza pokazat na završnoj konvenciji a ovo je bio samo tizer...
    Stvarno bih živo želio da upoznam čovjeka koji im osmišljava kampanju...
    hahha ne mogu da vjerujem sad ga odgledah i ja
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  19. #1919
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    hahha ne mogu da vjerujem sad ga odgledah i ja
    Isključi ton i molim te ponovo pogledaj pa ćeš tek onda vidjeti punu razmjeru koliko je ovaj spot sa svlačenjem čista erotika i neukus.
    Amerikanci to zovu "subliminal messages" a u našem jeziku on se grubo prevodi kao podsvjesne poruke ili poruke namijenjene podsvijesti gledaoca koje on nije svjestan da prima ali mu bude raspoloženja koje u njemu izazivaju osjećaj koji se i želi proizvesti. Taj trik se izvodi uglavnom u komercijalnim reklamama.
    Kao što rekoh - isključi ton i odgledaj još jednom. Taj fenomen svih "subliminal messages" se mnogo jasnije "hvata" kada se isključi ton jer su ljudi po "default"-u tako mentalno podešeni da psihološki daleko dublje reaguju na sliku nego na ton ali je ton (riječ, muzika, šum...) tu da zavodi i usmjeri primaoca da prihvati sliku koja će ga voditi ka zaključku koji tvorac nekog video priloga i želi.
    No, problem je što mi živimo u zemlji u kojoj dvije decenije predano radi RTCG i sad kao teški video-narkomani ambiciozno je od nas očekivati da pravimo razliku kada se i kako nekim video-prilogom želi uticati na našu svijest i stav o nečemu.
    Problem kod ovog spota je što nisam siguran da će ove slike izazivati prijatan osjećaj jer prosto ni akteri ne odgovaraju baš za ovakvu vrstu prezentacije. Uz to spot je urađen i amaterski i na brzinu. Prije bih rekao da spot odbija nego privlači, ali dozvoljavam da možda griješim.

  20. #1920
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka de valjda je "subliminal messages" zabranjen za korisćenje u politicke svrhe

  21. #1921
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    ...
    Problem kod ovog spota je što nisam siguran da će ove slike izazivati prijatan osjećaj jer prosto ni akteri ne odgovaraju baš za ovakvu vrstu prezentacije. Uz to spot je urađen i amaterski i na brzinu. Prije bih rekao da spot odbija nego privlači, ali dozvoljavam da možda griješim.
    Ne znam, mozda mi nismo pol kojem je spot namijenjen :-)

    Meni se ne svidja ali par sugradjanki sa kojima sam pricao (i to obrazovanije) imaju vrlo pozitivno misljenje.

  22. #1922
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne znam, mozda mi nismo pol kojem je spot namijenjen :-)

    Meni se ne svidja ali par sugradjanki sa kojima sam pricao (i to obrazovanije) imaju vrlo pozitivno misljenje.
    Drago mi je sreće mi...Samo naprijed!...Ja i dalje mislim da je loše. Čak i kada bih prihvatio da su Milić, Mandić i Medojević figure koje treba erotski eksploatisati napravljene su po meni krupne greške. Čak i za jednu ženu ne mislim da je dobra ideja davati krupan plan na Milićev pazuh, Mandićevu usku košuju ispod koje je još i trik-majca i kragnu kod koje se vidi da potpuno blokira vrat da "diše". Sve to navodi na zaključak da im je pretoplo u toj odjeći i da se jako znoje što baš, po mom skromnom sudu, i ne djeluje ko afrodizijak na žene.
    Medojević nakon što skine sako čak pravi neki gest glavom i ramenima kao da kreće u tuču. Odgledajte samo pažljivo a ovdje ima i žena pa bi lijepo bilo čuti i njih šta misle.
    Možda je spot zaista pogodak...

  23. #1923
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jednu stvar sam primijetio u ovim spotovima/reklamama u novinama.Na primjer,u Vijestima kaze:
    "Kako je moguce da u tako lijepoj i bogatoj drzavi opada bruto drustveni proizvod,opada zarada,skoro 13 000 preduzeca je u blokadi..."
    Posebno mi je interesantan ovaj "tako lijepoj i bogatoj" dio jer se dobro sjecam da su nas pred referendum ubjedjivali kako cemo bez Srbije maltene crkavat od gladi i kako smo jad i bijeda,nema vece u Evropi,no nas eto Srbija hrani i brani iz ciste ljubavi i bratske solidarnosti

  24. #1924
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Jednu stvar sam primijetio u ovim spotovima/reklamama u novinama.Na primjer,u Vijestima kaze:
    "Kako je moguce da u tako lijepoj i bogatoj drzavi opada bruto drustveni proizvod,opada zarada,skoro 13 000 preduzeca je u blokadi..."
    Posebno mi je interesantan ovaj "tako lijepoj i bogatoj" dio jer se dobro sjecam da su nas pred referendum ubjedjivali kako cemo bez Srbije maltene crkavat od gladi i kako smo jad i bijeda,nema vece u Evropi,no nas eto Srbija hrani i brani iz ciste ljubavi i bratske solidarnosti
    "Lijepa i bogata" se misli na resurse zemlje, a što se tiče zavisnosti od Srbije, ona nam je i danas najveći spoljnotrgovinski partner. Normalno, na štetu Crne Gore i radost Miškovića
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  25. #1925
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka sad ta prica Montero.Pred referendum(a posebno ranije) su nas ubjedjivali kako cemo pocrkat od gladi,kako ce nas Albanci rasparcat...pa ne ispade bas tako.Jos ranije-97. da je pobijedio Momir danas bismo vjerovatno imali dan zahvalnosti Srbiji sto nas ovako jadne drzi na grbacu.Sta bi sad ova promjena price?

Page 77 of 105 FirstFirst ... 276773747576777879808187 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbori u SAD
    By Nikollaki in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 11-11-06, 21:11
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •