View Poll Results: 23. maja moj izbor će biti ...

Voters
205. You may not vote on this poll
  • Glasaću za DPS-SDP

    51 24.88%
  • Glasaću za opoziciju

    81 39.51%
  • Glasaću za neku treću (minornu) opciju, ako je bude

    6 2.93%
  • Ne znam još, vagam

    13 6.34%
  • Neću izaći

    54 26.34%
Page 74 of 105 FirstFirst ... 246470717273747576777884 ... LastLast
Results 1,826 to 1,850 of 2603

Thread: Izbori, 23. maj 2010.

  1. #1826
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Lokalni izbori će biti 23. maja u više opština.
    Što mislite i za koga ćete glasati?
    Placa li Milo benzin i povratne avio karte za nas Gastarbajtere i ovaj put???

    Mislim ako mogu o tosku drzave da dodjem malo dolje sto da ne.

  2. #1827
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir View Post
    Placa li Milo benzin i povratne avio karte za nas Gastarbajtere i ovaj put???

    Mislim ako mogu o tosku drzave da dodjem malo dolje sto da ne.
    Placa Bolja Crna Gora,obrati se JP Komunalno-ZABLJAK,pa uzmi dnevnicu

  3. #1828
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Placa Bolja Crna Gora,obrati se JP Komunalno-ZABLJAK,pa uzmi dnevnicu
    Do sad su nas kontaktirali samo DPS-ovci preko nekog Nedzada Brcvaka iz Bijelog Polja koji zivi i radi u Kölnu.

    Izgleda da sad nijesu nasli dostojnu zamjenu istom jer je optuzen za davanje mita sudiji Arifu Spahicu.

  4. #1829
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir View Post
    Do sad su nas kontaktirali samo DPS-ovci preko nekog Nedzada Brcvaka iz Bijelog Polja koji zivi i radi u Kölnu.

    Izgleda da sad nijesu nasli dostojnu zamjenu istom jer je optuzen za davanje mita sudiji Arifu Spahicu.
    Svaka čast,ha,ha,ha
    Libertas

  5. #1830
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir View Post
    Do sad su nas kontaktirali samo DPS-ovci preko nekog Nedzada Brcvaka iz Bijelog Polja koji zivi i radi u Kölnu.

    Izgleda da sad nijesu nasli dostojnu zamjenu istom jer je optuzen za davanje mita sudiji Arifu Spahicu.
    Sram bilo vlast pa hapsi aktiviste DPS koji se sumljice za davanje mita

  6. #1831
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podorica
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *monte081* View Post
    a dje nadjoste ove aktiviste sto idu vrata do vrata???sto ce vi niksicani, rozajci itd, da idu po podgorickim kucama?mogli ste platiti podgorickoj omladini da uzme koji euro!
    Sto nam nece ?! Oni su clanovi te partije isto kao sto su neki podgoricani,to im moze biti samo plus !! Samim tim pokazuju svoju odanost i pripadnost jednoj ideji...Mislim da neko kome i dan danas znace te podjele odakle ko dolazi i sl,i kome to smeta nema normalan socijalni zivot,a i ne treba da ga ima

  7. #1832
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Horus View Post
    Sto nam nece ?! Oni su clanovi te partije isto kao sto su neki podgoricani,to im moze biti samo plus !! Samim tim pokazuju svoju odanost i pripadnost jednoj ideji...Mislim da neko kome i dan danas znace te podjele odakle ko dolazi i sl,i kome to smeta nema normalan socijalni zivot,a i ne treba da ga ima
    Mene bi napr ubijedili prije da glasam kad bi mi se neko pred vratima obratio izvornim podgorickim dijalektom
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #1833
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ranko Krivokapić, predsednik Skupštine Crne Gore

    "Hram Srpske pravoslavne crkve u Podgorici miriše na duvan i krv"
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  9. #1834
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Pravi intelektualac.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #1835
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,900
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Horus View Post
    Sto nam nece ?! Oni su clanovi te partije isto kao sto su neki podgoricani,to im moze biti samo plus !! Samim tim pokazuju svoju odanost i pripadnost jednoj ideji...Mislim da neko kome i dan danas znace te podjele odakle ko dolazi i sl,i kome to smeta nema normalan socijalni zivot,a i ne treba da ga ima
    Ideji? Milo, Mugi & Company imaju ideju? Nemaju čak ni ideologiju, imaju kultove ličnosti (kultove koje su ti odani "ideji" stvorili) i poslovno-javna partnerstva u ličnu korist. To je sve.

    Na konto priče o SDP-u - ako bude kao što oni priželjkuju, da oni budu ti koji će odlučivati o tome ko će formirati lokalnu samoupravu (lokalnu samoupravu - ne vladu, ne ministarstva, ne parlamentarnu većinu...), onda eto prilike da podrže opoziciju, pa da podršku toj opoziciji uslovljavaju radom na korisnim projektima. Pa, ako im se ne svidi kako opozicija radi, neka uskrate podršku i da se opet ide na izbore. Tako bi i imali rašta da se busaju u prsa kako su ispunili šta su rekli, kako su izašli iz vlasti (!?) za dobrobit građana.

    Ovako mi je malo smiješno kad Ranko Krivokapić izjavljuje kako su oni jedini koji se ne kriju u koalicijama, kako su oni jedini koji će imati čistu sliku o svojoj snazi... Poslije zadnjih više od deset godina, to je malo, u najmanju ruku, licemjerno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #1836
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Horus View Post
    Sto nam nece ?! Oni su clanovi te partije isto kao sto su neki podgoricani,to im moze biti samo plus !! Samim tim pokazuju svoju odanost i pripadnost jednoj ideji...Mislim da neko kome i dan danas znace te podjele odakle ko dolazi i sl,i kome to smeta nema normalan socijalni zivot,a i ne treba da ga ima
    Meni smeta sta ja tu mogu, tako razmisljam.Nisam jedini!
    ja sam ja ti si ti

  12. #1837
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Evo nijesam htio odgovarat da ne ispadnem kakav dežurni branilac lika i djela druga Ranka, no me je zadnja rečenica ponukala na to...
    Prije par dana su ti smradovi mali iskompleksirani prvocirali dvije đevojke od 20 god što su bile u majce sa logom SDP-a i to na najgori mogući način (ne bi ovo ođe istrpljelo ni sa zvjezdicama što su im dobacivali) tako da ako čujete da ih je izbio neko ko se nije potuka od osnovne škole da znate da je to vaš drugar sa foruma.
    Jes da nije tvoj, ali bi li izbio Jelića?


    Podgorica – Koalicija Bolja Crna Gora zatražila je javno izvinjenje od direktora Zavoda za zapošljavanje Zorana Jelića jer je, kako je saopšteno iz opozicione koalicije, prekjuče, njenim aktivistima prijetio da ih Zavod nikada neće zaposliti zbog njihovog angažmana.
    - Volonteri-aktivisti, koji učestvuju u kampanji „od vrata do vrata” u Podgorici, veoma su dobro primljeni od građana koje obilaze i sa kojima razgovaraju. Jedan od rijetkih, usamljenih negativnih primjera desio se kada su, dijeleći promotivni materijal, pozvonili na vrata Jelićevog stana, u podgoričkom naselju Blok pet – navodi se u saopštenju.
    Jelić se, kako je saopšteno, „nevaspitano, uvredljivo i naglašeno agresivno” obraćao volonterkama koje su dijelile promotivni materijal, nudeći im, uz ostalo, novac da „otkupi to smeće koje nose” i prijeteći da im Zavod za zapošljavanje nikada neće omogućiti zaposlenje zbog njihovog opozicionog angažmana.
    - Ovakvo uvredljivo i prijeteće ponašanje nedostojno je poslanika i direktora državne institucije čiji je posao da mladima i obrazovanima omogući zapošljavanje, u skladu sa njihovim uspjehom i sposobnostima, a ne partijskom pripadnošću. Koalicija Bolja Crna Gora takvo ponašanje Jelića odlučno osuđuje i traži javno izvinjenje – dodaje se u saopštenju.
    http://2.bp.blogspot.com/_pKXTdtQj64...ie+mercury.jpg
    Last edited by MonterO; 12-05-10 at 08:44.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  13. #1838
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gradonačelnik Pljevalja inače ugledni DPS-ovac kaže da su Šarići korektni momci, da je sve preuveličano, da je sa njim u dobrim-prijateljskim odnosima i da ga nikada ne bi odao!
    Vrlo afirmativno govori o čovjeku koji je osumnjičen da je rukovodio najvećom akcijom preprodaje kokaina u istoriji Latinske Amerike!
    Kao što sam i rekao : Simpatizeri Kokainista glasaće DPS a ostali opoziciju.
    Ovo bi svugdje u svijetu izazvalo ,,pomjeranje tla" eksploziju kritike i raznih ,,odricanja", ostavki.
    Ovo je izjava za nevjerovati koja definitivno potvrđuje da Milo i DPS ,,biraju" prijatelje...Kakav skandal!
    Libertas

  14. #1839
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A to mu zamjera opozicija koja smatra da su Ratko i Radovan heroji zbilja smijurije ka kod nas nidje nema

  15. #1840
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Gradonačelnik Pljevalja inače ugledni DPS-ovac kaže da su Šarići korektni momci, da je sve preuveličano, da je sa njim u dobrim-prijateljskim odnosima i da ga nikada ne bi odao!
    Vrlo afirmativno govori o čovjeku koji je osumnjičen da je rukovodio najvećom akcijom preprodaje kokaina u istoriji Latinske Amerike!
    Kao što sam i rekao : Simpatizeri Kokainista glasaće DPS a ostali opoziciju.
    Ovo bi svugdje u svijetu izazvalo ,,pomjeranje tla" eksploziju kritike i raznih ,,odricanja", ostavki.
    Ovo je izjava za nevjerovati koja definitivno potvrđuje da Milo i DPS ,,biraju" prijatelje...Kakav skandal!
    U dnevnoj istoriji Latiske Amerike to su dnevne zaplljene droge:-)

  16. #1841
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    A to mu zamjera opozicija koja smatra da su Ratko i Radovan heroji zbilja smijurije ka kod nas nidje nema
    Smijurija je što je Vuković predstavnik vlasti kojoj su Ratko i Radovan bili saborci.

    Smijurija je i što ti povezuješ kokainski kartel sa nečim što se dešavalo prije 15 godina.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  17. #1842
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Sram bilo vlast pa hapsi aktiviste DPS koji se sumljice za davanje mita
    Kao sto i vidis iz posta Cakir-a, taj lik nije u zatvoru nego fino zivi i radi nedje vani. Tako da do daljnjega, vlast ne hapsi aktiviste DPS-a.
    Release Yourself

  18. #1843
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Kao sto i vidis iz posta Cakir-a, taj lik nije u zatvoru nego fino zivi i radi nedje vani. Tako da do daljnjega, vlast ne hapsi aktiviste DPS-a.
    Cikar se sali

  19. #1844
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj stav o Ratku i Radovanu je jasan kao dan.
    Njih dvojica su optuženi za najteža krivična djela, za genocid u Srebrenici i moraju snositi odgovornost!
    Lično , mislim da je bilo koja kazna za njih dvojicu blaga s obzirom u što su učestvovali!
    Isto tako mislim da je nezamislivo da gradonačelik jedne opštine u Crnoj Gori afirmativno govori o nesumnjivom narkodileru, i čak pominje prijateljstvo .
    Ovo zadnje da ih nikada ne bi odao mi liči na mafijaška kumstva...
    Sada konačno vidimo da su Šarići i pojedini gradonačelnici DPS- a u prijateljskim vezama .
    Libertas

  20. #1845
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Smijurija je što je Vuković predstavnik vlasti kojoj su Ratko i Radovan bili saborci.
    Smijurija je i što ti povezuješ kokainski kartel sa nečim što se dešavalo prije 15 godina.
    Kad su mu to bili saborci i kad sad brani Sariće znaci da ladno moze biti na obje liste, a ne strecaj ti odma da branis heroje niko ti ih ne otima

  21. #1846
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Cikar se sali
    Sali li se ili ne, taj lik u zatvor nije krocio. Pa ne stoji ova tvoja da se hapse i aktivsti DPS-a.
    Release Yourself

  22. #1847
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Moj stav o Ratku i Radovanu je jasan kao dan.
    Njih dvojica su optuženi za najteža krivična djela, za genocid u Srebrenici i moraju snositi odgovornost!
    Lično , mislim da je bilo koja kazna za njih dvojicu blaga s obzirom u što su učestvovali!
    Isto tako mislim da je nezamislivo da gradonačelik jedne opštine u Crnoj Gori afirmativno govori o nesumnjivom narkodileru, i čak pominje prijateljstvo .
    Ovo zadnje da ih nikada ne bi odao mi liči na mafijaška kumstva...
    Sada konačno vidimo da su Šarići i pojedini gradonačelnici DPS- a u prijateljskim vezama .

    Sve dok sud ne dokaže krivicu,svi ti ljudi nisu krivi
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  23. #1848
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    A to mu zamjera opozicija koja smatra da su Ratko i Radovan heroji zbilja smijurije ka kod nas nidje nema
    "A u Americi crnce maltretiraju"... tradicionalni odgovor kad neces ni rijeci da kazes o nekoj freskoj vijesti koja ti ne odgovara

  24. #1849
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Moj stav o Ratku i Radovanu je jasan kao dan.
    Njih dvojica su optuženi za najteža krivična djela, za genocid u Srebrenici i moraju snositi odgovornost!
    Lično , mislim da je bilo koja kazna za njih dvojicu blaga s obzirom u što su učestvovali!
    Isto tako mislim da je nezamislivo da gradonačelik jedne opštine u Crnoj Gori afirmativno govori o nesumnjivom narkodileru, i čak pominje prijateljstvo .
    Ovo zadnje da ih nikada ne bi odao mi liči na mafijaška kumstva...
    Sada konačno vidimo da su Šarići i pojedini gradonačelnici DPS- a u prijateljskim vezama .
    Kako lazinjas presmijesno

    Da se odma razumijemo - to sto je Filip Vukovic izjavio, totalno neisprovociran, je ravno debilizmu najgore vrste, s kojim si i ti na kiss, ali izmisljat nekakva prijateljstva, mafijaska kumstva i konjske glave po kreveta je gadno.

  25. #1850
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Na konto priče o SDP-u - ako bude kao što oni priželjkuju, da oni budu ti koji će odlučivati o tome ko će formirati lokalnu samoupravu (lokalnu samoupravu - ne vladu, ne ministarstva, ne parlamentarnu većinu...), onda eto prilike da podrže opoziciju, pa da podršku toj opoziciji uslovljavaju radom na korisnim projektima.
    Pa konkretno mogu opoziciji traziti podrsku manjinskoj vlasti ako je to moguce na lokalnom nivou, a opozicija ako je prava opozicija podrzace ih samo da makne dps.
    She is only here to annoy herself!

Page 74 of 105 FirstFirst ... 246470717273747576777884 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbori u SAD
    By Nikollaki in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 11-11-06, 21:11
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •