Results 1 to 8 of 8

Thread: T-Com Customer Support - ovo ni u Oman nema

  1. #1
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default T-Com Customer Support - ovo ni u Oman nema

    Ovako, prvo zakljucak, pa onda objasnjenje....ovo sto T-Com radi i njihov korisnicki servise je bruka i sramota. Ovo sto oni rade, mogu slobodno radit doma s WC solje, iz parka, iz javne kuce, ili neceg desetog. Nema potrebe da imaju predstavnistva, poslovnice, telefonsku liniju, itd.

    10. Februara sam platio telefonski racun (za Januar ocigledno) + ADSL paket, i odjednom 15. u mjesecu crko internet, crko telefon. Nazovem da vidim sta je, kazu oni meni lijepo 'vi niste platili racun za prethodni mjesec, mi vama iskljucili telefon'. Ne treba ni objasnjavati kolicinu bijesa u meni u tom trenutku, ali ajde, iskuliram ja. Uzmem ja lijepo racun i sutra pravac u T-Com i pokazem im da je sve uredno placeno. Kazu oni meni 'da, da, bila je greska zato sto za tih 5 dana moj racun i uplata nije prosknjizena', a ja se mislim /care, sta mene boli k sto to nije proknjizeno, ja sam platio i zdravo. Ukljuce oni meni opet net, ali od tada ne radi, i ja ih zovem da ne radi, da posalju nekog da vide sta je ili da mi daju novi modem/router, i oni svaki dan govore 'da gospodine, znamo, javice vam se neko sutra da vam to namjesti'. evo mjesec dana je proslo, niko nije dosao, ja svaki dan zovem ko budala, i eto, sad cu platiti opet racun i internet usluge, a nikakvu jebenu uslugu nisam dobio.

    jos jednom ponavljam, sramota za sta oni/vi dobijate platu, i sve sto vas pripada.

    ne znam ni sta cu postici ovim postom, osim da iskalim bijes (bolje ovdje nego da onu radnicu za vrat uhvatim), ali stvarno bruka. a nisu oni krivi, nego mi sto im dajemo pare, a i sve nam je tako, nije ni cudo dje smo.

    inace, u pitanju je korisnicki centar u Podgorici.
    Last edited by Fidimose; 22-03-10 at 15:34.
    <--- leuk

  2. #2
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bolje da si nju vata za vrat
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemas internet 2 dana oces ljude da ubijas okolo. odigraj jedan gta brate ili popi pilulu... dako fejsbuk ne utece sa interneta dok ti ne proknjize to tamo...
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,153
    Thanks Thanks Given 
    2,252
    Thanks Thanks Received 
    2,448
    Thanked in
    1,253 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    nemas internet 2 dana oces ljude da ubijas okolo. odigraj jedan gta brate ili popi pilulu... dako fejsbuk ne utece sa interneta dok ti ne proknjize to tamo...
    Prvo pazljivo procitaj. Nema internet mjesec dana

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,708
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Mozes da podjes do shopa i napravis prigovor po tom racunu, ako Internet stvarno nije radio bice ti umanjen racun.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    nemas internet 2 dana oces ljude da ubijas okolo. odigraj jedan gta brate ili popi pilulu... dako fejsbuk ne utece sa interneta dok ti ne proknjize to tamo...
    otkud ti znas koliko je covjeku vazan internet, mozda mu posao zavisi od njega ili neki vazni kontakti? drugo, apsolutno neprihvatljivo je da se naplacuje nepostojeca usluga, da se nedostatak usluge ne kompezuje nikako, a neplacanje takve usluge momentalno sankcionise iskljucenjem sa mreze. to je van pameti.

  7. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,673
    Thanks Thanks Given 
    580
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    Ovako, prvo zakljucak, pa onda objasnjenje....ovo sto T-Com radi i njihov korisnicki servise je bruka i sramota. Ovo sto oni rade, mogu slobodno radit doma s WC solje, iz parka, iz javne kuce, ili neceg desetog. Nema potrebe da imaju predstavnistva, poslovnice, telefonsku liniju, itd.

    10. Februara sam platio telefonski racun (za Januar ocigledno) + ADSL paket, i odjednom 15. u mjesecu crko internet, crko telefon. Nazovem da vidim sta je, kazu oni meni lijepo 'vi niste platili racun za prethodni mjesec, mi vama iskljucili telefon'. Ne treba ni objasnjavati kolicinu bijesa u meni u tom trenutku, ali ajde, iskuliram ja. Uzmem ja lijepo racun i sutra pravac u T-Com i pokazem im da je sve uredno placeno. Kazu oni meni 'da, da, bila je greska zato sto za tih 5 dana moj racun i uplata nije prosknjizena', a ja se mislim /care, sta mene boli k sto to nije proknjizeno, ja sam platio i zdravo. Ukljuce oni meni opet net, ali od tada ne radi, i ja ih zovem da ne radi, da posalju nekog da vide sta je ili da mi daju novi modem/router, i oni svaki dan govore 'da gospodine, znamo, javice vam se neko sutra da vam to namjesti'. evo mjesec dana je proslo, niko nije dosao, ja svaki dan zovem ko budala, i eto, sad cu platiti opet racun i internet usluge, a nikakvu jebenu uslugu nisam dobio.

    jos jednom ponavljam, sramota za sta oni/vi dobijate platu, i sve sto vas pripada.

    ne znam ni sta cu postici ovim postom, osim da iskalim bijes (bolje ovdje nego da onu radnicu za vrat uhvatim), ali stvarno bruka. a nisu oni krivi, nego mi sto im dajemo pare, a i sve nam je tako, nije ni cudo dje smo.

    inace, u pitanju je korisnicki centar u Podgorici.
    Posalji mi podatke na PM, da probam da pomognem.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  8. #8
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo to....izludjuje me kad me neko zajebava i drka za moje pare. ja ne kazem da se greske ne mogu desiti, ali ako se dese, onda uradis sve da ih ispravis, ako se vec bavis ovakvim servisom, a ne me svaki put skinu s k***a kad zovnem customer support.
    <--- leuk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nema, kad kažem da nema onda nema.
    By Mojsije in forum Religija i filozofija
    Replies: 27
    Last Post: 09-02-10, 22:49
  2. Replies: 0
    Last Post: 24-07-09, 11:52
  3. Da nema ko....
    By Sidewinder in forum Game Server CG
    Replies: 3
    Last Post: 27-11-06, 14:14
  4. D&B party: Child Support (UK), 17. mart
    By Chedo in forum Muzika
    Replies: 38
    Last Post: 22-03-06, 02:58
  5. Sta ima, sta nema?
    By Ravell in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 29-10-05, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •