Results 1 to 9 of 9

Thread: EROTSKE PRICE posjetilaca cafea del montenegro

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    cetinje
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default EROTSKE PRICE posjetilaca cafea del montenegro

    Vec dva sata lezim na oborenom sjedistu automobila i gledam u krov na kome sam davno izlijepio fluorescentne zvjezdice i mjesec,kao da sam slutio da me ceka ovakva noc,puna radosti iscekivanja nemoci i bijesa.Slusam radio,muzika isprepletana reklamama samo mi pojacava nervozu zbog naseg prvog,sada vec izvjesno ometenog susreta. Kolona automobila se protegla u nedogled a jos nije bilo nagovjestaja da ce se uskoro sa puta skloniti prevrnuta cisterna.
    Telefon zvoni,znam da si ti,javljas se sa aerodroma i pitas me gdje sam.Govoris mi adresu i kazes mi da ces me cekati.Nas prvi susret ni izbliza se nije ostvario kako sam ga zamisljao a toliko puta sam ga stvarao u mojim mislima.
    Slucajno poznanstvo na chatu vremenom se pretvorilo u ovisnost jedno za drugim a svako opiranje je samo pojacavalo zelju za stvarnim susretom.Sanjao sam te nocima a po danu razmisljao o svakoj tvojoj rijeci sto si mi je napisala,mastao sam o nasoj bliskosti,setnjama pored mora,njeznim rijecima, poljupcima i milovanjima...
    Napokon si se rijesila da dodjes,rekla si da imas da sredis neke poslove oko kuce i,nausput,da se mozemo vidjeti ali ja sam znao da vise nisi mogla odoljevati zovu svoje strasti koja te danima iscikivala,palila vatru u tebi a najvise ti nije davala mira u snovima koji su bili tako jaki i nabijeni cudnom energijom koju nikad nisi osjetila,koja ti je toliko prijala i izludjivala te da si se budila po noci zadihana,skoro drhteci od uzbudjenja. Stiskala bi jastuk rukama gotovo ocajnicki,grizla ga zubima,pritiskala na usplamtjele grudi.Trebao ti je muskarac a tvoje srce je trazilo mene. Ponoc je bila vec davno prosla kada sam zakucao na vrata tvoje kuce.Tisinu su prekidali zrikavci i lupanje mog srca. Nije bilo odgovora i ja polako otvaram vrata i ulazim.Upaljena stolna lampa davala je diskretno svjetlo u sobi.Postavljen sto za jednog,neotvorena boca vina i dvije case.Penjem se uz stepenice.Svjetlo koje si ostavila u kupatilu pomoglo mi je da vidim odskrinuta vrata od tvoje sobe.Dok ulazim u sobu pocinjem da disem duboko,srce pocinje da divlja zateceno fantasticnim prizorom,slikom koja se zauvjek pamti i koja ostavlja predivan trag u dusi i ocima.
    Lezala si na velikom krevetu pored otvorenih vrata od balkona.More okupano mjesecinom dobilo je boju koju niko ne moze naslikati,boju koja ne prolazi kroz objektive kamera i fotoaparata,boju koja kod ljudi sto imaju dar da je osjete izaziva slatko uzbudjenje nalik na prag zaljubljenosti.Ta boja usla je i u tvoju sobu,ljubila i milovala tvoje skoro nago tijelo,dajuci divnoj i njeznoj kozi nestvaran sjaj.Carolija me potpuno obuzela,takav susret sa tobom nisam mogao da zamislim ni u najerotskijim snovima.Stajao sam i upijao svaki detalj,tvoj vrat kao izvajan rukom starih majstora prosto je trazio dodir mojih usana,tvoja duga crna kosa rasuta po jastuku i ramenima isticala je jos vise ljepotu tvog lica,smirenog i opustenog,predivne bijele grudi kao talasi mora zapljuskivale su moje oci u ritmu tvog disanja.
    Tiho odlazim u kupatilo i tusiram se zatvorenih ociju bojeci se da ne izgubim tu sliku ni za trenutak.Legao sam pored tebe polako strijepeci da te ne probudim da ne prekinem taj ples boja sa tvojom ljepotom.Dodirujem ti kosu,osjecam tvoj miris koji golica moje nozdrve i budi u meni srahovitu pohotu,prstima klizim po bradi i usnama koje su kao topla crvena svila.Dok spustam dodire niz tvoj vrat pocinjes ubrzanije da dises,grudi ti se nadimaju sve vise,usta se otvaraju i pustaju jezik da ovlazi vec suve usne.Spustam glavu na tvoje grudi,na te tamne i vec krute bradavice i ljubim ih toplim i vlaznim usnama.Vise ne mogu da se suzdrzim i moji poljupci postaju gotovo divlji.Osjecam tvoje ruke u mojoj kosi cujem tvoje uzdahe koji me jos vise uzbudjuju.Moja ruka je krenula preko tvog stomaka i vec je na toplim usminama.Pravis nagli trzaj,podizes mi glavu gledas me tim tamnim toplim ocima i onda nas prvi poljubac jak i strasan.Dok njezno cupam tvoju kosu,guras me na ledja i penjes se na mene.Zaustavila si ga na samom ulazu u njegovo carstvo,polako se nabijajuci.Poceo sam da glasno uzdisem,nisam mogao to dugo izdrzati,htio sam ga duboko u tebi.Cvrsto sam te stegao za bedra i gotovo divljacki ti ga nabio do kraja.Vrisnula si glasno,bol je na trenutak bio jak a odmah zatim talas topline i zadovoljstva je ispunio tvoju utrobu.Pocela si svoj ples na njemu sve jace i jace,tvoje tjelo je odisalo gipkoscu,tvoji jecaji su postajali sve glasniji.Drzim te za grudi pa za ramena,grebem te njezno po ledjima,osjecam vrelinu,stenjem sve glasnije i osjecam ogromni talas zadovoljstva koji ce me potopiti.Nisam ni pomislio da se suzdrzavam,cijela noc je bila pred nama a jos vise su me pomamljivali tvoji krici koji su mi govorili da je to nas zajednicki talas koji ce nam okrenuti svjest i odvesti nas u carstvo krajnjeg zadovoljstva.Pribila si se cvrsto uz mene,vazduh samo prolazi kroz tvoje glasne zice.Zagrlio sam te jako kao nikog da tada i zajedno smo odletjeli u vrtlog ljubavi i zadovoljstva.
    Gletovanje je majka krecenja

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o_O
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sto velis to crna drugo
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  4. #4
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default MuRo

    :? :shock: 8) :roll: hm ...bash sad vidim neku ribu kako trlja jelicu...pOz
    cheers!
    Намјерно Другачији...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vec dva sata lezim na oborenom sjedistu automobila i gledam u krov na kome sam davno izlijepio fluorescentne zvjezdice i mjesec
    :lolblue:
    не пада ми на памет ни један потпис

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,091
    Thanks Thanks Given 
    3,982
    Thanks Thanks Received 
    6,562
    Thanked in
    3,129 Posts

    Default

    kakav erotski naboj
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #7
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,602
    Thanks Thanks Given 
    2,000
    Thanks Thanks Received 
    2,610
    Thanked in
    1,118 Posts

    Default

    nema vise bluda ko nekad, eeee
    Tu es mon héro!

  8. #8
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NePadaMiNaPametNiJednoIme View Post
    :lolblue:
    I ja sam samo dotle čita.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •